Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No ok Basieniu - nie obrażam się :) Aczkolwiek powinnam bo właśnie przed chwilą chciałam wejść na forum a tu tekst - " wracamy za 5 minut" - odświerzałam 10 minut no i w końcu się udało wejść - bez komentarza..... A swoją drogą to od ostatniej mojej wypowiedzi tylko Ty byłaś na forum :) :) U Was też taka piękna zima dziś? Kurcze, myśmy też dziś dwa razy z Olkiem wychodzili - raz na zakupy a potem po południu na spacerek... Basieniu - mój też czasem się rozpłacze jak mu czegoś nie pozwolę - a najgorsza jest ta żałosna minka przed płakaniem ..... Ech, czuję, że moje dziecko będzie rozpieszczone.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ale zima. Niestety za dwa dni pozostanie tylko wspomnienie...i plucha... Szkoda. Podobno święta mają być bez śniegu buuu. Basienia kopsnij piernika :) Kluska ale ci dobrze z tym odśnieżaniem :) ja dziś sama popylałam brrrr :) Kurczę niezła jest majunia z tym gadaniem heheh mi się ostatnio zdawało że Frania powtórzyła "kurka" :) ale myślałam że się wkręcam... ale chyba jednak tak :) A potem mówiła kokoko. Dziś taeż od rana nas zadziwiala - pokazywała misia i podchodziła do niego i robiła cacy cacy :) Włóż piłeczkę do kubeczka - brała kubeczek i wkładała i takie tam. Jeny ale radocha :) A na basenie dziś też byłą parę razy pod wodą i luz blues. :) My na święta do wrocławia ale niestety dopiero w wigilię jedziemy rano bo M pracuje do wieczora 23. Julka - no ja tek się zagapiłam z paznokciami...i dopiero po świętach idę. szkoda ale trudno... `Super to musiało wyglądać jak młody tańczył hhe Pimboli dużo zdrowia :( heheh Nadinka szntarzyk stosuje :) Frania próbuje ze mną najczęściej ale ją olewam wtedy i wymięka :) Igmikowa trzymajcie się tam, ale was poskładalo buuuu :((( ale widzę że nie przeszkadza ci to szaleć kulinarnie. Co to jest badanie wieku kostnego i po co się je wykonuje? Pomarańczowa może dalej idą zęby? Dota u nas bylo dziś -12.... uch :) Ale pięknie zasypało i bajkowo się zrobiło i byliśmy z malutką na odpalaniu 12 metrowej choinki w ich ogrodzie było pełno dzieci z przedszkola i znajomuch, gorąca herbata w garażu i hot dogi :) Ale byłiśmy tylko 30min żeby nam mała nie zamarzła... :) Haydi - u mnie też nawala kafe... nie tylko u ciebie wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ale zima. Niestety za dwa dni pozostanie tylko wspomnienie...i plucha... Szkoda. Podobno święta mają być bez śniegu buuu. Basienia kopsnij piernika :) Kluska ale ci dobrze z tym odśnieżaniem :) ja dziś sama popylałam brrrr :) Kurczę niezła jest majunia z tym gadaniem heheh mi się ostatnio zdawało że Frania powtórzyła "kurka" :) ale myślałam że się wkręcam... ale chyba jednak tak :) A potem mówiła kokoko. Dziś taeż od rana nas zadziwiala - pokazywała misia i podchodziła do niego i robiła cacy cacy :) Włóż piłeczkę do kubeczka - brała kubeczek i wkładała i takie tam. Jeny ale radocha :) A na basenie dziś też byłą parę razy pod wodą i luz blues. :) My na święta do wrocławia ale niestety dopiero w wigilię jedziemy rano bo M pracuje do wieczora 23. Julka - no ja tek się zagapiłam z paznokciami...i dopiero po świętach idę. szkoda ale trudno... `Super to musiało wyglądać jak młody tańczył hhe Pimboli dużo zdrowia :( heheh Nadinka szntarzyk stosuje :) Frania próbuje ze mną najczęściej ale ją olewam wtedy i wymięka :) Igmikowa trzymajcie się tam, ale was poskładalo buuuu :((( ale widzę że nie przeszkadza ci to szaleć kulinarnie. Co to jest badanie wieku kostnego i po co się je wykonuje? Pomarańczowa może