Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa

Matki, żony i kochanki- teraz koleżanki

Polecane posty

Gość katarina8588888
CZesc DZiewczyny!!!Co tam u was?Jak przygotowania do swiat? U mnie idzie to strasznie mozolnie moze dlatego ze ogolnie to nie lubie swiat... Straszna bieganina wtedy i pospiech a ja nie tego nie znosze. Fajne jest tylko to ze wtedy wszyscy gromadza sie przy jednym stole i jest tak miło-roodzinnie. Noi jeszcze jeden minus to taki ze zawsze po swietach jest kilka entymetrow wiecej w biodrach :-) Napiszcie co tam u was? Pa pa Miłego dnia-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(elewacja) Cześć kobiety! Dawno mnie tu nie było, ale też zabiegana byłam bardzo, zapracowana i zajęta. A teraz siedzę na laurach, cieszę się osiągnięciami i gotówki nieco przybyło, więc kupiłam zabójcze prezenty, od których bliskim szczęki opadną ;) Ufff, ten rok był bardzo ciekawy pod względem zawodowym i cieszę się, że dałam radę. O kochankowaniu w ogóle nie myślałam, nie chciałam, wręcz wzdragałam się nerwowo na wszelkie mniej lub bardziej zawoalowane propozycje. Artysta ( nr 1) przypuścił ostateczny szturm ( ile go to, biedaka kosztowało- taki wysiłek!) Otóż przyjechał do mojego miasta, żeby się spotkać ze mną. A ja? A ja na to: NIE. Dziękuję, nie mam czasu, był czas, było, minęło, adieu, życzę zdrowia i powodzenia, przesyłam pozdrowienia. Słynny X ( pan nr 2) , który parę lat temu serce mi złamał, teraz- kolegą chce być( miał zmartwienia- wysłuchałam, wsparłam), ale po jakimś czasie zauważyłam pierwsze symptomy dawnego traktowania, echo nieprzyjemnych wspomnień do mnie dotarło, więc... Ja znów : nie mam czasu, było, minęło, adieu, życzę zdrowia i powodzenia i wycofałam się na moją obecną pozycję zajętej zawodowo kobiety. Wampir energetyczny ( nr 1) pozostanie wampirem, a skorpion ( nr 2 ) pozostanie skorpionem, bo taka jego natura. Nie dam się już ukąsić i płakać! Nigdy! Obaj panowie pełni atencji ( że też zawsze wracają!), żałują teraz, w brody sobie plują i wiedzą, ze nigdzie takiej Elewacji nie spotkają :) a ja ? A ja jestem wolna i sympatyczna :D, ale nieosiągalna już. Uff. Chciałabym, żeby każda z nas, uwikłanych doszła do takiego punktu, w którym już nie ma ani złości, ani żalu. Jutro zacznę przygotowania do świąt. Dziewczyny- pisałyście o tych rogalach z Poznania. Ja nie przepadam za nimi, ale dawno temu je jadłam jako przysmak miejscowy i z uprzejmości spożyłam, ale bez zachwytu. Tak, że mi rogali nie trzeba kurierem przesyłać:) Co u was? Nie wiem czy przed świętami zdążę tu zajrzeć, więc już rozpoczynam sezon na składanie życzeń: Spokojnych i dobrych świąt! I spokoju ducha, wolności i zadowolenia z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......http://www.youtube.com/watch?v=bRircB2hwSU x Witajcie , to wyżej .... do posłuchania :) Z czasem wszystko się zaciera, zabliźnia i.... NIE MA już żadnego znaczenia. Nie boli, nie obchodzi, żal znika- obojętne :classic_cool: x Elewacjo 👄, energię swoją wykorzystałaś prawidłowo :) i zobacz jakie wyniki- wszak to MY jesteśmy NAJWAŻNIEJSZE :classic_cool: x Też już żyję Świętami.... chatka posprzątana, część prezentów zrobiona i część zakupów też... Laseczko- stół będzie , jak zwykle pięknie przystrojony.... bajkowy będzie też jak co roku kominek :) Ranek wigilijny rozpoczynam od przystrojenia stołu a potem..... potem już ze spokojem WSZYSTKO i i po kolei :) x Życzę Wam rodzinnych, miłych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spokoju i radości w oczach tych, którzy nas kochają a my ich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Witajcie dziewczyny!!! Zilona po odsłuchaniu pioseneczki której link dodałąs w pierwszym poscie -przyznaje jakie prawdziwe sa te słowa piosenki-"teraz gdy po wszytskim wszystko jest juz niczym"...!!!! U mnie tez juz posprzatana chałupka a prezenty jeszcze w sklepach na półce ale dam rade :-) Nie wiem czy przed swietami bede miec czas jeszcze tu pisac ale gdyby sie złozyło ze nie to Wam wszystkim dziewczyny życze zdrowych i wesołych Świat Bożego Narodzenia pełnych rodzinnego ciepła i serdecznosci.... Dzieki ze jestescie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revolucja gosc
