Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

nananaaaaaaa :D agus ciesz sie ze mna:p ruskie wygrali zasluzenie, graja fajnie i z glowa chocaiz mialem watpliwosci czy wystarczy na holendrow, ale wystarczylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj raz mi sie nalezy :p a jako jedyny pisalem po meczu z hiszpania ze ruscy sie podniosa :p wiec bez takich mi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz się jeszcze wymądrzać będzie😭:D ...ale mistrzami i tak nie zostaną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle razy nie mialem racji to jak w koncu mam to msuze wykorzystac :D ;) moze nei zostana, ale oni juz teraz osiagneli sukces dalej moga go tylko mnozyc jak hiszpanie przejda wlochy, choc watpie szcerze mowiac, to tym razem hiszpania przegra z nimi cos mi sie zdaje ale podejrzewam ze wlosi jutro zostana w grze a z wlochami ruskim bedzie ciezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie z Tobą zawsze:P hehe -- szkoda mi tej holandi ale dziś słabo grali rosja była lepsza nie ma co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosi się nieźle trzymają, musiałoby się nie wiem co stać, żeby teraz przegrali, tym bardziej, że do wygranej już tak niedaleko... Niemcom coś za dobrze idzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tez mi szkoda, napisalem przed meczem ze na dzisiejszym meczu konczy sie euro :p bo bedzie mi zal jednej z tych druzyn, a podejrzewam ze druga duzo dalej nie zajdzie, bo bedzie meic wlasnie wlochow na drodze ale, tyle juz zle obstawilem, ze nie bede mial nic przeciwko jezeli i z tym sie bede mylic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemcom właśnie coś słabo idzie.. ja myślę że turcja i rosja daleko zajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wrażenie, że szwaby pobiją Turcję teraz...ale nie będę mieć pretensji jak im się noga powinie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemcom idzie dobrze wygrali z portugalia niemal na stojaco, przyspieszajac pare razy tylko z przetrzebionymi turkami mysle ze poradza sobie bardzo latwo u turkow pelno kartek, sklad bedzie troche inny na nastepny mecz i lawka krotka powaznie, jesli turcy przejda niemcy to bede bardzo zdziwiony no i ile mozna w koncowkach strzelac bramek oni juz wyczerpali swoj limit :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, niby rozumujesz logicznie(bo się z tym rozumowaniem w pełni zgadzam:D) ...ale zobacz, co się z Holandią stało. Jaka różnica w poziomie gry, a przecież tylko kilka dni minęło...kto by się spodziewał? Niezbadane są... wyniki meczów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze z austria to cos wygraja, ze przynajmniej na ostatnim miejscu nie beda myślałam też że holandia zdobędzie puchar ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie, to może Ty powinnaś kibicować odwrotnie do swojego życzenia, co?:D Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat, cofnij tego topa wstecz to zobaczysz jak pisalem ze holendrzy nie beda grac tak efektownie do konca :p ja sie akurat spodziewalem znizki u holendrow jak juz wszyscy ich mistrzami okrzyczeli, chociaz przyznaje szczerze to myslalem ze ruskich jeszcze przejda ale tym bardziej sie ciesze bo rosjanie zasluzyli swoja gra, szczegolnei po tym jak zebrali wysokie baty po pierwszym meczu, niezasluzenie moim zdaniem, co tez tu napisalem :p ale masz racje, nigdy nei da sie wszystkiego przewidziec wszystko co pisze, pisze na czuja, a wiadomo ze moze przyjsc slabszy dzien, albo zdazyc sie cos przypadkowego zupelnie i ustawic gre ale mysle ze dzis akurat t nie holendrzy zagrali tak zle, tylko ruscy tak dobrze te szachy w peirwszej polowie - wiedzialem ze tak to bedzie wygladac rosjanie w kontrach wychodzili ostrozniej niz wczesnie, to samo holendrzy mysle ze van basten podjal bardziej defensywna taktyke slusznie, bo holendrzy byli cholernie grozni w stalych fragmentach i naprawde, niewiele zabraklo do strzelenia bramki holendrom jako pierwszym a kluczem moim dzaniem do ukcesu w tym wlasnie meczu bylo strzelenie bramki przed przeciwnikiem bo obie druzyny swietnie wyprowadzaja kontry skrzydlami dzis tego za duzo nei bylo i tak np moim zdaniem rosjanie powinni isc na wymiane ciosow po pierwszej bramce szczegolnie po tym co dzialo sie po tych stalych fragmentach gdyby sie nie udalo i holendrzy ich skarcili to wrociliby do punktu wyjscia a gdyby to holendrzy sie pomylili to mecz bylby skonczony w regulaminowym czasie w takiej sytuacji warto isc na ryzyko, bo ryzykuje sie o wiele mniej niz przeciwnik a tak cofneli sie holendrzy spokojnie robili swoje mimo ze im nei szlo i wcisneli bramke z niczego i bylem lekko zaskoczony, bo przewidywalem ze mecz bedzie generalnei wygladac tak ze to holendrzy z pcozatku beda napeirac, ale bez wiekszego ryzyka a ten kto strzeli pierwsza bramke wygra, bo przegrywajacy odsloni sie na kontry, ktore obie druzyny maja opanowane do perfekcji no ale bylo jak bylo na koniec obydwie druzyny byly zmeczone, choc ruscy potrafili w kluczowych momentach przyspieszyc a holendrom juz na nic nei starczylo sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro się cofnę i jutro wszystko przeczytam, bo teraz padam:D (a raczej nie jutro, tylko dzisiaj...jak już wstanę;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i w ogole znowu esej odwalilem :D jak sie chce to wszystko mozna, patrz na ruskich :D :p ;) ja chcialem final chorwacja holandia/ew rosja chorwaci juz polecieli sadzilem ze dzis odpadnie i rosja tak sie nei stalo jutro chcialbym zeby rpzeszla hiszpania, ale mysle ze mimo wszystko wlosi przejda a final z niemcaim bedzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ladnie poprosisz to pokaze co zechcesz :p no chyba ze bardzo bedziesz ze mnie kpic, to sie obraze :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty ja? kpić? to proszę o pokazanie bardzo bardzo ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×