dalej idą zęby? Dota u nas bylo dziś -12.... uch :) Ale pięknie zasypało i bajkowo się zrobiło i byliśmy z malutką na odpalaniu 12 metrowej choinki w ich ogrodzie było pełno dzieci z przedszkola i znajomuch, gorąca herbata w garażu i hot dogi :) Ale byłiśmy tylko 30min żeby nam mała nie zamarzła... :) Haydi - u mnie też nawala kafe... nie tylko u ciebie wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ale zima. Niestety za dwa dni pozostanie tylko wspomnienie...i plucha... Szkoda. Podobno święta mają być bez śniegu buuu. Basienia kopsnij piernika :) Kluska ale ci dobrze z tym odśnieżaniem :) ja dziś sama popylałam brrrr :) Kurczę niezła jest majunia z tym gadaniem heheh mi się ostatnio zdawało że Frania powtórzyła "kurka" :) ale myślałam że się wkręcam... ale chyba jednak tak :) A potem mówiła kokoko. Dziś taeż od rana nas zadziwiala - pokazywała misia i podchodziła do niego i robiła cacy cacy :) Włóż piłeczkę do kubeczka - brała kubeczek i wkładała i takie tam. Jeny ale radocha :) A na basenie dziś też byłą parę razy pod wodą i luz blues. :) My na święta do wrocławia ale niestety dopiero w wigilię jedziemy rano bo M pracuje do wieczora 23. Julka - no ja tek się zagapiłam z paznokciami...i dopiero po świętach idę. szkoda ale trudno... `Super to musiało wyglądać jak młody tańczył hhe Pimboli dużo zdrowia :( heheh Nadinka szntarzyk stosuje :) Frania próbuje ze mną najczęściej ale ją olewam wtedy i wymięka :) Igmikowa trzymajcie się tam, ale was poskładalo buuuu :((( ale widzę że nie przeszkadza ci to szaleć kulinarnie. Co to jest badanie wieku kostnego i po co się je wykonuje? Pomarańczowa może dalej idą zęby? Dota u nas bylo dziś -12.... uch :) Ale pięknie zasypało i bajkowo się zrobiło i byliśmy z malutką na odpalaniu 12 metrowej choinki w ich ogrodzie było pełno dzieci z przedszkola i znajomuch, gorąca herbata w garażu i hot dogi :) Ale byłiśmy tylko 30min żeby nam mała nie zamarzła... :) Haydi - u mnie też nawala kafe... nie tylko u ciebie wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem dzisiaj wykończona, zdam tylko relację, co u nas i do łóżka. Wczoraj stan skóry Zuzi uległ pogorszeniu, więc od rana pediatra, potem walka o kilka kropli moczu na posiew ( ogólne badanie nic nie wykazało),laboratorium... Lekarka mówi, że nie spotkała się z sytuacją, żeby ta maść nie pomogła i tak naprawdę nie wie, co to za paskudna wysypka. Strasznie Zuzię wymęczyłam,aby uzyskać 5 ml moczu. Zmarzła, dostała czkawki i gęsiej skórki... Do tego miała kontakt z chorymi dziećmi ( mogłam wejść na dzieci chore albo wcale). Cały dzień była jednak jakaś dziwna, taka spokojna, przylepa. Pierwszy raz jej się to zdarzyło. Brak apetytu jest prawdopodobnie spowodowany zębami. Ma już na wierzchu dwie górne dwójki i chyba jedna trójka wyłazi. Co śmieszniejsze jedynek jeszcze nie ma...Nawet nie wiedziałam, że coś się kluje, cały czas była taka jak zwykle. Także ostatnio brak czasu, do tego inne sprawy do załatwienia...Jutro wybieramy się na sanki, cieszę się, jak dziecko :) Całuję Was, kochane i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem zła na kafe. napisałam Wam posta i mi nie wysłało go. Skopiowałam go ale zanim zaczęłam pisać na nowo to ktoś coś innego skopiował i dupa. Badanie wieku kostnego jest po to, by sprawdzić czy dziecko się prawidłowo rozwija i to daje wstępny obraz dlaczego Poluna ma guzki na cycuniach. Jeżeli wiek kostny będzie sie zgadzał z wiekiem rzeczywistym, to guzki trzeba tylko obserwować, jeżeli będzie większy niż wiek rzeczywisty Poli, to trzeba zrobić badania hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście coś niedobrego się dzieje z forum,a niech to..chyba będziemy maile do siebie pisać :) Haydi świetne fotki,wyglądasz tak młodo,że można by pomyśleć,że siostra Olusia :) Szklana..no nieźle Wam Warszawę dziś zakorkowało ;) Franka udaje kurkę..he,he..ile radości i pociechy mamy z dzieciaczków.Każde co innego,gdyby je tak wszystkie zebrać to by się działo :) Pierniki na mailu,wysłałam fotkę,więc możesz je oczami schrupać :) Up a Ty gdzie się podziewasz? O Rosołek...to może się spotkamy na tych sankach? Biedulka Zuzia.Trzymam kciuki,by pomogło.No i niespotykane z tymi ząbkami :) Miłej nocki kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia pierniki wyszły i już połowę rozdałam. Upiekłam też takiego normalnego piernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho.... sorki Kafe psikusy robi. Rosołek kurdę... żeby się zulce poprawiło :( buuu co to za świństwo Igmik - ja w sobotę piernik piekę. mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr no wlasnie jakies problemy sa na kafe tez probowalam pare razy cos napisac... no dzis zakupilam farbe do wlosow rozjasniajaca :) bo obecnie mam jasny braz/ciemny blond... a chce wrocic do jasnego blondu hihi tylko mam nadzieje ze niewyjda rude :) :P (oczywiscie niemam nic przeciwko rudym wlosom ale niekazdemu pasuja bo np Kluseczka ladnie wyglada) a i jutro sprobuje isc do fryzjera bez umawiania telefonicznie... pewnie troche sobie poczekam :) IGMIK ja teraz w weekend bede robic napewno juz pierniczki hihi ostatni dzwonek :D Rosolku to beznadzieja zeby ze zdrowym dzieckiem trezba przejsc na strone dzieci chorych buuu zero ulatwien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu wyslalo mi posta jaka radocha hihi :) Rosolku u mnie Adasiekw domku niema czasu tulic sie domnie :D ale jak bylam z nim wczoraj w przychodni to ladnie siedzial u mamusi na klankach i sie tulil :D :) jakie to wspaniale uczucie :) a pare dni temu byla u mnie kolezanka bo odwiedzil ja Mikolaj i dal prezent dla Adasia hihi i on jej niepamieta i bal sie jej to wtedy mamusia dobra hihi ja ide do kuchni zeby zrobic kawke a on za mna na czworaka lecial i plakal bo bal sie zostac z kolezanka w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tylko na chwilke, bo chcialam do rosolka napisac. jak calogero mial okolo 3-4 miesiace w pachwinkach mial takie odparzenia. i to nie byly odparzenia ja mi powiedziala pani doktor tylko jakis tam grzybek. najperw zaczerwienione, potem taka krosteczka z woda a jak pekalo to mala ranka. ja smarowalam wszystkim co sie dalo ale nie pomagalo.wiec poszlam do pani doktor. zaraz sprawdze co to za masc byla. no wiec moj dzien byl niesamowity.moja coreczka miala teatrzyk w przedszkolu i byla gwaiazda betlejemska tzn. tym kwiatkiem.byla niesamowita. wszystkie mamy tak ja wychwalily ze taka baletnica zniej. byla naprawde dobra.ona uwielbia tanczyc wiec to byloa dla niej frajda. potem o 16 bylam na rozmowie z nauczycielami u starszej i to samo, ze jest niesamowicie zdolna. ma 7 lat i czyta bez problamow.pisze opowiadania na 10. z testow z matematyki ma same 10. jestem taka dumna ze hoho. no i moj maly smrodek tez jest grzeczny.dzisiaj to byl caly dzien taki usmiechniety . nawet jak sprzatalam sypialnie to grzecznie sie bawil w kojcu ponad godzine z malymi przerwami na buzi buzi i przytulanie. mam cudowne dzieci :) ide spac bo przez te emocje to taka padnieta jestem. dobranoc kobietki i przepraszam ze nie poodpisuje . jutro nadrobie zaleglosci no to kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku ta masc to canesten jest firmy bayer wiec w polsce powinna byc pod ta sama nazwa. zadzwon i zapytaj pani doktor dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima, zima, zima, pada, pada śnieg....... I mróz mega!! minus 12 Brrrrrrrr. Cieplutka kawka! (_)J (_)J (_)J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Jestem Basieniu :) Rzucam okiem, żeby nie narobic sobie zaległości, ale na odpisanie czasu mi brakuje. Zdrowi jesteśmy już. Wczoraj była przedszkolna wigilia u mojej córki. Baaardzo fajnie, rodzinnie, świątecznie. Oczywiście się mamuśka popłakała przy śpiewaniu kolęd... Jejku tak mnie te Święta rozczulają. A przy opłatku w domu ro bóbr.. Eh. Czytałąm o dylematach do kogo na wigilię. U nas wszyscy jedzą po dwie ;) Tzn umawiamy się, że u moich teściów wigilia jest później, czyli koło 18.30. a u teściów rodzeństwa mojego męża jest o 16. No i wszyscy są zawsze razem. Ja do moich nie mogę bo za daleko. Więc co drugi rok. Ale u mojego męż też bardzo lubię być, bo jest dużo ludzi, wesoło. kolędujemy długo i świetna atmosfera. Marteczka gratuluję córeczek zdolnych. Jest radość i satysfakcja, nie? haydi zima cudna u Was. U nas też, ale jednak efektu takiego nie ma, bo i ogródka brak ;) no i przed klatką rozjeżdżone itd. Aczkolwiek może wybierzemy się na sanki dziś. No chyba, że będzie taki mróz jak teraz. rosołku buzie dla Zuzanki. Mam nadzieję, że się pozbędziedcie tego odparzenia czy uczulenia i wszystko wróci do normy. Pimboli zdrowiejcie bo do Polski niedługo :D No i tyle mam czasu. Jeszcze się ogarnę i pewnie młody skończy ekspresową drzemkę :) Aaaaa, ma nowe hobby - spacer z mopem lub miotłą. MOże tak godzinami. No i ze ścierką też lubi raczkować. Póki co ambicji nie ma za wysokich :D Buzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, No i zasypało nas. Od wczoraj pada śnieg. Balkonu Prawie wcale nie widać. Dziś siedzimy w domu a jutro jedziemy już do mamy na święta. Buziaki moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł! Dopiero włączyłam kompa.Sprzątanie, obiad, stanie w oknie z dzieckiem ( Zuzi ulubione zajęcie ostatnio) zajmują dużo czasu. Igmik na badanie wieku kostnego kierowane są tylko dzieci, u których pojawia się jakaś wątpliwość, tak jak u Polci? Miłego pieczenia i ciesz się rodzinką w komplecie :) Jula udało Ci się sterroryzować fryzjerkę, żeby Cię przyjęła bez umawiania? :) Marteczko dziękuję za info nt. maści. Na razie te kropeczki zrobiły się mniej wypukłe i bledsze, może powoli mija... U nas one nie są niczym wypełnione, ot, takie sobie krostki, jedna przy drugiej.Dzwoniłam do laboratorium, nie ma jej wyniku, co oznacza, że wykryto jakieś bakterie i wykonywany jest antybiogram. Wynik może być dopiero po świętach :( Chyba jej to nie boli ani nie swędzi, na szczęście. Udane masz dziewczyny,oby tak dalej trzymały :) Gratuluję! Up dziecko porządek lubi i już. Chce pomagać :) Zuzka też ścierki z kuchni porywa i ucieka szorować nimi podłogę :) Dobrze, że czujecie się już lepiej. U nas również zima, -11. Mąż tak sobie te sanki wkręcił, że nie mogłam mu przetłumaczyć, iż jest trochę za chłodno dla takiego dziecka. Jutro pewnie nie da za wygraną i pójdziemy. Ktoś mi dziecko podmienił. Mogę zapomnieć, że je mam, bo zajmuje się sobą i drugi dzień mnie nie terroryzuje. Przytula się, jest jak aniołek. Nawet sprawdzałam, czy gorączki nie ma, bo jakaś ona taka "nie moja". Zawsze wszędzie jej pełno i nie może chwilę na miejscu usiedzieć... No cóż kobieta zmienną jest :) Mąż jej pokazał misia,którego mama kupiła pod choinkę i ona teraz ciągle wskazuje paluszkiem na szafę. A niech go wyda przed babcią, że dziecku prezent już pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kafeteria naprawdę fiksuje.... Wrzuciłam parę fotek na maila...i korzystają z okazji..której może już mieć nie będę...