Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dota..przesyłam Ci troszkę cennego ;) czasu...:) Pimboli..wiesz fajnie,że już jesteś hy,hy...;) ;) ;) ;) :D :D :D Eh..bikini,pomarzyć mogę :P Jedziecie gdzieś na wakacje? Robur możesz też spróbować gąbką zmyć ten szampon z włosków,tak by nie naleciało na buzię.Ja tak czasem robię,jak Wiki się wierci i nie daje spłukać ;) Milenka cały tatuś,co?No i rzeczywiście ją "utuczyłaś"..he he....strasznie się zmieniła od czasu kiedy ją widziałam ;) A Ty masz wolne,urlop? Mia super,że zajrzałaś :) A widzisz..jakieś bakterie mnie też chcą zdominować ;)..ale nie dam się.:) Moja też lubi moje towarzystwo,aż się boję.:O Trzymam kciuki,żeby te krostki wreszcie sobie poszły od Gabci....a modelka mała :) ..,he nie dziwmy się,że zakupy sprawiają jej przyjemność i taką radość :) Ja zaraz idę spać,bo muszę wstać o poranku :) Jedziemy jutro na szczepienie. Miłej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Robur Twoje dzieci są strasznie do siebie podobne. Widać od razu, że rodzeństwo a Milenka to faktycznie mały pulpecik. Pola je dwa razy mleko-w nocy butle mleka a wieczorem kaszkę mleczną. Mia to z Gaby niezła modelka się szykuje. Prawdziwa baba. Dagusia mnie też przydałoby się czyszczenie szafy ale puki co nie mam na nic czasu. Pracuję na cały etat i widzę się z niunią czasami chwilę rano jak wstanie jak jeszcze jestem w domu a czasami dopiero po południu od 16 do 19, potem tatuś kąpie i ją karmi i spanie. A propos spania dziś usypiała godzinę bo cały czas buczała. Dostała nurofen i z wielkim bólem usnęła 20 min temu. Normalnie śpi już o 19:50. Zęby dają jej się we znaki jak nic i jeszcze od nich pupa masakrycznie odparzona. Dziś jak wróciłam z pracy to niunia spała i obudziłam ją o 17 no ale musiałam ją kąpać to wspólny czas się wyrównał. Niania chyba ok. Jutro zajmuje się sama Polą czwarty dzień. Niunia jak ją widzi to się śmieje. A dziś n wrócił wcześniej z pracy i podsłuchiwał pod drzwiami i niunia podobno strasznie się chichrała i jak wszedł do domu to była u niani na rękach. No i w ogóle jestem strasznie zmęczona. nie ogarniam się. Do tego mam dodatkową robotę papierkową w domu i już w ogóle masakra. No i w pracy zapiernicz masakryczny-nie mam czasu zjeść. Dziś kawę piłam od 7:30 do 12. No tak pracuję od 7:30 do 15:30. Basienia przeganiam choróbska, a sio. Ja tak jakbym się trochę lepiej czuła. Znów czuję jak śmierdzące są kupy mojego dziecka. No i jeszcze news. Pola chodzi tzn puszcza się a wczoraj przeszła sama z 10 kroków. W każdym razie coraz częściej próbuje sama chodzić a za rączki nadal nie. Zatem nie wiem co to jest prowadzenie dziecka za rączki. No to zmykam bo padam na twarz. Piksip jak zareagowali na to ,ze rezygnujesz z pracy? Może napisałaś a ja przeoczyłam:?(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilę,bo niespodziewanie przyjechał M.i idę z nim posiedzieć. IGMIK Faktycznie Milena to pulpecik ale mi nie przeszkadza,wolę to niżby miała żeberka na wierzchu. Ale się uśmiałam jak sobie wyobraziłam Twojego M. podsłuchującego pod drzwiami.:) Współczuję zapierniczu w pracy.Ja się dziś koszmarnie napracowałam,byłam w pracy tylko pół godziny a następne pół godziny przeplotowałam z kumpelą,więcej zabrał mi czasu dojazd do pracy niż sama praca,ale tak czasami jest.W sumie to lepsze niżbym miała siedzieć kilka godzin w robocie.Moja jeszcze sama nie chce chodzić,nie wiem czemu.Synek jak miał roczek już troszkę chodził.Może moja za duży pulpecik i jej się nie chce.Chociaż z drugiej strony raczkuje tak szybko,że nie można jej czasem złapać przy zmianie pampersa. Dagusia