Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

sumienie k ---> rewolucja nie jest dobra, gdy ma się COŚ, od czego można by zacząć. U nas nie ma nic i to dobry moment, żeby zacząć wszystko od nowa. Dobry moment również dlatego, że wypadałoby czymś się wykazać w 2012, a kto będzie wtedy grał? Krzynówek, który będzie miał 36 lat? Żewłakow? 36. Żurawski? 36. Saganowski? 34. itd. itd. Trzeba to towarzystwo odmłodzić o 8-10 lat nawet, jeśli ominęlibyśmy MŚ. Lepiej przygotować się na ME2012 i tym zespołem zaistnieć na następnych MŚ. Ale to tylko moje skromne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam co napisalam na innym topiku co prawda to prawda LEO wspanialy !!! LEO wyprowadzil naszych do euro !!! przegrali i co? LEO d**a, leo nie umie !!!!!! to jeszcze wieksza zenada niz cale te euro, tak jak odebranie podolskiemu obywatelstwa !!!!!!! wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd !!!!!!!!!!! jak przegrac to z honorem a nie bajkami o wyimaginowanym świecie ze jakby nie leo, czy webb to mieliysmy szansę... ludzie kochani, nasza druzyna nie byla na takie coc przygotowana, to nie jest ta liga, oprocz paru osób (BORUC, Smolrek, brazylijczyk) nie byloby widac że gramy a przeciez to drużyna, to zespół...nam sie tak przynajmniej wydawalo walczylo moze 5 a reszta tego za nich nie zrobi LEO i tak jest świetny, że ich do tego doprowadzil, to on jako trener bedzie mial teraz niekorzysci nie nasza DRUZYNA A SZKODA ZE WINIMY ZA WSZYSTKO TRENERA, BO ON JAK MALO KTO NAS POKIEROWAL !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie widze zeby ktos tu na leo najezdzal :p ale mnie to wlasnie razi w polshicie ze tak ostro go atakuja, a szczegolnie od peirwszej porazki oczywiscie a co do zawodnikow, zgadzam sie ze nalezy tym zaawansowanym wieokowo dac odpoczac nie powoywac na wyrost w kazdym razie, a tylko wtedy jezeli w klubach odbuduja forme i beda sie prezentowac bardzo dobrze nawet jesli sa juz zbyt zaawansowani wiekowo by myslec o euro w 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet Dreams ---> eee nie wiem, Leo ma swój udział w tej imprezie, więc i ma udział w (jednak) porażce. Pytanie, czy jest lepiej? Niby jest lepiej niż 2 lata temu. Niby, ale szału nie ma, a nawet trzeba dobrze się przyjrzeć, żeby tę poprawę dojrzeć. I czy o to nam chodziło? Czy to ZNACZĄCY postęp? Tu mam już pewne wątpliwości. Umówmy się, że Beenhakker odnosił wcześniej znacznie większe sukcesy, niż obecny \"sukces\" z polską reprezentacją. Nie wiem, może były czynniki, które uniemożliwiły nic lepszego. Może nasi piłkarze to jakieś totalne gamoki...? Pytań jest wiele ;) aaaaaaaa... jutro Hooolandiaaaa! :classic_cool: no i Italia - Francja, ciekawie będzie (3:2) :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to on wlasnie sukcesow nei ma powalajacych :p a po objeciu przez neigo naszej druzyny to ja bylem bardzo sceptyczny ale jego decyzje mi sie podobaly generalnie i dosc szybko sie przekonalem do jego pracy i zaskoczyl mnie wywiad ktorego dzis udzielil ze on ma zamiar dalej pracowac z reprezntacja zaskoczyl i ucieszyl mam nadzieje ze to prawda :p no chyba ze hiddinka z rosji wywala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mógłby na naszym gruncie zaszczepić coś z holenderskiej piłki, a nic takiego nie dostrzegam, absolutnie nic :D;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, krytykantów zawsze jest najwięcej. Rzecz w tym, że nasi mają technikę trampkarzy i wydolność 50 latków. Rozumiem, że jeden czy dwóch zawodników może nie trafić z formą, ale każdy???? Nie ma u nas kultury fizycznej i tyle. I żeby było jasne - nie chodzi tu o to co zrobił czy czego nie zrobił trener fizjolog, ale o mentalność samych piłkarzy.Czytałam kiedyś wywiad z