Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

a teraz skupmy się na jutrzejszym meczu :włochy -holandia :classic_cool: 9.06, 20:45 Włochy - Holandia Sędziowie: Peter Fröjdfeldt (Szwecja) - Stefan Wittberg (Szwecja) - Henrik Andrén (Szwecja) - Damir Skomina (Słowenia) Włochy: Buffon – Panucci, Zambrotta, Chiellini, Barzagli – De Rossi, Pirlo, Aquilani, Camoranesi - Del Piero (Di Natale) - Toni Holandia: Van der Sar - Mathijsen, Heitinga, Oijer, Van Bronckhorst - Engelaar, De Zeeuw, Kuijt, Van der Vaart, Sneijder - Van Nistelrooy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wygrają Włosi:) choć bez Cannavaro:( a co z meczem Rumunia - Francja? :) a polscy "kibice" po meczu pokazali co potrafią... i za nich jest mi bardziej wstyd niż za piłkarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi :o ale zycie.. co zrobic kto wie, moze jeszcze sie wszystko zazebi zanim bedzie za pozno ;) a co do klose i podolskiego to wiesz, na roznych forach strasznie na nich najezdzaja wszedzie i tak samo bylo przed mundialem w niemczech a to ze podolski strzelil zdenerwowalo ludzi jeszcez bardziej a klose za asysty ale ja tez tego szczerze mowiac nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolege z rumunii, to bede za rumunami tym bardziej ze nie odbieralbym im szans wcale nawet w tej grupie bo z holendrami przeciez wygrali w eliminacjach :p no i za wlochami standardowo podoba mis ie szybka, poustawiana gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby dla nas strzelił obcokrajowiec to NIKT nie widziałby w tym ani zdrady ani nic dziwnego, nagle nam się przypomniało, że mamy 3 polaków w niemieckiej drużynie i qwa zdrady się wszyscy doszukują, BEZ SENSU !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo się wszyscy nagle Wielkimi Patriotami stali... nie smuć się:) teraz to już tylko lepiej będzie:) a propos obcokrajowców - jak Olosadebe strzelał dla Polski, to jakoś nikt go od zdrajców nie wyzywał... no, ale to sytuacja odwrotna, więc się nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, niech mi ktoś pokaże wypowiedzi polaków po meczach z olim gdzie mówimy że zdradził swój kraj. nie, wtedy to nas qwa duma rozpierała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i klapa :( wynikow nie trafilam dokladnie ale jak na razie to wygrywaja ci co ich obstawiam , jakos bylam pewna ze dostaniemy w d... i sie sprawdzilo:(😭 jutro : zabojady wygraja z Rumunami a Wlosi remis z Holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bedzie lepiej, mam nadzieje, chociaz jeszcze nie teraz :p musze odcierpiec zawod :p austria pod sciana chorwacja bedzie grala na zimno swoje ciezko bedzie taki remis chociaz by naszych popchnal a teraz, znowu wyjda na miekkich nogach z przeswiadczeniem ze nie moga zrobic jednego bledu paraliz, brak checi do jakiejs inicjatywy o to mi sie rozchodzi tylko bo ja cholera ciagle uwazam ze oni potrafia lepiej grac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a smoalrek cie rozczarowal, bo nie przyciagal sam pilki? :D zeby choc raz mu zagrali cokolwiek, to moznaby mowic czy rozczarowal czy nie przeciez to byl jedyny napastnik, on mial dostac pilke a nie ja spod naszego pola karnego wyprowadzac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Kubicy też wszyscy są dumni, mimo że dla Niemców jeździ... no, ale jemu chociaż Mazurka Dąbrowskiego grają... podoba mi się jutrzejsza okladka Wyborczej:) tytuł do wyboru:) Dzień Zwycięstwa Zatrzymaliśmy Niemców Leo, dlaczego? to jak będą chcieli Leo wywalić, to zgłoś się na stanowisko trenera:) a ja nie sądzę, żeby było jak 2 i 6 lat temu... wtedy mecze ostatniej szansy były z Portugalią i Niemcami... a Austria to mimo wszystko mniejszy kaliber:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienku -> tak paraliz ? nie sadze, dzisiaj to do 2 bramki nie bylo widac zalamania a Austria tez musi atakowac bo tez przegrala i mozna z nimi wygrac no ja sie znam niezle na pilce ale jak ogladalam mecz Austryjakow z Croatia to echo, zadnego nazwiska nie znam, jeden Linz sie nazywa jak miasto i tyle oni sa slabsi od nas na pewno cream->oj machalam ;) ale chyba nie dosc mocno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jaka cholere? raz sie cofnal i mial tylko pieciu niemcow do miniecia na 10 metrach, co skonczylo sie - zaskoczenie - strata pilki :D wlasnie polacy za bardzo sie cofali jak krzynowek albo lobodzinski dostawali naskrzydle pilke, to musieli minac najpierw pomocnika druzyny niemieckiej, potem obronce tak sie nie gra przecie :o rozgrywasz pilke w ten sposob zeby minac zawodnika bez kontaktu a nie isc z kazdym w kiwke mnie ciarki az przechodzily jak zuraw dostawal pilke potem rzut kamery na boikso i widze dwie linie niemcow idealnie ustawione, miedzy nim a lehmannem przeciez to zart :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fasolko, ale ja sie boje naprawde tego ze beda chcieli przechnac albo szwajcarie, albo austrie wiesz? nei wiem czy pametasz jak koree z hiszpanami i wlochami przepchneli? albo jak pod nas sedziowanie bylo w meczu ostatnim naszej grupy z amerykanami? zeby przypadkiem nie wyprzedzili korei w razie czego a to co dzisiaj pokazal sedzia w meczu austria chorwacja to juz w ogole kabaret z austria trzeba bedzie zagrac duzo lepiej zeby wygrac od austrii w sensie :D a chorwacji jak zwykle sie nie docenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było mineło teraz czekamy na mecz który odbędzie się w czwartek i go musimy wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami, tez uwazam ze sa slabsi ale to wcale nei daje nam wiekszych szans w takiej sytuacji w eliminacjach, za janasa, ale z wiekszoscia tych zawodnikow porzeciez po obu stronach, wygrywalismy 3-1 i 3-2 a wynik stal przez godzine na ostrzy noza w pierwszym i do ostatniej sekundy w drugim meczu i to w eliminacjach co bedzie u nich w ich turnieju? to bedzie dopiero przerprawa, zobaczycie ale fakt faktem mecz bedzie ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ale w ten sposób to myślec nie można:) bo w takim razie w ogóle możemy nie wychodzić na boisko... jak zagramy dobrze, to nawet sędziowie Austrii nie pomogą:) skoro mają już kogoś przepchnąc, to niech to będzie Szwajcaria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że błędy rozpoczął Benhakker. Krzynówek to całkowite nieporozumienie, nie oglądam meczy ligowych, ale on w reprezentacji w ważnych meczach nigdy dobrze nie grał. I ustawienie... 2 napastników/5 pomocników...? Wydaje mi się, że lepiej byłoby grać na 4-3-3. Smolarek nie był dobrze wykorzystany, prawie w ogóle nie miał okazji do strzałów. Poza tym słabiutka obrona w pierwszej połowie, szwaby wchodzili jak chcieli, z każdej strony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, to ze o tym pisze nie znaczy ze ja odbieram polakom nadzieje nagle tylko uwazam ze zeby ograc austrie w meczu ich ostatniej szansy to trzeba bedzie zagrac o klase lepiej od nich dzis nie bede typowac, bo entuzjazm nei ten ;) ale do meczu mi przejdzie i bede znowu sie cieszyl na ten mecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×