Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajk23

Maz chce dziecko a ja nie!

Polecane posty

Gość kajk23

nie chce rodzic, karmic, tyc boje sie pordu, nienwyobrazam sobie tego, poraniony pomysl pana boga, nie chce kamric piersia, dopieor schudlam ponad 30kg nie chce znow tyc , kochalabym moje dziecko gdyby bylo oddalabym mu relke noge nerka wszystko ale nie kazcie mi rodzic i karmic boze to dla mnie tak obrzydliwe, wiem ze tak przyszlam na swiat ale i tak to dla mnie obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z ogórkiem
to nie rozmawiałas o ty z mezem przed slubem ze nie chcesz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie problemu po slubie? powinno sie kwestie dzieci rozwiazywac przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajk23
sprawa wyglada tak ze dziecko chce ale nie teraz, poztym ma zamiar rodzic przec cesarke to po pierwsze, po drugie nie mam zamiaru karmic piersia, problem w tym ze maz twierdzi ze mi na to nie pozwoli ale to chyba moje ciualo prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a brałas slub koscielny
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeeee
kajk23 współczuję Ci na szczęście ani ja ani mój partner nie chcemy mieć dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheeeee
kajk23 a co on ma do pozwalania? jak taki mądry to niech sam karmi. Dla mnie baby karmiące są obrzydliwe- nienawidzę jak to robią do tego w miejscach publicznych. OCHYDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajk23
mam koscielny, kocham dziei, czaesto zajmuje sie dziecmi znajomych wszyscy tylko sie mnie pytaja kiedy lasne, juz mnie cholera bierze na te pytanie bo dziecko to nawet chialabym ale nie bede rozic je silami natury bo nie dam rady psychicznie, karmic tez nie chce bo mam wrazliwe piersi jak siemyje to mnie pobolewaja nie wyobrazam sobie zeby ktos z nich ssal, maz czasem jak mnie chwyci to mam ochote go zabic tak mnie to boli ale oin tego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z ogórkiem
to nie urodz teraz i po sprawie...urodzisz kiedy będziesz chciała i karmiła też jak będziesz chciała....ja też nie karmiła być piersią i też w gre wchodziła by tylko cesarka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanaoka z ogórkiem
a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajk23
nie jestem zapatrzona w siebie igjotka , zglosilam sie by oddac szpok kostny choc weim ze to tez boli ale dla mnie to zupelnie inny rodzaj bolu nic porod porod jest poza moim zasiegiem ale u nas bez problemu robia cesarke na zyczenie, w tym kraju jest to normalne pozostaje te karmienia, masakra a maz nalega i nalega mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry ale kwestie takie jak ta rozwiązuje się przed ślubem a nie po. Potem są wlaśnie problemy. Poza tym argument że jesteś zarejestrowanym dawcą szpiku to cios poniżej pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polkaaaaaaaa
ODPUŚĆ SOBIE DZIECKO bo jak na razie wcale do niego nie DOJRZAŁAŚ!!!!!!!!!!!!!! Do ślubu też NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże co z Ciebie za kobieta?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede rodzic przez cesarkę i najprawdopodobniej nie będę karmić i co z tego to moja sprawa!i nikt mi nie będzie mówił co mam robic z moim dzieckiem i z moi ciałem, po za tym czasem matki karmią rodzą ale zwyczajnie nie kochają swoich dzieci, a ja będę kochać moje dziecko i to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze postepujesz
nielojalnie wobec meza, tym bardziej ze brałas slub koscielny (jako dorosła i swiadoma osoba i chyba wiedziałas, co to jest poród i nikt cie do takiego słubu nie przymuszał). Maz ma prawo cie rzucic. Jestes nieodpowiedzialna, chyba, ze to chwilowy nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajk23
nigdzie nie podpisywałam jak bede rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie prypominam sobie zebym podpiywal przy braniu slubu ze bede rodzic w bolu karmic poiersia i nie wiadomo co! nic takiego nie podpisywalam a jakby nawet to kto mi zabroni zmieniac zdanie? kajk23 nie decyduj sie na dziecko ze wzgledu na meza jak on che a ty nie jestes gotowa to niech sobie sam rodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co w związku z tym? Trzeba się było w tej kwestii dogadac przed slubem a nie jęczeć teraz że Cię mąż nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajk23
przed ślubem mu mówiłam ze nie będę rodzic normalnie tylko przez cesarke i nie będę karmić i gadał ok a teraz wielce chce mi narzucać swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcesz karmic piersią to przecież pokarm możesz odciągać i podawać butelką. tu nie chodzi o wygodę tylko o dobro Twojego dziecka. Nie ma nic lepszego niz mleko matki na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajk23
o odciągac to chyba myc sie zesrała z bolu czemu mam cierpieć żyjemy w 22wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry nie doczytałam
ze chodzi tylkoo cesarke i karmienie.Aczkolwiek sama rodzilam naturalnie i karmilam dlugo, to jest jednak twoj wybor i tego męzowi nie obiecywalas. BTW to wcale nie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajk23-przykro mi, ale zgadzam się z Artiginą-takie kwestie omawia się przed ślubem a nie po!! Moglibyście uniknąć tego typu problemów!! No niestety nie zrobiliście tego:(:( Jeśli nie dorosłaś do bycia matką poczekaj jeszcze nikt nie ma prawa cię zmuszać do tego!!! Ale chyba lepiej byłoby abyś zamiast roztrząsać ten temat na forum porozmawiała o tym z mężem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłam przekonana że w 21 wieku. Poza tym skąd wiesz jak boli odciąganie pokarmu? Robiłaś to kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajk23
dlaczego nie mam sobie wszystkigo ulatwic?jesli mozna?boli mnie cos biore tabletke, jest rozwiazanie bezbolesne to je wybieram plombuje zam iore znieczulenie jesli jest dlaczego nie? rwie zeby pod narkoza, nie do konca zdrowe ale skoro mozna wybrac? to dlaczego nie moge wybrac tez cesarki i i karmienia butelka? przeciez dziecko nic nie odczuje skoro nawet tego nie pozna czemu wszyscy potepiacie moja decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chę Cię martwić
ale po cesarce jest dużo większe prawdopodobieństwo, że Twoja gospodarka hormonalna się pochrzani i przytyjesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz że cesarka to ułatwianie sobie życia? No to jeszcze nie widzialy tego tematu dziewczyny po cesarkach? A dziecko odczuje różnice czym go bedziesz karmic. tobie się moze wydawać że nie, ale może być właśnie tak że odczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajk23
no dobra to cearka jest gorsza ale dla dziecka lepsza i dla mnie tez nie mam zamiaru przepuszczac przez cipke jakiejs wielkiej glowy, pozatmn chba bym potem znienawidzila moje dziecko ze tyle bolu mi dalo, jak odczuje ze butelka gorsza jak nigdy nie pozna piersi nigdy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajak-ile Ty masz lat bo mam wrażenie,że nie dorosłaś do roli żony!!! Zastanów się co piszesz...zreszta nie zdziwię się jak po cesarce będziesz miała dość....jeśli myślisz, że to takie twe i proste to się mylisz!!! Wybacz, ale z takim podejściem jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo nie powinnaś mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×