Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Pomarańczowy Gość
Hej! Roczek udał się super! Mała była bardzo grzeczna. Po długim namyśle sięgnęła po różaniec - więc będzie bardzo grzeczna i pobożna za mamą Ale śmiesznie się zastanawiała - super filmik wyszedł jak podpiera się rączką o brodę i myśli - co by tu zabrać...? Z nianią też jest grzeczna - ładnie śpi i je no i rano na jej widok się uśmiecha, więc chyba ok. U mnie w pracy dobrze, natomiast jak jestem do 15.00 to potem wieczorem padam na twarz...bo trzeba przygotowac obiad na następny dzień, jedzonko dla Małej, posprzątać troszkę itd...ale to tez przez pogodę chyba. Ogólnie ok. Hej - co z tymi kodami?? Kto to wymyslil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale dzis pogoda buuu chyba cisnienie spada bo mi glowa peka i niemam sily normalnie.... wypilam dopalacza hihi ( drinka ala redbul) ale cos dzis niezadzialal specjalnie ;) :P wczoraj bylismy z malym u lekarza bo nadal ma katarek i kaszel mokry i balam sie zeby nieposzlo na oskrzela ale na szczescie dalej przeziebienie... doktor przepisal jeszcze syropek i plastry na noc aromaterapia zeby sie lepiej oddychalo Pimboli Nadinka cwana hihi woli spac odkryta :) Adasko spi w spiworku bo na bank odkopywalby sie piksip no juz masz za soba rozmowe z szefowa.... brawo za podjecie decyzji... bez sensu tak to jest niezadowolona a tak niedoceniaja pracwonika eh Pomaranczowy fajnie ze urodzinki sie udaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,my juz po wizycie,podobnie jak Haydi.Mala ma 74cm i wazy prawie 9kg.Grzeczna byla,usmiechala sie do pani doktor,dopoki jej nie zaczela stukac mloteczkiem w kolano;)No i uklucie jedno tym razem bylo,wiec maly krzyk i po sprawie.Lekarka bardzo zadowolona z Nadine,trzyma sie ta moja cora caly czas rowno w siatce centylowej.Duzo slow mowi-tak powiedziala lekarka. Najgorzej ja bylo wyciagnac z poczekalni na koniec,sposrod tylu zabawek:D Haydi-Olo dzielny,moja nie byla az taka grzeczna.Duzy chlopak. Pomaranczowy-fajnie,ze sie impreza udala i ze niania okay.Nadinka siegnela po pieniadz na roczku;) Julka-oby sie poprawilo Adasiowi,trzymam kciuki.Dobrze,ze poszlas do lekarza,lepiej dmuchac na zimne.A ja wlasnie pije RedBulla,ale bez wkladki;) Avinia-wszystkiego najlepszego dla synka. Basienia-a ty gdzie?Nie ma cie i nie ma,a jeszcze pracy nie zaczelas;)To co bedzie jak zaczniesz pracowac? Ej,dziewczyny,cos tu sie pusciutko robi i smutno.. Ide poszukac tabelki,skoro znam wymiary malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,przed chwila zignorowalam ten kod i i tak sie post wyslal:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię..... s k. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazja ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..?. ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...1 r 3 tyg...9000 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksand er..1 R ..10.600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka...5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..ROK...9500 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś. .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel... Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*..........40...02.02...sn...3580/53....Magdalena ..3m4d..5800 Rosołek...........40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82.........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=)...........39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....Karol...12.. .7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54....Weronika ... Roczek hipek...............38...08.02...sn...3150/53....Gabriel ...4m8d...6760 PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.......39...09.02...cc...3150/55....Sebastian ... Basienia............40...10.02...cc...3660/56....Wiktori a...1 ROK Hałaśliwa...........38...10.02...cc...2720/51....Leah.. . fusyta...............41...10.02...sn...3100/59....Natasz a...