Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

nie no ruscy wygladaj dobrze na tle holendrow ale nie ruszaja sie tak jak zazwyczaj przyspieszaja tylko w momencie wykanczania acji kontry wychodza wolno jak na nich a drugie skrzydla sie spozniaja GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze holendrzy pojdo na przod i ruskie skontruja :p jak teraz wyrownaja to pieprze i zamykam euro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O :( :( :( :( :( :O :( :( :( :( :( ehhhh.......... smutno.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy komu plansza :p ruskim sie zwyczajnie nalezalo, a holendrom dzis po raz pierwszy nie wchodzilo wszystko co moglo wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie ---co racja to racja... zal mi tylko tej pieknej gry holandii w fazie grupowej :( wszystko na darmo.... ehhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z hiszpania rosja wygra moim zdaniem, jesli hiszpanie przejda wlochow chcialbym taki mecz, ale cos watpie ze jutro wlochy odpadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicowalam czechom ---odpadly kibicowalam holandii --odpadla teraz komu? napewno nie wlochy, turcja! moze niemcy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, tez juz bym wolal turkow, ale to jest mission impossible oni maja chyba 13 zawodnikow do gry z calej kadry, to bedzie wiekszy cud niz wygrana polski z niemcami :D no ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, rosja to jedyny zespol ktory sobie radzi, ktoremu ja kibicuje wiec jak cos to niemcom kibicuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ruskie chyba kiedys mialy mistrza a czesi na pewno a raczej czechoslowacja i z karnym panenki ale to historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie tez za hiszpanami, wiec co tu duzo mowic, wlosi przejda :D ;) co jest dobre, to rosjanie maja dzien odpoczynku wiecej teraz do polfinalu a ze mlodzi to mysle ze beda prezwyzszac szybkoscia znowu czy to beda wlosi czy hiszpanie gorzej ze niemcy po meczu z turkami i to pewnie latwym beda mieli dzien odpoczynku wiecej przed finalem :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze
no kurwa nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja to jak dla mnie pomyłka tych mistrzostw..wiec niech spada, bo ich nie trawie :O tak, po przemyśleniu sprawy, kibicuje Niemcom :P żadne makarony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hehe a ja wierze :p pisalem nawet chyba tutaj ze jak rosjanie przetrwaja poczatek to mzoe byc roznie co prawda sadzilem ze wynik bedzie otwarty do pierwszej bramki tylko, ale holendrzy wcisneli rosjanie chyba troche zbyt zachowawczo zagrali na koniec drugiej polowy ale w dogrywce juz poszli na calosc na pewno niespodzianka mimo wszystko, ale nie sensacja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari ---brawo za wyrozumiałość :P wybaczmy im ze przegrali z Rosją :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arszawin
wygram te mistrzostwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi słów :o co to kurwa było? :o Gdzie te holenderskie podania? Gdzie ta gra po trójkątach? Gdzie zabójcze kontry? Gdzie kurwa bramki???? Ruski zagrali badziej po holendersku niż Holendrzy, no ja pierdoleeee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arszawin
I JA Z MIOJĄ DRUŻYNĄ RUSKICH BĘDĘ MISTRZEM!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszia raszia
ale wyjebalysmy holandie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×