Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 19 lat

rocznik 1989!

Polecane posty

o wiesz nieraz poprostu sie nie da znam skads ten ból ja jade w lipcu popilnowac chaty ciotce a moj byc moze bedzie w trasie wiec bede tam siedziec sama w miescie ktorego prawie nie znam :( znaajac zycie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 lat
A moj kochany w pracy, bedzie dopiro w piatek.. ale mam nadzieje ze dostne sie na studia juz obojetnie jakie hehe i ze bede mogla na weekendy nocowac z moim chlopakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 lat
no i chyba topik umarl albo wymarly wszystkie 19latki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki ja jestem zdązyłam po dordze ztrasy z moim wskoczyc do fryzjera ehh tyle ostatio na głowie ;) a co tam u Was?? znow mam jasne włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko moje kochanie nie widzialo efekto pracy rąk fryzjera... mam nadzieje ze jeszcze dzis zdąży bo jeszcze w pracy jest... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie by łam w trasie z moiim kochanym w DaniI:classic_cool: jest kierowcą zawodowym wrocilismy nad ranem a po poludniu d o fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIo teraz takbo moge znim jezdzic ale cały rok tz wiecej juz ponad dwa sie mecze tak ale dam rade :) dobrze ze sa wakacje i jezdziw pojedynczej obsadzie to moge znim jezdzic :D:D:D to jest słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt ale co nie zabije to wzmocni tesknota wzbogaca miłość chcialam dac fotke ktora zdrobilam jak jechalismy na mosciee ale ei cche sie logowac w tych fotosikach itp itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj wkoncu jestescie "dorosłą" para i rozwiążecie to jak przystalo n aludzi kochajacych sie i szanujacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kurwa jemu sie powtarza jedna rzecz w kolko a on zaraz i tak swoje robi... boze co za debil juz mam go dosc!!!!!!!!:O:O kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie spokojnie mezczyzni to inna rasa i czasem trzeba odpuscic... szok hehehe im se nei przetłumaczy po ludzku czasem w ogóle ja chyba zmykam pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie nie wiem czy bedzie n taki mily spiac samiutka w lozeczku wole 100% przy nim nawet w aucie ciezarowym ;) dobrejnocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno i pusto oj ja juz przyzwyczajona bo jak tylko moze jest u mnie jak nie jest w pracy prwie mieszka mozna powiedziec:( i jak dlugo nie wyjezdza a pozniej ma wyjazd to tak dziwnie w lozeczku w ogole slodkich kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A R I T A
Hej ja tez jestem z '89:) zaje**** ten nasz rocznik:D jest ktoś z września???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×