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia..............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey.............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_...............41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.....40...16.02...sn...3230/56....Wiktoria. .6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...1rok...8850/74 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83...............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś.. 11,5m..9120/75 Boela...............40...19.02...cc...4100/56....Piotruś .. .13...8000 avinia..............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz. .. 4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina .............41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.........39....24.02...sn..3360/52....Ania...< br /> robur...............39...26.02...cc...3550/56....Milena. .. dota25.............41...1.03....sn....3850/55....Kamilka ...10m3t.... marteczka1980...41...02.03...sn...3550/50....Calogero... 1 7...7200 Alicja111...........40...02.03...sn...3700/56....Emilka. .. monis30............40...04.03...cc...3400/55....Weronika .. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52...Oliver..7m 1tyg..8600/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z tego wszystkiego zapomnialam,ze mialam was o cos spytac. Kupilam malej paste do zebow.Czy wasze dzieci plucza jakos usta po myciu czy po prostu polykaja paste(daje oczywiscie malutko)?Jak nauczyc wyplukiwania? Drugie pytanie o wit.D3-moja ma dokonczyc tylko ostatnie opakowanie i wiecej nie,a jak u was z tym?I czy wszystkim dzieciom zarosly ciemiaczka?Nadine ma takie jak opuszek palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PImboli Nie sprawdzałam małej ciemiączka.Na razie w ogóle nie myłam małej zębów,wiem,że źle robię ale jakoś tak nie wiem jak się do tego zabrać.Mała cały dzień gębą rusza i jak tu jej myć zęby? Sama nie wiem,ale muszę zacząć,bo czas najwyższy.Chyba kupię jej szczoteczkę i delikatną pastę dla dzieciaczków i spróbuję.Nie podaję już małej witaminy D od dwóch tygodni,bo mi się skończyło opakowanie,muszę chyba iść do lekarza po receptę,bo chyba trzeba dalej podawać. Avinia Najlepsze życzenia dla synka z okazji urodzinek. Jutro mój synek ma urodziny a młoda w piątek.W niedzielę są zaproszeni na urodziny koledzy małego ale nie wiem co z roczkiem małej,dziś mi teściowa oznajmiła,że w sobotę idzie na imieniny,więc się jej spytałam co ważniejsze czy roczek wnuczki czy jakieś tam imieniny u ciotki.Niby jej wcześniej nie poinformowałam,bo nie byłam pewna kiedy zrobię urodziny synkowi ale i tak mogła się kobieta domyślić,że ten weekend będzie na urodziny wnuczków.Pogadam z mężem i podejmiemy decyzję co zrobić.Niby można przełożyć roczek za tydzień ale jakoś tak głupio przestawiać roczek z powodu jakichś imienin u ciotki.Mamie powiedziałam,że ma się szykować na sobotę lub niedzielę i nie ma problemu. A ja dziś poszłam do lekarza,niby na 11.10 a była taka kolejka,że weszłam dopiero o 12.40 i nie poszłam na umówione zebranie w pracy,potem się nasłuchałam,że do lekarza mogłam kiedy indziej iść,to się musiałam tłumaczyć,że czekałam na tę wizytę 6 tygodni i nie moja wina,że recepcjonistka się wczoraj pomyliła.Lekarka stwierdziła ostre zapalenie gardła,wypisała recepty i chciała mi koniecznie dać zwolnienie,ale odmówiłam,bo za dużo spraw w pracy,dziś i jutro szkolenia na których muszę być,bo dają zaświadczenia. A w pracy nawrzeszczała na mnie niesłusznie koleżanka,że nie zajęłam się odpowiednio sprawami służbowymi i ona musiała za mnie robić a ja właśnie