Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

:D dobry pomysl z tymi wolnymi w srodku pola za podnoszenie nogi przez zawodinkow ktorzy stali 6m od przeciwnikow panie webb powtarzanie wolnego rowniez no i karny, jak to sie w premiership gwizdze ehh, i nie mowic mi ze gadam, a polacy szmaciarze dostali tak dstail, tak mieli szczescie, tak strzelili ze spalonego ale to austryjacy nam nei potrafili nic zrobic, anwet jak mieli boruc na patelni :p z drugiej strony moze to i dobrze, bo jak uslyszalem na trubunach "aufiedersehen, aufiedersehen, austria austria aufiedersehen" to tak mi sie niesmacznie zrobilo, bo co by nie mowic, austryjacy grali koncertowo pol godziny a nasza dobra gra wynikala z tego ze dostali gola i szkoda mi sie ich zrobilo szkoda tylko ze sami nie potrafili tego odrobic, a zrobilo sie jeszcze bardziej niesmacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalony w takiej sytacji powinien byc, powaznie nie ma znaczenia czy sie odbila czy byl strzal czy podanie tylko w sytuacji gdyby polski zawodnik byl na spalonym pilke przejal austryjak i zagral do polaka jakos, np zle podajac czy wykopujac to byloby bez spalonego w kazdej innej sytuacji jest spalony, po rykoszecie tez nawet jak broniac bramkarz wybijalby przed siebie a roger dopadl i dobil mozna gwizdnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aufiedersein to chyba podlapali od niemieckich kibicow w pierwszym meczu;) a Austria grala na poczatku swietnie i wtedy my strzelilismy gola, no to jest wlasnie pilka nozna :D:D jeden plus jest mecz z Chorwacja nie bedzie meczem o honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe najgorsze ze po meczu niemcow z chorwatami nie wierzylem juz w awans wiedzialem ze mecz z austria bedzie ciezki i trzeba przeczekac poczatek po tym co nasi wyprawiali bylem przekonany ze dostaniemy lanie ale zdarzyl sie cud kilka skladnych pdoan, po raz pierwszy w meczu swietne dosrodkowanie smolarka, fntastyczny zwod sagana, i roger, ze spalonego wciska bramke gospodarzom mistrzostw a sedzia pokazuje srodek cholera, uwierzylem ze bedzie ok austriacy sie podlamali, a nasi zaczeli grac ale jak w 85 minucie sedzia zaczal gwizdac te wolne to juz sie zaczynalem powaznie bac polacy pospiewali aufiedersehen na tryunach, smolarek potanczyl w rogu, jedno wybicie wolny za podniesienie nogi w srodkiu pola gdy nie bylo nawet zadnego kontaktu powtorzenie wolnego karny boruc jeszcez wierzyl ze obroni odepchnal naszych zeby kartki nei zarobili ale dupa moze mimo wszystko nam sie nei nalezalo ale cholera... ile razy nam sie nalezalo, a pilka byla niesprawiedliwa mogla byc raz dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie k ---> z tą dobitką, to już pierdzielisz jak potłuczony :o Nigdy dobitek się nie gwizda, jeśli są na spalonym. Przynajmniej ja na oczy czegoś takiego nie widziałem, jak długo żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błua
cóż, no to szkoda:D ale komentarz na polsacie był bezcenny...zaraz bo kontrowersyjnym faulu...padło mniejwięcej takie zdanie...roger był na spalonym , ale to już przeszłość...sędzie nie powinien podyktować karnego w takiej sytuacji:D:D:D:D:D:D:D przynajmniej takie coś "zapamiętałem":D obejrze jutro na eurosporcie na spokojnie....poczekam do około 27 min żeby nie kaleczyć wzroku i podumam w fotelu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nie przykro mi, nie peirdziele ;) nawet jak pilka wpada bezposredni, bez kontaktu rogera to mozna gwizdac spalonego jesli tam byl na pozycji spalonej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro juz po meczu w polsacie
ktos prześledził tą sytuację w zwolnionym tempie i zatrzymali nagranie i stwierdzili, że BYŁ SPALONY to co wy pieprzycie ? :O no taka prawda. udało nam sie, ze tego sedzia nie zauwazyl i tyle. myslicie ze w tv na naszą niekorzysc kłamali ? bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze ------------------- Determining whether a player is in "active play" can be complex. FIFA issued new guidelines for interpreting the offside law in 2003 and these were incorporated in law 11 in July 2005. The new wording seeks to more precisely define the three cases as follows: * Interfering with play means touching the ball passed or touched by a teammate. * Interfering with an opponent means preventing an opponent from playing or being able to play the ball by clearly obstructing the opponent's line of vision or movements or making a gesture or movement which, in the opinion of the referee, deceives or distracts an opponent. * Gaining an advantage by being in an offside position includes playing a ball that rebounds to the player off a post or crossbar or playing a ball that rebounds to the player off an