Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witaski :) Za nami bezowocny poranek spędzony na łapaniu moczu.Cuda na kiju wyczyniałam, nawet na nocniku siedziała. Zajęło mi to 1h i 10 min. i ...nic. Za jakiś czas znów ją posadziłam i po 2 min. uciekła z nocnika, ale coś tam wydusiła :) Jaka ulga, że się udało. Mia Twoje próby się powiodły? Pomarańczowy, u nas to na bank nie od kupek. One są w porządku. Odparzenia wystąpiły na narządach płciowych i rozprzestrzeniły się na pachwiny. Raczej skłaniałabym się ku tezie lekarki, że to od moczu. Pimboli myślałam właśnie wczoraj o Tobie, czy już pojechaliście do Pl, że Cię na forum nie ma. Wybieracie się na święta? Spróbuj po domu nakładać maseczkę, aby nie zarazić Nadinki. Ja tak robiłam,gdy miałam katar i Zuzia się uchowała. Zdrówka :) Basiula a zrób może, kobietko, słodkie prezenty tym chłopakom. Słodycze każdy grzdyl lubi. Dotka widać, że cieszysz się bardzo z obecności taty w święta.Chyba przemyślał sprawę. Piksip, byle do 23.12.Powtarzaj to sobie jak mantrę :) Wiesz u nas z tymi świętami jest straszna kicha. Ja się z M. nie dogadam. Mam tylko mamę i siostrę i gdy idziemy na Wigilię do jego rodziców (gdzie są też często dziadkowie i rodzeństwo M.), to one zostają same :( A nawet jeśli jemy z moją mamą i tak odbywa się to szybko, bo jego już do swoich ciągnie. Fakt, że my z moją mamą mieszkamy, więc też jest inaczej, mamy siebie na co dzień itp., ale jest mi przykro i takie sytuacje co roku powodują, że odechciewa mi się świąt. u NAS DZIś -5. J ak ubieracie maluszki w taką pogodę? I do ilu "na minusie" wychodzicie na spacery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Salwia Dagusiu próbowałam metod,o których wspomniałaś. Nie pomagają :( Jak jej dam na stoliczek, będzie tak długo "gonić" aż złapie i zgniecie na papkę, a nie zje.A lbo wyciąga palcami z buzi wszystko, co jej włożę :) Jedynie oglądanie książeczek mnie ratuje, ona to uwielbia i spędzamy na tej czynności mnóstwo czasu (m.in. dzięki książkom siedziała 40 min. na nocniku). Jednak jeśli nie chce zjeść, to nic nie pomoże. Nawet oglądanie samochodów przez okno...Chciałabym kiedyś nagrać filmik z jej posiłku, żebyście zobaczyły, jak to wygląda :D Widzę, że macie nieciekawą sytuację w związku ze świętami. Rodzice M. sami sobie winni, ale to Wy musicie kombinować i wybierać. Ty w tym roku przygotowujesz Wigilię? Rozumiem Cię, jest Ci ciężko. Jedyna rada: przeczekać jeszcze trochę. Martynka zacznie niedługo chodzić, będzie coraz starsza, bardziej samodzielna. Trzymasz się dzielnie i naprawdę doskonale sobie radzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec niunia spi smacznie mnie juz jakos odechciało sie troche ogarnęłam dzis poprałam dywaniki z łazienki i ogolnie łazienke wysprzatałam. W koncu w piatek tesciowa ma przyjsc dzieci pilnowac, a my z m do hurtowni wybrac jakies prezenty dla dzieci, kurcze szkoda ze z dziecmi tam nie wpusczaja ..jakos az mnie mdli jak sobie pomysle ze ona ma z dziewczynami zostac, no ale co zrobic :( Mia to ja pytałam sieo żurek i nie dla tego by stwierdzac czy za wczesnie czy nie, tylko tak z czystej ciekawsci ...ja tez juz daje dorosłe dania mojej małej osóbce (no oczywiscie jesli zupki bez kostek gotowane) a żurek to zawsze z torebki albo kartonu robie i