Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Ten tekst tu u nas "jestem glupia" napisany przez dejzi trzeba po prostu zapamiętac na caly pobyt na kafe... Będzie latwiej ja zrozumieć :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dejzi to szmata jakaś. Takie rzeczy co wypisuje to szok normalnie eh. Gdzie się tacy ludzie rodzą? Czarna to jest mój e-mail cieply_sen@onet.eu w razie gdybyś się dowiedziała czy ktoś chce coś wynająć :) na forum to wiadomo, że lepiej zachować odrobinę chociaż prywatności :) Z góry dzięki za wszelkie info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować pytałam sie o wynajęcia tu u nas ale narazie nikt nie wie Ktoś mówił że najprędzej w Niepołomicach No popytam jeszcze :) Idę się chyba zaraz kimnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah Dezjiii biedactwo haha no wiesz nie tylko ty w weekendy jesteś zajęta TA podszyw hahah nawet nie wiesz co powiedzieć widać ze masz ograniczony zasób słownictwa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować ja się czuję dobrze ale byłam tak zajęta w weekend ze nie dałam rady być na kafe:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula ona już nie ma nic innego do powiedzenia tylko to, że to były podszywy - paranoja! Jak napisze coś nie za bardzo to od razu \'podszyw!\' Każdy w weekend był zajęty. Nie wszyscy muszą ślęczeć przed kompem jak ta idiotka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować dokładnie P teraz pojechał do rodziców heh na 13 30 ma do pracy:(( Właśnie wróciliśmy od weterynarza ale była jadka moja suczka chciała uciekać piszczała nawet jak weterynarz próbował ją dać na wagę bardzo dobrze ze Paweł ze mną był bo bym sobie nie poradziła Jeszcze dobrze ze byliśmy piersi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi jak ty to mówisz ci... roz... to zapewne masz ty skoro starym żulom ze szczecina dajesz o to czemu się dziwić No jakbyś nie zauważyła dziecinko to właśnie nie było mnie tu bo cały weekend jakieś imprezy były A mój mąż nie zarabia kroci Ha krocie to ty zarabiasz ale i tak zawsze piszesz ze na wszystko cię stać Kity to wciskaj w Bravo Bo właśnie proponowałam ci zebys się tam zgłosiła Gazeta idealna dla ciebie Masz problemy na poziomie tych co tam piszą:D Jeszcze raz ci powtarzam czytaj ze zrozumieniem i wróć się do podstawówki przynajmniej na lekcje j polskiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, jak byłam jeszcze malutka to przeczytałam w takiej jednej ulubionej gazetce dejzi o nazwie \"Bravo\" (byłam malutka, więc różne głupoty przychodzą do głowy, w tym to żeby przeczytać to pisemko na poziomie, ale jej), że jedna dziewczynka w wieku 16 lat zmasturbowała się kaszaną, która rozleciała się w kawałki i została jej w waginie. Biorąc pod uwagę to, że ten infantylny człowiek, który namiętnie pisuje na tym forum - btw teraz związany jest z małolacikiem, który chce sobie tylko na nim poćwiczyć - ciągle wspomina o uprawianiu seksu i o narządach rodnych kobiet, to stwierdzam, że główną bohaterką owego artykułu w wymienionej przeze mnie gazetce była właśnie ta przykra, zdesperowana, starająca się podbudować swoje marne ego wyzwiskami na forum (gdyż w rzeczywistości nie reprezentuje sobą nic oprócz płytkiego brodziku intelektualnego) dziewczynka, tym bardziej, że wiek i głupota się zgadzają z autorką wysłanego do tej, tak samo przykrej jak bohaterka, gazetki. Sądzę, że nawet nie zrozumie napisanego przeze mnie komentarza - gdyż jej mało pofałdowany mózg nie potrafi przyswoić najprostszych informacji, a co dopiero takich z głębszym przesłaniem - ale to już mam w duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliakkkk23