No,właśnie zobaczyłam na NK komentarze do moich zdjęć,dzięki.A myślałam,ze to Twój M.okupuje kompa wieczorami a to Ty śmigasz po necie i NK.Martynki zdjęcia też prześliczne,a jaka ta Twoja córa podobna do męża. Jeśli chodzi o mleczne posiłki,to moja je dwa razy dziennie kaszę,raz rano mleko sztuczne,przed spaniem pociągnie trochę cyca,w nocy 1-2 razy i rano też troszeczkę,je dosłownie 2-3 minuty przy każdym karmieniu cycem,więc malutko ale zawsze coś jeszcze je z tego cyca. Basienia Urlop miałam w ferie a teraz jestem w pracy,choć dziś byłam tylko pół godzinki,ale to wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpadlam na chwilke :) poki mam jeszcze troche czasu i neta hihi bo od soboty niebede miala neta przez kilka dni... u mnie ok... czas leci mi szybko wam pewnie tez... :) teraz mam troche sprzatania ale sie ciesze :) juz za pare dni na swoim :D Adasiek ma sie dobrze :) wyszly mu juz 2 dolne dwojki :) jak to on wszedzie go pelno hihi trzymajcie sie, postaram sie jeszcze cos napisac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, pędzę do was z piękną nowiną.... Emilcia dziś spała całą noc!! haha, od 21 do 5.40.... lalalala.... cudnie..... Ale o 5.40 już na pełnych obrotach, dostała mleczko wypiła i jazda, radość, piski, mama, mama i tata.... i te jej "da"jak cos chce..... Ale się wyspałam...... Od razu inaczej dzień sie zaczyna!;) Igmik- no cóż, szefowa bardzo żałuje, bo zawsze jej bardzo na mnie zalezało i bardzo żałuje że odchodzę (pamietacie akcje z zatrudnieniem dwóch nowuych osób i na jakich warunkach.,....- no to bardzo było wykonane z troską o moje dobro po byku,.....) Nic nowa droga, nowe wyzwania, cieszę sie i mam nadzieje, że będzie spokojniej niż tu...... Ech, szkoda nerwów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf,probuje sie ogarnac,zeby wyjsc do lekarza,ale nie moglam sobie odmowic zajrzenia tu. Robur-mi chodzilo,ze twoj syn ma oczy po tobie,nie Milenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-urlop..hm..chcialabym pojechac,ale do Polski,moze uda mi sie namowic M,zebysmy wyskoczyli w kwietniu..A teraz to sie wybieramy na basen w niedziele,a M powiedzial,zebym sobie kupila bikini jak chce,no to co sie nie bede meza sluchac:D Ciekawe tylko czy bedzie pasowac,hehe. Igmik-brawo dla Poli za pierwsze kroczki. Piksip-gratki za przespana noc,moe jze troche i pospi ci do 7:) Julka-ale ci fajnie,nowy dom,mozna zrobic przy okazji porzadki w szafach;) Okay,zmykam do lekarza,dobrze,ze mam niedaleko.Niunia w wozek i przy okazji maly spacerek zaliczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiałki :) My już po wizycie u lekarza. Mają nową wagę w ośrodku,więc mnie zaskoczyli na wejściu..;) Wiktoria w/g pani pediatry jest drobna..ale wszystko jest ok. Waży 8900,główka 45,5.Niestety nie mierzą dzieci.Poprosiłam,ale pielęgniarka powiedziała,że nie będzie to miarodajny wynik i wyliczyła wzrost Wiki na 80 cm....he he...Ja ją później zmierzyłam na takiej miarce na ścianie i wyszło ok. 75 cm. Robur zapodaj mi tu receptę na podtuczenie ...he,he...:) Żartuję.Wiki je mniej,ale częściej,więcej się nie da wcisnąć...:) O mężusia masz w domku ;) Korzystaj...