Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DQWD

JAKAS DOBRA DIETA ODCHUDZAJACA DLA MATKI KARMIACEJ?

Polecane posty

Gość do wypowiedzi powyżej
tam wypowidały się matki, które stosowały tą dietkę w trakcie karmienia i rewelacyjnie chudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DQWD
a jakas inna?dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla matki karmiącej, to dieta nie odchudzająca, tylko bogata w witaminy i mikroelementy! Najważniejsze jest, żeby dziecko było zdrowe. Jak się chcesz odchudzać na siłę, to przestań karmić piersią. Ja karmię 4 miesiące i mam 5 kg więcej, niż przed ciążą. I jak na razie do łba mi nie wpadło, żeby się odchudzać, dopóki nie przestanę karmić (czyli za jakieś 2 miesiące).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertolcia
no to szcescie masz ,ze tak ladnie zrzucasz kilogramy :) ale niektore moga biwgac na spacerki, uwazac co jedza a nadmiar jest i uciekac nie chce.. ale zgadzam sie odchudzac sie nie mozna, jesc duzo owocow i warzyw, chude mieska i wedliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie sam fakt karmienia piersia to najlepsza dieta cud pod słońcem :) masz takie ograniczenia w jedzeniu, że odjecie jeszcze czegos moze bardzo Cię osłabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfnksaifhuidej
Matka karmiąca nie powinna się odchudzac - karmi to musi mieć pełnowartościowe mleko. hcesz być chuda nie karm i wtedy się katuj. Moim zdaniem samo karmienie fajnie odchudza - wiadomo nie wszystko można jeść. Ja schudłam w 2,5 miesiąca do wagi wyjściowej z ponad 19 kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka258
Bardzo polecam odchudzające zioła Tybetańskie- ja schudłam i wszystkim polecam na prawdę działanie rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robiłam tak samo jak
Właśnie są specjalne diety które utrzymują wysokiej wartości odżywczej mleko matki a organizm spala tłuszcz samym karmieniem noi wysiłkiem fizycznym też (jakas minimalna gimnastyka dziennie po 15 minut). Dla mleka najważniejsze są witaminy, minerały, białko i tłuszcze jednak tego ostatniego musi być zaledwie tylko 15 g na dzień. Myślę że w każdej siecie kluczowym czynnikiem odchudzającym jest aktywność fizyczna . Moja znajoma utrzymuje zdrową dietę (dużo warzyw, raz w tyg, ryba, chude mięso, kruche pieczywo itp) i przykłada sporą wagę do niełączenia niektórych składników . Dietę zaakceptowała jej lekarka a dziecko normalnie przybiera na wadze i jest zdrowe a to najważniejsze bo wyniki krwi są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka czarna
ja karmie do tej pory a moj synek ma 13 miesiecy..jedynie jaką diete stosowałąm, to czasami omijałam kolacje...jadłam troche mniej ...dużo owoców.....zbytnio nie oszczędałam na jedzeniu ... przed porodem ważyłam 80kg!!!... po porodzie od razu 76,,, minął rok...ważę 54-55kg...:) i piłam i piję bardzo duzo wody...przed snem przegotowana woda - 1l....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niełączenie jest bdb plus dużo wody i wolne jedzenie, chociaz o to z małym dzieckiem najtrudniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowalas cateringu dietetycznego takiego dla mam? Ja zamawiampyszny catering www.fitandeat.pl od Brzezinskich, caly okres ciazy do teraz. Moja kolezanka na rowni ze mna byla w ciazy i razem zamawialysmy. Przytylysmy minimum, a teraz juz po narodzeniu dzieci razem chudniemy na tej diecie. Poza tym to jest taka dieta specjalna zeby wlasnie dziecko mialo dostarczone najzdrowsze skladniki. Polecam sprobowac, nam pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz szybko schudnąć to polecam to zrobić tabletkami na stronie poniżej:

dietalux.wordpress.com

 tabletki są tanie i pomogły mi schudnąć 15 kg bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×