Wezcie sie nie osmieszajcie, to Wy macie rozjbane cipy, albo bedziecie miec po porodzie. Od sexu sie nie moze tak cia rozwalic, bo widzialyscie kiedykolwiek penisa wielkosci glowy dziecka????? Ale debilki z was Dejzi ma racje, zalosne jestescie. Wstyd wstyd, schowac sie , wor na leb, a nie na forum publicznym probujecie brylowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach... Coraz inteligentniejsze opinie się pojawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka to Ty idiotko się nie ośmieszaj po 1 po porodzie cię zaszywają po 2 w pochwie masz różne mięśnie np mięśnie kegla i je można ćwiczyć A taka co ma rozwaloną od sexu nic już z tym nie zrobi Co ty nigdy filmów dla dorosłych nie oglądałaś Proponuje wypożyczyć A może to kolejna wypowiedz Dejzi tylko po innym nickiem Jakoś dziwne ze zawsze jak ktoś się stawia za Dejzi niema zaczernionego nicku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejiz ja naprawdę mogę Ci nawet za powrót do podstawówki zapłacić Ty dziewczyno widzisz jakie twoje wypowiedzi nie są spójne Nie mają większego sensu Zdania się kupy nie trzymają a o ortografii to już nie mówię Kobieto jeżeli można Cię tak nazwać powiedz mi jak Ty zdałaś maturę?? Przecież ty nie masz zielonego pojęcia o poprawnej polszczyźnie a już nie mówię o budowaniu poprawnych zdań Jak Cię czytam to muszę zgadywać o co Ci do cholery chodzi Wiesz co Ci powiem jak narazie to z tego co piszesz i jakby to porównać to wypowiedzi innych kobiet na kafeterii a przynajmniej na tych topikach na których ja gościłam i Ty to Twoje wypowiedzi są najbardziej denne głupie na poziomie dziecka które dopiero zaczyna gimnazjum Więc Ty mi tu o wykształceniu nie mędrkuj bo tak jak Nie daj się sprowokować napisała wątpię czy połowę z jej wpisu zrozumiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzii a kto Ci powiedział ze po porodzie wszystkie kobiety są grube z cellulitem i z rozstępami?? Kobieto widzę ze masz jakieś kompleksy z tym związane Bo moim zdaniem gówno Cię powinno obchodzić jak kto po porodzie będzie wyglądał Dejzi widać ze urodą nie grzeszysz inaczej byś się tak nie wtrącała w wygląd innych Wypowiadasz się tu ale niestety nic nowego wnieść już nie umiesz i robisz się nudna Jak masz zamiar tu pisać to wypowiadaj się jakoś czytelnie Czytaj co kto pisze ze zrozumieniem i okaz minimum inteligencji w wpisach bo więcej zdaje sobie sprawy ze od Ciebie nie można oczekiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wogóle co oznaczają zdania typu" bo brzuchat wole garować"??Dziewczyno Twój poziom inteligencji jest mniejszy niż mojego chomiczka bo on przynajmniej jakieś sztuczki umie :/ A tak wogóle dziewczyny wczoraj były ogłoszone wyniki z matury Zdalaaaamm :):)))) Miałam stersa jak nigdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądają haha dobre dejzi dobre Jak wyglądasz jakby Cię walec przejechał to wiadomo ze się oglądają Osoba urodziwa nie chwali się tym tam i siam Ale widać ze Ty byś chciała być ładna tylko niestety coś nie wyszło A mi dejzi nie chodzi o błędy tylko o Twoje dramatyczne braki w słownictwie Jak mogłaś zdać Maturę skoro Ty nawet poprawnie pisać nie umiesz Ja tez piszę szybko ale raczej ludzie wiedzą co chcę im przekazać a po Twoich wypowiedziach to nic nie wiadomo Ja wcale się nie obijam bo przez cały rok się uczyłam teraz mam wakacje i mogę sobie dupą do góry lezec A ciebie to powinno gówno obchodzić Ok Mój mąż teraz robi konstrukcje sklepiku który dobudujemy do tego co jego rodzice mają i tam sobie będę szefową i tez zarobie więcej niż Ty hahahah A jak zdam studia to na pewno będę już miała kasę żeby sobie własną firmę otworzyć i tez będzie mi lepiej niż tobie No więc Dejzi współczuję haaha Może troszkę mi nie wyszło to przechwalanie się bo niestety a może na szczęście nie mam tak idiotycznej natury jak ty kretynko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi no nie wiem czy nie śmierdzi groszem Bo moim zdaniem bardzo dobrze zarabia:D A kto Ci powiedział ze on jest robol?? Nie wiem czy praca przy fakturach w firmie to taka roboczyzna A pyzatym masz coś do roboli Żadna praca nie hańbi idiotko No może