Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 19 lat

rocznik 1989!

Polecane posty

do czasu hehe :P dzisiaj sie mlodo poczulam, jak w sklepie zapytali sie o dowód tożsamości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Switezianeczko ja mam aparat juz drugi rok ale na gorze i chyba zbliza sie ku koncowi :););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego..
jak procentowo wypadlyscie na maturze laski ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa... ja na dol tylko kilka zamwkow zaloze jeszcze dokladnie nie wiem bo nie mam jednego zeba i zeby szparki nie było a moze cały ookaze sie za pare miesiecy no nieststy jak sie chce byc pieknym trzeba czasem cierpiec ale jakie efekty ja juz osze 2rok i efekty sa nagorzej ten regerencyjny bedzie sie nosic ten sciagany bo trzeba tez pozniej przez jakis czas... :(:( ale dobrze ze one wniczym nie przeszkadzaja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :) no wtedy widac najwyrazniej :) i najbardziej boli heheheh ale da sie wytrzymac ja mam 22 lipca wizyte zobaczymy zczy juz mi sciagnie czy jeszcze nie .... ale slonecznie a ja kurcze nie moge sie opalac godzina i wymiekam na słonku chyba tabsy tak działaja namnie... ale i tak jestem brązowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam z kumpela na spacerze dzisiaj i nogi mam opalone i rece i ramiona i wygladam jak debil bo mialam bluzke taka bokserke:D ja na sloncu wytrzymam nie dluzej niz godzine lezac na podworku a kiedys moglam calymi dniami:O ale w weekend wyskocze moze na wode to nadrobie i bede sie smazyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam da sie przeżyć ja kiedys też moglam kurde chyba sie stare robimy... buhahaahahaha w sumie mi tak starczy bo co za dużo tonie zdrowo..ale jeszcze troszke zawsze moglo bysie jeszcze opalic heheh ja lezałam dzis troszke na działeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu nudy moj kochany pojechal w trase a ja myslalam ze uda nam sie w koncu nad jeziorko skoczyc a tu lipa co tam u Was dziewczynki jakas cisza tu nastała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nuuuda :P wyszlabym gdzies bo zal w domu siedziec ale nawet nie ma z kim wiec siedze sobie na kafe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam dzis u siostry zajmowalam sie chrzesnica z moim:P a teraz sobie siedzimy on w cos gra a ja czasem na kafe spogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zaraz ide chyba spac bo jutro chyba czeka mnie wizyta u lekarza jak nie bedzie na urlopie okaze sie jutro moze moj zdarzy wrocic i pojdzie ze mna ...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nieststy jutro skazana na lekarzy chyba ... a dzis mialam male przemeblowanie wpokoju hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 lat
Witram wszystkie razem i kazda z osobna hehe :) ja czekam kiedy moj luby wroci z pracy, bedzie dopiero ok 16 ale ja juz sie pindrze hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z moim sie taak wyspalismy w koncu:):) teraz idziemy na jakies zakupy i ja do fryzjera zrobic cos z wlosami bo mi wypadna w koncu wszystkie😭 masakra co sie z nimi dzieje, i tk juz sa rzadkie bardzo a jescze mi leca:( ale jak zetne to odzyja mam nadzieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 🖐️ fju fju no to niezła rozkimna szczerze mówiąc a teraz ile casu jestes w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×