latałam jak debilka za tą sprawą i ją wezwano na pomoc jak mnie chwilę nie było.Normalnie jakaś paranoja,zawsze myślałąm,że to kierownik zakładu pracy ochrzania pracowników a nie współpracownicy.Powiedziałam,że mnie obraziła,że zarzuciła mi brak kompetencji. Do tego nieciekawie się czuję,w gardle drapie,dziurka w nosie zatkana,z drugiej cieknie katar,jutro w pracy od 9.00 rano do 18.00,chyba zdechnę normalnie,okres mi się spóźnia (schiza,że może jednak ciąża jakimś cudem,ale mam stresa,że nie dostanę @) Mały dalej kaszle,że horror,ciągle odpluwa ropę.Całe szczęście,że mała zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur-no chyba warto zainwestowac w szczoteczke;)Ja myje jej zeby w kapieli,wtedy ma wysmienity humor i jakos daje rade.Dzis pierwszy raz z pasta-malinowa zreszta-i otwierala buzie szeroko,chyba jej zasmakowalo.Z tym,ze ona po kapieli juz nic nie je.Hmm..tylko nie wiem wlasnie jak z tym wypluwaniem. Co do pracy to czasem nieciekawie tam masz.Plus choroba to pewnie humor dodatkowo zjechany. Mysle,ze raczej tesciowa powinna sie dostosowac,o caly tydzien przesuwac urodziny,skoro wam fajnie w weekend wypadaja?Moze o dzien przesun,jesli tesciowa obiecala wczesniej kolezance. Zdrowka dla synka,oby sie Milenka nie zarazila,tfu tfu. Cholera,pustki tu,nie ma z kim popisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem.Oglądam właśnie film na kompie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli wpadam tu z misją specjalnie dla Ciebie :D Nie umiem się zebrać,żeby coś napisać.........:o Wiktorii wychodzą dwa zębole na raz i BIG MARUDA :P Jutro też chcę jechać do lekarza na szczepienie,tylko nie wiem czy nasza pani doktor będzie. Przepraszam,że tak samolubie tylko o nas ;) Postaram się wkręcić w bieżące tematy. Kodu nie trzeba wpisywać i posty lecą ;) Buziaki dziewczynki dla Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-duzo do czytania i nadrobienia nie bedziesz miala,jakos tu smutno i cicho ostatnio.No to zycze wam,zeby zeby szybko wylazly i Wiki odpuscila mamie troche.U nas sie jeszcze przebijaja dolne dwojki,ale jak pozostale szesc wyszlo to Nadinka znow aniolek sie zrobila. Kody sciema,nie?:D Masz wiadomosc na gg. Robur-a ja dzis akurat mam czas i sobie tak smigam w necie.Fajny film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nadrobienia będzie tylko odpisywanie ;) No cichutko straszliwie...wiosna idzie:) Pogoda super,ale wieje strasznie.I wracam ze spaceru z nogawkami mokrymi do kolan :D :D :D Mam do przekazania pozdrowienia od Marteczki...mam nadzieję,że sama się odezwie :) Kody nie wiadomo po co....:O Przyjdę z rana kawkę postawić,a póki co miłej nocki i buziaki... Lecę na gg i do łóżeczka ..ciao 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli my myjemy pastą i niunia nie wypluwa, bo nie umie, hehe ale myślę, że nie musi tego robić wszak to są pasty specjalnie dla dzieci. Robur współczuję choróbska. Mnie też już trzyma 3 tyg. Antybiotyki nie pomogły a ja dalej kaszlę i mam zielone gluty w nosie i nos zapchany, nic nie czuje i mało smaków wyczuwam. Jak do poniedziałku mi nie przejdzie to pójdę znowu do lekarza. Avino wszystkiego najlepszego dla Twojego synusia. Niech rośnie zdrowo i niech będzie zawsze uśmiechnięty. A ja zawsze zapomiałam Wam napisać, ze nie wpisuję tych kodów-chyba tylko raz mi się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik-ja tez mysle,ze nie musi wypluwac,lekarka powiedziala tylko,zeby malo dawac pasty. Basienia-dla mnie herbatka z miodem i cytryna,poprosze;) Pogoda kiepska,tez to przerabialam,br...Tylko w Polsce na pewno gorzej,bo i chyba sniegu wiecej bylo. Milych snow❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje miłe Melduję że powróciłam z wakacji :) Tęskniłam za małą ale przeżyłam i jeatem happy. :) Pogoda suuperr