Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

poprawiam tabelkę, niestety mojego maleństwa już nie ma NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Aida...............36..zach-pom........14.05..........5. ......14.02.2009 creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8.. ......1.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
zolwik co sie stalo???? :( ale was przybylo :) NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Aida...............36..zach-pom........14.05..........5. ......14.02.2009 creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8.. ......1.02 julka2384.......24....lubuskie...........08.05........5.....11-12.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
ucichło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę wieczorem poleciało mi troszkę krwi i pojechałam do szpitala. Z dzidzią wszystko w porządku, rośnie - hcg - 8600. Widziałam na usg, kropeczkę... Dziewczyny jak się czujecie? Żółwik ---- przykro mi.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki:) Ja rowniez Lutowka, termina mam na 16 lutego, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze terminy maja sie nijak do terminu porodu:D To bedzie moje drugie dziecko, pierwsze to Jas:) Poki co, spijcie jak mozecie, bo ja niestety nie mam na to czasu, bo Jasiencja postanawia zwiedzac swiat a nie spac:D Dbajcie o siebie, jedzcie dla dwojga a nie za dwoje;) ja wlasnie jadlam co popadnie i 25 kg poszlo, a potem je zrzucic:O no ale wiele jeszcze przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Aida...............36..zach-pom........14.05..........5. ......14.02.2009 creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8.. ......1.02 julka2384.......24....lubuskie...........08.05........5. ...11-12.02.2009 sikorka - ........29...Bremen\De..............................16.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co do poronien..jest mi strasznie przykro, ze wasze upragnione ciaze niestety stracilyscie, ale wiecie dziewczynki co ? wy nie tracicie ciazy - to anioly wybieraja po prostu inna date urodzin❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrzysta
Witam Was serdecznie :) mojego odkrycia za pomocą 2 testów dokonałam w sobotę, 1 dzień po dacie oczekiwanej @. Od jakiegoś czasu miałam przeczucie że coś się zmienia e mnie, chociaż ta ciąża była zupełnie nieplanowana. Byłam trochę zmeczona, od tygodnia chodziałam wcześniej spać i tyle... Jutro idziemy z mężem do lekarza :) licząc od dnia ost @ to jest to poczatek 5 tyg. nie wiem czy lekarz już coś wykryje, czytałam tu Wasze różne wypowiedzi. naprawdę bardzo boję się głośno mówić o tej ciąży - boję się jej utraty.. pierwszy trymest niesie wiele niebezpieczeństw, zbyt wiele.. dlatego na razie nie dopisuje sie do Waszej listy.. chcę jeszcze trochę poczekać, upewnić się że jest ok i przywyknąć do mysli że budzi się we mnie nowe życie :) uścski dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to wyrazy wspólczucia dla tych których juz brak w tabelce....;( Uaktualniam datę to tak szybciutko leci... już nie 4 a prawie 8 tc! NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........7/8......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Aida...............36..zach-pom........14.05..........5. ......14.02.2009 creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8.. ......1.02 julka2384.......24....lubuskie...........08.05........5. ...11-12.02.2009 sikorka - ........29...BremenDe..............................16.02.200 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, to mi troszkę brakuje czasu i nie mam kiedy do Was zaglądać... W piątek mam wizytę lekarską, już drugi raz zobaczę Maleństwo, za pierwszym razem mialo 3 milimetry;) Mam mieszane uczucia... Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi troszke zaczęłam się martwić, zawsze towarzyszyło mijakieś dziwne przeświadczenie że nie uda mi się zajść w ciążę, ale to minęło jak już marzenie stało sie faktem. Teraz jednak uświadomiłam sobie jak ulotne to może być szczęście...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
