Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocelot73

dr Monika Grzesiak

Polecane posty

Gość aklosnmd
Witam. Osobiście nie polecam dr Grzesiak ze względu na podejście do pacjenta. Moim zdaniem ta Pani zachowuje się jak maszyna do robienia pieniędzy i bez skrupułów wydusi z każdego ostatni grosz. Na początku jest sympatyczna i miła, nawet potrafi zejść z ceny dopóki nie dojdzie do zabiegu.... Jak już jesteś po, to wychodzi na to, że musisz zapłacić za wiele innych rzeczy o których nikt przed operacją Cie nie poinformował i stajesz przed faktem dokonanym. No i trzeba bulić kasę, bo jak coś nie wyjdzie to będzie na Ciebie, ze nie skorzystałaś z dodatkowych usług, które po zabiegu były konieczne wg doktor żeby uzyskać pożądany efekt. Tylko szkoda ze przed podpisaniem umowy nikt na ten temat nic nie mówił ;/ Bo jak ktoś ma ograniczony fundusz to będzie ciężko. Dodatkowo Pani Grzesiak nałogowo kłamie, nie pamięta o swoich kłamstwach (w końcu zapracowana kobieta, ciągle myśli o pieniądzach więc ciężko spamiętać komu jakie ściemy się puściło) i sama przypadkowo się demaskuje. Nie raz miałam sytuacje, że jednego dnia mówiła jedno, a innym razem okazywało się co innego. Kolejnym moim zastrzeżeniem jest to, że w tej klinice liczy się ilość, a nie jakość. Im więcej klientek, tym więcej pieniędzy. Wszystko jest robione na akord. Nie ważne kim jesteś, ile masz lat, jaki jest Twój stan zdrowia, co chcesz zrobić... Chcesz to masz, abyś zapłaciła... Dodatkowo atmosfera w klinice wydaje się być nie miła. Odniosłam wrażenie, że ta Pani wyżywa się na pracownikach bez powodu. Dla nas klientek udaje miłą, ale w gruncie rzeczy myśli tylko na co mogła by nas jeszcze naciągnąć. Po części to też nasza wina bo same tego chcemy, ale chociaż warto dokonać odpowiedniego wyboru odnośnie miejsca w którym chcemy poddać się "naprawie". Wykonałam jeden, mało inwazyjny zabieg w tej klinice, mówiąc szczerze to efekt nie jest powalający, ale dobrze, że jest jakikolwiek. W każdym bądź razie nie powierzyła bym tej Pani innych moich kompleksów ze względu na jej podejście do pacjentów, pracowników i pieniędzy. Z czego na pierwszym miejscu są pieniądze, którymi ta Pani na pewno kiedyś się zadławi. I zawsze warto przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji poczytać opinie na forach. Część z nich na pewno jest szczera i prawdziwa i może komuś oszczędzi zdrowia, pieniędzy i nerw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za zabieg robilas u tej pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha teb wpis rzekomego ''anestezjologa'' to specjaliści od kryptoreklamy . A w umiejetnosci tej pani nie wierze, dobra reklama w necie , wystarczy zobaczyć zdjęcia nosa w jej galerii , nie powalają , zresztą ona sama ma na 99% robiony nos, i to krzywo. Widac to na stronie gazeta.pl Ogólnie należy unikać tych co od razu wyskakują na pasku'' znany lekarz ''po prawej stronie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie nie polecam ! nie marnujcie pieniędzy. miałem operację nosa u tej pani. nie rozeznałem się wczesniej dokładnie w opiniach na forach. namówiła mnie na totalną korektę, chociaż chciałem poprawić same skrzydełka. nos po operacji jest skrzywiony - czubek skręca w prawo przez co 2 dziurki różnią się wielkością i jedna jest wklęsła a druga wypukła. poza tym z jednej strony pod nosem widać ślady po szwach, jak odcisk jakiejś żyłki. dramat po prostu. 10 tysięcy w błoto. zbieram teraz na korektę u kogoś innego. nos wygląda dobrze jedynie z profilu. najgorsze jest podejście tej pani - byle zarobić, zrobić pracę byle jak i szybko bo jeszcze tego samego dnia czekają ją następne operacje. ją nie obchodzi to że zbierasz latami na operację, liczysz na poprawę wyglądu. zawiodłem się niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa specjaliści od coachingu ;) Niestety wielu naiwnych ludzi się nabiera, jak ognia należy unikać tych, którzy na stronie mają [komentarze ''zadowolonych pacjentów].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani ma chyba wiecej negatywnych niż pozytywnych opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie ma samych negatywnych - sprawdzałam na innych forach - nie mówię o znanym lekarzu bo czytałam że tam różnie jest - ale pozytywne też ma i to sporo Ja mam termin na sierpień, okaże się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wogoe masz wszędzie wizyty i u Zukowskiej i u tej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za zabieg robiłaś aklosnmd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będziesz robiła u Grzesiakowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aklosnmd jesteś? napiszesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abinka
