Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość patrycja 14
czarnulka----wejdz na ta stronke co podalam i zobacz tam wozki CLASSIC ja mam taki niebieski i da sie go zmienic na spacerowke,zaplacilam 700zl ale w hurtowni a nie w sklepie wiec cena w sklepie moze byc troszke wyzsza,a ponadto w komplecie tego wozka jest nosidelko z daszkiem i mnostwo roznych opcji...pozdrawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona mówi to samo Tak jak i moja sąsiadka też kupiła wózek za 1800 zł a teraz dziecko ma 5 miesięcy i bardzo żałuje Mówi także że lepiej kupić z głową a nie tylko że wózek jest z super firmy Heh a właśnie zależy mi również aby miał atest I nie wiem czy na allegro taki dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wozek mozna kupic juz od
to wystarczy zobaczyc na stronce producenta czy ma atest czy nie. albo jak pojdziesz zobaczyc (czy tez umowisz sie na spotkanie to zapytaj czy ma atest czy nie. tam wpisujesz cena od do w takie okienka to tam popatrz ja musze mykac. moze jeszcze dzisiaj odwiedze wasz topik :) fajnie sie go czyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że teraz wszędzie temat wózków... Na topie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi wiesz co... Przeczytalam chyba pierwszy raz calą Twoja wypowiedz, tą wyżej i po prostu az mi ręcę opadają, Twoja glupota, beznadziejność, pustka umyslu, brak inteligencji i ogólne sfrustrowanie porażają do granic mozliwości... :) nigdy więcej nie przeczytam Twojej calej wypowiedzi bo w końcu strace wiarę w ludzi... Jedyne okreslenie jakie mi się dla ciebie nasuwa (albo nasówa :) nie wiem jak) to PUSTAK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kenta a czego się spodziewałaś po osobie które wykazuje się ciągłym zaawansowanym kretynizmem:D Mi też czasem ręce opadają Ona chyba nie jest wdzięczna własnej matce że żyje Nie no szkoda gadać Ja mogę się założyć że ona pracy nie ma jak ma to dorywczą Urodą nie grzeszy a o wykształceniu to tu niema co pisać Każdy psycholog może stwierdzić że to mała zakompleksiona osóbka którą zycie skrzywdziło Szczęśliwa osoba się tak nie zachowuje i tego jestem pewna:D No teraz same tematy o wózkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to też mam cholerny problem z tym wózkiem, śni mi się już po nocach po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi masz problemy emocjonalne to naprawdę się leczy Za niedługo rodzę potem możemy się spotkać i pogadać w 4 oczy Ciekawa jestem czy też tak będziesz cwaniakować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się dziewczyny dziś nudzi Rano już byliśmy popatrzeć na płytki do wc i kuchni na podłogę Jutro jedziemy jeszcze na Niepołomice bo tam podobno mają super wybór:D Zrobiłam P śniadanie do pracy posprzątałam no i niemam co robić Jesteśmy u Teściów Teść cos nam na budowie gipsuje Ja chciałam pomóc w sklepie teściowej No ale oni twierdzą że jak za niedługo mam rodzić to nie powinnam się przemęczać No bez kitu wszyscy mi każą dupą do góry siedzieć a ja się nudzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wiecie, Dejzi jest kontrowersyjna, ale czasem napisze coś mądrego. Wkurza Was swoją gadką, mnie również, ale gdy zaczęli na nią najeżdżać na innym topiku, na którym akurat miała rację to mnie to wkurzyło. Nie dlatego, że tylko my mamy prawo ją wyzywać :D:P ale dlatego, bo my również możemy być odbierane jak tamte idiotki. Nie wiem, ale poczułam jakąś solidarność z Dejzi. Aghr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wiecie co a mi ona już nie przeszkadza Często mi humorek poprawia Nikt jej raczej na poważnie nie bierze dlatego pewnie na innym topiku ją wyzywali Bo znają ją z głupoty:D Nie daj się sprowokować daj linka bo aż muszę zobaczyć gdzie dejzi zabłysnęła inteligencją:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować a ja z tą idiotką zgodzę się tylko z tym że faceta nie łapie się na siłę itp co napisała Reszta to jak zwykle wulgaryzmy , teksty o podłożu sexualnym No zresztą po co pisać przecież ją znacie:D Ona oprócz psychologa to z porady sexuologa