Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Ja miałam ładną kieckę ciążową taką w kolorze kości słoniowej ale sprzedałam koleżance bo ona z natury jest grubiutka i wyglądała w niej świetnie.Lepiej niż ja z brzuchem.Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela ma rację przysięga składana w kościele jest nie do opisania ja żeby się nie poryczeć za mocno patrzyłam w podłogę albo w bok bo jak patrzyłam na ukochanego łzy same mi leciały do oczu.W ogóle prawie całą msze patrzyłam w podłogę bo bym wyła jak bóbr.Za dwa tygodnie mamy rocznicę.Będę musiała córcię do mamy podrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle bałam się co miałam tremę (a moze na jedno wychodzi ;D ? ). Obyło się jednak bez kielicha na odwage ... nie wypilam ani kropelki :) najleszego wam nie napisałam! jak sie młodych wita kieliszkiem czystej , chlebem i solą to ja dostałam umownie kieliszek wody mineralnej i nikt nie wiedzial co piję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam jak męża koledzy strażacy robili bramę to dla mnie wlali do kieliszka wodę gazowaną żeby kieliszków nie pomylić.A przed salą jak witali to też dostałam mineralną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale wiecie ja sobie nie wyobrażam bo jak to bym ja wychodziła za mąż i by pomylili kieliszki i tak bym sobie łykneła to mają gwarancję sprzątania wiecie czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Micheeela gratuluje mężatko... :) a sukinka sliczna :) Tylko pozazdrościć... choc ja i tak slubu nie zamierzam w najbliższej przyszlości brak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheeela ja dopiero teraz z suwaczka się dowiedzialam w którym tygodniu ciązy Ty jesteś... 17 to malutko... :) A jak dzieciątko znioslo slub rodziców? Nie kopalo w trakcie przysięgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzą mi prawie wszystkie suwaczki ale akurat suknia mi nie wchodzi Ja na ten cywilny kupiłam sobie dziś taką seledynkową z takimi blaszkami białe bolerko i białe buciki fajnie to wygląda:DBrzuch mi tak nie zawadzał tyle co te ogromne piersi :(Mam juz ich dość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misheeela w końcu mi weszła strona z sukienką:D Bardzo mi się podoba naprawdę :D Taka prosta i bez ramion śliczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka1906 dzieki :) 🌼 chciałam coś skromnego, z kilograma ozdóbek. a jaki masz rozmiar piersi naturalnie? Mi sie jeszcze nie powiekszyły tak bardzo,wiec już się boję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą miałam 75 c a teraz 80 e!! kurwica mnie trafia!! Misheeela proszę Cię nie reaguj na nią ja np pisałam w google dejzi69 i tam mi wyskoczyło wiele tematów to jest kłamczucha na 200 tematów może 5 jest w stosunku do niej pozytywnych Więc po co wogóle reagować na nią Ktoś tu dobrze powiedział jak się ruszy gówno to będzie śmierdzieć i tak jest z Dejzi za niedługo admin się nią zajmie heheh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misheeela no to rzeczywiście haha ale nie koniecznie urodzisz w terminie Bo sama wiesz jak to z tymi terminami bywa:) No spore to jest tragedia:/ Jeszcze najgorsze jest to że jak szukam biustonosza to nikt mi nie potrafi takiego dać:/Bo wszyscy mówią że miseczka za duża a obwód za mały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi zamawiają specjalny w tym sklepie z odzieżą i bielizną ciążową Ale wcześniej nie miałam pojęcia że jest tam także bielizna dla mam więc jeździłam p całym krk żeby coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×