A mnie dalej w tabeli nie widać :( 09:47 ..Monika.. No to ja też wpisuję się do tabeli Monika.....21......dolnośląskie.....7.05.....4/5.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........7 /8......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Aida...............36..zach-pom........14.05..........5. ......14.02.2009 creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8.. ......1.02 julka2384.......24....lubuskie...........08.05........5. ...11-12.02.2009 sikorka - ........29...BremenDe..............................16.02.200 9 Monika...........21.....dolnośląskie.....7.05.........4/5.....??? No i już jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrzysta
Monika, ja mam to samo. mój mąż jednak zawzięcie powtarza mi że mam nie myslec o niczym złym, mam się nie niepokoić... tylko cieszyć się i tym pozytywnym nastrojem wpływać na fasolkę :) jutro czeka mnie pierwsza wizyta u lekarza, co powinnam zabrac, przypomniec sobie - bo n miejscu pewnie zapomne o wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrzysta
ups.. moja odp dot wypowiedzi kluski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie panikowac:D bedzie dobrze!! ja jestem stala bywalczynia na innym topiku, rownolatkow Jaska i dziewczynki- zadna nie stracila ciazy, wszystko sie dobrze skonczylo, wiec glowa do gory. Ja mialam pierwsza ciaze trudna, za dlugo by pisac, moze kiedys wam opowiem, teraz kolejna wiaze sie z 300 zastrzykami w brzuch przez cala ciaze i....na dodatek musze dzwigac 14 kg w postaci mojego Jaska:D ja nie dopisuje do tabelki @ i tc bo uwazam, ze to zbedne, co tydzien musialabym zaktualizowac to a nasze tygodnie sa prawie takie same:D imie data porodu i termin wystarcza, potem dojdzie plec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pierwszej wizyty... Hmmm ja zabrałam Męża, żeby dodawał mi otuchy;) Ale tak na poważnie musisz pamiętać dzień ostatniej miesiączki, to jest najistotniejsze na podstawie tego wylicz sie przypuszczalny termin porodu. Ja nic więcej nie miałam ani nie brałam. Stwierdziałam, że okaże się na miejscu;) Terazw piątek mam drugą wizytę na 8 rano na miejscu będę miała pobranąkrew i oddam mocz do analizy. No i będę miała drugie usg, na ostatnim pojawiła sie tycia, tycia kropeczka, mam nadzieję, że teraz będzie więcej Fasolątka;) Lekarz okazał sie bardzo fajny, poświęciłmi dużo czasu po kolei wszystko omówił, a po badaniu poprosiłmojego Męża i tłumaczył nam jak to się wszystko będzie dalej toczyło. Troszkęmnie zmartwił, gdyż powiedział, ze to bardzo, bardzo wczesna ciąża. Niby nic, ale takim tonem, że wszystko się jeszcze może zdażyć... Dał mi Duphaston na podtrzymanie i ochronę ciąży, to niby z jednej strony uspokoiło, a z drugiej zmartwiło... Ale mam nadzieję, że będzie dobrze! Musi być dobrze! Po tym leku dostałam uczulenia na rękach od łokci w górę, alepo około tygodniu przeszło. Zobaczmy co na to lekarz powie... Przyplątało mi się też przeziębienie, katar i ból gardła, ale w aptece polecili mojemu Mężowi Oscilloccocinum, to lek homeopatyczny. Zanim wzięłam oczywiście przeczesałam internet w poszukiwaniu informacji i się okazało że wielekobietek w ciąży go brało i pomógł. Fakt mi też pomogło! A Pani doktor, z którą to później skonsultowałam potwierdział. Także polecam, spraktykowałam na sobie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ataki bardziej profesjonalny zestaw pytań do wywiadu medycznego zamieszczam poniżej;) Ale jak wielu lekarz tak pewnie wieleróżnych zestawów, ale to taki przykładowy, możesie przyda;) -masa ciała przed ciążą -grupa krwi -choroby przewlekłe -regularnie przyjmowane leki(na receptę i bez recepty) -alergie(także pokarmowe) -operacje niepołożnicze -czy przechodziłaś nast. choroby i czy byłaś przeciwko