Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocelot73

dr Monika Grzesiak

Polecane posty

Gość Monika,.,.
Nie mam slow na polskich lekarzy! Co jeden to lepszy! Czasami odnoszę wrażenie , ze wogole nie martwią sie o efekty operacji oby tylko pieniadze były wpłacone , i tylko to sie liczy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Milanówek
Polecam serdecznie dr Jachnę-Grzesiak. Miałam wykonane dwie korekty twarzy-przeszczep tłuszczu pod oczy i minififting. Jestem zadowolona, Pani Doktor jest osoba bardzo konkretna i wie, co robi. Anna Milanówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qinia
Właśnie myśle o przeszczepie tłuszczu pod oczy. Nie miałas zgrubien, i nierówności ? Czy tłuszcz miałas podany tylko w dolinę łez , czy pod cała powieke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Milanówek
Miałam przeszczepiony tłuszcz pod całą powiekę, gdyż moim problemem były nie tyle podkrążone oczy, co zapadnięta górna część twarzy. Przez dwa tygodnie bylam mega spuchnieta i pojawił mi się krwiak pod lewym okiem, ale obecnie jest super (jestem miesiąc po). Musiałam tylko wieczorami robic specjalny masaż/ucisk, aby tłuszcz nie tworzył grudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qinia
Anno czy wiesz ile tłuszczu sie wchłonie? Czy moze juz cos sie wchlonelo? Czy widziałaś przed zabiegiem jakiej grubości jest kaniula? Ja mam tez zapadniete powieki dolne,i bardzo bym chciała miec wiecej objętości w nich, a ja wyczuwam palcami kość oczodolowa w zew kątach oka. Przeszczep tłuszczu pod oczy mało kto wykonuje, a w zasadzie nieliczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qinia
Czy przed zabiegiem przeszczepu w piwieki miałas zakładane nakladki zabezpieczajaca na oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Milanowek
Miałam pobrane z kolan po 8ml tłuszczu. Jako ,że robiłam też minilift ,to zabieg był w narkozie i nie wiem,jakie kaniule itp. Efekt ma się utrzymywac ok.5 lat, potem pewnie powtorzę. Jestem póki co zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Milanowek
Dodam,że mam 30 lat i nie chodziło o ubytek tłuszczu. Ja go nigdy tam nie miałam :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qinia
Minilift tzn liftig środkowej części twarzy? Czy nie za wcześnie na tak ingerencyjny zabieg? Ja tez mam 30 lat, i u mnie nikt sie nie chce zgodzić na to. Czy na zdjęciach z przed i po zabiegu widać różnice w Twich powiekach? po 8 ml miałas wstrzykniete w każda z powiek? Przepraszam, ze tak wypytuje, ale jesteś pierwsza osoba po przeszczepie tłuszczu w powieki z ktora pisze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Milanówek
U mnie chodziło o przywrócenie twarzy właściwych proporcji, tzn w twarzy o kształcie gruszki chciałam rozszerzyć górę i zwęzić dół. Sposobem na to było wszczepienie tłuszczu pod powieki i okolice kości policzkowych, a zwężenie dołu poprzez lifting policzków. I nie miałam zwiotczałej skóry, a wprost przeciwnie. Chodziło o podciągnięcie mięśni policzków. Jak widzisz zabieg dosyć skomplikowany i nie tani, ale było warto. Gdybym wiedziała,że taki efekt uzyskam, zrobiłabym to kilka lat wcześniej. A przy okazji przeszczepu tłuszczu-efekt jest o wiele lepszy, niż po serii 5 mezoterapii pod oczy (robiłam 2 lata temu z kiepskim efektem) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qinia
Aniu czyli miałas przeszczep tłuszczu w powieki, policzki plus lifting środkowej części twarzy - czyli policzkow? Taki efekt jaki uzyskałas chciałabym tez osiągnąć . Ania gdybyś nie miala nic przeciwko to czy mogła bys przesłać mi zdjecia z przed i po operacji? Najbardziej zależy mi na powiekach i górnych policzkach. Nie musisz pokazywać mi całej twarzy rozumiem ze nie każdy chce sie pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Milanowek
Mogę wyslać,jednak dopiero jutro będę miała dostęp do starych zdjęć . Na jaką skrzynkę chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Milanówek
wysłałam Ci swoje zdjęcia. Napisz mi proszę, czy o taki właśnie efekt Tobie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qinia
Przed chwila oglądałam zdjecia. Dzięki :-). Wlasnie o taki efekt mi chodzi. Bardzo mi sie podoba twarz młodsza, wypoczeta, i świeża . Naprawdę dr Grzesiak sie postarala, i widać ze zabieg sie udał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Milanówek
Dzięki za miłe słowa. Wysłałam Ci jeszcze dokładny opis przebiegu zabiegu, więc w wolnej chwili zajrzyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_34
Świetny fachowiec, niesamowicie przyjazna kobieta. Powiększałam u niej piersi - mogę określić ją jako CUDOTWÓRCZYNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł/Częstochowa
