Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kok12

co jeść, aby zwiększyć masę mięśniową?

Polecane posty

Gość gość Darek
Ja przy intensywnym wysiłku fizycznym zastosowałem Largomass, a co do diety, to białko, to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz odpowiedniej żywności, z własnego doświadczenia polecam suplement Largomass, dzięki niemu w szybkim czasie zwiększyłem masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłem miesiąc temu suplement largomass i już widzę po sobie efekty. Kolega ułożył mi odpowiednią dietę do tego i jest genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten suplement, sam stosowałem przez 3 miesiące i udało mi się zwiększyć masę mięśniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ostatnim czasie zainwestowałem w trenera personalnego, który dobrał mi odpowiedni zestaw ćwiczeń, natomiast wspominał o zakupieniu suplementu, który wesprze gospodarkę mięśniową. Zamierzam właśnie kupić suplement largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dobrego słyszałem o tym suplemencie, zamierzam właśnie go zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hirek
Obok diety ja bym jeszcze zastosował Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zbyszek
Ja zdecydowałem sie na zastosowanie Largomass i jestem bardzo zadowolony z decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio trafiłem na w internecie na dwa preparaty na przyrost masy na przyrost masy miesniowej: 1. GH Balance: http://www.biotrendy.pl/produkt/gh-balance-wieksze-miesnie-dzieki-ghfactor-7/ 2. Metadrol: http://www.biotrendy.pl/produkt/metadrol-suplement-na-przyrost-masy-miesniowej/ Czy sa skuteczne to tak szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia, ale moze komus przydadza sie informacje na ich temat, z tego co czytałem to ludzie stosowali je przy dietach wysokobiałkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanKorytkowski
Na pewno musisz uzupełniać zasoby białka, bo to one jest odpowiedzialne za budowanie mięśni. Kiedyś trenerzy zalecali stosowanie diety wysokobiałkowej, ale teraz można skorzystać z odżywek dla sportowców. Tu masz ofertę https://tanie-odzywki.pl/30-odzywki-na-mase odżywek na masę. Myślę, że znajdziesz tu to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszytskim dieta musi być wysokobiałkowa. Do tego odpowiednie ćwiczenia. No i wspomaganie LargoMass. Bez tego masa nie będzie rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkty z konopi
Zapraszam na stronę www.konopie-online.pl w celu zapoznania się z ofertą białek konopnych. Na naszym blogu znajdziecie też informacje dlaczego warto wdrożyć białko konopne do swojej sportowej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKlarcia40
Najpierw to trzeba się ruszać, ćwiczyć, a jak masz problem ze skomponowaniem diety dla sportowca ,możesz wybrać kubełkową, ja sama korzystałam z Eat Fit na początku mojej drogi. Było to łatwo., szybko i przyjemnie, tylko jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, można zażywać kreatynę, na pewno pomaga, pomoże ci rozbudować mięśnie, ja osobiście biorę creatine muscle max z allnutrition i jestem zadowolony :) cena jest też taka akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno przydadzą ci się odpowiednio dobrane odżywki, które pomogą ci w osiągnięciu oczekiwanych efektów. Polecam ci zajrzeć na stronę www.elitesportfood.pl lub udać się do jednego z ich sklepów. Tam znajdziesz odpowiednie odżywki oraz zaczerpniesz fachowych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora9922
Czasami samo jedzenie nie wystarcza. U mężczyzn czasami ciężko o zwiększenie masy mięśniowej, jeśli są szczupli. Można stosować np. naturalny hormon taki jak ten https://testonox.pl/ Oprócz wzrostu mięśni ma jeszcze inne dobre działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne porady znalazlem na tej tronie facetrenuje.pl odnosie budowania miesni i spalania tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anKaa2143
Ja próbowałam sobie sama gotować te specjalne posiłki na masę, ale to było strasznie czasochłonne. Dlatego wykupiłam sobie catering dietetyczny z Tummy Heaven z programem Masa+. Mam 2500 kcl i widzę pierwsze efekty. Mam nadzieję, że osiągnę ten cel, który sobie wyznaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim warto spróbować znaleźć sobie sensowny catering dietetyczny, który zapewni stałą, bogatą dietę. Polecam osobiście jako trener Warszawski dzień - wysoka jakość, świeżość i cenowo nie są najgorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainteresować się odżywkami, które w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami dadzą świetne efekty. Wybierz się do jednego ze sklepów firmy www.elitesportfood.pl Tam na pewno otrzymasz pomoc w doborze odpowiednich odżywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234

Ułożenie diety na zwiększenie masy mięśniowej jest bardzo trudne. Osobiście bardzo chciałbym zwiększyć masę mięśniowa. Kontaktowałem się nawet z dietetykiem odnośnie diety na masę mięśniową i dopiero wtedy zobaczyłem ile to zachodu - wyliczanie kalorii, ilości białka, węglowodanów i tłuszczy. Musiałbym wszystko ważyć na wadze kuchennej i przeliczać. Ostatecznie zapisałem się na siłownię. Mam parę pytań. Czy warto zaczynać od cięższych ćwiczeń czy zacząć całkowicie delikatnie? Ktoś stosował suplement aby wspomóc powiększenie masy mięśniowej? Przeczytałem na ciekawej stronie https://byc-zdrowym.pl/suplementy-na-mase/ że ważną rolę odgrywają aminokwasy BCAA oraz glutamina i kreatyna. Słyszeliście o jakieś suplementach wartych kupna? Ja tylko o Mass Extreme. Stosował ktoś? Jakieś opinie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość1234

Ułożenie diety na zwiększenie masy mięśniowej jest bardzo trudne. Osobiście bardzo chciałbym zwiększyć masę mięśniowa. Kontaktowałem się nawet z dietetykiem odnośnie diety na masę mięśniową i dopiero wtedy zobaczyłem ile to zachodu - wyliczanie kalorii, ilości białka, węglowodanów i tłuszczy. Musiałbym wszystko ważyć na wadze kuchennej i przeliczać. Ostatecznie zapisałem się na siłownię. Mam parę pytań. Czy warto zaczynać od cięższych ćwiczeń czy zacząć całkowicie delikatnie? Ktoś stosował suplement aby wspomóc powiększenie masy mięśniowej? Przeczytałem na ciekawej stronie https://byc-zdrowym.pl/suplementy-na-mase/ że ważną rolę odgrywają aminokwasy BCAA oraz glutamina i kreatyna. Słyszeliście o jakieś suplementach wartych kupna? Ja tylko o Mass Extreme. Stosował ktoś? Jakieś opinie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamCh

Hej, polecam to - sprawdź!

http://track.cashinpills.com/product/GH-Balance/?pid=147&uid=60251

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×