Do pana anestezjologa, pan się tu zniża pisać na tym szambie??? Po co niby? I tak opiinie personelu jak i samego lekarza nie są wiarygodne. Już tu jeden taki był, "dr brud" który sam tu siedział i pisał po tym jak mu nerwy puściły po negatywnych opiniach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka miała robioną operację u tej pani. Jest bardzo niezadowolona i załamana. Nos jej się zapada, nie mogła oddychać, był krzywy i nieładny. Musiała mieć poprawkę, ale nigdy już nie odzyska w pełni ładnego nosa. Żałuję i płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to dobry chirurg i nikt mnie nie przekona że jest inaczej. Zawsze jest jakieś ryzyko komplikacji i pani Monika Grzesiak podczas pierwszej wizyty ma obowiązek rzetelnie to przekazać i to robi. Pacjent więc jest świadomy co może się dziać. Ja powiekszałam u dr Grzesiak piersi i efekt jest na prawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie z troszkę innej beczki Zna ktos z was osobę co pracuje albo pracowała w klinice dr Grzesiak w Warszawie? widziałam ogłoszenie że szuka pielęgniarek do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam z dziewczyna, która robiła u niej lifting środkowej cześć twarzy. Naprawdę ja pięknie zoperowala, widziałam jej zdjecia. Natomiast wieże tez w te negatywne opinie, bo ze swojego doświadczenia wiem, ze te negatywne opinie należy brać pod uwagę na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciała pracować w klinice chirurgii plastycznej jeszcze takiej znanej .... pewnie wymagania sa duże ale ja bym na twoim miejscu spróbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na rozmowie u nich w spawie pracy, warunki super i jakie miejsce -byłabym przeszcześliwa jakby mnie przyjęli, ale wymagania duże, czekam na informacje i nie moge sie doczekać .... a Ty w końcu próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jakie maja wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem po mastektomii.W klinice dr Grzesiak poddałam się zabiegowi przeszczepu własnego tłuszczu.W sumie 4 zabiegi miały mi odbudować utraconą pierś.Nieprawdą jest jak pisze anestezjolog pracujący u dr Grzesiak,ze ta lekarka wykonuje za darmo wieloetapowe operacje u amazonek.BZDURA,BZDURA!!! Pani dr jest bardzo pazerna,kiedy zapłaciłam za 4 zabiegi 43 tys. pani dr oświadczyła,że muszę mieć jeszcze 4 !!! Oczywiście zrezygnowałam z dalszych operacji . Te 4 zabiegi nic nie dały.Efekt żałosny. Uwaga amazonki! Nie dajcie się omamić pani dr .Szkoda zdrowia,pieniędzy. Tylko 1-sza wizyta daje nadzieje a potem już tylko rozmowa na stojąco i kasa,kasa,kasa. Jedno co pani dr robi dobrze,to obstawia się kruczkami prawnymi przed każdym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Wawa
ilosc negatywnych komentarzy mocno mnie dziwi.. jestem po operacji, pewnie dosc nietypowej, po zmniejszenia piersi i jestem mega zadowolona! na pierwszym spotkaniu zadalam wszystkie pytania jakie przyszly mi do glowy, Dr Grzesiak rozrysowala mi jak przebiega zabieg, opisala wszystko i wyjasnila. sama opieka jest super, naprawde mile i pomocne pielegniarki. ja sie strasznie balam samej operacji, ale jeszcze przed co chwila ktos do mnie zagladal zapytac jak sie czuje, czy juz mi lepiej czy nic mi nie potrzeba, tak samo po. Komentarze o pieniadzach dziwia mnie o tyle, ze wiadomo, ze chirurgia plastyczna jest droga i albo sie decydujesz i masz kase albo nie. Ja juz na pierwszej wizycie wiedzialam ile i za co place, i ze wizyty kontrolne tez sa platne, przygotowalam sie na to i nie bylo to dla mnie zaskoczenie, ani nie jest to tez jakas wyjatkowa praktyka akurat u tego lekarza... Dr Grzesiak zrobila mi piekne