chciałam wiedziec jaki zur Twoja niunia jadła :) takze teraz mi smakoszka rosnie, ale nie powiem jeszcze soiczki tez wcina Wiadomo zawsze to co ma długa trwałosc musi byc jakos zakonserwowane nie ma co sie czarowac :) gerber jej nie smakuje najlepiej hipp i kilka smaków z bobovity :) A na prezent zdecydowalismy sie jednak na posciel juz zamówiona :) dzieki za podpowiedzi no to pospała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosołku dzięki za mile słowa. z tymi rodzicami m to jest tak ze nie ma szans nawet żeby sie spotkali, musiałam kombinować w mikołaja żeby jeden przyszedł o tej i zdarzył wyjść zanim przyjdzie drugi. Dziwne to bo obydwoje mają drugich partnerów. A najgorzej jak coś na siebie mówią przy mnie, nie wiem jakiej oczekują reakcji po mnie:( Ja robię wigilie ale będzie szwagier z zoną i dzieckiem , mój brat z dziewczyną i teść. kurcze rosołku nie wiem co poradzić , a jakby tak porządnie zgłodniałą?? a mleko pije??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i raporcik składam. U nas dziś marudka i przylepa z Wiki ;) Także mało czasu i dużo nerwów,bo na dodatek dostałam @. Pies mnie wkurwia,bo znów obudził mi małą i chyba kupię jakąś kość ze środkiem usypiającym ;) Lubię zwierzęta,ale ten pies(od teściów na szczęście) do sząłu mnie doprowadza... Święta..hmmm...kochane ja mam mamę godzinkę drogi ode mnie :( Zawsze jeździmy do niej w pierwszy lub drugi dzień świąteczny lub spędzamy wigilię.Myślę,że to dobre rozwiązanie,by raz w roku zmieniać rodzinkę :)Wtedy wszyscy zadowoleni,no prawie....:) Rosołku kochany słodycze też im kupię...zwłaszcza polskie cukierki,bo tego nie mają ;) Wymyśliłam takie coś http://www.allegro.pl/item848423491_gra_spadajace_skaczace_malpki_zaby_monkey_s.html http://www.allegro.pl/item854488359_gra_spadajace_skaczace_malpki_monkey_monkeys.html Poszukam tu w zabawkowym jak nie będzie to kupię im na spółkę jakąś grę planszową...:) Piksip,Pimboli,Pomarańczowy,Dota,Marteczka,Julka,Salwia,Dagusia, 🖐️ Rosołek ja ubieram kombinezon...jak jest mroźno,na grube rajstopy.Wychodzimy na ok.30 minut,bo dupka marznie.A dziś nie wiem czy gdzieś pójdziemy,bo mi czacha dymi :D Wiki od paru dni zdejmuje wszystko..czapkę,skarpetki,rajstopy też próbuje.I drze się,leżeć nie chce jak jej pampersa zmieniam...kurde charakterna się robi :) Lecę...podłogi pomyć,bo mnie nosi...:D na dobry humor.. http://www.youtube.com/watch?v=zBbMAJgBymA&feature=related i na święta... http://www.youtube.com/watch?v=GAueThZowM8&feature=channel Miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki mam pytanko co jedzą Wasze maluchy na obiadek i w ogóle w ciągu dnia oprócz mleka i kaszek.Bo moja córcia skończyła 9 m-cy i nie chce od tyg.żadnych zupek które jej gotowałam do tej pory i słoiczków też nie.Już nie wiem co mam robić,jadłaby w kółko kluski z rosołem albo zupę pomidorową taką dla nas co gotuję no i klopsiki w sosie uwielbia.Ale przecież jeszcze za wcześnie chyba na takie dania??????Proszę odpiszcie jak możecie.Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku a wiesz tak sobie pomyslałam moze ona taka smakoszka jak moja Nadusia ...jej nie smakowała marchweka i wcinała tylko i wyłacznie słoiki z hipa ale takie bez marchewki lub minimala iloscia, moze tak spróbuj, oczywicie i tak duzo tego nie wcinała ale jednak, no a doprawiała wszystko cycem, i dopiero jak ja odstawiłam po roku jak zaczeło jj wszystko smakowac to hoho wcinała za trzech :) Moze i u Ciebie tak bedzie. Basieniu u mnie to samo ciagle mi brak czasu ..albo w druga strone nic mi sie nie chce. Pomaranczku super dzeki za te przepisy ..moja jeszcze co prada do 11 mcy ma troszke, ale potem beda ak znalazł :) Basieniu a ile razy clotrimazolem miałas smarowac? no i cz ten Baneocin to antybiotyk? No ta myslaca mas a fajna :) no i juz 2 sztuki to prezent dla dwojga :) Igmik trzymam kciuki oby wszystko oki, daj znac jak po badaniu. No i odpoczywaj i naciesz sie wizytą babci w domku :) Rosołku wiesz ja tez nie przepadam za swietami my mamy podwójna wigilie ..tez kipawo, zawsze jak swieta sie zblizaja lubie wysprzatac chate przyozdobic pierdółkami właczyc sobie koledy i najchetniej zasnełabym na te kilka dni swiat :) bo potem jeszcze odwiedziny u babc i tez zawsze problem które odwiedzic i do niczego to wszystko :( Marteczka owocnych zakupów 🌻 Piksip duużo siły do pracy Ci zycze no i masz szczescie ze teraz wigili z twoimi rodzicami fajnie :) Pimboli duuużo zdrówka 🌻 Julka miłego ogladania weselicha :) Dagusia wielki 🌻 dla Ciebie za tyle siły za byce z mała sama, ja w podobnej sytuacji tylez ze moj m choc troche sie zajmuje dziewczynami, ale spacerki to tez zawsze sama. Choc nie powiem od czasu do czasu tesciowa chetna do zostania z dziewczynami (ale na spacer s dwójka juz nie wyjdzie) no i tez nie lubie jak ona z nimi zostaje bo to potem niedozywione wnerwione ustawiac od nowa trzeba. No i z całego serducha zycze oby M mniej pracy brał na siebie a wiecej z dzidzia przebywał 😘 a co do świat to rzeczywiscie kiepsko ...ehhh az szkoda słow Rosołku gratki za zbiórke moczu, oj ciezka sprawa. a jeszcze co do zbierania przypomniał mi sie jeden sposób ..moze bedzie dobry u nas nie zawsze działał, wacikiem zmoczyc sisiurke i lekkim strumieniem suszarki podmuchiwac, mozna w miedzyczasie podac cos do picia ...ale u nas tez długo trwao zbieranie moczu :( Rosołku oj bardzo mnie cieszy fakt ze tata bedzie z nami :D chociaz taki plus z tych okropnych swiat :D heh no to u mnie tez podobnie bo jest tylko tata i 2 braci i tez nie chce zeby byli sami, ale na szczescie mój to rozumie i dlatego dwie wigilie jednego dnia. u nas dzis -2 ..pewnie jakis cieplejszy spacerek jej załoze pod kombinezon, no bo pewnie rekawiczki to bedzie katastrofa, no ale wykremowac buzke i raczki to podstawa, a no jaki mroz myśle ze to bardziej od tego jaka pogoda np. czy dodatkowo wieje wiatr sypie snieg czy swieci słonko, tak jak tobie bedzie cieplutko mysle ze szkrabikowi tez a choc na 15 min warto wyjsc przy gorszej pogodzie. Basienia no ta gra malpki tez fajna :) O rety własnie wziełam smrodka kochanego zeby pielucha zmienic no i co widze ta cholerna jedna dwójka juz na wierzu taki czubeczek hihi suuuper moze dzis bedzie lepsze spanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis w domku wczsniej jestem, m.zawiozl Maje do Prababci i mam troszke wolnego, bo mam prace z firmy do zrobienia w domu to jak bedzie cisza i spokoj to sie wczesniej z tym uporam ;) Przeczytalam co u Was i smutno mi z powodu smierci Synka kolezanki Haydi... Tak nie powinno byc:( Co do swiat to takie dylematy gdzie i do kogo sa wstretne, napradwe moga odebrac czesc nastroju swiatecznego... A tak wybiegajac w przyszlosc kiedys to nasze szkraby beda mialy dylemat do kogo przyjsc na wigilie czy do nas czy do tesciów...Smutne;( Pozdrawiam Was Wszystkie Gorąco!