opponent having been in an offside position. In practice, a player in an offside position may be penalised before playing or touching the ball if, in the opinion of the referee, no other team-mate in an onside position has the opportunity to play the ball. Controversy regarding offside decisions is normally caused by what movements a player in an offside position can make without being judged to be interfering with an opponent. The famous quote: "If he's not interfering with play then what's he doing on the pitch?" is attributed by some to Bill Shankly. -------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleilem? sam to napisalem :o to po ang jest z nowelizacji prawa o spalonym z 2003 roku sie obrazacie na mnie o tego spalonego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja to widzialam to Roger zrobil krok do tylu a w tym samym czasie pilka sie odbijala od Austryjaka moze to glupie ale skoro jak to tak widzialam to sedzia tez mogl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiki, ale text na wiki jest przeklejony z oficjalnego dokumentu ze strony fifa.com ;) nie wierzysz, wejdz sobei na fifa.com, sciagnij pdfa i przeczytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
austriakom się ten karny należał za spaloną bramkę i za opóżninie gry nikt nie bronił Polakom strzelić gola jeszcze jednego który by o wygranej przesądził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie nalezal im sie karny nalezala im sie bramka albo dwie po 15 minutach gry ale jakims cudem artur wybronil w tym meczu przekonal mnie ze nie jest tylko bardzo dobrym bramkarzem, za jakiego go mialem jest po prostu swietny, a miejsce w brame mu sie zwyczajnie nalezy ale nie strzelili nam bramki tak samo my nie potrafilismy wykorzystac swoich sytuacji, gdy ich bramkarz swietnie wybronil stzal baka i dobitke lewandowskiego nam niemcy strzelili ze spalonego rowniez, mowilem - taka jest pilka, czasem sie puszcza takie sytuacje, to czesc gry czemu po bramce ze spalonego, ale dla polski mialbym mowic inaczej? akcja byla swietna, roger strzelil z minimalnego spalonego, ulamki sekund, sedzia sie nei polapal, tak jak wczesniej na niekorzysc dla nas moze austryjacy nie zasluzyli na pzergrana ale na karnego na pewno nie zasluzyli nie w 93 minucie nie po dwukrotnie powtarzanym wolnym z polowy boiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie dlatego najbardziej mi Boruca żal... znowu... kto jak kto, ale on na porażke nie zasłużył... :O ale takie jest życie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boruc był świetny. Ale on całej roboty nie odwali. Nawet z Krzynówkiem. Za mało ich. W domu powinniśmy być już dawno - jeszcze przed eliminacjami. I taka moja dola - dopóki nie nauczymy się grać w piłkę ja będę pokazywać gdzie nasze miejsce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie masz podejscie webb nawet jesli druzyna jest troche na wyrost na tych mistrzostwach JESLI to nie ma lepszej sytuacji dla nas, mozna sie tylko uczyc, zdobywac doswiadczenie od najlepszych niech oni pokazuja gdzie nasze miejsce, a nie sedziowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli najlepszym piłkarzem druzyny jest bramkarz to znaczy że druzyny nie ma, bo nie ma kto grać. A poza tym jak się nie wygrywa zdecydowanie to się niezdecydowanie przegrywa. Gdyby wcześniej się postarali o 2:0, a były okazje, nie płakaliby z powodu sędziego.Jak się nie umiało przygotowac do takiej imprezy--- (pięciu bez formy, pięciu kontuzjowanych zanim jeszcze piłki dotknęli, pięciu nie ma kondycji zeby biegac, a pięciu w ogóle w klubach siedziało na ławce i zapomnieli jak sie gra)---to tylko płacze zostają, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal, żal... kurcze tak niewiele brakowało nie wiem czemu ale wydaje mi się, że jak przychodzi nam grać na jakichś mistrzostwach to nasi maja jakąs blokadę, czyżby zostało nam byc specami eliminacji?? no cóż trzeba pochwalić austriaków, byli naprawdę dobrzy, no nasi też całe szczęscie się otrząsneli i się wzieli do roboty ogolnie mecz był emocjonujący, ale jednak żal.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal to było na to patrzec Ludzie my graliśmy z Austrią a nie z Brazylią ! Najbrdziej mnie wkurwia fakt ze gdy już przed Euro było widać że ekipa jest kompletnie bez formy (mecz z USA) to byliśmy mamieni że forma ma być na euro. Jeżeli to jest ich szczyt formy to jak oni grają gdy formy nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załącznik
austriacy sa gospodarzami więc muszą wyjśc z grupy choćby się nie wiem co działo 17:56 jakaś szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo samifoxy
no wlasnie GOSPODARZE :O:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×