piersi, poswiecila mi duzo uwagi i czasu, ma dobre wyczucie co do finalnego efektu i rekomenduje rozwiazania, nie ustalilysmy rozmiaru przed, powiedziałam po prostu czego nie chce i rozmiar zrobiła mi dokładnie tak jak sobie to wyobrazalam..Jesli robilabym cokolwiek ze swoim cialem jeszcze raz to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii operacji sie nie wypowiadam, nie wiem - byłam tylko na rozmowie o pracę. Niestety chyba sie nie dostałam bo do mnie nie oddzwonili jeszcze:/ trudno choć - zależało mi na pracy w takim miejscu...ale chyba byłam za młoda- preferują pielęgniarki 26 do 45 lat ja mówili, ja mam dopiero 25. szkoda że nie oddzwonili, ale to ostatnio chyba norma bo nie pierwsze miejsce gdzie byłam na rozmowie i jak nie byli zainteresowani to nie oddzwaniali... ktoś pytał o wymagania Tak co pamiętam Pielęgniarka w klinice dr Grzesia pracuje i na bloku operacyjnym i w gabinecie ambulatoryjnym na przemian. Zajmuje sie też sprzętem, narzędziami, materiałami, spisem rzeczy potrzebnych. Główne zadanie to miła obsługa klientów kliniki. Oczywiście schludny wygląd,zadbane włosy i paznokcie, no jednym słowem- trzeba dobrze wyglądać. Zakaz palenia- całkowity w czasie pracy. Trzeba umieć wkuć się w żyłę. Wymagają kursu pielęgniarki instrumentariuszki lub kursu z anestezjologii i intensywnej terapii. Tyle zapamiętałam z rozmowy Ale kurka- super wymarzone miejsce pracy ja dla mnie przynajmniej ...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagają kursu, a nie skończonych studi? Moze trafi Ci sie w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie takie znowu wygórowane te wymagania jak na takie hmmm "ekskluzywne" miejsce pracy - pracować w klinice chirurgii plastycznej i być przy tym jak poprawiają urodę- bardzo ciekawa praca, o wiele lepiej niz w przychodni robić zastrzyki ;/ szkoda że nie jestem z Warszawy bo bym próbowała na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmur
zdecydowanie nie polecam ! nie marnujcie pieniędzy. miałem lipofilling twarzy u tej pani. nie rozeznałem się wczesniej dokładnie w opiniach na forach. Znalazłem ta pania poprzez Tourmedica. Chciałem właściwie zrobić wyłącznie jeden policzek, ponieważ był lekko zapadniety w wyniku innego zabiegu. Zostałem namówiony na oba policzki. Na końcu uzgodniliśmy, że będzie robiona cała twarz za kwotę 10 tyś zł Już po zdjęciu opatrunku zauważyłem, że skronie nie zostały nawet tknięte. Korygowane były wyłącznie policzki, czoło i oczodoły. Pod oczami były dwa olbrzymie krwawe sińce. Pani dr Grzesiak na konsultacji tłumaczyła się, że za mało miałem tłuszczu i dlatego już nie zrobiła skroni. Po dwóch tygodniach sińce po oczami znikły. Jednak w miejscach gdzie te sińce były, powstały dziury po krwiakach. .dramat po prostu. 10 tysięcy w błoto. najgorsze jest podejście tej pani - byle zarobić, zrobić pracę byle jak i szybko bo jeszcze tego samego dnia czekają ją następne operacje. Jak zwróciłem się z uwagą, że powstały dziury pod oczami po sińcach to zaproponowała kolejny zabieg za 8 tys. ją nie obchodzi to że zbierasz latami na operację, liczysz na poprawę wyglądu. zawiodłem się niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to, w miejscach krwiaków powstały dziury? Możesz to dokładnie opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miejscach pod oczami dziury? Po prostu zapadnięte części skóry na granicy oczodołu/policzka. Organizm wchłonął krew podskórną i dokładnie w tych miejscach skóra się zapadła w stosunku do pozostałej części okalającej jej skóry, gdzie przyjął się tłuszcz wstrzyknięty w trakcie zabiegu. Jest to podobne do miejsca po ospie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zrobiły się doły pod oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dołypod oczami. Pod lewym okiem wielkości 10 gr a pod prawym wielkości 50 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możesz wstawić zdjęcie samych powiek? Napewno mozna to usunąć operacyjnie. Kiedyś chciałam isc do Grzesiak na przeszczep tłuszczu pod oczy. Mianuje sie takim ekspertem w tej dziedzinie, ale po tylu złych opiniach przemyślałam, ze jednak nie jestem w stanie jej zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×