Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość stara-baba
DEJZI ty masz jakies problemy ze soba? Te mlode dziewczyny, z ktorych sie tak wysmiewasz sa madrzejsze od ciebie - nawet na twoje durne posty nie odpowiadaja :D Ja Wam mlode mamusie zycze wszystkiego dobrego, zdrowych i udanych dzieciaczkow. Bardzo mnie zadziwiacie swoja dojrzala postawa. Dzieciaczki beda mialy wspaniale mamusie - radosne, usmiechniete i jak widac spokojne i zrownowazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to stary twojego malolata
ale ja sie nie chce klocic tylko mnie rozsmieszyla. serio! wkurzala mnie kiedys, ale teraz widze ze chodzi jej o to ze zegar biologiczny tyka a jej malolat nie chce miec dzieciaka. poza tym jest mlody pocwiczy sobie na niej dymanie i odejdzie do normalnej dziewczyny a ona jest tego swiadoma dlatego sie wyzywa tu na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara baba Dziękujemy heheh:D No widać ,ze z Dejzi jest coś nie tak, ale nie warto na nią reagować, bo czasem mi się wydaje, ze ona jest niezrownowazona psychicznie Przecież to widać ,ze ona umiera z zgryzoty Była tu dziewczyna w moim wieku miała 19 lat tak jak ja. Ja napisałam, ze chodź jestem w ciąży to bardzo się ciesze i ze ogółem miałam dużo szczęścia. No i jestem szczęśliwa. Dejzi mnie skrytykowała ,zaczęła wyzywać A tamta dziewczyna napisała, ze jest w ciąży i ma 19 lat tylko ojciec dziecka ją zostawił. Dejzi nagle stała się pokorna i pełna współczucia .To widać na odległość ,ze ona nie może przeboleć ,ze ktoś może być szczęśliwy Jakby Misheeela napisała, ze chce usunąć bo narzeczony od niej odszedł mogę się założyć ze Dejzi by nie umiała przestać skakać ze szczęścia Ta dziewczyna ma coś z głową i to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to stary twojego malolata
czarnulka1909 masz racje! ona jest pierdolnieta powinna isc sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to musi być jakis specjalny kolor? :) Ja to myslalam że po prostu ma być przytulnie :) ale może wybralabym jakiś żolty, albo oliwkowy... :) nie wiem... ja jeszcze nie mam jak na razie pokoiku to o kolorze jeszcze chwilowo nie myślę... ale mój kochany np dziś mi oznajmij jak poruszylam temat wyprawki po raz kolejny, że np. wózek już jest... Aż mi szczęka opadla... On robi zapasy za moimi plecami... :) już nie wiem czy powinnam się cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytalam go czemu, a on, że nie mogl się powstrzymać :) no to mówię mu że trzeba bylo smoczek kupić jak się nie mogles powstrzymac a nie wózek... I zgadnijcie co mi odpowiedzial? "Mam juz 3" uslyszalam :) Wariat totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenta słodki jest:D Mój kupił czapeczkę tylko na dzień dziecka dla maluszka:D Tak to wszystko ze mną konsultuje Tak jakoś już jest :) Co do koloru pokoiku to ja dziś to przemyślałam robie go tak u góry jaśniejszy odcień żółtego i taka falą na dole ciemniejszy odcień Na to położę jakieś naklejki z Kubusiem Puchatkiem lub czymś takim i granatowe zasłonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się położyć za koloryzowałam dziś włoski P powiedział ze ślicznie ale od tej szamponetki jakoś mi nie dobrze Podrażniły mnie te zapachy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki może tak... ale troszkę mnie to przerazilo... :) Kladz się czarnulka, odpocznij jesli xle się czujesz... nie ma co... Trzeba uważać... zmykaj od kompa jak ci źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka a jaki kolorek masz ? i z jakiego zmianialas ;) ? ja mam czarne przechodzace w sloncu na braz i nie farbuje bomi sie podobają ;D ale mysle o pasemkach ciemny brąz. myslisz ze wyjdąna czerni ? ja do pokoju dziecka juz mam farbe hehe, dwie sciany beda na niebiesko i dwie na taki piaskowy :) farby są a remontu nie ma kto zrobic..okna na poddaszu czekaja na wymiane... a tu nie ma chetnych :] ktos to zna? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh widzę, że połączenie niebieskiego z żółtym czy piaskowym jest popularne. W sumie najwygodniejszy zestaw i idealnie się sprawdza w pokoiku, niekoniecznie tylko dziecięcym. Ja niedługo również będę się zastanawiać jakie kolory dobrać eh. Przeraża mnie to trochę, bo wszystko spadnie na moją głowę, a ja nie za bardzo lubię takie rzeczy rozplanowywać, a potem jeszcze urządzać. Muszę tylko czekać na dowód i możemy ruszać do boju. A na dowód się czeka miesiąc ;/ A ja jestem zniecierpliwiona i bym chciała już, teraz! mieć to za sobą wszystko i mieszkać w swoim wymarzonym domku :D Jak się czujecie dziewczęta? Ile przytyłyście od początku ciąży? A jaka była Wasza waga wyjściowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadać! ja już przytyłam 6 kg :/ z 52 kg...teraz ważę 58!! czuje sie dzisiaj juz lepiej... ale ogolnie ostatnio mialam ciezkie dni. co do kolorow, mial byc piaskowy z zielonym ale stanelo a niebieskim:) hehe bo mamy takie fajne kinkiety - chmurki i kropelki i stwierdzilismy ze bedzie bardziej pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz wzrostu? Ja ważyłam przed ciążą ok. 55kg, a na koniec ciąży równe 80kg :D A mam 170cm :) Teraz ważę 64kg. :) Zielone z żółtym też fajne połączenie, ale osobiście nie przepadam za zielonym w innych miejscach jak drzewa czy trawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to aż dziw bierze, że taką determinacją się dziewucha wykazuje. Cóż, nie pozostaje nic innego jak dalej ignorować. Nie wiem Misheela czy jeszcze napisze, bo już od dłuższego czasu nigdzie jej nie widać. Może coś jej się stało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) i tak trzymać! pewnie boroczke ktoś z kafeteri spotkał na pasach i dał po gazie.. :) i tyle dejzi widzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować. - slońce! idę się mężem nacieszyć teraz :P :D bo jeszcze w sumie nie miałam kiedy :( :( dobraaanoc :* :) jutro sie \'sklikamy\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×