Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Ooooo... I widzisz... Teraz mnie przekonalaś... no to mój niech mi szuka szkoly rodzenia i nas zapisuje... :) Ach... Rączka mnie boli... bylam dziś na badaniach, chyba mi się babka jakos źle wklula...Bo boli... I mialam dziś ta pieprzoną glukozę... Czuje ją do tej pory w gardle... ale wyniki ok... przed 81 a po godzinie, po wypiciu 98 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do idiotki Dejzi
Hahah Dejzi walnij się w głowę nie znam misheeli ani żadnej innej z tąd dziewczyny Hahah to ze ty na oczy widzisz tylko małe fiuty jak ty to określasz prostaczko to masz problem bo uwierz nie którzy mężczyźni mają się czym pochwalić Gruby tez nie jestem bo jestem kulturystą a zarabiam o wiele więcej niż ty Więc kompleksów nie mam Mam teraz zone w ciąży i czasem chodzę po tych działach żeby zrozumieć jej humory i się sprawdzić w roli męża Podziwiam dziewczyny które sobie dają rade chodź maja trudna sytuacje A takie jak Ty to mogę obesrać Jakby zona zobaczyła mój wpis to nie uwierzyłaby ze mogę się tak odnosić do kobiety No ale przecie kobieta nie jesteś Otwórz oczy prawie żaden facet nie będzie sobie brał świadomie takiej pustej idiotki która nawet gotować nie umie i trzeba za nią sprzątać a w dodatku jest zgorzkniała Dziewczyny tu sobie prowadza super temacik a ty pindo im się wcinasz Takich pasożytów jak ty trzeba tępić!! A kto Ci idiotko kazał się przyjmować do pracy w której musisz zaczynać od stażu A pyzatym jeśli pracujesz tam z tego co gdzieś czytałem 3 godz to może należałoby się zastanowić nad dodatkową pracą ?? Tak ja wiem tobie się nie chce wolisz ciągnąc w wieku 25 lat od rodziców sprzątać nie lubisz gotować tez nie to co ty do cholery robisz pojebańcu Jesteś leniem Bycie w ciąży to nie lada wysiłek a one jeszcze umieją ugotować i posprzątać więc kto tu jest pasożytem i darmozjadem?? Mogę się załozyc ze skończysz jako stara pruchwa do tego samotna bez większych ambicji Widać na odleglosc ze te dziewczyny są rozsądniejsze niż ty i więcej w życiu z taka zaradnością osiągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikaj przez okno... :) Ja dziś musialam do pudeleczka :( Nienawidze tego robić... a glukoza naprawde jest fujjjj... i to bardzo... Malo nie zwymiotowalam... Jak mi doszlo do żoladka to poczulam takie dziwne coś, nie od razu... :) Osobo piszącą do Dejzi... Daj żesz spokój... My jej nie widzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pęcherz mnie boli strasznie Jeszcze poczekam:/ A szkoda ze nie widziałaś jaka kłótnia na topiku misheeeli jest hahah po dejzi jakieś osoby jadą a ona wypisuje ze to mąż misheeeli hahah:D No glukoza to dramat:/ Ja wyszłam z łzami w oczach tak mnie mdliło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężka kwestia tam jest... Czarnulka dzien ojca za pasem... :) Kupujesz coś przyszlemu tatusiowi? Ja sie zastanawiam... On mi kupil sukieneczkę ciazową taką ladną i z zajebistą dedykacją na pudeleczku, że to od maluszka i od niego... :) ale co mozna dac takiemu ojcu dziecka jeszcze nienarodzonego... nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja mu nic nie kupuję jakoś nawet o tym nie pomyślałam :) Ja się zastanawiam co mu jutro na urodzinki kupić Zaraz oszaleję już się źle czuję a nie mogę z tad wyjść:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wiem... coś musze wykombinowac... A ty się może poloż... I tak nie wyjdziesz teraz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba....
Ktos mi nick zablokowal :O Czarnulka a masz Ty komorke przy sobie? Zadzwon do kogos.Cos Ty z ta klamka zrobila? :D Psujo jedna ;-) Ale uwielbiam Wasz topik - wracacie mi wiare w Mlodego Czlowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy mamy przez to rozumieć że stara baba to nie kolejna dejzi chcąca nas zgnoić...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie komórka w drugim pokoju Nie wiem drzwi trzasnęły bo przeciąg był ja chwyciłam za klamkę i się obluzowała ze lata dookoła :/ Mama jest u sąsiadki już tyle czasy może za niedługo przyjdzie Ale mi się chce tak pić i wogóle muszę do wc Dramat!! Aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba....
Kenta, ja Was podziwiam bo jak mialam nascie lat to mialam zbyt zielono w glowie. Dzieci mam, a jakze ale i nie mam nastu lat - szkoda troche ;-) Dejzi to jakas psychopatka a moze chora osoba, ktorej wspolczuc nalezy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kenta patrzyłaś to zaswiadcz
enie od psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaświadczenie w związku z tym, że się boje porodu tak? wiesz co... Jak powiedzialam mojemu kochanemu meżczyźnie co ja planuję to malo sie nie poklóciliśmy tragicznie, ale potem troche mnie zaczal uspokajać, tlumaczyć, że będzie ze mną, że nie pozwoli zrobić mi krzywdy no i trochę on okazal się moim psychologiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara baba ja też nie mam jeszcze calkiem tego wszystkiego poukladanego... choć może powinnam bo mnie juz 2 na początku wskoczyla... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misheeela normalnie z drugiej strony klamka działała haha ale pech:D Kurde zaraz jedziemy do rodziców P i zostajemy tam do niedzieli:D P w naszym przyszłym domu będzie zakładał drzwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem musiałabym zaglądnąć do lodówki teściów No ale co kanapek mu nie zrobię bo przed chwilą jedliśmy krokiety z barszczem czerwonym Truskawki z bitą śmietaną mu zrobiłam i zjadł Chyba została mi tylko kawa którą tak lubi hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misheeela110 - toile tymasz lat dokładnie?? ja podkoniec sierpnia kończe 19 ajk miałam 17 lat to wziełam ślub:) jak maleństwo?? chodzisz do szkoły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia mama wzięlaś ślub w tym wieku... Ok... Zrobilas to z obowiązku? Nie żalujesz po 2 latach...? Jesli nie czytalaś calego topiku to nie odbierz tego jak atak bo ja tu jestem po tej lepszej stronie raczej, mam 20 lat i wlasnie jestem w ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×