Cannavaro, który twierdził, że jeśli chce być najlepszym to musi utrzymywac w żelaznym reżimie ciało. Mówił o specjalnej diecie którą stosuje nie tylko na zgrupowaniach, o specjalnym treningu, który oprócz trenerów klubowych przygotował mu osobisty trener, że unika uzywek, śpi 8 godzin dziennie itp.Już Sokrates twierdził, że zdrowe ciało i forma fizyczna wyzwala w człowieku większe mozliwości umysłowe. Zwyczajnie, jak ktoś się czuje silny i lepszy od przeciwnika, to mu więcej się udaje. A jak nasi widzą że nie dogonią Chorwata czy Austriaka, to się w mózgu zapala \"k*rwa, nie dam rady , nie idzie mi\" i faulują, albo się dają ogrywac jak dzieci, albo im piłka ucieka. I jeszcze apropos krytyki, też mnie wkurzają \"eksperci\" Polsatu, zwłaszcza że z każdym dniem nie przebierają w obrażaniu wszystkich, zwłaszcza jakieś insynuacje pod Leo - co to są za ludzie??? Nie przypominam sobie, żeby Brzęczek, Kowalczyk, czy Hajto jakiś spektakularny sukces osiągnęli w reprezentacji. Boniek owszem, chapeaux bas, ale jako trener? - Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo niestety też miał swój udział w tym, co się stało. Ale trzeba dać mu szansę. kto wie? Może akurat on posiada tę rzadką umiejętność wyciągania wniosków z błędów? A co do odświeżenia naszej drużyny, to zgadzam się, ale...im wcześniej, tym lepiej. Zawodnicy powinni mieć czas, żeby poznać się na tyle, aby porozumieć się na boisku bez słów i przewidzieć, przynajmniej w miarę możliwości, zamierzenia partnerów. A do tego trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge tylko powtorzyc : reprezentacja pojechala na euro i to byl sukces na wyrost a tutaj (jak zwykle) wyszlo wszystko: pilkarze co najwyzej sredni, czesc kompletnie bez formy i tradycyjne gdybanie "a gdyby nie Webb a gdyby Smolarkowi nie odgwizdali spalonego w meczu ze szkopami itd" JESTESMY SLABI PO PROSTU I NASZE ROZCZAROWANIE TO TEZ W DUZEJ CZESCI EFEKT NIEUZASADNIONEJ PRAWIE NICZYM WIARY A MOZE TERAZ SIE UDA :( a kim ma sie udac ? no kto najlepiej gral na mistrzostwach ? bramkarzi brazylijczyk (ciekawa jestem i to bardzo ilu z was bylo przeciwko przyznaniu mu obywatelstwa i powolaniu na mistrzostwa) jakkolwiek bysmy nie mowili to wszystkie nasze pragnienia sa na wyrost:( i to sie nie zmieni (poza incydentami w eliminacjach) dopoki nie bedzie prawdziwych zmian w szkoleniu mlodych pilkarzy (czytalam gdzies ze jestesmy JEDYNYM krajem w ktorym trenerow trampkarzy rozlicza sie z wynikow druzyny no litosci :O:(:O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazcie jak w studio polsatu najezdzaja na ludzi beenhakkera :D mowie tu szczegolnei o bylych pilkarzach z korei, hajto, kozminski, swierczewski a komentatorzy z polsatu im tylko wtoruja, nie wiem czy sami stoja po stronie tych \"ekspertow\" czy po prostu daja im sie manipulowac a dlaczego taka niechec? jak ktos czytal ksiazke dudka, gdzie pisal rowniez o korei i sprawach pozasportowych to mniej wiecej wie dlaczego byli reprezentanci z korei nie lubia tej ekipy beenhakkera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzisiaj stawiam na włochy :classic_cool:i zobaczycie ustawkę bo holandia przegra albo 1:0 albo 2:1 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proza życia trwa nadal