i wszystko superr tydzień szybko zleciał. BAlam się bardzo spotkania z Franką ale od razu jak mnie zobaczyla to rączki wyciągnęła i śmiała się a ja... popłakałam sie :) Teraz przylepiona ale nie jakoś nie do wytrzymania. Całuję mocno. Ja już rzuciłam się w wir budowlany, powstaje jakoś powoli ten biznesik. Wierzę że nam się uda i będziemy bogaci heheh Buziak, będę się odzywać. zdjęć z wyjazdu może nie będę wysyłać coby was nie denerwować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana-🖐️-fajnie,ze sie urlop udal.Frania mamusie poznala,no jakze by inaczej?;) Dawaj fotki,nie bedziemy sie wkurzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Wszelkie napoje gorące i zimne na stole już czekają :D Ja się zabieram za odpisywanie....czyli trochę to potrwa ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc basienia! jak za starych dobrych czasów od rana na posterunku, razem kawka....;) Ja sie meczę z gardłem, boli jak cholera , trzeci dzień..... buuuuuu Żeby tylko mała nie przechwyciła...... Wczoraj przewróciłą sie i przebiła sobie górną wargę....znowu krew.... ja nie wiem jak ona chodzi, no z 5 razy w ciągu tego czasu jak z nia jestem to się obija.... a to głowa w coś uderzy, a to przewróci sie i wpadnie na coś, a to tyłem głowy o podłogę, a to znowu w stół...... matko, posiniaczona będzie...... Pimboli, ja narazie myję ząbki tylko wodą ... mam w planie zakup szczoteczki porzadnej (z włosami;) ) i pasty. Jakiej pasty używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia Sto lat!!! 🌻🌻🌻👄❤️👄❤️ Balbinko dla Kacperka 🌻🌻🌻👄❤️👄❤️ 🌻🌻🌻👄❤️👄❤️ 🌻🌻🌻👄❤️👄❤️ 🌻🌻🌻👄❤️👄❤️ Maju dla Anulki 🌻🌻🌻👄❤️👄❤️ 🌻🌻🌻👄❤️👄❤️ 🌻🌻🌻👄❤️👄❤️ 🌻🌻🌻👄❤️👄❤️ Dagusiu jak tam u Was? 🌻 za skok ;) Iwonko dużo zdrówka dla Was 🌻 My też używamy Papmers 4+ ale wydają mi się jakieś małe... Up piękną jesteście rodzinką,ale to już mówiłam ;) Fajny torcik...brawo dla męża 🌻 Haydi moja tez przylepa ;) Aż czasem za bardzo...:D Piękne zdjęcia dzieciusi :) sama słodycz :) Piksip wierzę,że podjęłaś słuszną decyzję,a szefowa zła,bo pewnie żałuje,że odchodzi taaaaki :) pracownik ;) Szkoda tylko,że tak Cie traktowali...na pewno w nowej pracy będzie lepiej ...trzymam kciuki. Mia oj..biedna Gabcia.Ona rzeczywiście ma bardzo delikatną skórkę. Może reakcja na jedzenie,a może jakieś kosmetyki lub proszek. Mam nadzieję,że wysypka minie i nie będziesz się przez to stresować,a Gabcia cierpieć...🌻 dla Was Dota ćwiczysz?Może jakoś wirtualnie razem poskaczemy :D :D :D Wiesz ja sama bym sobie w takich kulkach poszalała ;) U nas takie wiercenie w nocy,że nie ma szans,żeby Wiktoria się nie odkopała.Miałam kiedyś śpiworek,ale już za mały.Czas kupić większy :) Pimboli fotki urodzinowe super,Nadinka kochana :) U nas też wiosennie,...tylko wszystko się topi :D i mokro... Ale żyć się chce :D Lammama hejka ....:) :) :) Czekamy na relacje co u Was :) Malinova 🌻 Igmik fajnie,że dajecie sobie radę.I że jesteś zadowolona :) Roburku zdrówka,zdrówka,zdrówka.. Sto lat dla młodego ;) 🌻 za sytuację u lekarza... I odganiam te wszystkie złe fluidki,które tam krążą wokół Ciebie...i posyłam moc pozytywów :) Pomarańczowy 🌻 za udany roczek :) Olać kody :D Julka dużo zdrówka dla Adasia... Ja też reaguję na ciśnienie bólem okrutnym... Pimboli no widzisz jaka ja niezorganizowana jestem..i ja chcę iść do pracy :P To wszystko wynika z tego,że Wiki nie umie ostatnio zasnąć...w dzień tylko w wózku.A wieczorem muszę być przy niej.I tak się męczy.Te zębole do tego...eh ma jakiś gorszy okres w życiu ;) Ja mam jeszcze pastę bez fluoru,której nie trzeba wypłukiwać.Ale te po roku są już chyba z fluorem. Podaję cebion multi i tam jest wit.D,bo tą którą miałam już mi się skończyła.Zapytam pediatry co dalej przy okazji. Szklana no co Ty,dawaj fotki,może te piękne promienie słoneczka egipskiego nas pobudzą do życia po tej zimie :D :D :D Wyjazd udany,mama wypoczęta,dziecko szczęśliwe :)...super. M wstał wcześniej,co by zarejestrować Wiki na szczepienie i okazuje się,że w tym tygodniu wszystkie pielęgniarki,które wykonują szczepienie mają urlop...no chore! Dzwoniłam wczoraj i nic nie powiedzieli...Wrrrrrrrr Pięknego dzionka,super humorków,uśmiechu na twarzy i samych pozytywnych emocji i zdarzeń Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piksip....widzę,że luz blues :) Inaczej się pracuje z perspektywą innej pracy co? Ojej biedna Emi....