oprócz takiego puszczania się które ty prezentujesz:)Ok lecę bo mam parę załatwień z NIPEM potem podyskutujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIP to numer identyfikacji podatkowej, który posiada każdy kto wystąpi do US o jego przyznanie. Eh napisałam zażalenie. Może ją zablokują :D Ale bym się cieszyła, w końcu tyle skarg co na to dziadostwo to chyba na nikogo nie poszło. Czarna sklepik będziecie mieć? Ja też chciałam własną działalność otworzyć, ale nie wiem... póki co zrezygnowaliśmy z takich planów. No ale może w przyszłości? Póki co szukam ekipy do budowy domku :D Już się nie mogę doczekać, ale najgorsze są formalności ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego Wy się tlumaczycie dejzi... Ona pisze że Twój mąż jest robol a Ty ladnie wyjasniasz że nie jest i opisujesz swoją sytuację... Dziewczyny nie warto w jej kierunku kierować żadnych normalnych i powaznych slów bo to po prostu bez sensu... Ona i tak ich nie zrozumie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka a Ty jak się czujesz? Robilas te badania, masz wyniki? I jeśli możesz to powiedz jakie to jest wrażenie tak juz pod koniec ciąży, czujesz się jakoś inaczej? nie wiem jak to sformuować to o co mi chodzi no... :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi gdzieś na którymś topiku pisałaś ze Twój chłopak się czymś innym zajmuje co teraz też mi kit wciśniesz że zmienił prace hahahah:D Ciekawej pracy to nie masz Ty bo ciągle tylko na forum sterczysz a to wszystko z nudów bo tu się wchodzi po to żeby uzyskać jakąś konkretną odpowiedź na nurtujące nas pytania albo gdy nam się nudzi Ty na konkretną odpowiedź nie czekasz no więc mogę wnioskować ze siedzisz tu z nudów Pozatym tępa idiotko wracając do poprzedniego tematu co ty byś chciała aby wszyscy wykształceni chodzili?? Ty kurwa nie masz chyba pojęcia ja ten świat się toczy Jakby ciągle wszyscy się kształcili to ciekawe kto by Ci chleb upiekł albo dom wybudował No przecież inżynier czy architekt tym się nie zajmuje Kurwa te jak Ty zwiesz robole ułatwiają Ci zycie a ty zadnego człowieka nie potrafisz szanować Co ty sobie myślisz ze oni są gorsi niż Ty Jesteś pasożytem i tyle A NIP nie posiadają tylko osoby zatrudnione kretynko!! Zresztą Nie daj się sprowokowac ci juz tlumaczyla mała mózgownico :) Kenta ja jeszcze nie byłam na badaniach idę w wtorek Mam już książeczkę ubezpieczeniową:D:D Jak ja się czuję?? He dobre pytanie .Powiem Ci że dziwnie bo jak chodzę mam uczucie jakby coś mi przeszkadzało Bóle przepowiadające miałam ale nagle ich niema,więc niewiem co mam o tym sądzić Dziecko jest bardzo ruchliwe ale nie kopie tak jak kiedyś Teraz to jest juz ta faza rozpychania się:D Jeszcze niedawno chodziło mi się super tak jak zawsze a teraz czuję sie jakbym się toczyła chodź to nie przez dodatkowe kilogramy:D Nie daj sie sprowokować tak rodzice P przed domem mają sklep Oni i my mieszkamy a raczej będziemy mieszkać koło sibie dużo przestrzeni koło domu:D Więc do ich sklepu dołączymy jeszcze jedne ale z chemią a nie z artykułami spożywczymi P mysli jeszcze nad otwarciem jakiejs knajpy poniewaz w sumie niedaleko będzie "biegła" autostrada więc klijentów napewno nie braknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dejzi naszych wypowiedzi nikt nie kasuje:D A jak ja napiszę skargę na Ciebie to kochani moderatorzy odrazu usówają Twój wpis:D I debilu pisze się NIPU a nie nipa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram sie klikac jak tylko moge w te linki... :) Czarnulka a na kiedy Ty masz konkretnie termin? Bo mnie np znowu stwierdzili, że ciąża jest mniejsza... :( Ja już nie mam pojęcia jak to okreslić sprawnie... A wszystko przez to, że nie pamiętam kiedy mialam miesiączkę no... :( Po prostu mi z glowy wylecialo a nie zapisalam, jak zawsze zapisywalam tak tej jedynej osatniej nie zapisalam i chujnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×