Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

Gość jaki mecz dzisiaj wyemitują
odpowie mi ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mały chłopczyk. Jakoś straciłam do niego sympatię, kiedy przeczytałam wywiad w GW (przed Euro), że dziecko mu się urodzić ma, ale to nie problem, bo jego kobieta rozumie, że praca i pasja wazniejsza itp itp. (Jego kobieta potwierdziła, że owszem rozumie itp.itp, no ale w końcu co miała powiedzieć, że powinien być z nią, że pierwsze dziecko, że pierwsze dni sa ważne, że potrzeba wsparcia - jak facet sam ciągle krótkie majtki nosi) Jakoś w zeszłym tygodniu urodził mu się syn, robili te kołyski w studio, ale do domu nie poleciał... Borucowi też się urodził syn i podobno po meczu z Austrią poleciał go zobaczyć... Ja rozumiem ,że Boruca trudno zastąpić w naszej reprezentacji, ale bez przesady- Borka w ekipie komentatorskiej można. A tak go lubiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo dziś mecze Hiszpania - Gecja Szwecja - Rosja, ale co "wyemitują" to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudka podobal mi sie w meczu z dania w chorzowie przed mistzostwami i tak pomyslalem ze beda z lewandowskim rzadzic i dzielic w srodku, ale roznie to wychodzilo :p howard bedzie sedziowal poprawnie, mecz towarzyski, nei te emocje, jak cos gwizdnie za malo albo za duzo nawet nikt na to uwagi nie bedzie zwracal ;) a zczuba sa :classic_cool: a teraz ruskich ogladam, mam nadzieje ze posla szwedow do domu po dobrym meczu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruski bardzo ładnie grają, tylko brakuje wykończenia, precyzji przy ostatnim strzale na bramkę. Chyba trochę nazbyt nerwowo... a Szwedzi cosik pogubili się, momentami grają jak ofiary losu, podania wprost pod nogi ruskich, tragedia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze ruskie zagrali jak zagrali dzis napisze to juz po raz trzeci - swietnie sie ustawiaja i poruszaja po boisku, z glowa, dynamicznie zawsze jest kilka opcji rozegrania pilki bardzo podoba mi sie ich gra i co by nie pisac, ze szwecja i grecja wygrali dosc gladko, latwiej niz hiszpania ktora bramki zdobywala na koniec po pilce granej na afere (ze szwecja, tej z grecja jeszcze nei widzialem, ale wiem ze na koniec cos wcisneli znowu) i tak jak mowilem, ta przegrana z hiszpania byla wyzsza niz zasluzyli a cwiercfinal holandia - rosja bedzie chyba najciekawszy i szkoda ze odpadnie jedna z tych druzyn :o ciagle holandia pozostaje zdecydowanym faworytem, ale... rosja swoje szanse tez bedzie miec nie moge sie juz tego meczu doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zaluje ze to splodzilem :o nalezy obejrzec mecz fasolko :D naprawde fajnie grali, nie pozalujesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalczego żałujesz? fajne to było;) no cuś tam widziałam ;)no i słyszałam ten komentarz Kołtonia na koniec;) ale Szwedzi i Rosjanie mnie jakoś szczególnie nie interesują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieslusznie, bo obydwie druzyny fajnie graja szwedzi moze troche defensywnie, ale maja niezly atak (larsson po pilce z glebi pola tylem do bramki trafil w poprzeczke lobujac bramkarza) no i zlatan a ruskie oprocz dwoch bramek mieli mase sytuacji, trafiajac oprocz tego w poprzeczke i slupek fajny, szybki mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i niesłusznie, ale dziś jakoś tak wyszło... poza tym za Szwedami nie przepadam (jakoś zawsze przypominają mi się te nasze przegrane boje z nimi;) ), a Rosjan nie znam (no, może poza trenerem, który jak zauważył Kołtoń nie wiadomo czy podczas hymnów nucił hymn rosyjski czy może jednak holenderski ;) ) a ty chyba za Rosjanami jesteś? to się cieszysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a no tak wlasnie troche mi szwedow szkoda, bo zawsze im w ten czy inny sposob kibicowalem (nawet jak w ostatniej kolejce eliminacji przegrali z lotwa u siebie co nas wyeliminowalo z euro w portugalii) :p no i maja kilku zawodnikow ktorych sie fajnie zawsze oglada a ciesze sie bo rosjanie fajnie graja, tez malo kogo od nich znam, bo raz ze prawie wszyscy