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku, na pakingu pod firmą zasypało mi auto! tak śniegiem wali, cały dzień, taki miły puch biały! Musiałam odśnieżać- pierwszy raz w tym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Dota- od 11 czyli skonczone 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klusko! No przykre, że kedyś nasze maluchy staną przed takim wyborem...:( Rosołku- jeszcze mi isę przypomniało co do naszych niejadków.... pewnie już masz dośc tych rad i pewnie wszystkiego próbowałaś, ale Emi zaczęła sie interesować jedzeniem- w tym sensie, że jak sama coś złapie do ręki to wkłada do buzi i je. Jak nie chce obiadu to podobno jak jej powie się że ma sama jeść łyżeczką to je... nie wiem, u mnie nie wychodzi, ale teściowa twierdzi że tak jest;) ALe z kanapkami tak ma, jak nie chce jeść to kombinuje przy talerzu i łapie to kawałek wędlinki, to pomidorka i wkłąda do buzi i zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie piszę nic na razie bo...nie mam kiedy. :( Mam pytanie ważne i proszę o odpowiedź.. Czy któraś z was miała w ciąży paciorkowca? Wiem że byly paciorkowce ale nie pamiętam kto :) Moja przyjaciółka ma a w necie piszą oczywiście straszne rzeczy i chciałabym ją uspokoić. Wiem że to jest tak, że jak się zacznie to nie czeka się w domu tylko do szpitala od razu i że dziecku trzeba podac antybiotyk. Z czym to się jeszcze wiąże i jakie są zagrożenia dla dziecka wie ktoś coś? Buziakkiiiiiii i dzięki za ewentualne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Szklana - ja nie mialam ale czytałam, że po urodzeniu dziecko dostaje antybiotyk i jest dobrze:) A nasza Mała albo chce raczkowac tam gdzie nie wolno albo chce stać - zabawki są beee - śpi znowu mało...i jak tu coś zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! Melduję się ttylko, że u nas wszystko ok :P Zmęczona dziś jestem i jakoś mi zimno więc zmykam do łóżeczka. Dobrej nocy wszystkim !!!! 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! Melduję się ttylko, że u nas wszystko ok :P Zmęczona dziś jestem i jakoś mi zimno więc zmykam do łóżeczka. Dobrej nocy wszystkim !!!! 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! Melduję się ttylko, że u nas wszystko ok :P Zmęczona dziś jestem i jakoś mi zimno więc zmykam do łóżeczka. Dobrej nocy wszystkim !!!! 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!🖐️Kaweczka z rana!;) Jak za oknami taki bialy puszek to az sie milo robi jak sie ma wyjsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie ze M. po Tesciowa rano jeździ moim autkiem sluzbowym i ja na tym teraz skorzystam bo bede miala odsniezone co rano:P Miłego dzionka, zeby dzieciaczki dobrze jadly, dobrze spaly i zeby nie chorowały!!!!!