Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

a może byśmy tak zmieniły temat bo naprawde zaraz chyba zadzwonie po jakąś pizze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tak myślałam o tabelce i tak wymyśliłam, że może jeszcze trochę poczekamy a później po prostu wypiszemy dziewczyny, co nie wpisały jeszcze do tej pory tygodni. A w razie czego, jak się dziewczynki pojawią (a byłoby miło) to się po prostu dopiszą. A nam się tabelka przez to skróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam jeszcze, że podczytuję trochę styczniówki i one mają tylko 86 stron a my ponad 90. nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina zrobilas mi smaka na winogrona zaraz sobie tez zjem ale mam w lodowce wiec troszke odczekam bo nie lubie takich zimnych.z owocy to jem winogrona i nektyrynki i grejfruty ostatnio .zupka sie robic potem tylko wyjsc miesko i zmielic przysmarzyc z cebulka ugotowac ziemiaki na pyzy i nadziewac .na rosol mialam juz dawnno smala wreszcie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla moj tez do 17 a weekendziki w domku na weekendzik jedziemy do mojej rodzinki na wies maja domek z jednej strony 2 stawy pozniej domek i las i brama na jednej posesji ;-) wiec bede i nad woda i w lesie na grzybkach hihhhhiiih a wujek ma w stawie sumy,karpie , liny szczupaki wiec jak malzonek zlapie a moze tam caly dzien siedziec ;-)to sobie usmarzymy na grilu pycha a ma umnie byc w sobote 30 stopni a niedziele 29 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik co do tabelki to masz racje nie ma dziewczyn od bardzo dawna ani nie wpisuja tygodnia ciazy ani nic nie pisza na forum ;-) ale zrobi sie nam mikrusia tabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmozna Ci tylko balbina pozazdroscic tak wspanialego weekendu. udanej zabawy i smacznej rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruel jeszcze nie dziekuje bo kurcze z ta pogoda to jest roznie jak sobie zaplanuje to zawsze sie cos spieprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jak pogoda, zawsze jest zmienna, ale żeby milo spedzic czas nie trzeba liczyc tylko na pogode. u mnie codziennie pada(niestety) ale da sie przyzwyczaic, czasem sie nudze a czasem jest naprawde fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci tez zazdroszcze super sprawa .jak wy sobie liczycie tygodnie ciazy?? bo ja sama nie wiem w ktorym jestem ostatnio bylam 22go to byl 14 tydzien 4 dzien czy mam liczyc do 14 tydz 7 dzien i potem 15 tydzien czy 14 tydzien i 6 dzien i potem 15?? weglug edziecko mam 17 ale to za wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to tez sama nie wiem, mi polozna liczy co do dnia czyli np 17 +4 (17 tydzien i 4 dzien) 18 tydzien to dla niej 17+7 18+0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w SZkocji siedze w szkocji. co porabiam? hmmmm od kiedy mam internet nie nudze sie. a tak to siedze sobie w domku, czasem wyskocze do znajomych polakow mam tu jedna zaprzyjazniona ciezarna kobiete wiec mamy o czym rozmawiac. gotuje obiadki dla mojego przyszlego meza. niestety nie mozemy pojechac do polski i wziac slubu bo sciga go policja za wojsko ale mam nadzieje, ze jakos to sie szybko ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 14 +7 to pietnasty tydzien, tak na to wychodzi. przynajmniej ja tak uwazam, nie wiem jak inne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mi sie myli szkocja ze szwecja sama nie wiemc czemu.twoj narzeczony jest polakiem? mozecie wziac slub w szkocji i narazie go nie rejestrowac w polsce no tylko ze musicie sciagnac swoje akty urodzenia z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest polakiem.masz racje jest taka mozliwosc ale pomysl jakie wiązą sie z tym koszta. bilety lotnicze np dla 100 osób, zakwaterowanie. wole wziac slub w polsce w obecnosci calej rodziny