🌻 dla słoneczka małego :) Ja mam jeszcze nenedent,był w zestawie z silikonową szczoteczką.Ale używamy takiej małej firmy Jordan.Bardzo fajna do trzymania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski :) witaj Szklana :) napewno wypoczelas :) pochwal sie fotkami :) hihi Pimboli ja mojemu daje paste dla dzieci niema ona fluoru... i tez niewypluwa... bo jeszcze nieumie... ale daje malutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów!!! Zdrówka, uśmiechu, radości i słoneczka duuuuużo, dużo :) Miałam więcej zdjęć z urodzin wysłać, ale oczywiście mnie pochłonęły inne sprawy. piksip no wypadków teraz coraz więcej, taki czas... Ja ciągle chodzę za Kubą, mimo, że on w zasadzie już chodzi 1,5 miesiąca. Ale ciągle ma jakieś dziwne "zachwiania", przewroty itd. No to chodzę i go łapię ;) Nie zawsze się udaje, ale już parę razy sprawdził się mój refleks :D Szklana spoko dawaj te fotki. Ja się nie zdenerwuję ;) pimboli to Nadine gabarytowo podobna do Kuby w sumie... No i foteczki urodzinowe fajne. Widzę, że też kilkoro starszych dzieci było na imprezce. basianiu zły okres minie i się Wiki naprawi :) życzę, żeby jak najszybciej. Kuba dziś w nocy dawał czadu. Obudził się i nie chciał spać. No i się wiercił, popłakiwał itd. A wszystko dzięki mądrej mamusi, która go wczoraj przekarmiła :( Cały dzień chciał jeść. Dosłownie chodził za mną i mlaskał (on tak robi na jedzenie) no to mu dawałam. I jadł tak z apetytem. Mam nauczkę. Ale pomyślałam, że może jakiś skok, potrzebuje więcej. No serio się dziecko dopominało. Dziś dietka :D Ok. Jeszcze wyślę te fotki może. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kurde. Chciałam usunąć jakieś reklamy z poczty i usunęłam dodatkowo fotki od avinii :( Przepraszam. No nie wiem, jakoś tak mi się źle zaznaczyło. Patrzę, a tu nie ma tych zdjęć. Prześlesz avinia jeszcze raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Basienia - z tym szcepieniem jak się odwlecze tydzień to chyba się nic nie stanie... a kiedy dokładnie trzeba iść? pomiędzy 13 a 14 miesiącem? ja też już muszę się zapisać chyba... na co my teraz w ogóle szczepimy? drogo czy ujdzie? :) Oby wikusi ten maruderek odpuścił. Franka też dziś jakiegoś ducha wredniaka połknęła aż niania się żali że frania jej nie lubi dziś... :) ona się tak fajnie przejmuje... dobra niania :) Piksip - rania też się obija... nie iem czy da się temu jakoś zaradzić... moja siostra kuiła swoemu kask heheh wygląda głupio na maksa a franka by za nic w nim nie chciala chodzić. Chyba muszą się poobijać trochę zanim zaczną uważać.. up- ho ho mały głodomor kubuś :) Brzuszek go potem bolał pewnie. ja też tak frani parę razy zrobiłam... dawałam podjadać a potem jak jadła kaszkę to mało i się bałam że się obudzi głodna i wpychałam. Obudziła się z bolącym brzuchem... teraz już uważam :) Matko a my mamy jeszcze jakieś skoki na tapecie? nieeeeee wstawiłam zdjęcia z wakacji... :) Słuchajcie czy wasze bąbelki piją jeszcze z butelki czy wszystkie już niekapkowe? Ja już nie wiem mam 6 - słownie sześć... niekapków i frania ich nie lubi i jak z nich pije to potem często się krztusi i ulewa. Może jeszcze za wcześnie dla niej? Acha i obniżyłam znacznie temperaturę w pokoiku u malej i lepiej śpi zarówno w nocy jak