DO POSZKODOWANEJ: LUDZIE!! SKĄD w Was tyle zawiści? Lepszej bzdury w życiu nie czytałem. Antyreklama połączona z reklamą? Śmiechu warte!!! Ja aż z Częstochowy do Pani Dr przyjeżdzam i jestem jej stałym pacjentem od chyba 4 lat. Przebyłem u niej 4 operacje i po każdej jestem zadowolony. Pełen profesjonalizm. Dr Grzesiak zna się dobrze na tym co robi i wielokrotnie mi to udowodniła. Bardzo dobry lekarz i człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co miałeś robione u tej pani doktor Grzesiak ? Zastanawiam sie nad nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze aby to była antyrekalme tylko prawdziwe opinie po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł/Częstochowa
Wydaję mi się, że antyreklama, przede wszystkim z tego względu, że jestem jej stałym pacjentem i nigdy, ale to nigdy nie spotkałem się z jej strony z jakimkolwiek przykrym doświadczeniem. A robiłem rekonstrukcję nosa ze 4 lata temu, uszy, powieki górne i dolne no i liposukcję z okolic brzucha. Mniej więcej z każdym zabiegiem rok przerwy. Po zabiegach tydzien czasu i juz praktycznie dochodziłem do siebie. Zero powikłan. Minusem dla mnie ogromnym były dojazdy na kontrole bo to dość daleko ode mnie, no ale Pani dr chciała mnie miec na oku po zabiegach - i tu widzisz... to nie jest tak, ze zgarnie kase i ma wszystko gdzies!!! tak jak gdzies tez czytałem. Ja Ci z czystym sumieniem ją polecam bo warto. Ja aż z Czestochowy do niej gnałem :) ale się opłacało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfgju
Panowie ogólnie maja mniejsze wymagania, bo panie po operacji doszukiwac sie bedą najmniejszej asymetri, nierówności itp.., i tez panie w stosunku do panów sa milsze itd, i odwrotnie. Szukam o niej wiecej opini, bo gdyby była naprawdę taka dobra to chętnie bym sie do niej udała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam ! naciągaczka a wszystkie dobre opinie tu napisane napisała na pewno sama Pani doktor Grzesiak robiłam u niej zabieg i jest już 3 lata jak nie mogę patrzeć na siebie w lustrze płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robiłaś u niej dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł/Częstochowa
Tak oczywiście, zapłaciłem dość spore pieniądze tylko po to, aby nie dopatrywać się szczegółów w swojej twarzy, ciele... załosne!!!! zrozumcie to wreszcie drogie Panie, mężczyzna również chce dobrze wyglądac i ma do tego pełne prawo. Nie mam się czego dopatrywać bo wszystko jest tak jak być powinno. Dr grzesiak nie jestem, chociaz wcale nie mówie, ze nie zazdroszcze jej zdolności :) i nie sądze, aby podchodziła do mnie inaczej tylko dlatego ze jestem mężczyzną... spotykałem w klinice na kontroli wiele osób i nikt nie narzekał, a jeszcze najlepsze, ze nie byli to sami mężczyźni:) takze dla mnie to abstrakcja czytając te Wasze oczerniające ją komentarze. Ja i tak nie zmienie zdania i będę bronił kobiety bo uważam że jest świetna i zasługuje w pełni na to... a ja jestem na to żywym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret/Wawa
Wielki pozytyw dla WSPANIAŁEJ PANI DOKTOR! jestem po plastyce powiek górnych i dolnych no i wyglądam o jakieś 15 lat młodziej. Twarz nabrała wyrazistości i jakby wdźięku.Po 10 dniach już mogłam zdjąć okulary, aby pokazać się normalnie na ulicy - opuchlizna szybko zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ponad dwa miesiace po przeszczepie tłuszczu pod oczy..... i mam teraz jedną wielką tragedię. Pod lewym okiem wiszący worek, rozciągnietą skóra, na dodatek wystapiły ciemne sinobrunatne przebarwienia. Dziewczyny zanim podejmiecie decyzję dobrze się zastanówcie nad skutkami ubocznymi. Czasu nie da się cofnąć. Ja przed zabiegiem miałam sińce pod oczami, które ukrywałam makijażem. Po zabiegu mam wielkie ciemne podkowy, których nie ukryje żaden korektor. To co przeżywam wie tylko Pan Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam iść na ten zabieg bo mam zapadliny pod oczami. Współczuje , ale nie łam sie w ostateczności zrobisz u dobrego chirurga plastykę powiek i usunie Ci ten zle wstrzykniety tłuszcz. Miałas zapadniete powieki ? Co mówiła dr Grzesiak na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego robią się podkowy pod oczami po wszczepieniu tłuszczu? Wydaje mi się że lekarze nie potrafią wykonywać poprawnie tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam dr.Grzesiak,robilam u niej powiekszenie piersi-sa sliczne,blizny male i szybko sie goja.mialam asymetrie piersi bardzo lanie ja wyrownala,bardzo czeste kontrole ale to dobrze jest na bierzaco z pacjentem.Serdecznie ja polecam.Pielegniarki tez suuuper i opieka pooperacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×