Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja tak wyczytalam w pismie M JAK MAMA ze jak jestesmy juz po terminie to nalezy oddac sie w rece mmeza a ten niech czyni swoja powinnosc bo sperma ma hormon - oksytocynę a to pomaga przy porodzie, wiec z tego samego wzgledu stosunek nie powinien byc z finiszem w srodku... ale ile w tym prawdy to tez nie mam pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sperma przyspiesza poród ale tylko chyba w końcówce ciąży. Nam lekarz już pozwolił. Zresztą przecież w ciąży seks bez zabezpieczenia jest dozwolony przecież w ciąże się nie zajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam kiedys w jakims magazynie o ciekawej historii. kobieta miala 2 corki blizniaczki 2-jajowe. jedna zachorowala na bialaczke i potrzebny byl przeszczep. najlepszym dawca bylaby jej siostra. zrobili wiec jej badania. po tych badaniach okazalo sie ze jej siostra nie pochodzi od tego samego ojca. wynika z tego ze kobieta musiala uprawiac stosunek z dwoma mezczyznami mniej wiecej w tym samym czasie, jeden plemnik zaplodnil jedno jajeczko a drugi zaplodnil drugie jajeczko. wyobrazacie toi sobie? naukowo jest to udowodnione,ze jednak jest taka mozliwosc. dziwna ta kobieta, a miala meza, i zdradzila go w ten sam dzien gdy byla z nim w lozku ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy zeby poznac plec dzidzi to robilyscie usg 3d albo 4d czy lekarz poznal sie na zwyklym usg. moja lekarka powiedziala ze wczesniej nie da sie okreslic niz po 21 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutówko mój lekarz wczoraj chciał mi powiedzieć co będzie ale dzidzuś leżał bokiem i czkał tylko, czyli nic nie było widać. A robił mi na zwykłym usg. Nie musisz robić 3d czy 4 d by znać płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela miala na zwykly usg ja jutro sie dowiem czy sie da czy nie da ;-) a wiecie co zapomnialam wam powiedziec moja rodzona siostra tez jest w ciazy ;-) i ma termin na 5.03.2009 wiec moi rodzice beda podwojnymi dziadkami . smieja sie ze prawie jak blizniaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys czytalam ze płec dziecka mozna juz okreslic nawet w 13 czy 15 tyg ciazy, zalezy to chyba od dobrego sprzetu i dobreko oka ginekologa no i od ustawienia dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie wczesniej moja kolezanka poznala w 13 tyg ale po peirwsze usg bylo dobre po drugie dziecko sie dobrze ulozylo no i chlopczyk wiec latwiej zobaczyc .od nas chyba tylko 3 dziewczyny znaja plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina ja nie mogę poczytać o moim lekarzu, bo nikt go jeszcze w żaden ranking nie wsadził. A dziwne, bo jest dość popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z igmik jak zrobisz 4 d a bedzie lezec na boczku to i tak sie nie dowiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczynki drogie bo moja sisotra w 13 tc ma napisane w karcie ciazowej plod rzenski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ktoras z pali w czasie ciazy, badz balila przed? wiecie cos ta temat palenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja palilam 7 lat przed ciaza tzn pierwsze 1,5 miesiaca tez palilam a teraz to mnie wogole nie ciagnie samo tak odeszlo ;-) czasami tam pociagne kilka machow ja sie bardzo wkurze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siostra musiala miec duzo szczescia bo latwiej chlopczyka zobaczyc co do dziewczynek to lekarz woli poczekac i nie mowic chyba ze dokladnie widzi:) no to gratuluje siostrze dziewczynki! co do palenia ja nigdy nie palilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra, tak sie rozpisałyście. Ja ugotowałam sobie wołowinke w sosie chrzanowym, ryż i saletke z ogorkow i poidorkow. Bardzo dobry obiadek.Potem drzemka- tez tak macie.Czuje że jestem jeszcze w pierwszym trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam że sperma rozszeża szyjkę macicy? pierwszy raz słyszę.Zawsze myslałam że sperma bardzo dobrze wpływa na organizm kobiety.Mysle że z ta szyjka to nie prawda.Moj kolega jest ginem w świetniej klinice i powiedziałby mi o tym. Co do sexu to ja chodze za mężem a on mi ciągle odmawia.Bardzo sie przejmuje i unika wszystkiego co związane z sexem.Powiedziałam mu że jak tak bedzie to mozemy miec potem problemy z jego erekcja.Niestety wie ze mi nie wolno i jest bardzo stanowczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła, i ja już jestem głodna.Rosołek poprostu uwielbiam.Rosołek,mmniaaaaaaaaaamm.Rosja nie ma warzyw do rosołku.Pietryszki, selerku, pory.taka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty porabiasz w rosji? .tu w niemczech jest taka jarzynka jak u nas na targu marchewki seler pora kilka galazek pietruszki w sumie nie widzialam jeszcze pietruszki tej bialej.nie ma twarogu ,galaretek,pysznych wedlin ale idzie przezyc zawsze mozna pojsc do polskiego lub ruskiego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sperma ja faktyczie moze rozwierac ale dopiero przed porodem. Tyle sie dowedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła, jestem tu specjalista projektu. cos troche jak trener :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas bym cos mogla jesc:) od zawsze tak mam duzo jem na szczescie mam dobra przemiane materii jak by nie to nie moglabym sobie pozwolic zeby tyle jesc no i jem domowe jedzenie przewaznie i to tez duzo daje czytalam ze w tych sztucznych obiadach czy zupkach sosach jest glutaminian sodu i od odpowiada za nadwage .przed ciaza wazylam do 55 kg i mam 170 nikt mi nie wierzyl ze tyle jem zanim nie zobaczyl na wlasne oczy hehe .teraz chetnie bym sie zwazyla ale nie mam wagi w domu od ostatniej wizyty przytylam jakis kilkogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! No to najpierw była nk bo wczoraj juz nie zdązyłam, a wiec wysłałam zaproszenia do Balbinki, Lutóweczki, Igmik, hihi no i to jedno hmm chyba Hałaśliwa???? ups mam nadzieje ze trafiłam :) oki a teraz zaczynam czytanie :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×