i w dzień. nie wiem czy to na bank to ale tak by wygladalo. ja myję wodą ale widzę źe muszę zakupić pastę. Boże jak te dzieciaki rosną, szok. Czy pamięta któraś pani czy podczas owulacji bolały ją jajniki trochę jak przed @? Ja mam chyba właśnie owulację ale coś mnie pobolewa i się zastanawiam czy to ok...? Tak tak moje drogie uprzedzam pytanie - nie zabezpieczamy się.... :) Idę odkurzyć coś bo koty się gonią po domu. Kissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up dziękuję :) Zdjęcia śliczne,rodzinne,pełne miłości ;) He,he...Wiki też tak robi jak chce jeść,albo mówi am,am.Biedny Kubuś..miał apetyt a potem brzusio cierpiał.🌻 Szklana czad po prostu.:DOstatnia fota dała mi tyle energii,że chcę lata i wakacji porządnych :D :D :D Piękne zdjęcia. Szczepienie przeciw ospie,śwince i różyczce.Raczej bezpłatne.Kolejna dawka i ostatnia skojarzonych między 16-18 miesiącem. Wiesz z tym szczepieniem mi się nie spieszy,ale tak się nastawiłam...;) Ciekawi mnie też ile waży mój mały smerfuś :D Wiktoria zaczepiała dziś kolegę na spacerku..i mieli małą rankę.:D Nieźle,co?Rosną nam dzieci,rosną....jeszcze trochę i będą na prawdziwe chodzić :D Poimboli dzisiaj oczopląsu dostaniesz od moich wpisów...tyle tu tego :D :D :D :D Oglądałaś już jakiś film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana super fotki :D jacie fajniutko hihi i przeciez nieobrazimy sie za tak piekne fotki :) od razu humor sie poprawil hihihi :) up super fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Oj po pierwsze to chciłabym złozyc zyczenia i te spóżnione i te dzisiejsze duuuzo zdrówka szczescia i radosci 😍🌻😘 😍🌻😘 😍🌻😘 😍🌻😘 😍🌻😘 😍🌻😘 😍🌻😘 😍🌻😘 😍🌻😘 No ja teraz juz mniej czasu hihi zamiast na necie siedziec to za cwiczenia sie wziełam :) juz dzis 3 dzien i coraz dłuzsze treningi mi wychodza :) Kamiska zakatarzona i mega maruda, noc koszmarna dzien tez :( NAdia za to juz lepiej chodzi cały czas do przedszkola i wariuje strasznie a w przedszkolu pustki hihi odwilz i wszystkie dzieciaczki chyba chore ..no chyba ze na feriach? Bylismy wczoraj u laryngologa po szczepionki, i ogólnie jakos sie trzymamy :) a on zalecił Kamilke na pneumokoki szczepic, a Wy szczepiłyscie na pneumokoki? Pimboli no u nas az tak ciepło to włąsnie nie jest, zawsze pod kocykiem spała a ostatnio sie odkrywa ..moze przez te goraczki od zęoli? Julka a co za syropek dajesz no i co to za pl;astry? No moja Kamiska tez gaduła powtarza juz prawie wszystko :) hihi dzis zapinałam jej dziny i gumka sie odpieła od sciagacza i mówie kurde, A kAMISKA "KUDE" I SIE SMIEJE I POWTARZA HIHIH Jatez kiedys zignorowałam haha i cały post mi wcieło :) takze pewnie na dwoje babka wrózyła :) Co do wit d to nie wiem ja jeszcze daje (chyba do roku, a moze warto do lata podawac?), a zebole zazwyczaj wieczorem jeszcze ta silikonowa szczotka ..na paste jeszcze bedzie czas :) ja starszej chyba zaczełam pasta jak miała 1,5 roku, choc tak do konca nie pamietam. Ale zabki ładne ma :) Robur my tez roczek przesuniety mamy bo tescie do wnuczka pojechali :] ni pracuja i mogli sobie pojechac kiedy chcieli a wybrali akurat ten termin :> No i duuuzo zdrówka zycze Basieniu no to u nas lepiej bo 4 naraz ida wszystkie czwórki :( dwie górne juz troszke na wierzchu czuc a dolne na razie tylko czerwone i spuchniete :( Igmik duuzo zdrówka Szklana suuper ze wypoczełas, zdjecia dawaj powygrzewamy sie ogladajac :) Piksip duuzo zdrówka. Basieniu zapraszam do cwiczen ..rano jak Kamiska zasnie hihi bo jak nie spi to ona skacze po mnie i przeszkadza :P Hehe no kulki fajne, a u nas spiworek nie zdał egzaminu, od poczatku Kamiska goraca dziewczyna i wolała pod kocykiem spac, i miec mozliwosc ewentualnego rozkopania :) zreszta Nadia ma do teraz tak :) O matko musze leciec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×