🌻🌻🌻 Majka wczoraj stala przed lustrem i gadala i ja do niej mówie powiedz czesc dzidzi a ona powtórzyła, moja mam to sie ze smiechu poplakala bo Maja potem wyciagala raczkę tak jak robi czesc i mowila CES DZIDZI CES DZIDZI, a wieczorem do mnie jak ja trzymalam i spytalam dać Ci cysia to ona Cysia powtórzyła, ale mówie Wam jak to super tak słuchać jak już sobie pomalu kombinuje i powtarza.Mama da - to juz jest na porzadku dziennym;) dzis super nocka mozna powiedzieć- spala od 21.30 do teraz(własnie sie obudzila)z przerwa o 23 na mleczko niestety nie potrafi przespac nocki bez tego ostatniego mleczka, ale jak mi potym tak ladnie spi to plus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja dziś mam wolne;) Dobrze, bo taki mróz, że hej.... i śniegu pełno. Nie wiem czy wychodzic z małą, jest minus 8. Właśnie sama sobie zjada kanapkę;) a raczej pomidorka zdejmuje z chlebka i zjada;) i szynkę;) Szklana, ja nie miałam paciorkowca. Kluska- cześć, fajnie, za Maja tak juz mówi;) Emilka powtarza, ale chyba mniej wyraźnie. Oczywiście ma swoje powiedzonka, mniam da- jak chce jesc, powtarza kolry (niebieski, zielony najbardzoej lubi);) ZMykam na kawkę a potem na spacer zimowy... chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski;) Wpadlam sie tylko przywitac, wczoraj wieczorkiem chcialam wam poodpisywa ale cos kafe mi szwankowalo bo mi sie nie udalo:( a dzis na razie nie mam czasu moze pozniej uda mi sie wiecej popisac Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zza sterty chusteczek do nosa;) Dzis odrobine lepiej,juz mnie tak gardlo nie nawala. Rosolku-my wyjezdzamy we wtorek w nocy,zeby zdazyc na Wigilie do tesciow. Zawsze spedzamy Wigilie u tesciow albo w domu,ale u mojej mamy nigdy.Jakos tak sie utarlo,moze dlatego,ze moj maz i jego rodzina bardzie przywiazuja wage do tych swiat. Basienia-heh,to sobie posmakujesz likieru na swieta.I jak,prezenty zakupione? Dota-dziekuje🖐️ Igmik-jak po badaniach? A moja corka tez juz pokazuje rozki i jak jej cos nie pasuje to sie wygina w palak,zazwyczaj jak ja skads zabieram,ale wczoraj nie chcialam jej dac telefonu i tak sie wygiela,ze az sie wyrznela na plecy.Mowie wam jaka wsciekla byla:D I oddaje mi wszystko jak jej powiem-co sie przydaje,bo zbiera wszystkie paprochy z podlogi,a tak odda i po sprawie.Idac w tym kierunku,to wlasnie bawi sie z psem-daje mu zabawke,on bierze,wypuszcza z pyska,ona bierze i znow mu daje-moga tak bardzo dlugo:) Kurcze,musze isc do apteki,mam nadzieje,ze sie nie zalatwie do konca. Dobrze choc,ze Nadine przesypia cale noce,wczoraj poszla spac o 19,a wstala o 8:40.Staram sie tylko,zeby nie spala zbyt dlugo w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wczoraj wieczorem chcialam cos naskrobac i mi kafe niedzialalo wrrrr moj Adasiek juz daje na czworaka jak torpeda :) i codziennie ma klopoty z zasnieciem w poludnie eh co do swiat to zawsze sa jakies wybory.... eh zycie.... w tym roku sa dla mnie ostatnie swieta w domu... bo pozniej bedziemy na swoim i tez trzeba bedzie wybnierac... a wiadomo niema jak to swieta u mamy :) choc ja tez bede chciala robic u siebie wigilie :) a wiecie moj Adasko wc zoraj tak smiesznie tanczyl hihi siedzial na kolankach a Oliwia mojej siostry tak maszerowala w rytm muzyki a on tak smiesznie wymachiwal rekami i machal glowa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, U nas wszyscy przeziębieni. Poli już kończy się katarek ale jeszcze czasami bańki z nosa idą. Ja też lekko zakatarzona, moja mama też i N też coś narzeka, że go gardło pobolewa. Zdecydowaliśmy, że nie idziemy dziś na usg. We