🌻 Odnośnie podobieństwa,to może te oczy mnie zmyliły,ale wydaje mi się,że córusia tatusia ;)..ale pewnie z Ciebie też coś ma ;)Na pewno dolną połowę..:D :D :D Igmik ciężko wrócić w taki wir pracy nie? Naszego Rosołka też z braku czasu nie widać.Ciekawe co z Zuzią? Brawo dla Polci za pierwsze samodzielne stąpanie ;)... Mam nadzieję,że ta niania tak cały dzień jest fajna dla Twej córci :) Julka kiedy mamy się szykować na parapetówkę?He,he....super :) Piksip eeeeeee...a toś pospała ;) My też nocka ok,ale o 5 mleczko a od 6 już na nogach,choć Wiki ziewała i tarła oczy....to po co wstaje z kurami?:D :D :D :D Pimboli to znajdź dwa dni w urlopie ;) i zapraszam..:) Częstochowę możesz zwiedzić przy okazji ;) Powodzonka u lekarza 🌻 Haydi a Ty co tak malutko ostatnio tu wysiadujesz na kafe....;) Dota...cooleżanko,a co u Was?Gdzie te piękne posty? Up zasypało Cię w tym pięknym mieście?Też ni widu ni słychu...:( Salwia zajęta pewnie...Malinova też...Avinia też... Edycia zniknęła...Marteczka też.... No i oczywiście proszę kobitki,które czytają i nie skrobną ani słowa...dajcie jakiś znak...magiczny :D... A..właśnie co z Konwalią,miała być u mamy w styczniu a co teraz u niej...kochana odezwij się :) Monis sto lat dla Weroniki...🌻👄❤️ Dobra uciekam,bo zaraz na spacerek.. miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię..... s k. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazj a ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..? . ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...1 r 3 tyg...9000 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksand er..1 R ..10.600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka... 5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..ROK...9500 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś . .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel...13 miesiecy waga 13 kg Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*..........40...02.02...sn...3580/53....Magdalena ..3m4d..5800 Rosołek...........40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82.........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=).........39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .11,5..82/1r3t czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....Karol...12 .. .7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54....Weronika ... Roczek hipek...............38...08.02...sn...3150/53....Gabriel ...4m8d...6760 PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.......39...09.02...cc...3150/55....Sebastian ... Basienia............40...10.02...cc...3660/56....Wiktori a...1 ROK 8900/75 Hałaśliwa...........38...10.02...cc...2720/51....Leah. . . fusyta...............41...10.02...sn...3100/59....Natasz a...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia..............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey.............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_...............41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.....40...16.02...sn...3230/56....Wiktori a. .6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...1rok...8850/74 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83...............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś. . 11,5m..9120/75 Boela...............40...19.02...cc...4100/56....Piotru? ? ..13...8000 avinia..............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz . .. 4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina .............41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.........39....24.02...sn..3360/52....Ania...< br /> robur...............39...26.02...cc...3550/56....Milena. .. dota25.............41...1.03....sn....3850/55....Kamilka ...10m3t.... marteczka1980...41...02.03...sn...3550/50....Calogero... 1 7...7200 Alicja111...........40...02.03...sn...3700/56....Emilka. .. monis30............40...04.03...cc...3400/55....Weronika .. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52...Oliver..7m 1tyg..8600/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-to Wiki cos jak moja kruszyna:) Z tym,ze Nadine urodzila sie malutka i nadrabiala. Wiesz,mielismy taki plan na lato,zeby troche po Polsce pojezdzic,zahaczyc o piekny Krakow,wiec moze nam to wypali i wtedy chetnie sie z wami spotkam w koncu;) To dziwne,ze nie mierza dzieci,nie? Wiesz juz cos kiedy zaczynasz prace? Faktycznie duzo dziewczyn milczy,nieladnie. Robur-jak dla mnie Milena caly tata:) Aha,u lekarza wsio okay,czyli poprawia sie,ale jeszcze cos tam huczy w klatce piersiowej i w ogole do doopy.Jak sie nie poprawi do poniedzialku to znow lekarz,eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!! Pimboli jakie musli dajesz? Te z hippa ze słoiczka? Moja te właśnie lubi, ale one są dość drogie, więc nie kupuję zbyt często :) Igmik dobrze, że niania się sprawdza :) Jak Polunia zadowolona to najważniejsze :) Oczywiście gratulacje dla Poli za pierwsze samodzielne kroki 🌻 Piksip oby jak najwięcej takich nocek :) Robur no właśnie daj receptę na podtuczenie, bo mój Madziołek to taka chudzinka :) Weroniczko 100 lat!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko-ja daje musli z Hippa,ale to wyglada tak: robie jej mleko,teraz akurat waniliowo-bananowe,wlewam na talerz i dodaje musli z Hippa,ale ono jest w kartonie,jak kaszka,tylko nie zawiera mleka.Wlasnie nie wychodzi tak drogo jak gotowce,bo zaplacilam jakos tak 2,5 i mam do teraz jeszcze(czyli trzy tygodnie),bo sie niewiele tego musli sypie i jest fajne,geste.Malej bardzo smakuje. Ile Madzia wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerek zaliczony...:) Pimboli szefowa chce startnąć z biznesem w kwietniu,ale pewnie będzie miała opóźnienie.Wiem też że chciała na jakieś szkolenia wysłać ekipę do Krakowa....e tam ja nie muszę :P.....he he....jeszcze nic nie wiem dokładnie. Jeślibyś chciała się u nas zatrzymać to nie ma sprawy,nawet jeśli się wyprowadzimy(daj Boże jak najszybciej)to zawsze chętnie Was ugoszczę ;) Widzisz Wiktoria miała okres buntu jedzeniowego i wtedy bardzo została w tyle,ale cieszy mnie fakt,że je normalnie.I jest zdrowa i wesoła. Od kilku dni nie mogę jej założyć bluzy z zamkiem,bo zaraz rozpina i ściąga...łapserdak jeden :D Iwonko hej :)..a ile Madziulka waży ? Na obiad nadszedł czas....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-wczesnie masz obiad;) Moj maz pracuje do pozna,wiec obiad tez pozno robie,mala je swoj tylko wczesniej. Wiesz co,te wymiary naszych dzieci to tylko cyferki sa przeciez,wazne,zeby byly pelne energii i nie chorowaly:) Jakby co to sie zamelduje u ciebie i zrobimy impreze;) Mojej juz faza na rozpinanie zamkow minela na szczescie,mam nadzieje,ze nie powroci,bo upierdliwe to bylo. W kwietniu powiadasz..ee,to masz jeszcze troche czasu na przygotowanie Wiki do rozstania z mama. Dzieki za zdrowko,a jak u ciebie?Lepiej sie czujesz? Moje dziecie spi jeszcze,wiec ja sobie troche buszuje w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem..:) Dziś już lepiej.Wczoraj wzięłam ibuprom na ból głowy,ale nic mi nie pomógł,jak nigdy.Potem jeszcze się nafaszerowałam na wieczór,bo mnie łamało..i jest ok.Ale zbliżają się "te" dni więc dodatkowo zmęczona i drażliwa jestem.Dzisiaj na przykład na spacerze wkurzyły mnie dwa psy,bo się darły huj wie na co i po co :D :D :D..Tak już mam. Boję się tego rozstania straszliwie,bo cały czas przy niej jestem...ale na pewno da radę z tatusiem i nową opiekunką,którą bardzo lubi ;)(bo to dziewczyna szwagra) Idziemy trochę pokój poprzestawiać z Wiki,żeby potem było co sprzątać...miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Basieniu - wołasz mnie, wiec jestem :) Ech, jakoś tak ostatnio