ślę życzenia..... Za wszelkie skopiowane me posty z góry przepraszam...i za długość życzeń też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Avinia i Łukasz 🌻 Przede wszystkim zdrówka,zdrówka,zdrówka.:)Ten rok był dla Was pełny brzydkich chorób,więc życzę,by w przyszłym ominęły Was takie przykre niespodzianki a zastąpiły je wesołe,radosne i szczęśliwe chwile. 🌻Asia i Wiktoria 🌻 Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia, to tradycyjne, najszczersze życzenia. Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego. Niech obficie da, co ma najlepszego! 🌻Boela i Piotruś 🌻 Życzę Wam spokojnych świąt w rodzinnej atmosferze.Żeby Piotruś pięknie rósł i sprawiał mamusi wiele radości.:) 🌻 Balbinka i Kacper 🌻 Szkoda,że już do nas nie zaglądasz,może chociaż czytasz :) Życzę Wam wszystkiego dobrego i dużo zdrówka :) 🌻 Czarna i Marcel 🌻 Pięknych,ciepłych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :) 🌻Dagusia i Martynka 🌻 Dziękuję za życzenia :D Kochana dużo miłości,radości i szczęścia.Abyście żyli zgodnie i cieszyli się tym małym szkrabem,jakim jest Martynka ..buziaki.. 🌻 Dota i Nadia 🌻 By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie! Dla całej rodzinki :) 🌻 Edycia i Milenka 🌻 Dużo śniegu, smacznej rybki, lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha i pogody ducha w nadchodzące święta! 🌻 Hipek i Gabryś 🌻 Hipku kochany dla Ciebie Special życzenia… Tej drugiej połówki,by się odnalazła wreszcie.Powodzenia w pracy.I przede wszystkim dużo zdrówka dla Gabrysia.I na Nowy rok…Byś życiem się cieszyła i przeszczęśliwa była :) 🌻 Haydi i Oluś 🌻 Dziękuję za życzenia :) Dużo miłości…dużo radości i dużo szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku. Oby w przyszłym same dobre wiadomości i zdarzenia :) A na Święta moc życzeń gorących przyjmij..:) 🌻 Hałaśliwa i Leah 🌻 Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie Niech aniołek Cię mocno ode mnie uściśnie I złoży serdeczne życzenia z okazji: Świąt Bożego Narodzenia! 🌻Igmik i Pola 🌻 Gorące życzenia świąteczne Składają aniołki niegrzeczne. Aby spełniło się wszystko o czym marzysz.A u Poli wszystko było ok.:) Ciepłych dni Świątecznych również dla N i Twojej rodzinki. 🌻Iwonka i Madzia 🌻 Smacznego Karpia, mnóstwa prezentów, wesołej roztańczonej i rozświetlonej choinki. A także przy okazji. Szczęśliwego Nowego Roku i niesamowicie szampańskiego Sylwestra! 🌻Julka i Adaś 🌻 Julka aby fryzurka była super.:) Trzymam kciuki. Gdy przyjdą Święta w srebrnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy się zamieni, przyjmij gorące me życzenia, niech się Ci spełnią wszystkie marzenia. 🌻Kluska i Maja 🌻 Droga Klusko..spełnienia w pracy.Pięknej miłości…i super córki… hmmmmm, wszystko to już masz :) Życzę Ci byś każdego dnia była radosna i cieszyła się każdym drobiazgiem.A małe przeszkody nie stanowiły problemu :) Wesołych…:) 🌻Kathey i Oliwia 🌻 Skacze Aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w Anielskich piórkach. Niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych Świąt! 🌻 Konwalia i Oliver 🌻 Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkich bólów lody, niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku oto szczere są życzenia. 🌻 Maja i Ania 🌻 Szczególnie memu sercu bliskie istoty… Maju..