Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

ja o 15 z łożka wyszłam ;D źle sie czuje ;/ moj już powinien być a nie ma go :( ide zaraz gotować coś na obiadek... też tak masz że jak cos gotujesz o czujesz te zapachy ta intensywnie ze az w glowie sie kreci i mdli ? ;/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misheeela ja już tak nie mam kochana To na szczęście już za mną Ale miałam identycznie Dla tego też do kuchni w 1 4 miesiącach się nie zbliżałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaah dziewczyny gdzie was podziało ja zaraz idę z P na spacer:D Przeczytałam mu trochę wpisów tej co ją teściowa molestuje i się mnie spytał po co ja tu siedzę haha oczywiście zalał się śmiechem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka moj wrocil do domu, teraz mi znowu uciekl gdzies... bedzie samochod koldze naprawal;/ facet... ;/ ide na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta normalnie jestemz Was dumna... Tak pięknie olewacie nasza kochana Dejzi... :) Piękne to jest... Naprawdę piękne... Pelen szacunek dla Was za to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne... Naprawdę piękne... :) Jak sie czujesz zoneczko swierzo upieczona...? Przyznaj... Mialaś stracha przed przysięgą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialyście o piersiach... Moje też są, że tak powiem "duże"... Nosilam 75 B zawsze... Tak... Teraz jak zaloże stanik, który zawsze nosilam to ledwo mi brodawkę z ta cala otoczką zakrywa... :) A wlasnie... Czy wam tez się powiększyla ta ciemna plamka dookola, zapomnialam jak to się nazywa... :( Bo ja mialam zawsze tylko maleńkie i dośc jasne a teraz to porażka... I do tego takie dziwne wypustki na tym... Mój kochany mówi, że to wulkany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenta mialam! i to jakiego... przysięga to jak juz pisałam poryczałam sie... nie moglam mu patrzec w oczy :) bopoprostu brakowalo oddechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dziewczyny zazdroszcze,ze bedziecie mialy dzieciaczki.sama bym chciala,ale mam 21 lat studia no i w ogole niby moj facet mowi,ze nie ma nic przeciwko ale wiem,ze tak naprawde pewnie uwaza,ze jestem za mloda.troche mnie to wkurza.jak znam zycie to skoncze studia pojde do pracy i zanim sie obejrze juz bedzie 30lat a ja wciaz bez dziecka:(czasami to zaluje,ze nie zalicze wpadki ale kurde nie zalicze bo biore tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenta mialam! i to jakiego... przysięga to jak juz pisałam poryczałam sie... nie moglam mu patrzec w oczy :) bopoprostu brakowalo oddechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dziewczyny zazdroszcze,ze bedziecie mialy dzieciaczki.sama bym chciala,ale mam 21 lat studia no i w ogole niby moj facet mowi,ze nie ma nic przeciwko ale wiem,ze tak naprawde pewnie uwaza,ze jestem za mloda.troche mnie to wkurza.jak znam zycie to skoncze studia pojde do pracy i zanim sie obejrze juz bedzie 30lat a ja wciaz bez dziecka:(czasami to zaluje,ze nie zalicze wpadki ale kurde nie zalicze bo biore tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenta mialam! i to jakiego... przysięga to jak juz pisałam poryczałam sie... nie moglam mu patrzec w oczy :) bopoprostu brakowalo oddechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam dziewczyny zazdroszcze,ze bedziecie mialy dzieciaczki.sama bym chciala,ale mam 21 lat studia no i w ogole niby moj facet mowi,ze nie ma nic przeciwko ale wiem,ze tak naprawde pewnie uwaza,ze jestem za mloda.troche mnie to wkurza.jak znam zycie to skoncze studia pojde do pracy i zanim sie obejrze juz bedzie 30lat a ja wciaz bez dziecka:(czasami to zaluje,ze nie zalicze wpadki ale kurde nie zalicze bo biore tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenta to faktycznie masz duże ;D ciekawa jestem jak z moimi będzie :D Lady_GLUTTER znam wiele małżenstw ktore po studiach sprawily sobie dziecko :) wiec nie rozpaczaj! ja niczego nie zaluje... ale ja studiow nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym juz teraz chciala ale juz wyobrazam sobie jęk zawody wm ojej rodzinie ! A ostatnio to czesto mysle o dzicku i coraz bardziej jestem wkurzona,ze jeszcze tyle musze czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest gdy się instynkt macierzyński załączy, a tu trzeba czekać. Ja od zawsze chciałam mieć młodszą siostrę, bo odczuwałam potrzebę opiekowania się kimś. Później byłam przyjaciółką od serca, która jednocześnie robi za starszą siostrę. Aż w końcu instynkt mi się załączył i zapragnęłam Dzieciaczka, bo wiedziałam, że już jestem gotowa i nie ma na co czekać. Nigdy nie żałowałam naszej decyzji. Nie wyobrażam sobie jak można żałować tego, że Dzieciątko leży w łóżeczku obok. Dla mnie to jeden z najpiękniejszych widoków pod słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszka24