wtorek idziemy do endokrynologa i będzie miała zrobione badanie wieku kostnego i po ocenie wieku zdecydujemy co dalej. A my już upiekłyśmy pierniki i piernik, zrobiłam sezamki i jeszcze będę robić likier kawowo-mleczny. Buziaczki dla naszych kochanych dzieciaczków. Przepraszam ,że ja tylko o sobie. Trzymam kciuki za Zuzankę i Pimboli i Avinię i za resztę chorowitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie IGMIK jak po badanich? Pimboli i ciebie bidulko tez jakies chorobsko dorwalo eh a sio!!!! ;) ide mojego lobuza wypuscic z lozeczka hihi moze jak jeszcze pobiega to sie wymeczy i zasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
A ja znowu będę marudzic - o 24.00 ryk niemilosierny i dostała cyca - o 5.00 pobudka, dostała jeść i nie spała do 6.40!!! potem drzemka 40min i dalej w tany. Co jest!!!??? Zęby się wybiły a kupki nadal takie sobie. Jaki zapach ma kupka? Małej mają taki kwasnawy...Mam doła, czuję się źle i nawet nie mam ochoty się z nią bawić...:( ona pewnie czuje moje rozdrażnienie i jest marudna, ale co mam zrobic- od 1,5tyg. nie sypiam dobrze , a w dzień nie umiem spać. No ale kocham tego Szkraba, zwłaszcza jak stoi w łóżeczku i szczerzy kiełki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! u nas mrozno dzis nawet rano było -7 ups troche i nas tu pomrozi w tym roku widze :( Jejku jejku udało nam sie nawet wczoraj upiec te pierniczki, bo juz w połowie gniecenia ciacha mysląłam ze wszystko do smieci wyrzuce hihihi tak ugrzęzłam z tym mieszaniem :) BAsieniu powiedz mi tylko jak je przechowywac w tym dojrzewaniu czy w jakis papier opakowac czy tak po prostu w misce czy moze do woreczka ...nie mam doswiadczenia w piernikach :) hihi a jakie pyszne wyszły moja corcia 2 wciagneła na poczekaniau jeszcze cieplutkie, ja z m tez troche hihi nawet Kamiska jedneg dostała ale chyba jejj niezbyt smakował :) Moj m stwierdzil ze chyba nie doczekaja tych 2 tyg :) ..ale teraz tak stwardniały ze chyba dadza rade przetrwać :D Pomarańczko no tak racja choc do konca 10 jeszcze 2 tyg nam zostao, ale dzis na sniadanko jadłam twarozek i dałam Kamisi ciezko powiedziec czy jej samokwało, bo sie krzywiła i tak jakby chciała wypluc po czy znowu dziobek otwierała :) Kluska u nas tez taki mały biały puch za oknami ale mi z tego powodu jakos przyjemnie nie jest, ehh moze jeszcze jakby słonko przygrzało? Kluska fajnie ze nocka super, no a autko odsniezone rano to duzy plus, hihi choc ja z zimy to chyba najbardziej lubie odsniezać :) A Kamilka tez juz duzo mówi, da tez juz od dawna a teraz próbuje duzo słów jej hihi juz niedługo moze sie z nia dogadam. Fajnie jak dziecko zaczyna szybko mówić, choc sa i wady, bo wtedy wiecej pyskuje hihi :) Ostatnio Nadii spadła ze sciany naklejka delfin i woła tate zeby poszukał, tata wczuł sie w role i zaczął łózko odsuwać, a Nadia tata co mi tu bajzel robisz ja chce juz spać ;) U nas nocka byłaby dobra bo KAmilka tylko kilka razy sie obudziła za to Nadusia kaszlła i smarkała, jesu normalnie jak nie jedna to druga a dzis rano ciezko ja obudzic było bo zmeczona, a jeszcze dzis po południu spotkanie opłatkowe w przedszkolu juz to wszystko widze, dobrze ze choc KAmiska moze wyspana bedzie bo juz godzinke spi :) Piksip ja co prawda i tak musze wyjsc ..ale jak bym nie musiała to