Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dzięki za słowa otuchy :) Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Kolejne usg już 30-go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnestia, sprawdziłam wszystko jest u Ciebie w najlepszym porządku! sprawdz na stronie http://www.noworodek.pl/index.php?sm=2&ope=1 wszystko sie zgadza 6mm - 6 tygodni i trzy dni!(+/- 4 dni);) Więc wszystko oki! U mnie też się zgadza 11mm - 7 tygodni i 2 dni! POLECAM WSZYSTKIM MAMUSIOM!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla uspokojenia;) Mieścimy się w normie Agnestia! Tydzień 6 Długość płodu w wymiarze ciemieniowo siedzeniowym (CRL) pomiar od czubka głowy do końca miednicy-oznaczany w trakcie badania USG wynosi ok 2-5mm. Zawiązki kończyn stają się widoczne, kształtują się oczy . Tydzień 7 W tym tygodniu zaczyna rozwijać się mózg maluszka. Twoje maleństwo jest w tym tygodniu od 4 do 8 mm dłuższe niż w ubiegłym i jest niewiele większe niż Twój paznokieć. Stopniowo wykształcają się ramiona, dłonie i nóżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci ślicznie :) Uspokoiłam się i już nie mogę się doczekać kiedy znów zobaczę maleństwo :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Dobranoc Mamusie, śpijcie spokojnie! Nie ma problemu, cieszęsię, że już się uspokoiłaś i że mogłam pomóc! Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszle mamusie! Jestem z Lutego 2008 i moja coreczka skonczyla niedawno 4 mesiace:) Tak zajrzlam do Was powspominac jak to bylo. Tak szybko ten czas leci:) Powiem Wam ze bycie matka to cos pieknego. Juz wkrotce sie przekonacie. Zycze powodzenia duzo zdrowka a przede wszystkim zdrowych i pieknych dzieciaczkow!!! Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. Ktoras zWas pytala o latanie. Ja latalam przez cala ciaze:) Ostatni raz lecialam juz w polowie 8 miesiaca. MIalam ze soba zaswiadczenie od gin ze moge ale nie bylo konieczne. W kazdym razie nie mialam zadnych problemow a latalam naprawde duzo:)POzdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrotka
Witam Was dziewczęta, ja jestem w piątym tygodniu i z moich obliczeń wynika, że dzidziuś urodzi się pod koniec lutego :) To był nasz prezent ślubny :) bo pani doktor powiedziała, że z pewnością wydarzyło się to w noc poślubną! niesamowite i nie bardzo mogę w to uwierzyć:) jak robiłam sobie testy to kreski były takie niewyraźne, że aż męża budziłam o 5 rano, by powiedział, że też je widzi :P nawet w zdjęcie USG mojej fasoleczki uwierzyć nie mogę, czuje jakbym śniła! :) pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrotka
dodam jeszcze...bo cały czas chce mi się o tym mówić :):):)... że nie mam żadnych strasznych objawów, chce mi się tylko spać (najlepiej cały dzień:)) a brzusio przestał boleć jak zaczęłam zażywać magna b6, lekarka powiedziała, że to są tylko skurcze mięśni. Poza tym, to nie mam ochoty na jedzenie a w szczególności na słodycze, więc chyba nawet lepiej :) jeszcze raz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dolaczam do was z terminem na sama koncowke lutego prawdopodobnie.Dzis zrobilam test-dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
carrotka ja na poczatku tez nie mialam apetytu, a w tej chwili (jestem w 8 tyg.) moglabym jesc caly dzien, bo odczuwam tak silny glod,ze nie jestem w stanie nad nim zapanowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytano czy to normalne
ze mam tylko powiekszone piersi i bola przy dotyku i jestem trochę bardziej senna a tak poza tym nic - ano siusiu więcej, ani mdłości ani zapachy nic... doradzcie proszę. no chyba ze dopiero przyjdą - jestem w 5tc i 5dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme
nie martw się, mi też nic nie dolega, a ciąża coraz bardziej konkretna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe koleżanki Aida, bardzo się cieszę to prawdziwy Cud! teraz musi być tylko dobrze:) U mnie powoli mija 5 tc, zaczęły się straszne mdłości, senność, apetyt raz tak raz brak, już jakoś coraz mniej się boję.... jakoś tak czuję, że musi być dobrze. Pewnie stres poróci przed wizytą u lekarza za tydzień, czy wszystko jest ok.... Słyszałam, że każda ciąża przebiega inaczej, wszystko jest zależne od organizmu kobiety. Więc nie martw się, napewno wszystko jest w porządku. Mnie na przykład nie boli brzuch, czasem coś zakłuje, ale to wszystko, a czytałam że u niektórych dziewczyn taki jest objaw... też się troszkę martwiłam, ale już mi przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