ja uważam że będzie ustawka i to doładnie z tym wynikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa bo rumuni potrzebuja ustawki :o tak samo ustawili sie z wlochami i francja na remisy pewnie, zeby ci odpadli z turnieju, bo wiadomo ze skoro rumunia ustawila sie z nimi, to ustawi sie z holandia badzcie powazni, rumunia moze zdobedzie dzis punkty, ale o ustawce nie ma mowy sami, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kase stara gwardia z wyzej wymienionymi panami sciela sie o kase z reklam z dudkiem, ktorego menedzerem jest de zeuw, znajdujacy sie w obecnej ekipie beenhakkera rowniez ale ladnie to ujmuja, ze chca sie uczyc, ale chca rozbic ta ekipe holenderska ktora teraz prowadzi nasza reprezentacje tak naprawde teraz troche zmienili front i tak wlasnie mowia, pare dni wstecz mowili wprost ze beenhakker powinien zostac, ale z polska ekipa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel 70B -->chodzi o to, że mnie wkurza że każdy piłkarz, były piłkarz, ekspert, dziennikarz ciągle pyta dlaczego... No dlatego. Albo każdy dziennikarz obecnie domaga się żeby Leo się pokajał i posypał głowę popiołem, jakby to coś zmieniło...Krzynówek wczoraj po meczu zapytany dlaczego było tak słabo, się dziwił, że dziennikarz tak to odebrał, bo w jego przekonaniu on dał z siebie wszystko i ogólnie było dobrze tylko pechowo ;) no i wszystko na temat, grunt to dobre mniemanie o sobie, a że umiejętności nie staje... i jeszcze skrytykuję siebie - uwierzyłam, jak Leo przed mistrzostwami mówił, że nasi nie są gorsi od reszty Europy, że mają potencjał, i ja, choć od dziesięciu lat mam marne o nich zdanie, uwierzyłam, ech, naiwnych nie rodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie->no typowe Polskie piekielko:O:( o ile dobrze zrozumialam no i rzeczywiscie komenty np. Kowalczyka czy Swierczewskiego a np Bonka to niebo a ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rutatoja, wiesz, ja tam ciagle wierze ze polska reprezentacja ma jakis potencjal wiekszy niz pokazala tutaj, w troche innym skladzie co nei zmienia faktu ze jestemy w tyle i ze taki jest sport ze czasem nie tylko nie zdobywa sie czegos na wyrost, a przegrywa i ma wyniki ponizej swoich mozliwosci czy to bylo ponizej czy powyzej to nie da sie odpowiedziec, bo koniec koncow, licza sie tylko i wylacznie wyniki a poki co tych nie ma trzeba po prostu robic wszystko zeby byly, a nie bydowac domki z kart i samemu je burzyc po chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami, z bonkiem jest jeszcze zupelna sytuacja, bo on jako pilkarz naprawde cos osiagnal na zachodzie i nie przemawiaja prez niego kompleksy tak jak przez tych z ery po bonku, gdzie wiadomo polska pilka byla w niebycie z ktorego wyjrzala na moment na mistrzostwa w korei a dzis, taki hajto ktory pinowal paulete (3 bramki z nami) poucza dzisiejszych reprezentantow i ma wilkie wymagania i strasznie neizadowolony ze wszystkiego mnie kurwica az bierze jak ich slucham :D mozna wymagac, jasne, ale nie mozna wymagac od innych wiecej niz od siebie samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream->nie zrobie sobie spageti ;)[cool sumienie-> czytalam gdzies ze po naszej przegranej z Finlandia w eliminacjach w PZPN szampany strzelily:O to takie typowe, niestety :( ale Hajto to przeciez WIEEELKI PILKARZ ma na koncie nawet jeden rekord: najwiecej kartek w Bundeslidze w sezonie :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panom ekspertom wystarczy status \"byłej gwiazdy ligi...\" - zauważyliście jak się ucieszyli jak Iwanow ich tak nazwał? czyżby w Polsce nie było prawdziwych ekspertów? a panowie z Korei mogą się teraz wykazać - nie potrafili zrobić tego praktycznie, to teorią teraz się popisują... tyle, ze takich co się znają na piłce w Polsce mnóstwo... trzeba było Polsatowi zaprosić przeciętnych ludzi - przynajmniej sporo by zaoszczędzili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka :D oni sie znaja osobiscie z wieloma zawodnikami z innych druzyn, zapraszajac takich ludzi pewnie liczyli na jakies super wywiady i dobry material szkoda ze to ustawilo cale studio i atmosfere wokol naszej reprezentacji w taki sposob tylko zaczynaja sie mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×