Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia bartusia

czy wasze 2 letnie dzieci budzą się jeszcze w nocy?

Polecane posty

Gość mamusia bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto by sobie odpowiedzieć czy Ty sie budzisz czasem w nocy... Odopowiedz brzmi tak... Dorośli tez budza się w nocy to czemu od dzieci wymagać mamy żeby przesypialy cale noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 15 miesięcy, budzi się o 4.25 i nie śpi do rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzenie sie....ciężko tak ujednolicić to słowo. Chodzi pewnie o płacz w nocy...nie wiem może o budzenie sie na jedzenie...są różne fazy dziecka budzenia sie w nocy. Mój przesypia całe noce ale czasem wstanie po cichutku przyjdzie do naszej sypialni i wciśnie sie do łóżka a czasem spyta\"moge\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ....są rożne urwiski :D Znam maluchy które budzą się i do 4 lat - kurcze koszmar :D Mój budził się do 2 roku po 3-4 razy w nocy! - jak by tego było malo to w nocy musiał mieć jeszcze do picia flachę ciepłego mleczka :P Po 2 roku do chwili obecnej budzi się sporadycznie i to raz,góra dwa razy.Ale powodów jest mnóstwo np zbyt duszno w pokoju, nocne koszmary, za dużo atrakcji w ciągu dnia,za duże zmęczenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
moj syn budzi sie na mleko< czasami zdarza mu sie przespac cala noc>. jest niejadkiem< w dzien je malo> wiec w nocy nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma dwa lata i tez czasami budzi sie w nocy. Wstaje codziennie o 6:00. Jak z zegarkiem w ręku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj zaczal noce przesypiac jak mial ok 8 miesiecy i tak juz zostalo do teraz oczywiscie czasami przebudzi sie i sobie cos pomamrocze ale ja do niego nie chodze, nie pamietam kiedy ostatni raz szlam do jego pokoju w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×