witajcie :) ja dzis mam 6 tydzien i 6 dzien :) jutro 7 tydzien ja mam mdlosci i wielki apetyt ale jak cos zjem to pozniej na to patrzec niemoge kawe pije tylko rano a pilam 2-3 razy dziennie was tez boli brzuch jak na @??? :( martwi mnie to a jutro jade na 3-dniowe skzolenie i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze w przyszlym tyg ide na wizyte i mam nadzieje ze zobacze serduszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety.. wkrótce po tym jak napisałam Wam o tym cudzie, dostałam silnych bóli i krwawienia.. trafiłam do szpitala.. Tam wszystko toczyło się jakby poza mną.. Pamiętam tylko męża, który cały czas był przy mnie i trzymał mnie za rękę.. Na drugi dzień przyszedł do sali lekarz i powiedział, że było to puste jajo płodowe.. że póki nie stwierdzi się tętna u płodu to nie mówi się o ciąży.. (z medycznego punktu widzenia) że natura wie jeszcze przed nami, że coś jest nie tak i próbuje to eliminować.. stąd te plamienia od początku.. Dziewczyny, dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa ❤️ Życzę Wam z całego serca, szczęśliwego macierzyństwa. Ja się nie poddaje. Jak tylko będzie to możliwe, zaczynam starania. Pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doddotka
to trzymam kciukasy!!!!\ Mnie od kilku dni prześladują poranne mdłości- póki co bez biegania do łazienki, ale jest okropnie:) cieszy jedynie fakt, że kompletnie nie ciągna mnie słodycze, które zazwyczaj pochłaniam w ilościach ogromnych. przynajmniej na początku tyle nie przytyję:) I odliczam dni do końca pracy. jeszcze trochę a ja już taaaaaka zmęczona. spałabym cały dzień- albo i dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aida trzymaj się, napewno się uda kolejnym razem! Też się boję czy aby napewno u mnie będzie ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazda z nas sie boi.. Julka 2384-mnie tez tak czasami pobolewa brzuch jak przed okresem,tylko duzo lzej,zreszta u mnie byl to jeden z pierwszych objawow. Poza tym to zadnych innych dolegliwosci nie mam-i nie wiem czy to dobrze czy zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimboli, na inne objawy może jeszcze za wcześnie? Zresztą trzymajmy się wersji, że każda może mieć inaczej. Odebrałam wyniki na HIV i toksoplazmozę - wynik ujemny:) tych wyników się obawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka2384
Aida trzymaj sie ! kurcze mam andzieje ze te bole takie jak na @ sa normalne bo w srodku wszystko sie rozciaga.... a ja w 4,5-5 tyg mialam robione usg i pecherzyk mial 7mm, teraz ide w nastepny poniedzialek i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie - chyba jak każda z nas mam milony mysli czy aby wszystko w porządku będzie. dziś jest dokładnie 6 t i 5d a pierwszy termin do lekarza dopiero w przyszłym tygodniu, z jednej strony jestem zła na ta moją lekarkę że dopiero pod koniec 7 tygodnia kazała mi przyjśc, z drugiej zaś wtedy wszystko bedzie mogło się potwierdzic juz na 100% Aida, przytulam i trzymam kciuki wracam do pracy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 23 czerwca(dzisiaj) lekarz stwierdził 4-4,5 tyg ciążę ostatnia miesiączka była 21 maja w 33 dniu cyklu. Kiedy mogło dojść do zapłodnienia? czy jest możliwe,że lekarz na USG mógł zobaczyć tak wczesną ciążę? Ale bardzo interesuje mnie zbliżony termin zapłodnienia. Będę wdzięczna za poradę. termin wychodzi na 28 lutego . Dziewczyny jak możecie to opiszcie mi wszystko bardzo dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mikołajka:) Pewnie, że jest w stanie zobaczyć, pod warunkiem że ma dobre USG. Mój lekarz zobaczył pęcherzyk w 4 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze za wczesnie na inne objawy,ostatnia miesiaczke mialam 16 maja,wiec ktory to bylby tydzien,bo juz sie gubie ;) Do lekarza mam zamiar umowic sie w przyszlym tygodniu,jakos tak pod koniec. Co do toksoplazmozy to mialam robiony w Polsce zastrzyk po ugryzieniu przez kota w grudniu,mam nadzieje,ze mnie to zabezpieczylo,a co do HIV-a tez sobie robilam poltorej roku temu badania,a od tamtej pory nic sie raczej nie zmienilo. Pisalyscie wczesniej o psach i jak one przyjma nowego czlonka rodziny.Mam owczarka niemieckiego,ale jakos wierze,ze obejdzie sie bez problemow,tym bardziej,ze dzieci zna,nawet noworodki,mysle,ze nawet jesli bedzie zazdrosny to nie skrzywdzi mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się nie chce... umieram z nudów.... męża nie ma:( mam doła...buuu... gorąco mi... wolałabym żeby było zimno, ten upał mnie wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki za info,pewnie zle zrozumialam lekarza,niewazne.Mam nadzieje,ze zadne swinstwo mi sie nie przyplatalo. Wszystko sie wyjasni po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×