Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

ustosunkuj sie prosze do mojego pytania - to nie wystarcza? :p jestescie uprzedzeni :o bo to uznano za zbedny wysilek, zainteresowanie znikome, bo wszyscy czekaja na final, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aleście się rozpisali, kiedy ja to przeczytam?😭 Cóż...Hiszpania przez całe spotkanie wydawała się być jednak lepsza...zasłużyli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe czy np Polacy nie chcieliby o 3-cie zagrać? ;) już sie ustosunkowywuję (cholercia, jakie słowo trudne :O) - nie wystarcza ;) może i jestem uprzedzona, ale żeby wszyscy tak uprzedzeni byli jak ja, to by żadnych konfliktów nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tylko ze turcja wlasnie sie dowiedzialam ma tylko 14 zawodników.. hmm to moja teoria moze lec w gruzach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, Ty farciarzu morze masz blisko i jeszcze narzekasz:D Trza się było mazidłem z filtrem wysmarować:P I jeszcze burzę wszyscy mięli...a do mnie nie doszła:( I znowu wygrali nie ci, którym kibicowałam. To fatum jakieś, dobrze, że mi już tak nie zależało... Jedyna dobra strona tego wszystkiego, że jak tak dalej pójdzie to może a nuż Niemcy odpadną?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie:O gdzie nie wejdę to albo o jedzeniu albo o morzu:O a myślałam, że tu chociaż coś dla mnie:O a burzy u mnie nie było;) i dobrze;) Katrinne - widzę, że sie rozumiemy, choć ja to właściwie miałam serce rozdarte:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogła cały dzień siedzieć:D fasolka - fasolka zielona to jedzenie wiec o Tobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko, nie lubisz burz? Jak możesz?:D A o serduszko się nie martw, skleimy super glue:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie, no nie wiem, ale jakbym była na Twoim miejscu nie złaziłabym przez calutki dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów o jedzeniu:O zaraz wezmę sobie zjem tego banana co go mam w lodówce i zasadę "nie jedzenia" po 18 szlak trafi:O nie no, burze są fajne, jak nie u mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka ta zasada jest głupia, powinno sie ostatni posilek 3 godz przed spaniem zjesc:D ------- ide spac:) dobranocka rozrabiajcie dużo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle tylko że mi sie wcale nie chce spać.. ale jak mnie już pożegnaliście to zeby wam nie robić przykrosć to sobie pójde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nas przez ciebie wyganiaja z topu to co zrobić mamy.. chyba nie mozemy z Tobą gadać/? jak myślisz fasolka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120min zajebistej nudy i tk grali mistrzowie poprostu żal.pl :D bedzie rosja-niemcy i wygrgra rosja mam nadzieje:) pieknie grali,piekna pilka,wycisneli z olendrow wszytko co sie dalo :D a dzisiaj to jakas jedna wielka porazka,szkoda mi tylko buffona bo go lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta zniewaga krwi wymaga :D ------- sie żegnam już naprawde ide, bo nie wstane rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeze mnie? :o ejj no przeciez zartuje tylko :o nie badz zniewazona :o masz kwiata i tym razem no strings attached :p 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×