nie mam weny pisać .... nic u nas ciekawego się nie dzieje, pogoda głupia i nic się nie chce .... Czytam Was codziennie i od czasu do czasu coś tam piszę, ale to fakt - ostatnio mało :( Co do rozstania z Wiki - doskonale Cię rozumię - ja też bym się tego bała jak nie wiem - ale dacie radę - jak widzisz mamusie wracające do pracy jakoś to przezwyciężają .... A jeszcze lepiej jak Wiki lubi osobę, z którą ma zostać :) Heheh, ja też tak mam czasem, ze byle co potrafi mnie nieźle wkurzyć :) Dagusia - fajnie, że po jogurciku ok - oby tak już zawsze było. No i u nas też zęby, mały fajny, kochany i nie marudny, ale dziś ma gorączkę 37,5 stopnia, więc to chyba z zębów, nie wiem. No a z tym "daj jej czegoś tam" teściowej - to faktycznie można by się wkurzyć - chyba Ty wiesz najlepiej co możesz dać dziecku a czego nie ..... No ale Martynka duża kobieta :) Ładnie waży! Co do mleka to mój dużo razy pije jeszcze mleko - karmie piersią dalej i czasem ma takie dni, że tylko by mleko pił 9zwłaszcza jak go zęby męczą), a czasem cały dzień je ładnie wszystko inne.... A moje piersi po takim mlecznym dniu Olka na drugi dzień produkują tyle mleka że szok :) A ten znów woli akurat normalne jedzenia i bądź tu madry ... Ale standardowo je mleko rano jak sie budzi i wieczorem zawsze. Robur - hehhe, mój też wszystko wrzuca do wanny i wszystko co na wannie stoi też mu przeszkadza i musi się znaleźć w wannie :) Już nawet tego nie wyciągam w ciągu dnie bo to nie ma sensu :) Co do mycia włosków to mój raczej lubi - tak się bawi w wannie, że nawet jak myję włosy i spłukuję ( a spłukuję dosyć mocno) to on nie przerywa zabawy i nawet nie zwraca na mnie uwagi jak mu coś przy włosach robię :) Aaaa, miałam od razu napisac - śliczne zdjęcia - a milenka śliczna dziewczyna! A jakie ma włoski ładne :) Igmik - mój ma dziś gorączkę - 37,5 :( Hehehhe, fajnie, że uciekłaś do kibelka żeby coś napisać :) Piksip - ech, smitne jak dziecko tak tylko mama i mama a trzeba iść :( No może faktycznie woli jedną ze swoich babć bardziej :) Pimboli - ha ! Właśnie mi przypomniałaś - tak, Olek też ciągle coś do butów chowa :) I nawet nie wiem kiedy on to robi, bo nie widzę tego, żeby cos wkładał a zawsze coś w bucie jest, wątpię, zeby mój maz miał takie upodobania i coś do butów chował, więc to na bank on :) :) :) No ja też sobie muszę jakieś bikini kupić na wakacje, ech, muszę się do sklepu wybrać, a przez tą pogode nic mi się nie chce. Mia [czesc[ Dota [ czesc] Igmik - no to fajnie, że podsłuchana niania tak sie z mała bawiła - pewnie to fajna kobieta. Oby tak było i żebyście z Polą były zadowolone ! Ech, cały etata, praca papierkowa, życue rodzinne - podziwiam..... I gratulacje za pierwsze samodzielne kroczki Poli! Julka - fajnie masz - ja 3 lata temu się wprowadzałam tu gdzie teraz mieszkam, wszystko było urządzane od podstaw i to było fantastyczne :) No to odezwij się jak już będziesz miała internet na swoim :) Piksip - super że się wyspałyście - od razu Twój post tryska energią :) :) Chociaż jak ja bym wstała o 5:40 to niestety byłabym nieprzytomna :( Olek spał dziś do 8:40 - spioch! Ale on tak zawsze spi :) Z tym, ze o 7:00 się wierci i biorę go do nas i dostaje mleko i dalej śpi do 9:00 zazwyczaj. Kurcze, mały ma dalej gorączkę, teraz spi, ale jest jakiś rozpalony. Rano miał 37,5 :( Kurcze, co to znowu za goraczka głupia ..... mam nadzieję, że to tylko zęby. Ale on nie jest nawet marudny . Grzeczny jest, spokojny, bawi sie normalnie to ja nie wiem skąd ta gorączka :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
