Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goofik19

czy to dobry aparat? pytanko

Polecane posty

Gość goofik19

chce kupic aparat fotograficzny, taki maly lekki, zeby do kieszeni sie zmiescil no i oczywiscie ladnie wygladal :) nie znam sie na tych parametrach aparatowych czy ktos mi moze polecic jakis dobry aparacik? szukalam w sklepach internetowych no bo u mnie w miescie nie ma zadnego sensownego fotogaficznego a w necie troche tych sklepow jest. na hoopla.pl wybralam sobie taki: http://www.hopla.pl/Olympus%2cAparat-Olympus-MJU-850SW-ROZOWY,prod,63402.html 770 zl :/ no ale moze warto??? to i tak rodzice sponsoruja hehe ;) aparat ma mega kolor i wymiary tez sa ok mozecie pomoc mi ocenic te parametry techniczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexrex
upss mi też nie zabanglał :/ ale ostatnio kupowalem cyfrowke, mju ogolnie daje rade, ale akurat w tym parametry mnie nie pokladaja. 8 mpx to sporo ale za te cene wolalbym panasonica DMC-LZ10E-K , ma 10 megapiksow i 5krotny zoom... sprawdz jeszcze na hoopli juz linka nie wrzucam bo i tak nie wlazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofik19
dziex za info, znalazlam ten aparat pana sonego .ale nie jest tak ladny jak ten ktory ja sobie wybralam :P o co chodzi z tymi megapixelami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowyy
Olympus robi dobre cyfrówki, polecam. Kupiłem parę lat temu analogowego Olympusa Mju i działa bez zarzutu, bardzo dużym plusem w Olympusach są obiektywy i intuicyjne menu. A jeśli chodzi o megapiksele to w skrocie one przekladają sie na jakość zdjęć. Im aparat ma ich więcej tym zdjęcie będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofik19
ojej to skoro ma byc lepsze zdjecie to moze wyszukam takie co maja wiecej dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlinowyy nie zawsze tak jest. aparat który ma 10 mega pikseli,nie zawsze jest lepszy od tego ktory ma mniej. zawsze trzeba zwrocic uwage na efektywne piksele. bo aparat moze miec i 10 mega pikseli ale co z tego skoro polowa z nich to beda miksele martwe, czyli nie bioreace udzialu w robieniu zdjecia. kazdy apatar powinien miec taka informacje a jezeli nie ma to pytac sprzedawcow. taki to chwyt marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×