Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiku miku juz w koszyku

Giętki Maniek und Warkocz Komety

Polecane posty

Gość skak.anka
Giętki Mianiek, ty jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona waszym zachowanie
Wybaczcie, że jestem dzisiaj taka nieuczesana, ale jak juz mówiłam rozwaliła mnie właśnie wonna pałka owczarka kaukaskiego Łysego Romana. Opierałam sie ile mogłam i o co mogłam, ale to i tak nie zapobiegło rzęsistemu wychlastaniu mnie po twarzy psią frytą. Podniecona idę zapodać sobie kulki analne, w użyciu których jestem mistrzynią. Wkładam je do nosa i wyjmuje uchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona waszym zachowanie
Miałam ja włożyć do nosa i wyciągnąć uchem, ale ucho mam już takie rozepchane (Kaukazy bywają niecierpliwe), że ręka mi sie omskła i trafiłam w tchawicę. Ponieważ jest to jedyna wąska część mojego ciała- umieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skak.anka
bo piszesz jakbys byl(a) kobietą... Tak troche trąca myszką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona waszym zachowanie
Ojej!! Lekarze jednak mnie odratowali! Mimo iż tchawica była wąska, udało się do niej dostać przez pochwę. Jednak opłacalo się ćwiczyć mięśnie Kegla wkładając słownik Oxfordzki do pochwy i dopychając go konewką ogrodową oraz paczką pasztetu z gęsi z Biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee on nawet skrzydeł nie ma to jakis nielot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona waszym zachowanie
co, pedalkom temaciki sie k*wa skoncyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona waszym zachowani
Kulka analna utkwiła mi w oczodole, kiedy próbowalam wsadzic ją tam, wyjąwszy moje sztuczne oko i przeciągnąć do żołądka. Stamtąd trafiłaby do dwunastnicy, następnie do jelita cienkiego, minęłaby esicę, okrężnicę i przeczyściła by mnie gruntownie, także lewatywa na stojąco się nie umywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczona waszym zachowani
kopiuje teksty podszywaczy do worda, zadowalajac sie przy tym ogorasem, zakupionym w Biedronce, posapujac cicho niczym kopulujacy krolik, wyobrazajac sobie miekkiego jak wyprozniona kaszanka fallusa mojego buchaja, ktory probuje osiagnac szczytowanie przy pomocy starej skarpetki wuja Freda, wyciagnietej z kosza z brudna bielizna, nalozonej na przyrodzenie i mocno sciagnietej gumka recepturka ze sloja z konfitura buraczana, zrobiona przez babcie Leokadie, poruszajac swym przyrodzeniem w rytmie piosenki "la camisa negra" miedzy szczebelkami balkonu w socjalnym mieszkaniu stryja Adriana na przedmiesciach Omaszny Malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zniesmaczonej
ic w pezdu stara pezdo nie bedziesz wiecej kopiowac :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prze
ginacie troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nie
"a teraz: sphierdalaj na kaktus i chooj ci na grób" czy wy jestescie ludzmi czy degeneratami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×