Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

A ja się jakoś nie spotkałam z tępym patrzeniem czy coś w tym stylu. Jedynie co to na internecie ludzie sadzą docinki, bo są anonimowi. Jak byłam w ciąży ustępowano mi miejsce, chociaż robili to tylko mężczyźni. Jedna jedyna kobieta, nauczycielka zresztą mojego Męża ustąpiła mi miejsce. Śmieszne to, że kobiety to głównie takie tępe, zazdrosne babska, które z życzliwością i empatią mają do czynienia chyba tylko w Harlequinach. Właśnie kobieta, która przeszła przez ciążę tym bardziej powinna zrozumieć inną kobietę w ciąży, ale cóż. Taka polska mentalność. Faceci w tym przypadku wykazują się większą empatią od tej niby wrażliwszej płci. Stara baba to się tępo spojrzy z zazdrością, prychnie parę krzywdzących wydaje jej się słów i powróci do plotek. Nic się na to nie poradzi. Jedynie co to ignorować. Chociaż tak jak wspomniałam raczej nie spotkałam się z takim czymś, ale w sumie nie zwracałam na to uwagi. Chodziłam dumnie i w sumie nikt by się raczej nie odważył cokolwiek powiedzieć.:D A nazywanie czyjegoś dziecka bachorem jest co najmniej nie na miejscu. Oj twoim dzieciom to dopiero trzeba będzie współczuć. Oby wyrosły na mądrych ludzi, którzy nie biorą przykładu z głupich ludzi, czyli będą całkowicie różni od ciebie. Coś mi się wydaje, że na stare lata będziesz jedną z tych, co na ławkę przed blokiem wychodzą, a o 4 rano wyglądają przez okno obczaić kto z dyskoteki z kim wraca. Ot jedyna rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qUASIMOKA mogę powiedzieć tylko tyle ZAMKNIJ TEN OBLEŚNY RYJ Dla takich osób nie mam za grosz kultury Nie mam zamiaru wykazywać się tu inteligencją czy też jakimiś zasadami moralnymi Pocałuj mnie w dupę i jak gówno poczuj się Mogę ci tylko to zacytować Ja twoich dzieci czy też przyszłych dzieci tak nie nazwę Ty dla mnie jesteś pustakiem marginesem ,głupią cipą Możesz sobie jechać po mnie Ciekawe czy na żywo byłabyś taka mądra Chętnie bym ci ten paskudny ryj obiła idiotko nie myta Mogła cię matka wyskrobać bo dla takich ludzi nie ma przyszłości szmato A teraz podziękuj Bozi za tą wiązankę Z fartem a i możesz mnie nazywać prostakiem Wolę byc prostakiem z ludzkim sercem i duszą niż zafajdaną paniusią z gównem zamiast mózgu serca i uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna olej to ludzie zawsze chcą znaleźć jakąś sensację i zawsze szukać jej będą Zapewne jakby w tym czasie co Ty zaszła w ciążę młodsza dziewczyna to by ją obgadywali itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina cytryna miód
czarnulka - przeczytaj co napisałaś...:/ Kobieta zwróciła ci uwage słuszną że robisz ortografy. Owszem nazawła bachorem dziecko twoje... A ty? Wyzwałaś od szmat, cip, żałujesz ze jej matka nie wyskrobała Pytam poważnie i bez złośliwości - czy ty jesteś na pewno zdrowa psychicznie? Optymistycznie dobrze napisała, z KULTURĄ ale i dosadnie a ty pokazałaś po prostu poziom wynsztoku. No żal. VBardzo Cie lubiłam i normalnie mi szczena opadła:) Pozdrawiam optymistycznie - czytam od początku ten temat i widzę że jestes napradę mądrą osobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we mnie sex a ile masz lat chyba tu kiedyś już byłaś i mówiłaś ale nie pamiętam Ale się wkurzyłam sory za takie wyrazy A;e jeżeli chodzi o moje dziecko to bym zabić potrafiła Ten jebany pustak wiedział w które miejsce "uderzyć" A zreszta niech się wali na ryj !! Powinna zbadać u psychiatry ten swój pusty beret W ogóle z kąd się biorą tacy przytrzymani ludzie Jak to ktoś mówi taka wypizdówka !! Dawno się tak nie wyrażałam ulżyło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina cytryna miód
Ej czarnulka czarnulka... Troche dystansu do siebie. A jak Ci powiem że Twój Dawid nie za ładny jest to mnie też zabijesz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina cytryna miód
Sympatyczna - sama mam synka, staram sie o drugie dziecko, ale nie wyzywałabym od pustaków i nie używała rynsztokowego słownictwa o DWIE LINIJKI jakie ktoś tam napisał. Jak ci coś czarnula siedzi na dusz yto to wyrzuć ale w kulturalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina cytryna miód wiesz co ja Ci mogę powiedzieć Mam dosyć osób które mnie nie znają a potrafią obraźić Ha w sumie to po mnie spływa Mojego dziecka nie dam obrażać i nie interesuje mnie jak to wygląda że posługuję się słownictwem prosto z rynsztoku Nie wiem na tej kafeterii to najważniejsze jest słownictwo to jakaś obsesja Nie sądzę abym robiła jakieś masakryczne błędy Staram się pisać poprawnie ale nie o tym tu mowa Możecie sobie myslec co chcecie Nie mam zamiaru odpisywać z klasą kulturalnie na to też trzeba sobie zasłużyć A tak w ogóle jak wam sie nie podobają moje błedy to możecie mi poprostu o nich powiedzieć a nie tylko je wytykać wtedy będe się starała je poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina cytryna miód