Kibicowałam misheeeli od początku i cieszę się, że wszystko idzie ku dobremu. W końcu wszystko dobre, co się dobrze kończy. A nasza słodka dejzi zapomniała, że jej mama, ciocia i wiele kobiet rodziło w wieki 17, 18 lat, szły do ołtarza z brzuchem i co, studia mają, domy, pracę..a tu nagle takie oburzenie :o Cieszę się, że tak ją ignorujecie. Swoją drogą, kochana dejzi podobno jesteś pedagogiem, Boże broń nasze dzieci przed takimi nauczycielami!!!!! Jeśli jest w twoim gronie więcej "takich" nauczycieli, to już wiem skąd tyle samobójstw wśród nastolatków i słabe wyniki w nauce! I piszę to jako nauczycielka, ciężko zgorszona twoją postawą i wpisami. Dla reszty buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micheeela a maluch nie kopal w trakcie? Czujesz już wogóle ruchy dziecka? bo 17 tc to nie wiem, różnie bywa ja poczulam dopiero tak okolo 19 :) piszecie tu, że instynkt, że chcecie, albo chcialyście miec dziecko... Ja może dziwne, ale instynktu nie czuję zbytnio jako takiego, nie wiem, może po prostu nie wiem, że to to, a dziecka chcialam i nie bylo totalną wpadką (to juz wcześniej opisywalam :) )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dziewczyny to coś co nazywa się dejzi chce pogadać a nie ma z kim haha U mnie jest w domu rodzinnym rodzinka:D Wczoraj mój P pierwszy raz ich poznał heeeh ale miałam z niego ubaw :D No jeśli chodzi o tą otoczkę wokół brodawki to u mnie tez jest taka wielka i ciemna Sory wczoraj mi się pomyliło nie mam 80 e tylko d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi no ale kiedys przeciez i bedziesz miala dziecko wiec z pracy bedziesz musiala zrezygnowac;) to nie lepiej wczesniej np konczac studia,dziecko skonczy ze 2 lata do zlobka i dawaj do pracy:P a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaaam! :) kenta malch mnie kopnął raz... potem poczulam drugi delikatniejszy kopniak po dluzszym czasie i cisza. tylko dalej te \'chlupanie\' ... :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela to całkiem normalne potem ok 30 tyg to będziesz go ciągle czuła i nie tam jakieś bąbelki ale kopniaki jak cza Ja teraz sobie tak tu siedzę a w brzuchu to tak mi świruje ze szok Czasem się zastanawiam czy on wogóle śpi:DJa wogóle swoje pierwsze ruchy poczułam 8 marca :D Na dzień kobiet:D Byłam z P w kinie i jadłam tortille nagle przy głośniejszym dźwięku poczułam jakby mi bąbelek pękł:D Myślałam ze może to coś z jelitami ale na następny dzień znów się pojawiły te bąbelki To był najpiękniejszy dzień w moim życiu:D Pewnie aż do narodzin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to stary twojego malolata
agnieszko majorek z pogodna ze szczecina mial 47 lat jak zostal ojcem? to jest dopiero patologia jak staruch, ktory powinien przygotowywac sie do roli dziadka rucha sie ze swoja bez zabezpieczenia i wychodzi bachor z tego. ze tez mu jeszcze stawal buahahaha stary pierdziel. a ty stara ruchawico znalazlas sobie malolata, ktory ma 21 lat i jest od ciebie mlodszy o 4 lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! on bez studiow, bez przyszlosic utrzymanek swojej konkubiny. narzeczonej buahahahahaha. wydyma i porzuci. na starej piczy mlody cwiczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buahahahahahahahahahaa to jest dopiero polewka. kobita 25 lat i przejmuje sie co jej ojciec powie, ze nie bylby zadowolony!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buahahahahahahahaha dorosla osoba a starzy jej mowia co ma robic. no bo mieszka w tym zakislym mieszkaniu ze starymi pierdzielami buahahahahahaha no dejzi to dopiero mam polewe z ciebie buahahahahaha nikt w zyciu mnie tak nie rozsmieszyl jak prawdziwa sierota losu jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to stary twojego malolata
nie moge z tej zawistnicy buahahaha na starosc powinni odpoczac buahahaha no faktycznie NIKT nie chce zostac dziadkiem czy babcia buahahahahhahahahaha jaka to dziewczyna ma nie po kolei w glowie buahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to stary twojego małolata Witam ja wiem ze ta idiotka Dejzi ludziom gra na nerwach jest żałosna ,ale jednak proponuje ją olewać Bo to ona kocha wszystkich obrażać a tak po namyśle czy warto się staczać do jej poziomu Już wszyscy wiedza co za szuja z niej i ze to wielka kłamczucha Ją satysfakcjonują kłótnie a do tego nie przyjmuje jakiejkolwiek krytyki Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×