żeby ta praca co od dawna Cię szuka w końcu Cię znalazła..;) By Ania rosła zdrowo i dawała Ci powód do dumy. By mąż zaczął się słuchać i przynosił lepsze łowy..:) Zdrowych,ciepłych…Świąt Ci życzę.. 🌻 Mia i Gabrysia 🌻 Droga Miu..życzę Ci by praca dawała Ci takie emocje i satysfakcję jakich potrzebujesz. By Twój mąż był dla Ciebie dobry i z jego ust padały tylko komplementy.:) By Gabrysia rosła zdrowo i słuchała mamusi Wszystkiego Świątecznego :) 🌻Mama3 i Kamilka 🌻 Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości, Niech uśmiech zagości w waszym domu, Niech ogarnie Was ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula Was białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod Waszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na Waszych twarzach, Niech miłość dotyka Was delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się... 🌻Mama17luty i Karol 🌻 Kolorowych bombeczek, dużo aniołków i gwiazdeczek, słodkiego lenistwa i wielkiego oddechu od codziennego pośpiechu ….... 🌻 Malinowa i Weronika 🌻 Jest cicho. Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata płynie kolęda na okarynie: Lulajże, Jezuniu... Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok - Dobrym Czasem. 🌻 Marteczka i Calogero 🌻 Martusiu…szczęścia i radości..oby z każdym dniem dawały Ci Twoje kochane dzieciaczki tyle wzruszeń ile tylko zapragniesz…Zdrowych i wesołych Świąt :) 🌻Monis i Weronika 🌻 Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. 🌻 Pimboli i Nadine 🌻 Kochana dużo słońca i uśmiechu każdego dnia Wam życzę. Pociechy z męża ;) i wszystkiego dobrego z całego serca :) I dużo zdrówka …i buziak dla Nadine :D 🌻 Piksip i Emilka 🌻 Piksipku drogi…Nowej,super lepszej pracki w nowym roku…:) Świąt cieplutkich i milutkich …:) 🌻Przyszła i Nicolas 🌻 Przede wszystkim trzymam kciuki za bejbika,który pewnie niebawem się pojawi :) Powodzenia w szkole..I Wesołych Świąt :) 🌻Rosołek i Zuzia 🌻 Rosołku..Tobie życzę wymarzonej pracy i jeszcze wymarzonej kasy za nią :) Cudownej miłości…przez całe życie i pociechy ze ślicznej i oczytanej córeczki ;) Zdrowych i w miłej atmosferze spędzonych dni świątecznych :) 🌻 Robur i Milenka 🌻 Roburku mało stresu dużo radości.Humoru fajnego cały rok. By młody się słuchał i stary też ;) Wszystkiego dobrego…Wesołych Świąt :) 🌻 Salwia i Szymuś 🌻 Moja droga wszystkiego dobrego dla Twoich małych przystojniaków oraz dla Ciebie i męża. Udanych,rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i mnóstwa prezentów. 🌻Szklana i Frania 🌻 Powodzenia w realizacji planów zawodowych i własnego biznesiku :) Zdrówka,szczęścia i radości na co dzień …oraz pięknych Świąt z rodzinką .. 🌻Stokrotka i Laura 🌻 Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcemy złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowy Roku. 🌻 Up i Kubuś 🌻 Dla całej cudownej rodzinki….mnóstwo cudownych chwil spędzonych razem.. Zadowolenia z życia i super spędzonych świąt w tym roku i następnym i następnym …..:) Czarodziejskich chwil Ciepłej rodzinnej atmosfery Uśmiechów, zdrówka, Pyszności na stole, cudownych prezencików Spełnienia marzeń Wyjątkowego Sylwestra i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. 