i tak choc na 20 min zeby sie przewietrzyc bym wyszła. A szyneczke sama robiłas czy taka kupną juz je ..kurcze nie pytam złosliwie tylko tak po prostu, zeby wiedziec :) Pimboli Kamilka od dawna pokazuje niezadowolenie a od niedawna bardzo mocno to okazuje jejku kolejny mały buntownik mi rosnie, dobrze ze Nadusia juz mniej sie buntuje :) Hihi fajnie masz z psem, Kamilka tez paprochy zbiera i od razu do mnie raczke wyciaga i mowi be be. Igmik duuużo zdrówka. Pomaranczko daj małej jakis probiotyk, moze to od brzuszka skoro kwasne kupki, ja dawałam dicoflor30 i kupki juz nie sa kwasne a mozna jeszcze czoka viburcol nie zawsze pomaga ale nieraz cuda działa. Powodzenia i mam nadzieje ze zis przespisz cała nocke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzwonilam do fryzjerki i nici buuu juz do swiat terminy pozajmowane eh w sumie to tez obudzilam sie przed swietami gdzie wszedzie pelno ludzi ;) moze jeszcze uda mi sie gdzies pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-kurcze,przypomnialas mi,dzieki.Musze zadzwonic do fryzjerki,moze jeszcze mnie gdzies wcisnie.Najgorzej przed Sylwestrem. Igmik-zdrowiejcie szybko.Jejku,co sie dzieje z tymi chorobskami. Po co sie robi badanie wieku kostnego? Dota-hehe,dobra twoja mala.Ja juz sie nie moge doczekac az nasza bedzie pyskowac;) A mi sie udalo poodkurzac,pomyc podlogi,pranie zrobic i posprzatac lazienke.Obiad sie gotuje,a jeszcze musze wstywic drugie pranie,ale to pozniej. Teraz chwilka relaksu dla sprzataczki:p Nadinka zjadla obiad i spi jak susel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jestem zła na kafeterie. Obraziłam się i tyle. Wczoraj cały wieczór próbowałam napisać coś do Was i się nie dało, potem jeszcze chciałam napisać dobranoc i też się nie dało aż w końcu poszło 3 razy. Dziś to samo, piszę, naciskam wyślij, muszę wpisać hasło i dupa, strona wygasa i znów od nowa. Wkurzyłam się i sobie poszłam. Ja nie wiem, Wy wysyłacie wypowiedzi a ja o podobnych godzinach próbuję i nie idzie. Nie wiem czy tpo teraz się wyśle, czy znowu będę próbować do wieczora..... Wysyłam na meila kilka dzisiejszych zdjęć z mojego ogródka przed wyjazdem na zakupy :) Ech, piękna zima dziś u nas :) :) :) Cudnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szybko..jak zwykle ostatnio ;) Może zasiądę wieczorkiem na dłużej... Haydi nie obrażaj się :) Kiedyś gdzieś wyczytałam,że po 500 stronie kaffe strasznie zamula,ale ile w tym prawdy? Dota...clotrimazolum i baneocin stosowałyśmy po dwa razy dziennie na przemian. Baneocin,bo pytałaś.... http://www.ilekarze.pl/leki/B/baneocin/ Pierniki miałam w tamtym roku na blaszkach,przykryte papierem.W tym włożyłam je do kartonika i również przykryłam papierem.Za 2 tygodnie będą miękkie :) Wiki bardzo polubiła te pierniczki,a ja też chodzę i podjadam ;) Pimboli kupiłam prezenty,jeszcze nie wszystkim.Nie daję rady :P Zdrowiej kochana :) Mnie dziś tak rozczulił ten śnieg,że ubrałam naszą malutką choinkę,jest śliczna :) Wiki chciała zjeść bombkę,a jak jej powiedziałam,że nie wolno,to zaczęła ryczeć...OMG....zaczyna się :) Fochy i beki :D Igmik zdrówka...jak Wam wyszły pierniki?Mniam likierek?Jak robisz?Trudne? Jutro idziemy na sanki :) Wszystkim chorowitkom MOC ZDRÓWKA 🌻 Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×