Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

ja też właśnie.. jak mnie nie odplątasz to tak pójde spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie,a el późno jest to by pasowało -- ciekawe kto by wykorzystał, ty mnie lepiej odplątaj szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo by sie jeszcze ktos taki znalazł co by wykorzystać chciał sytuacje.. to lepiej być odplatanym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie lubie jak ktoś niepostrzeżenie i jeszcze nie wiem kto wykorzystuje sytuacje.. więc musze nad nią panować w jakimś stopniu dlatego pasuje byc odplątanym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem fajnie dac sie poniesc i nie panowac nad wszystkim, ze szczegolnym uwzglednieniem wlasnej osoby :D patrz: panowie eksperci ze studia polsatu, na przyklad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieść się można, ale trzeba wiedzieć albo gdzie albo z kim:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko na pozór, ale tak naprawde to wcale:D ------ dobranoc jak nie idziesz ze mną to ide sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż rolety zasunac musialam, bo juz tak widno ze nie usne... eh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 i tyle... :O możecie mnie zlinczować:O ale nie trzeba było się tak wczuwać w to kibicowanie Rosji... nawet \"eksperci\" tak samo obstawiali, bo pewnie też myśleli, że jak będą kibicowac Rosji, to wygra Holandia... ale żeście stron natrzaskali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w nocy sie śpi, chyba że sie jest zajetym czyms innym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D fasolka, juz nie gadaj, dobrze sie stalo i nalezy sie cieszyc :p agus, albo sie nie moze spac bo sie wlasnie nie jest i nie bylo :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem czy dobrze, ale po meczy w przypływie dziwnych emocji powiedziałam, że Rosja zostanie mistrzem...:O może to zmiana koloru skarpetek tak na nich wpłynęła? :O dlaczego wy jeszcze nie śpicie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie w to fasolko, mimo ze bym tak wlasnie chcial bardzo ja nie spie, jak zwykle, mozna powiedziec :p a agus grzecznie mi dotrzymuje towarzystwa i upewnia sie zeby mi sie czasem nie zachcialo spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam już nic nie zdziwi, nawet mistrzostwo Rosji :O ale przynamniej do 20:45 stawiam na Włochów;) to już się nie chyba nie opłaca kłasć, bo juz świta;) i ptaszki ćwierkają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed switem obudzilem sie by zyc wplatany w cudza posciel, w cudze sny pomiedzy pozadaniem a rozkosza tkwi dolina nocy skazany na ponury miejski zgrzyt osnuty rpzescieradlem brudnej mgly chcac ukryc sie przed soba samym chlalem wode w dusznym barze :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam, ze wszystkich na kafe uśpiłam ;) to wszystko o tobie?? ;) skąd ja znam ten tekst?.... hmmm... ;) ja tam chyba jednak Leszka wolę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×