🌻 Ważka i Anastazja 🌻 Ważko… W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Składamy życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów. Wszystkim kobietkom,które pisały ..i tym,które tylko czytają…i waszym mężom i narzeczonym i chłopakom…i dzieciaczkom,oczywiście… Zdrowych,pogodnych,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia…. przesyła Basienia i Wiki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pewnie znów mi się wiadomość nie wyśle, cud, że wogóle na forum weszłam, bo dziś już chyba dziesiąty raz próbuję a tu ciągle napis wracamy z 5 minut .... masakra, tyle czasu kafe działało dobrze a teraz tak nawala..... Basieniu kochana - piękne życzenia stworzyłaś wszystkim lutówką !!!! Podziwiam za poświęcony na to czas i bardzo dziękuję za życzenia dla nas :) Ja niestety tyle czasu nie mam, więc życzę Wam kochane koleżanki forumowe, Waszym dzieciaczkom oraz partnerom a także całym Waszym rodzinow zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, w ciepłym rodzinnym gronie, z pysznymi potrawami i wymarzoną choinką, aby dzieciaczki były zadowolone z prezzentów a rodzice dumni z dzieci..... byście kochane sobie w te święta odpoczęły, nabrały pozytywnej energii, były radosne i uśmiechnięte. Aby Was nie dopadły żadne troski i zmartwienia, żeby wszyscu byli dla Was życzliwi .... WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej basieniu dziekujemy bardzo za zyczonka :) Ja tobie zycze zdrowych, spokojnych Swiat, wspanialych chwil spedzonych przy stole i bogatego gwiazdora hihi :) Rosolku niesterroryzowalam fryzjerki pojechalam do innego fryzjera bez umawiania sie i akurat trafilam tak ze niebylo klientow i od razu wsiadlam pod nozyczki :D nawet mi sie podoba i przed chwila chlapnelam sobie inna farba rozjasniajaca cos tam jest jasniejszego ale pewnie zobacze jak wlosy mi wyschna... jutro postaram sie zrobic fotki to wkleje na meila ;) no kafe cos strajkuje wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej basieniu dziekujemy bardzo za zyczonka :) Ja tobie zycze zdrowych, spokojnych Swiat, wspanialych chwil spedzonych przy stole i bogatego gwiazdora hihi :) Rosolku niesterroryzowalam fryzjerki pojechalam do innego fryzjera bez umawiania sie i akurat trafilam tak ze niebylo klientow i od razu wsiadlam pod nozyczki :D nawet mi sie podoba i przed chwila chlapnelam sobie inna farba rozjasniajaca cos tam jest jasniejszego ale pewnie zobacze jak wlosy mi wyschna... jutro postaram sie zrobic fotki to wkleje na meila ;) a Rosolku hihi pewnie ksiezniczka wyda tatusia gdzie schowal prezent hihi :D moj szkrabek dzis fajnie tanczyl machajac glowa i raczkami hihi a jak zapytalam sie gdzie dorka ( piesek) to wyciagnal raczke w jej kierunku :D no kafe cos strajkuje wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho! Chciałam tylko zameldować, ze u nas wszystko w porząsiu. Przepraszam, że się nie odzywam, ale zabiegana jestem - sporo pracy przed końcem roku, spktakania ze znajomymi i czas ucieka. Rosołku - kurka z tą wysypką. A jak ona wygląda, inaczej niż typowe odparzenie? Pisałaś że jest w pachwinach, tak? Ta maśc pimafucort (czy pimafucin- zawsze mi się mylą) to nie powinna byc stosowana dłużej niż 3 dni. Mi pediatra też ja zapisała, ale dermatolog powiedziała, żeby nie stosować. Widze ze pediatrzy często ją zalecają - na krosteczki na buzi o których Wan pisałam tez ja zaliciła pediatra (a dermatolog alantan krem plus i pomógł i ja za podpowiedzią mojej dermatolog nie stosowałam pimafucirtu). Absolutnie nie chce Ci namieszać w głowie i nie próbuje byc madrzejsza od lekarzy -ale jedno jest pewne ta maść tak działa ze najpierw objawy sie zaostrzaja (sama ja stosowałam - wtedy jak w ciązy miałam kontaktowe zapalenie skóry i to prawda - ona zastrza, później wszystko szyko znika, ale nie leczy przyczyna - znosi jakby skutek) może więc od tego sie pogorszyło. Tak czy siak nie stosowałabym jej dłużej niż 3 dni. Nie wiem co to za wysypka