U nas tydzień nieprzespany - Czy to zęby??? !!! Bo kupki luźne i częste:( stan podgorączkowy i czasem nawet 38 :( i mało spi, troszkę marudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
wlanie wyczulam dolna 4- juz sie wybija-to chyba nie pójde do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch,Nadine dzis pozno poszla spac na pierwsza drzemke i przez to spala tylko raz,wiec od 17 dala mi tak do wiwatu,ze mam serdecznie dosc.W koncu padla o 19 i spi. Basienia-wiesz co,mnie dzisiaj tez wszystko wkurza,ale to doslownie wszystko,w ogole nerwowa jestem ostatnio,staram sie hamowac,bo nie chce sie poklocic z mezem,szczegolnie na weekend. Fajnie,ze opiekunka to ktos znajomy,na pewno bedziesz spokojniejsza.A M w domu teraz? Haydi-ja dzis znalazlam w Adidasach bulke:o Do pralki tez mi ciagle cos wsadza,ostatnio wypralam meza perfumy;)Na razie sie z tego smieje,mam nadzieje,ze mi na przyklad telefonu w ubikacji nie spusci,bo wlasnie sie nauczyla splukiwac wode. Wanna to standart jest,szczegolnie lubi korek wrzucac,bo on jest na lancuszku i moze go sobie wyciagnac. A gdzie mierzylas temperature?Bo w pupie to sie odejmuje pol stopnia.A nawet jak ma te 37,5 to moze zeby?Ale ty jestes czujna,ze taki stan podgoraczkowy zauwazylas,ja bym na pewno przegapila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale puściutko dziś - co to już weekend macie ? :) Pimboli - no włśnie ja mam taki problem z Olkiem, że młody nie daje sobie zmierzyć temperatury w pupie - tak się wygina i ucieka, że się nie da i koniec. Zmierzyłam mu takim termometrem co się przykłada do czoła o takie cos - http://www.swistak.pl/a3244824,Apteka-TERMOMETR-dla-DZIECI-na-CZOLO-BEZPIECZNY.html# Mierzy dobrze, bo kiedyś jak Olki był jeszcze mały i dał sobie zmierzyć to testowałam dwoma naraz. No a temperaturę wyczułam bo Olek nawet jak ma stan podgorączkowy to ma strasznie ciepłe rączki - jak dotknie to aż parzy :) No i tak mnie dziś dotknął takimi ciepłymi rączkami więc to zauważyłam.... No to Nadinka też dobra i też lubi robić najbardziej to co Olek :) Mój też ze wszystkim lata albo do żółwia do akwarium, albo właśnie do WC. Latam zawsze za nim jak głupia, żeby niczego do WC nie wrzucił ale dzis nie zdążyłam i wrzucił swoją gumową kaczuszkę z którą sie kąpie :( Ech, nie zdążyłam no.... Ale nie spuścił jej na szczęście :) Kurcze a jak Nadine idzie tak wcześnie spać to śpi już do rana? Bo u nas jak Olek idzie spać o 20:00 albo wcześniej to na bank za godzinę, półtora się obudzi i potem się znów z godzinę wygłupia :( Wystarczy, ze go z pół godziny przetrzymam i np jak idzie spać już o tej 20:30 to już do rana wtedy śpi. Dziwnie jakoś... Ok, idę sie położyć do łózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi-tak,spi do rana.Obojetnie czy pojdzie o 19 czy 21 spi bez przerwy do 7:30. Ja tez zmykam.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpadlam zobacczyc co slychac :D basienia oczywiscie parapetowka forumowa bedzie hihi :D no jeszcze jutro i prawdopodobnoie w sobote przeprowadzamy sie... no i wtedy niebede juz miala chwilowo neta... ale mam andzieje ze tam szybko zaloza :) Pimboli no fakt w szafach tez zrobi sie przy okazji porzadki hihi :P moj Adasko teraz jest czesto z moja mama :) zajmuje sie nim jak ide sprzatac.... ale moj loferek jest juz coraz kochanszy hihi i cwanszy :) babcia nauczyla go liczyc paluszki od raczki hihi jak mowi sie jeden to oglada kciuai oglada cala reke hihi :) dzis bylam z nim troszke na spacerku i sam sobie tuptal :D jak mowie do niego mama da ci picie to mowi do mnie dej picie hihi :) a jak niehcce juz jesc to mowi "ne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×