powinna skorzystać bo chyba w dzieciństwie była molestowana Ciągle tylko o cipach rozkładaniu nóg No ale czego się można spodziewać po osobie tańczącej w klubie Go Go pewnie miała więcej ...w tyłku niż ja makaronu w życiu zjadłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiesz co? Tu miała rację, bo idiotki śmieją się z tych co nie czekały długo (o ile w ogóle czekały), zrywają związek, bo on się nie oświadczył i w ogóle paranoja kompletna. Stare panny wyżywają się na tych, dla których nie jest ważne czy będzie pierścionek czy nie. I tu się zsolidaryzowałam z Dejzi, bo mądrze powiedziała, tym bardziej gdy tamte szanowne panie zaczęły wyjeżdżać, że do zawodówki co najwyżej poszła. Ja nie skończyłam zawodówki, ale uważam, że wykształcenie nie świadczy o inteligencji, a już tym bardziej o człowieku. ;/ Nienawidzę ludzi, którzy przez pryzmat pieniędzy, wykształcenia, pracy, posiadania samochodu, męża czy czegokolwiek oceniają drugiego człowieka ;/ A tu właśnie się takie wypowiedziały kretynki. I jak nie lubiłam Dejzi, tak teraz - sympatia to za duże słowo - mi nie przeszkadza. A tamte kretynki może kiedyś los zrzuci na ziemię. W czym jest gorszy człowiek pracujący w klubie go-go, czy w Biedronce od człowieka sfrustrowanego siedzącego w biurze? Wg mnie niczym jeśli jest człowiekiem wartościowym. A mnie idiotki wkurzyły. W co do wózka. Mój Mały wyrósł z wózka po 4 miesiącach albo i wcześniej, nie pamiętam. Rośnie jak na drożdżach, jest dwa razy większy od nosidełka, ale jeszcze nie siedzi, więc nie możemy przenieść do na spacerówkę. I nóżki my wystają spoza nosidełko, ale w niczym to nie przeszkadza of course. Mamy drugi wózek, ale jest bardziej dla noworodka, więc na razie nie kupujemy nowego. Ktoś tu dobrze napisał. Nie wydawaj tyle kasy na wózek, bo kasa Ci się przyda, a wózek nie wiadomo ile Ci posłuży. Może rosnąć Ci jak na drożdżach i będziesz sobie w brodę pluć. Ja kupiłam za 250zł od kumpeli jakiejś mało znanej firmy. Sprawuje się super, chociaż trochę ciężko jest pod górkę, ale Synul waży 11.5kg, więc niedziwne, że ciężko mi się prowadzi. Odpoczywaj. Wyjdź na dwór, poopalaj się trochę w cieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi co się stało że ofiarowałaś jakąś swoją pomoc:DNa polku to nawet w cieniu upał A ja cała spóchnięta wiec teraz stwierdziłam że boję się wychodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jak sobie pomyślę że za niedługo będę mieć dzidziusia to aż mi ciepło na sercu A z 2 strony jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi wracaj szybciutko:D No wiesz ja na działkę nie muszę chodzić bo jestem u teściów W sumie to koło swojego nowego domu a tam mam ogród No ale miłego pobytu na działce:D Mam nadzieję że się za mną stęsknisz:D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi a skąd ta wiedza na temat wózków u Ciebie?? Nawet nie przypuszczałam że możesz coś na ten temat wiedzieć No bo zawsze pisałaś że tylko osoby naszego pokroju się tym interesują Ja zastanawiam się na Tiko albo Omegą No jeszcze w sumie zostały mi 2 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotka.pl/profil/djmartz/ paczta jaki zakapior :D ja pitolę. I Golf dwójka chyba buahahah. Ale niektórzy ludzie mają kiełbie we łbie. Też nie przypuszczałabym, że nasza poczciwa Dejzi posiada tak dużą wiedzę na temat wózków. To chyba potwierdza, że sama chce, albo o losie ma już dziecko :D Tylko czemu taka zgorzkniała jest? :( Dejzi doradź mi jaką spacerówkę bym mogła zakupić. Jakie są istotne funkcje, na które muszę przede wszystkim zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym odwrotnie robiła. "Tyrałabym" starsze kobity, a nie młode mamuśki. Uważam, że lepiej żeby dziecko miało młodszych rodziców niż staruszków. Młode osoby mają więcej cierpliwości, starają się dwa razy bardziej, bo przez takich jak Dejzi są pod ostrzałem itd. Ale najważniejsze to nie wiek, ale by rodzic kochał swoje dziecko. Gorzej jak rodzic piętnastolatka padnie na zawał, albo gdy nie potrafi się pogodzić z upływającym czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×