Sympatyczna - jest róznica między życzeniem śmierci dziecka a zwróceniem uwagi na braki w wykształceniu i nazwanie dziecka bachorkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina cytryna miód
czarna a słyszałaś o kropkach i przecinkach?:D byłoby cie łatwiej zrozumieć... poza tym no ludzie... nie wychowałaś sie czasem na nowej hucie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację przesadziłam ale mam tyle problemów na głowie a tu przyjdzie taka i potrafi powiedzieć coś na dziecko które nigdy jej nic nie zrobiło Może powinnam po raz kolejny napisać z kultura dlaczego tak uważa i dlaczego tak wyraża się o moim dziecku przecież ono jej nic nie zrobiło i tak dalej......... ale mam dość bo dzieci nie są niczemu winne i w ogóle nie rozumiem jak można nazwać kogoś dziecko bachorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina cytryna miód
Czarnula moje dziecko ma prawie 2,5 roku jeszze zobaczysz ile bedzie przykrych sytuacji. Dystans Ci sie przyda, do samej siebie, do dziecka. Prawda jest taka że im bardziej sie rzucasz tym gorzej to jest odbierane. No i co że Ci ktoś powiedział że masz bachorka? Jakby mi ktoś powiedział że moje dziecko jest głupie/brzydkie/złe itp to mam to gdzieś i nie reaguje, bo po co? Przecież JA wiem że moje dziecko jest wspaniałe i nie muszę tego w żaden sposób nikomu udowadniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to straszna obraza jeżeli ktoś nazwie dziecko bachorem Moje dziecko nigdy nim nie było nie jest i nie będzie I chodzi wam tylko o kropki i przecinki No daj spokój kropki i przecinki to mogę stawiać w formalnym lub też nie formalnym liście do kogoś Tu nie jestem przyzwyczajona i nie będę stawiać znaków interpunkcyjnych Nie nie wychowałam się w NH ale przebywałam w różnym środowisku zaczynając od tzw hooligans i kończąc na studentach z UJ Ja w przeciwieństwie do niektórych nikogo nie oceniam jeżeli go nie znam No może tylko w niektórych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina cytryna miód
o tak czarnula, nie oceniasz wcale. To Twoje cytaty: Ten j**any pustak jesteś pustakiem marginesem ,głupią cipą idiotko nie myta zafajdaną paniusią z gównem zamiast mózgu serca i uczuć mam szukać więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina cytryna miód A miałaś od samego początku dystans do takich sytuacji Jeżeli tak to gratuluję opanowania Ja nauczyłam się dystansu do siebie ,ale nie wiem czy kiedy kolwiek nauczę się olewać osoby które obrażają dzieci Nie bronię tylko swojego dziecka ale wszystkie dzieci Nie wiem czemu ale to moja pięta Achillesa Nie nawidzę jak ktoś rani dzieci oraz gdy ktoś im ubliża Wiem że może to śmiesznie brzmi no ale taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina cytryna miód
czarnula ale ona obraziła ciebie:D a ty zasłaniasz sie dobrem wszystkich dzieci... Bo ktoś nazwał tak a nie inaczej twoje:D Widać że jeszcze sobie chyba nie poradziłaś z obciążeniem urodzenia w tak młodym wieku. Wszędzie węszysz jakieś ataki (na wszystkie dzieci swiata:D)... A dystans... tak miałam go od początku. Przynajmniej na coś takiego bym nie zareagowała. Bo to co napisała sympatyczna to inna para kaloszy i ona taką wojnę miałaby podstawy toczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona obraziła mnie No nie sądzę bo jeżeli by tylko napisała ten fragment o mnie to nawet bym nie zwróciła na to uwagi Nie nie zasłaniam się dobrem wszystkich dzieci Może jestem zbyt wrażliwa Zareagowałabym tak nawet 3 lata temu kiedy w życiu by mi na myśl nie przyszło że będę nastoletnia mamą Nie znasz mnie więc nic nie możesz powiedzieć i to cała teoria Oczywiście może masz już stworzony gotowy obraz mojej osoby ,no ale to nie zmienia faktu że mnie nie znasz Zawsze tu starałam się zachować spokój ,klasę Ona trafiła na mój gorszy dzień Nawet nie na gorszy to za mało powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula... oburzyłaś