Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

szklana glowo, po rozmowie z polozna i zaklepaniu sie na luty dowiedzilam sie ,ze najlepiej jest jeszcze wynalezc sobie lekarza z tego szpitala..a ja nie wiem gdzie i jak szukac...ty masz lekaza z Zośki?moze kogos polecisz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super ze trafila na taka ze akurat slyszala o tym nowotworze ,a co do tego makaronu to ja juz mialam sznurek i szklo w chlebie ,robaki w czekolankach ,kupki mysie w mace .wszytsko to oczywiscie przydarzylo mi sie kilka lat temu w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam tyle czasu i jeszcze mi sie nie przydarzylo i tfu tfu zeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Załamałałyście mnie stronami, które mam do przeczytania. Od wczoraj aż 10. Szok!!! A teraz jeszcze muszę zmykać i na pewno wszystkiego nie nadrobię. Hałaśliwa już Ciebie zaprosiłam do n-k. Zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam Wydawało mi się, że pulchniutka z Ciebie Kobitka, a tu taka dziewczyneczka z Ciebie. Do tego wg mnie miałaś być blondynką. Nie wiem skąd takie wyobrażenie. Ja już po wizycie i na szczęście wszystko jest ok. Dzidziuś duży już jest, bo pan doktor już nie mógł mi powiedzieć jaki jest długi. No i leżał bokiem skutecznie zasłaniając swój atrybut, czyli nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka. No i podczas badania miał czkawkę!!!! Balbinka może Ty się spytasz jutro swojego lekarza, bo oczywiście ja zapomniałam, co trzeba brać na drętwienie rąk? Albo w ogóle co to jest, że ręce drętwieją. Ja myślę, że to brak magnezu ale lepiej się upewnić. Dobra ja zmykam. pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK, no ja dziewczyneczka...dobrze ujelas:) no i blondynka...ciemna bo ciemna:)ale blond:))hihi slonko mi ladnie koncowki rozjasnilo na taki slomiany blondzik...a jak ise urodzilam to przez pierwszych kilka lat zycia bylam biala jak len:) wyobraznia plata figle:)buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaćliwa jak chcesz lekarza z Zośki, to polecam Babka Madica, tam co najmniej dwóch jest z zośki. Jak wejdziesz na ich stronę, to znajdz zakładkę dotyczącą personelu i tam jest napisane, który z lekarzy w Zaśce przyjmuje. Na 100% dr Kretowicz, Jakubiak, łubiarz tak w ogóle to większość z nich przyjmuje w Zośce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przebrnęłam przez wszystkie strony. Co do pangi - ostatnio na obiad jadłam pangę ale po przeczytaniu tego jak jest hodowana, to już się powstrzymam następym razem. My najcześciej jemy dorsza, bo to u nas najpopularniejsza ryba. Jeżeli chodzi o sery pleśniowe, to ważne, żeby były z pasteryzowanego mleka jak już ktoś zdążył napisać. Zatem Mia możesz śmiało sobie czasami podjeść, bo u nas to prawie wszystkie są pasteryzowane. Lutówka zaproszę Cię zaraz do naszej-klasy. Uważam, że to niezła zabawa. Wiecie ile kontaktów z liceum odnowiłam i można pooglądać \"stare\" buzie. No i nie pamiętam już co jeszcze poruszałyście. Wybaczcie ale tyle stronek \"naskrobałyście\", że trudno w jeden dzień wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nadrabiałam zaległości w czytaniu i musiałam zrobić przerwę przy przepisach na ryby i wstawić wodę na makaron. Normalnie przez was jeszcze bardziej utyję :) Hałaśliwa - ja chodzę do pana doktora - Jędrzejewskiego - i będę z nim rodzić w Zośce. :) Wizyta 120zł prywatnie niestety ale jak nie mam ubezpieczenia więc nie mam wyjścia. Lekarz very nice. Mam go z polecenia koleżanki, która właśnie rodziła u niego 2 dziecko i drugie w Zoście i z położną. Jak będziesz chciała namiary to ci wyślę. Dobrze, że położną zaklepałaś! dzisiaj miałam jakby więcej energii. Po pracy wykorzystałam ją w sklepach... Kupiłam w zarze jeansy dla córeczki i podkolanówi i dwie bluzeczki... :) :) Mniam mniam śliczniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju tyle piszecie, ze ledwo jestem w stanie nadazyc z czytaniem A teraz jeszcze wrocilam do pracy, wiec tym ardziej czasu mniej. Powiem wam, ze chyba za dlugo miejsca nie zagrzeje w tym moim ,,instytucie\'\', mam 28 godzin w tyg. a wczoraj i dzis po przyjsciu z pracy padam na twarz, nie mam juz na nic sily.....a gdzie tu posprawdzac testy diagnostyczne? Ktoras z Was wspomniala o krwawiacych dziaslach.... Przed ciaza krwawily mi umiarkowanie, ale teraz to jest masakra- zwlaszcza wieczorem, wygladam przy myciu zebow jak Dracula :( Dentystka zalecila mi paste Ajona rano i Elmex wieczorem i plyn do plukania ust, ale efekt jest zaden. Musze chyba sprobowac z tym plynem Elmex chociaz po plynie i tu uwaga...... mam zgage! Moze macie jeszcze jakies inne sposoby na to dranstwo...wykrwawie sie chyba do lutego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............wiek.....woj.........tc........data porodu..