Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha11

wiek 30+, waga 80+ ZAPRAZSAM

Polecane posty

no nie wiem,może Ci się mnie żal zrobiło heheheheh a tak poważnie to mówisz tak,jakby tobie czegoś brakowało... a jedyne czego ie widzę na tych fotach to nadwagi:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty naprawde dobrze na tych zdjeciach wygladasz!!! nawet w stroju kąpielowym jak jestes to nie potrafilam sie niczego doszukć:/ jednak póki co nie chce sie z Tobą spotkac heheheheheh :D poczekajmy az schudniemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, mozemy nawet wcześniej.... jeśli uda mi się schudnąć wcześniej 657kg:d żartuję oczywiście możemy się spotkać wcześniej... jakos zniosę to,że jesteś chudzinka w porównaniu ze mną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też zajebista dupa jesteś że tak wspólczesnym językiem polec... konie... hmmm.... znajdą się:D a jak nie to wiesz, zawsze możemy "zajebać" po mrożonym kurczaku z marketu:D hahahahhaha ała znów boli-ta moja głupota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nie przesadzaj już ustaliłysmy,że najważniejsze są dobrze zrobione tipsy, pózniej włosy, charakter i inne pierdoły spadają na plan dalszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no mi sie pewnie pies wpierniczy w nocy do łóżka zawsze wykorzystuje fakt,że mojego lubego nie ma... ale fakt lecimy do łóżęk... do jutra dodziu kolorowych snów!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie wiem czy jetses czy juz uciekłaś,ale ja spadam.... lece do wyrka... dobranoc jeszcze raz no i do rana(bo już jest jutro) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zwykle to co najlepsze to mnie ominie............. porządziłyście bezemnie ale czytało się Was też fajnie:):):) a kacurka to czym leczycie bo bez aspirynki to chyba się nie obędzie kurcze ja padam na pysk o 22, rzadko kiedy wytrzymuje dłużej ale wczoraj to i tak bym się do kompa nie dopchała bo moja połowa okupuje o tej porze, ja przez dzień on w nocy a swoją drogą ciekawe z kim on gada i o czym po przeczytaniu tego co Wy piszecie zastanawiam się kurcze robie się zazdrosna, to prawie jak zdrada:):):) dobrze że tylko wirtualnie , czas na śniadanko i kawe nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zwykle to co najlepsze to mnie ominie............. porządziłyście bezemnie ale czytało się Was też fajnie:):):) a kacurka to czym leczycie bo bez aspirynki to chyba się nie obędzie kurcze ja padam na pysk o 22, rzadko kiedy wytrzymuje dłużej ale wczoraj to i tak bym się do kompa nie dopchała bo moja połowa okupuje o tej porze, ja przez dzień on w nocy a swoją drogą ciekawe z kim on gada i o czym po przeczytaniu tego co Wy piszecie zastanawiam się kurcze robie się zazdrosna, to prawie jak zdrada:):):) dobrze że tylko wirtualnie , czas na śniadanko i kawe nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alusia szkoda ze Cie wczoraj nie byla na imprezce :) a tamte pijaczki to daly czadu widze :) uplakalam sie rano przez te kurczaki :) a co do moich snow spoko, spalam sama jak Wy ale rano \"moje szczescie\" wpadlo mnie obudzic :) Kacorka nie mam, bo nie miewam :) tylko glodna jestem a nie ma co jesc :( poczekam az dzieci zglodnieja to pojda cos kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo..... to sem ja:d właśnie wstałam:D ale wczoraj jeszcze z godznikę z moim lubym w nocy na telefonie wisiałam.... kacorka też nie mam czuje się świetnie:D teraz ubieram się szybciutko i jadę zerknąć na budowę a później do was wróce:D buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś nam sie dodzia ukrywa... czyżby się nam całkiem rozchorowała:( ja w każdym razie wróciłąm już z budowy i cały czas jestem... tzn zabieram się za sprzątanie,ale kafe mam cały czas włączoną więc będę tu zaglądać od czasu do czasu... także piszcie moje drogie... piszcie... już niedługo ważenie:D znów się doczekać nie mogę i znów jednocześnie mam stracha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×