nim szczepiona:odra, świnka,różyczka,ospa wietrzna -czy rozpoznano u Ciebie kiedykolwiek depresję? -czy leczysz się na depresję, w jaki sposób -inne zagadnienia związane z ogólnym stanem zdrowia To na podstawie mojego Dziennika "W oczekiwaniu na dziecko" A to wywiad ginekologiczny: -data ostatniej miesiączki -średnia długość cyklu -data i wynik ostatniej cytologii -nieprawidłowa cytologia, data i sposob leczenia -ostatnio stosowana metoda antykoncepcji -data zaprzestania stosowania antykoncepcji -czy masz mięśniaki -czy cierpisz na endometriozę? -czy stwierdzono u Ciebie inne ginekologiczne problemy zdrowotne -czy kiedykolwiek zaraziłaś sie chorobą przenoszoną drogąpłciową? To też z Dziennika, może się Wam przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska - ja na wszystkie wizyty bralam meza.....cudo bylo razem obserwowanie ...nie martw sie bedzie dobrze....dobre sposoby to syropy z cebuli, mleko z czosnkiem, absolutnie syropu z malin i herbat malinowach bo to dziala poronnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIO w piątek Mąż też ze mną idzie! :) O tych malinkach słyszałam... Nie za miłe to informacje. Ale syropek z cebuli testowany i pomógł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinova73
Witam. Cieszę się, że nas przybywa a jednocześnie przykro mi basiunia i żółwik.. Wreszcie byłam z pierwszą wizytą, widziałam małą kreseczkę na usg, termin 9.02.09 potwierdzony.Bądzmy dobrej myśli. Aida, mi również jest miło, że nie jestem tu sama w naszym "przedziale wiekowym" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za podpowiedź.. szczerze to ta ciąża jest zupełnie nieplanowana, wiem o niej od 3 dni i jeszcze nie bardzo potrafie to sobie poukładać. musi być dobrze, nie ma innego wyjścia. znalazłam jakis kalkulator na necie, który podał przypuszczalny termin porodu, mianowicie 20 luty. jestem więc na końcu \"listy\" :) miłej nocy, ja juz padam ze zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!;) Jej u mnie to sie zaczyna zmieniać do tej pory miałam w brzuszku zegareki sie budziłam codziennie o 4.30! A dziś ledwie się zwlekłam tak milutko mi się spało! Z rannego ptaszka zmieniam się w śpioszka! Miłego dnia! Trzymajcie się cieplutko!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska - kochana spij jak mozesz, potem bedzie troche bezsennosci, a juz w 9 miesiacu to jest sajgon:O srebrzysta - jak juz jest dziecie na swiecie, to rozwiazania sie same znajduja:) ja mialam na poczatku 2, 3 miesiace dola, jak to bedzie, koniec z wolnoscia, i strach przed nieodwracalnym...ale potem hormony sie ustabilizowaly i bylo git:) zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze się wstrzymam..
Witam! Ja także mam termin na luty 2009 ale póki co wstrzymam się z wpisywaniem do waszej tabelki, gdyż rok temu też byłam w ciąży, al niestety.. Byłam.. Dlatego doskonale rozumiem Basiunię i żółwika.. Dziewczyny głowa do góry.. Będzie dobrze.. ❤️. Najważniejsze, to być silnym i się nie poddawać.. "Ten" na górze wie co robi.. Wiem, że jest wam ciężko i że nigdy nie zapomnicie o swoich małych fasolkach, bo to jest zupełnie normalne, ale pamiętajcie, że nie można się załamywać! Trzeba żyć i "działać" dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Ja też gratuluję i witam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja jestem grudniówką 2008, ale sama urodziłam się 17 lutego, dlatego zajrzałam na wasz topik:) Gratuluje wam wszystkim bardzo serdecznie i powiem wam po cichu, że dzieci z lutego są strasznie dożarte - zwłaszcza z 17:) żartuje, to tylko ja byłam takim ancymonkiem. Życzę wam wszystkim zdrowia, lekkich porodów i zdrowych maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, gratuluję wszystkim Mamuśką!!! W ubiegłym tyg zobaczyłam 2 razy 2 śliczne kreseczki :-) Z lekka nieśmiale chciałabym do Was dołączyć, w tym tyg wybieram się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×