+kg/plec karenk...........33......łódzkie...........18........28. 01.2009.....+3/? Kluska=).......... 26.....łódzkie...........19........31.01.09....+1,5....? kasiulkapb........25....małopolskie.......18........01. 02.09.......+3..? gryzmoł..........30.......Warszawa.......17.......01.02. . ...............? igmik.............. 26....pomorskie.........19........01.02.09........+2..? IRYSEK............28.....lubelskie.....................0 1.02.09............? LUTÓWKA........24.....świętokrzyskie.....18.....01-06.02 .09......-0.60/? kasiula29.........29.....dolnośląskie......18........02 .02.09............? Truskawkowa....21.....opolskie.....................03.02 .09............? Maya81............27....dolny śląsk...................03.02.09...........? Monia.............22......lubelskie..........18.......04 .02.09......+5!!!..? Masia1............37.....śląskie.......................0 4.02.09............? gohhha...........26......lodzkie......................04 .02.09............? rosołek...........26......lubuskie...........18......05 .02.09........synek kasienka135.....26.....dolnoslaskie................05.02 .09........synek Karella............27....mazowieckie........15......06.0 2.09............? agnesita.........20......śląskie...............17..... 05.02.09.........+3/..? Lafy Taffy.......24.....kolbuszowa..........18.....07.02.09...... ..synek Szklana Głowa..27....mazowieckie.........18.....07.02.09........+6 córeczka nutelka23........23.....dolnośląskie................ 09.02.09.............? malinova73......35......śląskie...................... 09.02.09.............? Mia 82............26.....podkarpackie......18..... 09.02.09.............? Mama3..... ......39.....świętokrzys.......16.... .10.02.09..............? adulka............31.....podkarpackie......14......11.02 .2009.........? Ewi785...........30......Lubuskie...........15......6-12 .02. 2009........? melisana....... ..23.....dolnośląskie................13.02.09..............? creme............33......mazowieckie........ ......13.02.09.............? andzia678.......31......mazowieckie.......... ....13.02.09.............? julka2384.......24.......lubuskie............15......14. 02.09.............? helka.............30.......mazowieckie.......15......14. 02.09............? *Iskierka*.......28........wlkp................16..... 14.02.09.........+2..? do góry.........30......Warszawa................. 14.02. 09..............?Wazka...........29.......Rosja............. ..........14. 02.09........+5 Nadia277.......27.......śląskie.....................15.0 2.09..............? imarika ........29.. ....lubelskie.................. 15.02.2009............? doddotka.......24.......wielkopolskie............ 15/18.02.09. ........? sikorka -........29.......BremenDe................16.02.09.......... .....? PrzyszlaMama23de.....MannheimDE........16...16.02.09........ .+1..? katia-84........24......małopolskie.........16.....18.02 .09.............? Pimboli...........27.....Schwarzwald/DE..........18.02.0 9..............? balbiina .........23 .....Częstochowa.......17...19.02.09...........0....? justynka307....27.......śląskie.................... 20.02.09..............? Srebrzysta......28.. ...wielkopolskie.... .... ....20.02.09..............? kamasutra......21......wielkopolskie.......15....23.02.0 9.............? dota25...........29......pomorskie..........15... 24.02.09..............? halasliwa........27.......Warszawa............. ...25.02.09..............? madziulka.......28.......Lublin......................25. 02.2009 ..........? Zabajona........31......warm.-maz........15. ....26 .02.09.............? Paula21waw.....21......mazowieckie... ..........26.02.09..............? Monika...........21......dolnośląskie....... ...........? ....................? konwalia9.......28.......Dublin............12.......26.0 2.09............. No to załamka w ciągu dwóch tygodni przytyłam kilogram!