Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelina1985

Ile kosztuje wesele w Polsce?

Polecane posty

Wlasnie zadzwonilam do hotelu, ktory znalazlam w internecie i ktory bardzo mi sie spodobal. Powiedziano mi,ze od osoby chca 340 zl. Praktycznie wliczone jest w to tylko jedzenie i sala. Nie wiem, czy ze mna cos jest nie tak z cenami w Polsce. Myslalam,ze 40 tysiecy zlotych to sporo pieniedzy i mozna miec za to naprawde ladne wesele,ale chyba sie mylilam. Nie wiem kogos stac na wesele w Polsce, bo ja pracuje za granica i nie zarabiam najgorzej, moj chlopa tez calkiem niezle zarabia,ale nie bedzie nas stac,zeby przeznaczyc 80 tysiecy zlotych na wesele. Mozecie mi powiedziec ile Wy placiliscie/ placicie od osoby i w jakich lokalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miec przyjecie w takim miejscu:http://www.hoteldebowy.pl/ i sala nas kosztuje 1000zl,do tego menu 145zl od osoby,oczywiscie bez wodki i innych drinkow. wesele robimy na 50 osob i wydaje mi sie,ze zmiescimy sie w okolo 20 tysiacach,ale jak wyjdzie wiecej,to tez nie zbiedniejemy.a gdzies ty widziala wesela za 80tys zl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.bursztynowypalac.pl To jest link do hotelu. I naprawde chca 340 zl od osoby. Planowalismy wesele gdzies tak na 120 osob wiec tylko za to zaplacilibysmy 40 tysiecy. Do tego alkohol,muzyka, ciasta,tort, sukienka, fraki i same wiecie milion innych rzeczy to bedzie jakies 60-70 tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strasznie drogo, Jeśli też tak uważasz to zmień miejsce wesela na jakieś tańsze :). A jak ci odpowiada to miłej zabawy. Osobiście nie dałabym tyle za wesle.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak uwazam. Tylko,ze to miejsce mi sie bardzo podoba :( Moze, ktora z Was wie o jakiejs stronie internetowej ze spisem miejsc odpowiednich na wesele. A jeszcze moze,ktoras zna jakies linki do agencji,ktore zajmuja sie profesjonalnie organizowaniem wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm m co do agencji wesel, to nie bardzo wiem, bo też uważam że to Zbędne koszty :). Ale co kto woli. Miejsce ładne to fakt, ale ja bym się np bała o to, że goście będą czuli się sztywno, źle itd. Nie mówię, żeby robić wesele w remizie, ale hmmm jeśli masz rodzinę i znajomych nieobytych w takich luksusach to raczej bym zrezygnowała, na koszt czegoś równie ładnego, ale mniej wystawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chlopak nie jest Polakiem wiec bedziemy mieli sporo gosci z zagranicy wiec chcialam,zeby miejsce bylo ladne. Poza tym zawsze chcialam miec wesele w jakims zamku albo dworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie zatrybiło
Można wynająć salę za 80 zł na 2 dni, ale trzeba mieć kogoś kto ugotuje itp., a można znaleźć tanie kucharki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc hejka :) No wesele, wesele, ale przynajmniej nie przez nastepne dwa lata. Simon jest bardzo praktyczny i chce,zebysmy najpierw kupili dom a pozniej zobaczymy jakie fundusze nam zostana na slub. Gdzie mozna wynajac sale za 80zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie nie znam na cenach bo sie nie interesuje ale moja daleka kuzina miala ostatnio slob (sredniej wielkosci miasto) i za 220zl od lebka miala wszystko-jedzenie,alkohol,sala,orkiestra i autko.tylko w sumie kieca i garniak we wlasnym zakresie;)reszta super zorganizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi,ale ja zawsze chcialam miec wesele, tylko,ze nie sadzila,ze bede musiala zaplacic za nie tyle pieniedzy.Naprawde zastanawia mnie jak ludzie niezbyt zamozni moga sobie pozwolic na taki ,, luksus,, jak wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu bierze się kredyt na 40 lat żeby jeszcze dzieciaki nasze mogły go spłacać. Goście zadowoleni, kredytodawca zadowolony tylko młodzi chyba nie bardzo, bo po 40 latach to już nie tacy młodzi. Ja to chyba zostanę organizatorem wesel w przyszłości. Wybuduję sobie pałac i będę ściągać po 500 od łepka. Niezły interes. Ciekawostka: Najwyższa cena o jakiej słyszałam w Polsce to, 550 zł od łepka w krakowskim bodajże, 2 lata temu. Nazwy lokalu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie ma nic dziwnego
ludzie mało zamozni wynajmuja tania sale i tanie kucharki itd, w Polsce spokojnie mozna zrobic wesele na 100osób wcenie ok12tys zł, oczywiscie nie w takim pałacu...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi to nie jest tak,ze nas nie stac. Tylko my wlasnie nie chcemy brac zadnego kredytu. Poza tym nie chcemy brac pieniedzy od rodzicow, chcemy za wszystko zaplacic sami. Moje pobudki sa czysto egoistyczne- nie chce zeby mi sie nikt wtracal, a moj chlopak jest po prostu ambitny. Dziewczyny wkleje dwa linki i powiecie co sadzicie o tych miejscach ? Pierwszy http://www.podewils.pl/ wybierzcie ten w kregu. Drugi http://hotelapollo.pl/ Bardzo bylabym wdzieczna za wasze opienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Apollo sa dwa rodzaje menu do wyboru. Jedno kosztuje 200 zl za osobe, drugie 280. W dwie opcje wliczony jest obiad na poprawiny. I jak czytalam to calkiem sporo sie wydaje tego jedzenia. W Kregu chca 195zl od osoby w to wchodzi 4 daniowy obiad i zimny bufet serwowany przez cala noc. O poprawinach nie ma mowy. Mi sie krag podoba dlatego,ze jest starym zamkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy mi,zeby slub byl w hotelu, bo jak juz wspomnialam moj chlopak nie jest Polakiem i bedziemy mieli sporo gosci z zagranicy i chcialaby,zeby oni mogli przyleciec dzien wczesniej i juz pojechac do miejsca gdzie bedzie wesele. Nie chce, zeby sie tak tulali od jednego miejsca do drugiego przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planowalam,ze wesele bedzie nas kosztowac okolo 40 -50 tysiecy, ale na pewno nie planowalam 70 czy 80. Wyobraz sobie,ze jesli bysmy chceli to miejsce za 340 zl za osobe, co jest rownowaznikiem okolo 100 euro, to moglibysmy znalezc ladne i tansze miejsce tutaj. Ale ja chce miec slub w Polsce i chcialabym blisko miasta, z ktorego pochodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×