Drogie kolezanki ...z okazji swiat zycze wam wszystkiego najlepszego zeby was wszystkie zyciowe problemy omijaly dalekim lukiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila35
Ja tez wam zycze zdrowych i radosnych swiat:) Katarino to znaczy ze jak jestes teraz przed swietami troche zalatana to moze mniej masz czasu na myslenie o nim....:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Droga Milo kogo masz na mysli?Mozesz mi napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jacobs
Kochane koleżanki z okazji SwiąT Bożego Narodzenia życzę Wam żebyście były zdrowe przede wszystkim zawsze uśmiechnięte i zadowolone z życia i najblizszych,a tak miedzy wierszami zyczę Wam aby świat bajek, fantazji i ułudy naszych wyobrażeń utkanych z niepewosci i niepokoju odeszedł w zapomnienie. Zebyście zawsze czuły się doceniane i nigdy nie zostały zepchniete na drugi plan za waszym przyzwoleniem... Wesołych Swiat Trzcinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt. Miłego spędzenia czasu w rodzinnym gronie, udanych spacerów i pięknej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila35
Katarino no w sumie o tego pana x (bylego),czy myslicz czasem o nim itd,ponoc mial sie wyprowadzic czy zona w ciazy,tak? no i jak tam sie rozwija kontakt z tym facetem z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Droga Milo 35!!! Fajnie ze sie odezwałąs do mnie :-) Kontakt z dawnym Panem "X" rozwija sie tak neutralnie.Telefonicznie wyjasnilismy sobie wszytsko i w sumie bez zalu kazde poszło w swoja strone.On rzeczywiscie sie przeprowadził z żona-z tego co wiem to raczej nie bedzie ponownie tata.Zreszta teraz to juz nie ma to dla mnie znaczenia.Było mineło i wiem ze dobrze sie stało.Za wiele rzeczy wiedziałm o nim takich które mnie tylko zniechecały.A on klasyczny przypadek faceta który szuka ciagłych przygód i raczej nie lubi kiedy ktos nadmiernie sie angazuje.Wiec dobrze sie stało jak sie stało.Moze czasem tam do siebie napiszemy czy sie zdzwonimy ale to tyle.Mimo wszytsko zycze mu jak najlepiej. Z panem z neta czesto piszemy do siebie.NA swieta wysłal mi esemesa z ciepłymi zyczeniami i pozdrowieniami.Jest poza granicami naszego kraju wiec utzrymujemy ze soba kontakt albo przez neta albo przez eski.CZasem tez zadzwoni ale tzrymam dystans bo tak bedzie lepiej.Jest w porzadku ale nie chce juz nigdy wiecej takich hitorii!A co nowego u ciebie? Pozdrawiam i czekam na wiadomosc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elewacjo, Lasko, Revolucjo, Mila, Fantasy, Jacobs, Novaaja , Muszelko, Eeee1, Katarina i Te wszystkie, które kiedyś tu pisały, były na dłużej lub na krótką chwilę...... Wszystkiego, co najlepsze, w Nowym 2014 roku- oczywiście ma On być Najlepszy ze wszystkich lat- pełen dobrych i szczęśliwych dni... dużo radości, miłości bliskich, zadowolenia, zdrowia, przyjaciół tych prawdziwych, dobrych wyborów, rozsądku ale i odrobiny romantyzmu :), abyście zawsze, bez obaw, mogły patrzeć na siebie w lustro :), pogody ducha , i oczywiście MARZEŃ, bo to one nadają życiu sens, sprawiają, że chce nam się wstawać każdego dnia. x a 31 grudnia 2013 roku, szampańskiej sylwestrowej zabawy- nawet tej, na "białej sali" Y👄 Y 👄 Y 👄 Kochajcie i bądźcie kochane ❤️ 🌻 ......http://www.youtube.com/watch?v=CwES8oG6ofE 🌻 Y 🌻Y 🌻 ......http://www.youtube.com/watch?v=UFmyI19XGgU 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elewacja gość
A to ty Zielonaa? Poznaję po wyglądzie wpisu :) Dziękuję! I wzajemnie - cudownych dni w Nowym Roku dla wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina8588888