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któraś z Was wie co zrobić, żeby nie mieć takieeeego ogromnego apetytu?Od paru dni jem i jem i nie mogę się najeść.Dziś to po prostu tragedia.Cały dzień wsuwam i wciąż czuję głód.Przeraża mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze dziasla nie krwawia ale uzywam rano aronal i na wieczor elmex nie narzekam .imig ciesze sie ze wszytsko w porzadku z twoim dzidziusiem a plec jest obojetna jeszcze sie odkryje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek moze pij wiecej wody .ja tez caly dzien cos jem ale po 20 juz nic jak masz apetyt jedz tylko uwazaj na slodycze i tluste potrawy nie jedz po 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek - może zmień nicka... Ja zawsze jak widzą twój nick robię się głodna :) a tak na poważnie to ja już przytyłam prawie 6 kg więc nie bede doradzać w tych kwestiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam wrazenie, że jem bez przerwy.Rano 2 kromki chleba, później 2 talerze zupki, następnie drożdżóweczka, jogurt, owoce i teraz 3 kromeczki chleba.Zjadam i czuję jakby nic do żołądka nie dotarło.Moja mama mówi,że Bartuś będzie grubaskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile prztyłaś? Ja startowałam z 55kg a teraz czasami na wadze już 61... ! Rekord świata! Ale wszystko w brzuszku, boczkach, wilkim biuście i niestety troszkę w udach. Ręce i nogi ostały się chude :) a znajomi mówią, że nie utyłam. Może nie chcą mi przykrości robić hehe Ja sobie nie odmawiam. Trudno. Potem dziecko podobno wszystko wysysa i luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana jadlam 2 tosty z maslem salami i pomidorem, kakao,jogurt,2 herbatki ,nektarynke,1 kubus,troszke wody ,2 marchewki,kotlet cordon bleu ,puree,pomidorem ,ogorek kiszony ,szklanka kompotu z truskawek i juz nic nie bede jesc do rana tylko pic tez na poczatku mialam 55 jak bylam ostatnio na wizycie 56 mialam a teraz nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wagi w domu, ważę się tylko u lekarza.Ostatnio byłam 5 tyg. temu i jutro idę, to sie okaże.Ale na ostatniej wizycie miałam o kilo mniej niz na czerwcowej.Teraz na bank mam kilka kg do przodu.Widać w każdym cm mojego ciała.A najbardziej mnie wpieniają te boczki na biodrach.Nawet majtki mi się wpijają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barsz chocby robiony na jakis tlustym miesku duzo nie da .ja jak zjem taka zupe jarzynowa robiana na miesku co jest pelno warzyw w srodku i do tego bulka to jestem najedzona ale normalna zupka to rozgrzewka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku to Ty idziesz jutro też na wizyt e zapomniałam. Jak możesz to spytaj się lekarza, co to oznacza jak ręce drętwieją. I czy coś na to się bierze? Ja swojego zapomniałam spytać. A w ogóle to trzymam kciuki za wizytę i na pewno wszystko z bobaskiem jest ok, no i z Tobą oczywiście też. Dobra ja zmykam. Spokojnego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik jak tylko nie zapomnę, to zapytam.Muszę sobie zapisać, bo ostatnio l;iczyłam na swoją pamięć i się przeliczyłam.O nic nie spytałam, tylko gapiłam się na dzidzkę,a potem przeżywałam ,że ją zobaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przybralam 5kg.bylam zalamana.Przeczytalam ksiazke i okazalo sie ze jeszcze moge 7-8kg.Wlasciwie to zdrowo tyje pierwszy trymestr 2kg, w drugim mam zamiar jakies 5-6 i zostawie na trzeci reszte.Jem caly czas.Co dwie godziny umieram z glodu.Doslownie.Pali mnie zgaga i czuje takie ssanie :) jem duzo serków i jogurtow.Oczywiscie musze zjesc codziennie mieso i chlebeK-rano i wieczorem.podsumowanie posilku na dzis rano:zupa mleczna z makaronem i kanapka z dzemem potem:2 serki typu danio + dwie pralinki potem-winogron obiad:barszcz bialy potem winogron i ciastko maslane(male kruche) potemkapusta zasmazana- talerz kolacja-dwie kanapki z serem i jajkiem+ świezy sok z pomaranczy i brzoskwiń potem-jogurt campina no i troche tego jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko tak rzadko bo moja niunia mi nie daje posiedzieć przy kompie, ale z dzidzia wszystko dobrze :) Wazka to gdzies na pólwyspie mieszkałas, ze tak bliziutko do plazy ;) Przyszła mamo no to ciekawe która z nas sie prędzej rozsypie :) ja z terminem tez róznie bo na początku lekarz nie wiem czemu powiedział mi ze 24 luty??? a teraz na usg 3D 19-20 no ale w karcie ciazy został 24 ;P to i tak dzidzia zdecyduje :) A czytałam ze bierzesz witaminki, moze dlatego dzidzia tak bardzo rosnie :) Balbina co do psiaka to sie wstrzymaj, hihi niby mówią ze jak zwierzak to przed narodzinami, ale czy potem bedzie ci sie chciało z pieskiem na spacerki? a Ty bedziesz dzidzią zajęta a piesiu? Smutno mu będzie. Wiem jak to jest bo ja przed dzidzą chorowałam na zwierzątko, i bardzo chciałam miec kota, ale to chyba dla zabicia mojego instynktu. Teraz cieszę sie ze nie wzielismy, bo po pierwsze czas, no a po drugie szczególnie wazne okazało sie ze jestem uczulona na koty :( Przyszła mamo koty też moga być niebezpieczne ..tak jak piszesz to tylko zwierze. Znam przypadek ze kot rzucił się na babcię przebywającą u swojej córki podrapał ja mocno po nodze (a co by było z niemowlaczkem który nie umie sie bronic???), a ze babcia zlekcewazyła to to rana zaczeła sie babrac, kiepsko sie historia skonczyła :( Takze zwierzeta sa super ...ale trzeba miec ograniczone zaufanie. Rosołku miałas wiele szczęscia ja mam kumpelę z duza szrama na policzku ...od ugryzienia psa :( Tez był niby łagodny taki własnie dla dzieci ...ale moze miał akurat zły dzień??? A 2 koty sa u tesciów ...z jednym wszystko mozna zrobić było ...a NAdia na szczęscie szybko rączke zabrała ...na szczęscie tescie juz troche zmadrzeli i nie ufaja juz im tak bezgranicznie, szczególnie tesciowa :o i wcale nikt nie mysli o eksmisji kotów ...haha szczególnie tesciowa kociara :P ale po prostu oczy dookoła głowy jak to któras z dziewczyn opisała :) helka ja tez jem na to na co mam ochote, nawet jak to jest fastfood choc rzadko, najgorsze ze nie napijam sie niczym innym jak czyms gazowanym. na poczatku była cola a teraz stwierdziłam ze jak juz musi byc gazowane to niech bedzie woda. ciekawe moze rzeczywiscie chłopak bo takich zachcianek nie mialam w pierwszej ciązy ;P No a wystrzegam sie tego co zakazane czyli alkohol, wszystkie moje ukochane serki plesniowe, no i nie robie mieloniaków ...bo nie umiem nie smakowac tego surowego miecha. balbina a dlaczego pangi nie??? ja tylko ta rybe jadam bo tylko ta toleruje mój maz :( juz doczytałam :P w sumie to szkoda chyba ze przeczytałam :( ale i tak bede jesc bo jest baaardzo pyszna, a wiadomo co w miesie siedzi Mychka nasze mamy hihi kiedys było mniej skazone srodowisko ...a zreszta przyszła mama juz wszystko napisała :D balbina ..to nie tak ..tez zawsze tak myslałam ze takie pijaczki to zawsze oki ..ale teraz mam sasiadke ...tez niby z dzidza wszystko oki oprócz tego ze malutki sie urodził, ale jednak to dzieciatko jak mu sie tak przyjrzec i posłuchac jakie sa objawy u dzieci których matki piły to wszystko sie zgadza. Nie prawda ze to sa zdrowe dzieci, one na pierwszy rzut oka wydaja sie na zdrowe. No a po drugie takie mamy nie podtrzymuja ciazy jak sie uda to jest a takie silne dzieci wytrzymaja ciąze ...ale potem wychodzi szydło z worka a rybke jak smazycie spróbujcie tylko w mace obtoczyc i na patelnie do smazenia ...dla mnie mniam nie cierpie ryby obtoczonej w jajku bleee tesciowa tak robi i w sumie wcale sie nie dziwie ze maz ryb nie nauczył sie jesc bo ona nie umie robic :( a najbardziej ostatnio smakuje mi z tym sosem z torebek ryba w sosie koperkowym mniam ...haha oczywiscie u tesciów sie przekonałam bo ja zadko kiedy takie torebki a u nich najczesciej szybkie obiadki :) Balbinko co do pchaczów to jest ich cała masa i rzeczywiscie co do nich nie ma jakis zastrzerzeń :) Choc Nadia obyła sie bez tego. zaczeła tak szybko chodzic hihi fajnie :) mam nadzieje ze druga dzidza tez leniuszkiem nie bedzie :) Przyszła mamo róznie z tą siarą, nieraz cieknie juz od połowy ciazy albo i wczesniej, a ja dopiero po wyjsciu ze szpitala zaczełam wkładki uzywać, choc wczesniej rzeczywiscie jak nacisnełam sutka to widac ze cos tam było. A u nas dzis gorąco i duszno i oddychac nie ma czym, porazka a jutro znów pewnie zimno :( juz mnie to meczy chyba trzeba miec nie weim co zeby gwoździa połknąć??? o rety jakos po łebkach dobrnęłam do konca Ninia uspana teraz jeszcze tylko barwy szczescia hihi i lulu bo jutro znow praca .ale jutro króciutko ponoc ma byc :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×