Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

a Kubica jedzie po zwycięstwo :) no i o to chodzi, żeby podejśc do meczu spokojnie, a nie jakąś ideologię dorabiać:) 1410 to jeszcze nic, ale jak słyszę Oświęcim czy Majdanek, to się wkurzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel - obstawiałeś 2:1, to się teraz nie wycofuj :) moje 0:0 się nie sprawdziło, ale ja się na piłce nie znam;) Panowie, gdzie Wasza wiara? :) a po jaką cholerę oni się łączą ze Świerczewskim? I w dodatku mało skutecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonafasolka ---> moje 2:1 jeszcze może się sprawdzić. Narazie trafiłem wszystkie 3 wyniki, bo na dziś obstawiałem 1:0 dla Chorwatów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko, te polaczenia srednio udane ze swierczewskim to tak na pokaz tej supertechniki ktora dysponuja :D ja sie zgodze co do krzynowka albo zupelnie bez formy albo nerwy go zjadly zupelnie pilka sie od niego odbijala jakby sie w rasiaka bawil ta druga bramka dla niemcow to jakis zart tak btw ale co by nie mowic to zasluzyli na te wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczylem rogera to myslalem ze za krzynowka wszedl :o smoalrek na skrzydle w koncy by dostal pilke do nogi moze :p a byloby i miejsce dla zurawia i dla rogera ale teraz to co za roznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasłużyli, ale gra Polaków byla i tak lepsza niż 2 lata temu :) przynajmniej się swojej bramki kurczowo nie trzymali;) ale co tam, jeszcze 6 punktów do zdobycia:) a Podolskiemu zycze jak najlepiej:) nalezy mu się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko, po pierwszych minutach to szczerze mialem nadzieje ze bramka szybko padnie chociazby dla niemcow bo jakby nie padla to gra wygladalaby jak w dortmundzie nawet mielismy swoje szanse, ale slabo zagrali, kluczowi zawodnicy zawiedli moim zdaniem oprocz zurawskiego :D chociaz on sam sytuacje spartolil ale wracal sie do obrony az czasem :p a podolskiemu tez zycze dobrze widac ze trudna sytuacja dla niego, a i tak sobie z nia radzi lepiej niz klose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem, czemu się wszyscy tak na niego rzucili (no, prawie wszyscy;) ) przecież 2 lata temu też grał w meczu z nami... i jakoś nikt jego ani Klose od zdrajców nie wyzywał... o co chodzi? o to, że bramki strzelił? a Ty widzę nie płaczesz jakoś bardzo :) chusteczki niepotrzebne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×