z ligi rosyjskiej, dwa ze to mloda druzyna i az im zazdroszcze jak widze ich gre teraz, bo maja ogromna szanse zbudowac bardzo silna druzyne w kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zauwazyłam, że młodzi ci Rosjanie;) może i my doczekamy się silnej drużyny;) kiedyś...;) a polską lige tez oglądasz? czy tylko te powazniejsze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D A jak obstawiacie półfinały i finał? Moje typy: Portugalia - Chorwacja Holandia - Włochy a w finale Portugalia - Holandia i Holandia mistrzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów przeklinasz ;) ale ok, to ja wywołałam drazliwy temat;) ale co racja to racja;) jak się człowiek naogląda euro np, to potem wracając na nasze boiska, na nasze stadiony i oglądając naszych piłkarzy upadek jest bolesny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->wielbiciel chcialabym tak : Portugalia-Chorwacja Holandia-Hiszpania Holandia-Chorwacja w finale a boje sie ze bedzie Niemcy-Turcja Holandia-Wlochy i final Niemcy -Wlochy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel - obstawiam podobnie, z tym , że na mistrzów typuję jednak Włochów... rozkręcają się... ale równie dobrze mistrzem może zostać Turcja;) w końcu to sport nieprzewidywalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialem ze sie przyczepisz :p ale czasem po prostu slow brakuje :D ;) portugalia - niemcy tak naprawde obydwie druzyny graly ponizej swoich mozliwosci moim zdaniem, a te chyba sa wyrownane na dzien dzisiejszy wydaje sie ze portugalia jest w lepszej formie turcja - chorwacja ja to bym chorwatow nawet do finalu obstawial prawda jest taka ze czasem mecz im nie wychodzi, ale poki co sa w gazie i mysle ze do polfinalu przynajmniej przejda chociaz z turkami bedzie ciezko, pokazali charakter, dwukrotnie przegrywajac odrobili straty i wygrali, pomijajac mecz z portugalia holandia - rosja moim zdaniem najciekawszy mecz raczej holandia, ale jak rosjanie przetrwaja poczatek to moze byc roznie tak czy inaczej bedzie mi zal tego kto tu odpadnie hiszpania - wlochy hiszpanie pokazali ze graja do konca i nawet straty potrafia odrabiac :p chcialoby sie powiedziec ze w koncu im sie uda, ale poza superudanym pierwszym meczem graja troche slabiej a wlosi przeciez zle nie grali, wyszli z najciezszej grupy no i oni zawsze sie rozkrecaja z meczu na mecz chyba jednak wlochy, chociaz tej hiszpanii do konca nie jestem pewien nie potrafie obstawic zdecydowanie, decyduja detale, szczegolnie w pojedynczych meczach dobrze ze gospodarzy juz nie ma, wiec turniej bedzie prowadzony jak trzeba :p w kazdym razie mysle ze wlosi dojda max do polfinalu tak samo jak hiszpanie bo odpadna na kims z pary holandia-rosja :p (a raczej tak bym sobie zyczyl) :D bo jak juz dojda do polfinalu to bedzie inna gra zupelnie niemcy mam nadzieje wykrusza sie juz na portugalii, chorwacja z portugalia bylby fajny mecz no i w finale chorwacja holanda ew rosja tak bym chcial i na to po cichu licze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc prowokujesz mnie do tego czepiania się :P a ja tylko dbam o czystość polskiej mowy:P dziś już się nie czepiam ;) spać idę... a za tą analizę szacunek;) bez złośliwości:) dobranoc wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... wybralem mniejsze zlo :p a ze nie mozesz przemilczec to juz nic nie poradze :p :D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obstawiam chorwacja turcja najlepzym meczem tego cweircfinalu:) ale bedzie doping fanatyczny na trybunach hehe. porutgal niemcy karne holandia rosja 3-1 wlochy hiszpania 2-1 aaa no i musi wygrac chorwacja zebysmy mowili ze odpadlismy z mistrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra mecze przegralem To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, szkopy grają wyjątkowo dobrze. Po drugiej bramce poważnie się zmartwiłem :( Mam nadzieję, że Portugalczycy się rozkręcą, bo inaczej będzie bida :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda...:O Niemcy za czesto wygrywają.... wcale nie grają tak świetnie... są lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×