ale na odparzenia jeszcze raz polecam maśc klorane bebe erytheal (choc ona chyba nie jest przeciwbakteryjna), albo zwykły alantan krem plus (u nas erytheal lepiej działa) - mycie pod bierzącą wodą, nie tarcie ręcznikiem i wietrzenie jak najczęstsze. Jeżeli stosowałaś pimafucot juz 3 dni to może spróbuj tych maści? A nie masz dobrego dermatologa z którym możesz skonsultowac te zmiany skórne? U nas badanie moczu też wyszło ok - czyściutko i babki mi w laboratorium powiedziały że nie ma sensu robić posiewu. O pobranie próbki moczu walczyłam tak jak Ty ponad godzinę :) Zyczę zdrówka chorowitkom! A sio paskudne choróbska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o maści przeciwbakteryjne to dermatolog nam poleciła clotrimazolum - jest bez recepty i bezpieczniejszy dla niemowląt, sumie podobny jak baneocin, kóry Ci dziewczyny polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baienia-podziwiam za zorganizowanie:)Ja sie nie zawsze zdaze ze wszystkim obrobic,a ty jeszcze znajdujesz czas na takie dlugie zyczenia.Dziekuje,kochana🌼 Rosolku-ja cie dobrze rozumiem.Nadine wczoraj spala do 9, a potem jeszcze u mnie w lozku drzemala przytulona do mnie do 10 i ja juz w panice,ze sie zarazila. Ale nie,dzis tez spala do 9,a zdrowa jest.Chyba tak na nia dziala malo snu w dzien. Udalo mi sie wcisnac na 23.12. jakos do fryzjerki,cudem,ale jednak. Nadal mnie katar trzyma,mam nadzieje,ze do wtorku odpusci Wczoraj wyskoczylam na zakupy,kupilam malej kupeubran,ale nie udalo mi sie kupicc kombinezonu.Byl w jej rozmiarze,ale brudna,moze gdyby spuscili z ceny to bym kupila i wyprala,ale tak to nie wzielam. Musze klasc mala,odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol :) Haydi, basienia u was wiecej sniegu fajne fotki :) ja tez wkleilam pare swoich :P z moja nowa fryzurka, ale za fajna niejest bo juz byla pod czapa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli a moj lucyferek juz niechce za abrdzo spac w dzien buuuu jak zasnie to tylko raz dziennie i to dopiero 13-14 juz... ale za to spi cala noc do 7-8 rano :) fajnie ze udalo ci sie wcisnac do fryzjera :) a co chceszz robic z wlosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsieniu kochana jesteś wielka !!! my życzymy ci pociechy ze świrka, aby wasze wspólne chwile były kiedyś najpiękniejszymi wspomnieniami zarówno dla ciebie jak i dla wiki i małżona, żeby nic i nikt wam nie dokuczał i aby nigdy nie brakło ci tego uśmiechu i optymizmu!!! wszystkim lutówkom pięknych białych i słonecznych świąt (dla tych które od śniegu daleko), pociechom zdrowia i kolorowych zabawek, mamom i tatom wytrwałości, przespanych nocy ale przede wszystkim szczęścia i miłości! maja & ania i zaocznie wszystkie marcówki zapewne dołączają się do życzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tylko krotki melduneczek. U nas wszystko w porzadku. Przygotowujemy sie do swiat. Mamy troche sprzatania, ale z wiekszoscia juz uporalam sie. Za oknem bialo i mrozno. Nie lubie takiej pogody. Z M. o dziwo rozmawiamy normalnie, przychodzi do nas na 2 i wiecej godzinek. Nie wiem czy zrozumial, mowi, ze nie wyobraza sobie zycia bez nas, zebym wrocila. Sama nie wiem co robic, z jednej strony chcialabym stworzyc dla malego normalny, cieply rodzinny dom, a z drugiej strony nie chce meczyc sie, bo od czasu do czasu mam takie chwile zwatpienia w ten zwiazek. Gdyby mnie nie bylo Życzę Wszystkiego Naj... w te nadchodzące Święta. Dużo miłości, pociechy z dziećmi, wymarzonych prezentów i tego czego zapragniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×