mojej i partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie juz wybrane imie dla dziecka? moje jesli bedzie dziewczynka bedzie sie nazywac Amelka, jeśli chłopczyk to Radek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo ty to tak jak ja z tymi tygodniami powinas byc ja od ostatniego badanie tez mam na 16 ale w karcie glowne na 19 ale z usg ostatniego na 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna byloby i tak zrobic ale po co brac 2 sluby skoro mozna wziac jeden. takie jest moje zdanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ciezko bylo ale przeczytalam wszystkie wasze wpisy ufff poczawszy od zwirzako, przez sex w ciazy a skonczywszy na obiedzie swietne tematy nawiaze do kazdego po troszku: kupilismy sobie psiaka jak bylam juz w ciazy - mieszkamy z tesciami wiec nie bylo latwo sie przemoc, mielei pewne opory - nie beda wychodzic z nim na spacery ani karmic i wogole po co nam pies w bloku, az wkoncu \"a to go kupujcie\" no i kupilismy a teraz po 3 miesiacach jak jest u nas to niestety :) zmienil wlasciciela - to teraz piesek tesciow - sprzeczaja sie kto z nim wychodzi bo chca oboje, kto i czym go dzis karmi, kto sie bawi, a pies jest w najlepszej pozycji bo jest rozpieszczany jak ksiaze, spi z nimi w lozku, je z reki, luz blus i maliny... my tez mamy iomiona MAJA dla dziewczynki, a FILIP dla chlopca co do seksu w ciazy to jakos mnie nie ciagnie czasami wole isc spac niz sie kochac, zreszta czytalam ze sperma wywoluje rozwarcie szyjki i nie pozwalam mezowi na koniec .... wczoraj sie kochalismy bo lazil za man jak pies od poniedzialku no i dalam sie namowic i bylo calkiem milo, ale rano w=stalam wymeczona....warto bylo:P obiady gotuje tesciowa ja tylko w niedziele taki mamy uklad niepisany dzisiaj mamy chyba pomidorowke z ryzem - LUBIE ALE NIE W WYKONANIU TESCIOWEJ:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak licze od ostatniej miesiaczki od 11.05 to 40 tydzien mija mi 14.02 lutego ale 9 miesiac zaczyna sie w 36 tc wiec to jakiegos 17 stycznia 2009 wiec juz od tego czasu mozna sie spodziewac przyjscia na swiat dzidziulka bo ie ktore kobitki rodza 2 tygodnie przed terminem zalezy od dzidziunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie myslalam o koscielny tam tylko o cywilnym.ja z moim mezem wzielismy slub cywilny w New York tylko we 2 pojechalismy i do slubu trzeba bylo tylko paszport.Wybralismy usa poniewaz moj maz jest niemcem ale urodzil sie w pl i do 5 roku zycia tam mieszkal a ja polka wiec jak bylismy w urzedie tutaj sie pytac to dostalismy cala liste dokumentow to przyniesienia i przetlumaczenia tak wiec kupilismy podroz do NY za 9 dni i tam w ciagu 2 dni zalatwilismy slub najpierw trzeba isc po marrige license i odczekac 24 godz potem mozna brac slub .koscielny planujemy wziac w polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tabelki wpisywałam skończone tyg ale w związku z tym, że dziewczyny wpisują trwające to ja też. Ja aktualnie jestem w 18 tyg i 4 dniu. W niedzielę będzie 19 tydz, a w pon. 19 tydz i 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lutoweczko ;-) o nie slyszalam o tym ze sperma powoduje wrecz czytalam ze sex nie szkodzi w czasie ciazy od dzisiaj oniec do konca hiiiihihii co do pomidorowej to ja lubie tylko z kluskami ryz to tylko w golabkach lub z leczem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik ty to chyba ogladasz moje wesele hiihhhihihii bo gdzies zaniklas ;-) ja tez tak pisze obecnie mam 16tc i 4 dzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a ja słyszałam, że sex jakis czas przed porodem pomaga, porod jest mniej bolesny lub jest poprostu szybszy. ale nie wiem czy jest to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja jestem w pracy i czasami coś porobić trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×