sie na tyle żeby wyzywać o samo słowo bachor?! no nie wierzę, sorki ale nie wierzę:D Tak samo, napisałaś że nie robisz blędów a jakby coś to żeby ci powiedzieć. I napisałam, że nie robisz kropek i przecinków i ciężko Cię zrozumieć. i jak zareagowałaś? hehe? przyjmujesz jakąś krytykę czy nie? A to że masz gorszuy dzień to nie jest żadna wymówka! Trochę mi głupio, bo odkąd jestem na kafe ZAWSZE bronie młodych matek, pod różnymi nickami... i zawsze dobrze im życzę bo widzę w nich wartościowe osoby, zdolne wychować młode pokolenie, że wiek się nie liczy. No ale swoim dzisiejszym zachowaniem pokazałaś że chyba jednak nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl co chcesz naprawdę Ciesze się że bronisz młodych mamuś bo na to zasługują Szkoda że Ty każde moje słowo uznajesz za moją obronę własnej osoby Akurat ja wobec siebie jestem bardzo krytyczna możesz wierzyć lub też nie !! A jeżeli napisałam że nie będę robić Z. Interpunkcyjnych to tylko dla tego że ich robić nie będę Nie mówiłam że nie wiesz co gadasz bo coś tam Tylko że jestem nie przyzwyczajona do tego i nie będę się przyzwyczajać przynajmniej jak na chwilę obecną Ja nawet się ucieszyłam że nie wytknęłaś mi jakiś gorszych błędów No ale jak widać to do Ciebie nie dociera A apropo Twoich ostatnich zdań ,przecież nie możesz oceniać wszystkich kobiet po zachowaniu jednej ,czyż nie prawda?? A jeżeli chodzi o to że mi nie wierzysz to poprostu nie musisz ja juz tak mam i tego nie zmienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina dziękuję :) Staram się kierować nie tylko emocjami, ale także rozsądkiem :) Jako matka broni swoje Maleństwo, a nazywając je bachorem obraża się je, nie tylko rodziców. Powiem Ci, że ja także bym się zbulwersowała, ale nauczyłam się, że jak pokaże się emocje na kafe to będą tym bardziej wbijać szpile. Tyle razy powtarzałam Czarnulce "nie daj się sprowokować", nawet taki nick miałam :) Co do krytyki to wydaje mi się, że Czarnulce mogło się nie spodobać Twoje wytknięcie jej interpunkcji z tego względu, że się tu nie wypowiadasz, z tego co kojarzę to dopiero teraz zabrałaś głos :) Np. ja nie raz wyrażałam swoją opinię, która nie zgadzała się z opinią Czarnej i nigdy nie zareagowała w jakiś burzący sposób :) A przecież także by mogła :) A życzenie komuś śmierci jest karalne. Gdyby wziąć sprawę na serio można nawet proces wytoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym nie będę kontunuować tego tematu bo niema najmniejszego sensu Przecież ja widzę doskonale Twoją ironie Jestem jaka jestem i nie zmienię się Gdy mam komuś wyjechać wyjadę i tyle Może dziś przesadziłam bo tak jak powiedziałaś nie muszę nikomu udowadniać że mój mały jest wspaniały bo dla mnie zawsze taki będzie Ale nie o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna - A czy jest różnica pomiędzy krytykowaniem chamstwa czarnulki a przyklaskiwaniem quasomodo czy coś tam? No zasadnicza! już napisałam, że to co ty usłyszałaś to inna para kaloszy i życzenie śmierci komuś jest jak Optymistycznie powiedziała karalne! Czarnula - jesteś w Polsce, pisz po polsku i nikt sie nie przyczepi:) Interpunkcji powinnaś być nauczona już dawno. Optymistycznie - to że wytknęłam czarnej to co mi sie nie podobało nie powinno mieć nic wspólnego z tym że wcześniej się nie wypowiadałam:) bo co ma piernik do wiatraka?:) A i wiem jaki miałas wcześniej nick bo czytam ten temat regularnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistycznie cieszę się że jesteś Nie mam z kim pogadać a Ty zawsze dodasz trochę otuchy Znasz mnie i wiesz że jestem impulsywna Boję się i to strasznie Mąż w depresji Wczoraj miałam horror płakał dobrał sobie do głowy tą całą sytuację z szefem tak mi go żal A jeszcze u Dawida na plecach z 3 tyg temu pojawiła się jakaś plama czerwona jakby popękane krwinki Wcześniej myślałam że to jakieś zadrapanie ale teraz widzę że nie Tak bardzo się martwię Patrzyłam na stronę tego Wiktorka i ten jego naczyniak też zaczynał się od plamki W poniedziałek idziemy do lekarza Bardzo się boję Z P jutro idziemy do psychologa wczoraj tak płakał jak małe dziecko i prosił o pomoc Nie wiem z czego to się wzięło On ciągle mysli żeby zapewnić Dawidowi pewny start Chce zbierać na działkę dla niego na knajpę aby postawić Tak się nieda Żal mi go i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×