Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

przede wszystkim obrony winic nie mozna bo oni byli stawiani pod sciana moim zdaniem zawiodla pomoc krzynowek, nie rpzesadzalbym z jego nieprzydatnoscia, w koncu ma pare cech ktorymi moze przesadzic mecz, nawet jak slabiej gra ale mial cholernie duzo strat i tak jak zawsze lubie patrzec na jego strzaly i za kadym razem mam nadzieje ze zamiast podawac bedzie strzelac, tak dzis mialem nadzieje ze benhauer :D zdejmie go z boiska szybko ale trzymal go widac pamietny mecz z portugalia i ta bramka ktora zdarza sie raz w karierze (choc krzynowkowi juz sie 2 razy zdarzyla :D ) utkwila wszystkim w glowach wiadomo bylo ze na prawym skrzydle bedzie problem, bez blaszczykowskiego ktory nawet jakby gralw tym meczu to bylby po kontuzji i nieograny i tak lobodzinski ma problem z dosrodkowaniami chociaz raz zurawskiemu pilke ladnie wylozyl ale to za malo lewandowski cholera dawal sie zaskakiwac tracil pilki w srodku pola, a jak nei tracil to tak odgrywal do innych ze ci mieli problemy z przyjeciem pilki a on ostatnio tak fajnie i spokojnie w srodku swoja robote odwalal i tyle a niemcy jak szli z atakiem to mijali polska pomoc jednym podaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie->ale my wtedy bylismy slabsi a oni tacy jak teraz, obecnie gramy lepiej i sedziowie beda robic kabaret ale nie az tak jak na mistrzostwach swiata mozemy Austrie pokonac bo tak jak Croatia jestesmy ze 3 razy lepsi, no Croatia to 4 razy i sedzia nie pomogl:) -> 00:09 zielonafasolka->DOKLADNIE -> 00:10 wielbiciel 70B [Myślę, że błędy rozpoczął Benhakker. Krzynówek to całkowite nieporozumienie, nie oglądam meczy ligowych, ale on w reprezentacji w ważnych meczach nigdy dobrze nie grał.]->przepraszam ale to mi wyglada na podszyw albo trolowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee.... mądrze mówicie:) wszyscy trzej:) na detalach to ja się słabo znam, więc wypowiadać się nie będę:) ale chętnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś ;) Pewnie nikt by nie mówił o zdradzie, gdyby obcokrajowiec strzelił brame dla nas. Tylko, że np. taki Guerreiro nie gra przeciwko Brazylii - swojej ojczyźnie, więc to ciut co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie->ale szkopy to swietny zespol a i tak kilka razy ich zaskoczylismy, i byly podania fajne i Roger swietnie gral i szkoda ze Zurawski nie trafil i ten spalony:( a Lewandowskiego to nie lubie bo mi sie kojarzy z dresami z osiedla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta lisiczka ---> no sorki, może coś tam kiedyś Krzynówek pokazał, ale tyle błędów co on robi, to chyba nikt nie powtórzy ;) a kiepska forma zdarza mu się nadwyraz często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami pewnie ze swietny i dostac od nich 2 bramki to nie wstyd ale nie o to chodzi byly bledy, i to razace i trzeba je porpawic bo czesc z nich nei wynikala nawet z tego jak niemcy grali zwykle podworkowe bledy a lewandowskiego pamietam jak kaleczyl w srodku pola jak wchodzil do reprezentacji i bylem pierwszy ktory sie oburzal jak go widzial w reprezentacji ale w ostatnim czasie mi imponowal wlasni espokojem i ograniem a to co dzis pokazal... to nie bylo moze to co gral kiedys, ale mimo wszystko o wiele slabiej niz moze grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel->jak by strzelil gola w pierwszej akcji to bys teraz mowil co innego, wynik wplywa na ocene ? ;) no robi bledy ale please, to sa szkopy z nimi to kazdy robi bledy nawet makaroniarze no i jasne ze powinno to wygladac smolarek i lobodzinski na bokach Zurawski i Roger w ataku OD POCZATKU ale madry Polak po szkodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie-> trzeba zagrac lepiej z Austria i nie e nie robic bledow tylko jak jeden zrobi to drugi asekuracja i wtedy (moim zdaniem) sedzia Austrii nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro, przesadzasz on sam podkresla swoje zwiazki z polska i to nie tylko przed polskimi kamerami, nawet niemcom dajac wywiady mowi to otwarcie w przeciwienstwie do klose ale co, tak to wyglada ze gra tam, jego wybor, ktorego chyba troche... moze nei tyle zaluje, co nie czuje sie do konca komfortwowo tak dzis swiat wyglada, my tez z tego korzystamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream-> 2:0 bylo ale nie o to chodzi szkopy to graja taki troche Arsenal no ja nie wiem czy dobre porownanie ze caly czas presing i bledy sa z nimi zawsze tylko makaroniarze-swietni i umieli powstrzymac ataki, cofaja sie i bronia wszyscy a Polska takich dobrych pilkarzy nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta lisiczka ---> jakby strzelił w pierwszej minucie... pewnie bym się cieszył :) ale to nie zmieniłoby mojej oceny, że Krzynówek myli się jednak wyraźnie częściej niż inni. Może i trafiają mu się dobre akcje, ale czasami mam wrażenie, że z niego taka ciapa. Choćby dzisiaj... jak wyrzucał piłę z autu :D Wiem, że to akurat drobiazg, ale tych drobiazgów jest stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream->w d... to mam, chce zeby Polska zagrala w cwiercfinale a tam zabojady i Wlosi i Rumuni i Hiszpanie-> a co mnie to zdaje sie ze z nimi to mecz moze byc dopiero w finale :O prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to golanski wrzucal ;) a krzynowek ma duzo strat, bo pomimo braku formy czy pewnosci bierze ciezar na siebie tylko za cholere mu dzis nie szlo i moim zdaniem za dlugo gral tylko kto za niego? no wlasnie smolarek zuraw do przodu, a roger za zurawiem to mogloby wypalic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko jednak mam nadzieję, że z grupy wyjdziemy. Austria i Chorwacja... nie będzie łatwo, ale oni są do ogrania o ile Benhakker co nieco pozmienia w składzie i przede wszystkim w ustawieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle ze jest calkiem realna szansa jeszcze owszem mamy gospodarzy, ale to nie jest druzyna pokroju niemcow a jakbysmy zamiast np rumunii trafili do ich grupy, to kazdy jeden mecz by wygladal jak dzisiejszy miekkie nogi do pierwszej siaty jak opadnie napiecie troche gry a potem jak sie chlopaki wyhasaja to druga na dowidzenia :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×