Kochane kolezanki!!! W tym Nowym 2014 Roku wszytskiego co najlepsze,zdrówka,pogody ducha,szczescia,spełnienia marzen nawet tych najskrytszych,tego abyscie w kazdym dniu tego nowego roku potrafiły znalesc cos pozytywnego dla siebie,byscie potrafiły cieszyc sie z drobiazgów i spełnienia marzen Wam życze -bez nich życie jest szare.Obierajcie sobie cele i z wszystkich sił do nich dążcie!!! Trzymajcie sie kochane i do "poklikania".Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego w 2014 roku dziewczyny:) Mniej nainosci i: W NOWY ROK ŻYCZĘ WAM: A...anioła stróża u boku B...buziaków słodkich miliony C...czasu wolnego dla siebie D...drogi usłanej różami E....ekskluzywnych wakacji F....fury pieniążków G...gwiaździstego nieba H...horoskopu korzystnego I.... i oprócz tego K...kolorowych chwil L...lotów wysokich M...miłosnych uniesień N...nieprzemijającej urody O... oddechu od codziennośc******.pogodnych dni Jacobs R...romantycznych wieczorów S...szalonych nocy T...tylko spełnionych marzeń U...uroku osobistego W...wiary w sukces Z...zawsze uśmiechniętej buzi oraz innych tu nie wymienionych l DO SIEGO ROKU !!! l l * * * * * * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* miało byc naiwności. Post powyzej to ja Jacobs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolucja gosc
Dziewczyny u mnie jest tak strasznie zimno miałam iść do gymu i niech ce mi sie wystawić palca na zewnątrz :( zgnusnieje tutaj .. Odpowiadajcie jak przywitalyscie nowy rok??? Ja na kanapce z mężem ... złożyliśmy sobie życzenie i po północy do łóżeczka .. pierwszy raz tak spędziłam sylwka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewolucjo- ja.... NR 2014- przywitałam z mężem... za oknem fajerwerki , my z lampką szampana- w P. ciepło, jak na styczeń . Przed moim oknem , na trawie kwitną stokrotki :) Słyszałam w tv co się dzieje w USA, u Ciebie pewnie podobnie... x Pozdrawiam laski- zielona 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wywłoki...matko jedyna...takich zon się dorobić!!!!!szok,szok i jeszcze raz szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska najgorsza szmata i idiotka z calego topiku,nastepna to mila,zielona...szkoda gadac,jedyna w miare normalna to elewacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNALAZŁA SIĘ idealna mokra szmata, która jeszcze nie śpi o tej godzinie. Pewnie JAD jej nie pozwala :P. A pisze i kamienuje jakby była bez grzechu. Najgorsze są takie wampiry- najadłaś się przed zaśnięciem, lepiej ci? To wynocha do samotnego wyra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no...napewno bez takiego grzechu!,nawet juz nie chodzi o fakt kochankowania,ale tego poniżania się przed nimi,a oni sie śmieją z tego i w d***e was mają! i to jest okropne!pewnie w łóżku robicie ochydne rzeczy im bo oni tak chcą(łykanie dzieci np.) i to jest masakra właśnie i najgorsze w tym całym kochankowaniu.Ty Laska to sama niewiesz raz męża kochasz raz nienawidzisz.....życze wam żeby wasi mężowie robili to samo LACHOCIAGI bez honoru!!!!!jak ktoś ma inne podejście niż wy to zaraz musi być sam czy sama tak?żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie dobrze gosc to opisala taka jest gorzka prawda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".. bo oni tak chcą(łykanie dzieci np.) .." co to jest??? :P, KTO TAK PISZE, albo jakaś dewota albo jakaś głupia małolata :D albo ktoś o poziomie małpy:P pomińmy to sam pisze ten gość i sam się ze sobą zgadza:P papier wszystko przyjmie z wpisu widać, że piątek był samotny, sobota w południe też, pewnie żadnych planów na wieczór, wychodzi na to, że samotne wyro jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erika45
Bywają pewne granice.....ot co....a tutaj widzę niema tych granic,więc jestem pośrodku.....można zbłądzić....ale....wyjść z twarzą czego o niektórych no niestety nie można powiedzieć.I co jeszcze z jednego g***a wychodzą i już szukają następnego na pocieszenie...smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do poziomu małpy to właśnie jest nim chyba pan odkurzacz czy któryś z kochasi,bo o ile pamiętam to któryś z nich zadał to pytanie swojej ukochanej,gdzieś tam się to przewija w wątku łącznie z analem,więc widac właśnie kto jest na tym poziomie,zostały tutaj tylko przytoczone słowa nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadał pytanie, czy połknę jego dzieci? czy może mi się spuścić na twarz? na ciało, do tyłka i czy byłabym w stanie kochać sie w trójkącie?.....zatkało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dalej Napisała mu, że nawet jak bym się na to wszystko zgodziła, to on i tak za jakiś czas chciałby pięciokątów i i tak by mnie nie chciał. rozumiem że tutaj jest poziom małpy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×