Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocelot73

dr Monika Grzesiak

Polecane posty

Gość wyznanie
Jestem po 3 krotnym zabiegu powiększania piersi własną tkanką tłuszczową. Ostatni zabieg miałam miesiąc temu. Na skórze mam jeszcze przebarwienia od noszenia systemu Brava i blizny po poborze tłuszczu. Na lewej piersi robi się blizna po szwie, którego miało nie być. Wydałam na całość z ok. 32 tysie, które jeszcze spory czas będę spłacać. Nosze Systemu Brava było dla mnie bardzo ciężkie, bo moja skóra źle na niego reagowała. Ogólnie mam kiepską skórę do tego typu zabiegów, podobno jest gruba i średnio się goi. Blizny po poborach u mnie ciemnieją, choć na szczęście malutkie blizny na piersiach po wkuciach są białe i leciutko wypukłe, tak że widać je tylko w odpowiednim świetle. Masaże po zabiegu nie należą do najprzyjemniejszych, pierwsze są najgorsze, później jest coraz lepiej. Ogólnie potrzeba dużo samozaparcia, wytrwałości i pieniędzy, ale gdybym miała możliwość cofnąć się w czasie to oczywiście zrobiłabym to ponownie i to dokładnie u tej samej dr. Grzesiak. Moje historia jest taka, że miałam lekką nadwagę, znaczny niedorozwój piersi i kupę kompleksów. Ten zabieg zmienił mnie fizycznie i psychicznie. Pozbyłam się wstydu i nareszcie czuje się prawdziwą kobietą. Mam piersi! co prawda nie za duże, ale takie których nie będę musiała wymieniać za 10 lat. Dodatkowo poprawiła mi się figura, mam szczuplejsze nogi (miałam pobory z ud) i bardziej płaski brzuch (ostatni pobór był z brzucha). W końcu noszę porządny biustonosz, który w końcu jest wypełniony moimi piersiami i to bez żadnych push - upów! Prawda jest taka, że wszystko ma swą cenę, nikt nie mówił że będzie łatwo, ale marzenia trzeba spełniać! Ja nie żałuje! Mam prawie 27 lat i dopiero zaczynam dobrze się czuć we własnej skórze i to dzięki Pani dr Grzesiak, która pokazała mi taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam Klinikę dr Grzesiak. Jest bardzo dobrym specjalistą rekonstrukcji piersi. Jestem po mastektomii już 10 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na rekonstrukcję metodą przeszczepu własnego tłuszczu po konultacji u dr Grzesiak. Nie żałuję tej decyzji, ponieważ jestem pod opieką najlepszego fachowca. Polecam cały personel Kliniki dr Grzesiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anost
Pod koniec października przeszłam operację symetryzacji i podniesienia piersi. Długo myślałam zanim podjęłam ostateczną decyzję i wybrałam Klinikę dr Grzesiak. Byłam na konsultacjach u kilku lekarzy, ale to dr Grzesiak wzbudziła moje największe zaufanie. Poza tym operuję nowoczesnymi metodami, oszczędzając pacjentkom niepotrzebnego bólu i stresu. Moja operację uważam za udaną. Jestem zadowolona z rezultatów. Wyszłam z kliniki tego samego dnia, kilka godzin po operacji. Jestem cały czas pod opieką Pani doktor. Myślę, że gdybym teraz raz jeszcze decydowała się na taką operację, też wybrałabym Klinikę dr Grzesiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga amazonki! Najlepszym specjalistą rekonstrukcji piersi po mastektomii jest dr Sirek w Bielsku-Białej a nie dr Grzesiak. Byłam pacjentką dr Grzesiak ale nie mogę powiedzieć dobrego słowa o p.dr i o Klinice. Jest po prostu nieuczciwa .duzo obiecuje a efekty przeszczepu tłuszczu żałosne.Jest bardzo pazerna,liczy się tylko kasa. Ogłasza się,że jest jedynym lekarzem w Polsce przeszczepiającym własny tłuszcz a to nieprawda. Operację rekonstrukcji dokończyłam u dr Sirka,jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa.Dr Sirek to cudowny,przesympatyczny człowiek.Atmosfera w Klinice wspaniała a personel przemiły i bardzo pomocny.Opieka poopeacyjna na 6 w skali 1-5. Koleżanki amazonki-strzeżcie się dr Grzesiak i tej Kliniki. Stracicie duże pieniądze i nabawicie się nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poddałam się operacji podniesienia piersi połączonej z przeszczepem własnego tłuszczu. Może to zbyt wcześnie aby wypowiadać się na temat efektu, ponieważ minął dopiero tydzień ale już widzę, że jest ładnie pomimo zasinienia. Obsługa przemiła, a Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu. Zdecydowanie polecam klinikę dr. Grzesiak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 777kasia
Cztery dni temu dr. Grzesiak wykonywała u mnie operację podniesienia piersi. Jestem bardzo szczupłą osobą i zawsze miałam duże i ciężke piersi. Po ciąży jeszcze bardziej schudłam, a piersi niestety stały się jeszcze bardziej obwisłe. Zanim zdecydowałam się na operację zasięgnełam opinii kilku innych chirurgów i zdecydowanie najbardziej do gustu przypadła mi Dr. Grzesiak. Na pierwszym spotkaniu bardzo dokładnie wyjaśniła mi na czym będzie polegał zabieg i jaki będzie efekt. Niczym nie zostałam zaskoczona. Piersi wyglądają pięknie jak u 16to latki:) Rekonwalescencja jest całkowicie bezbolesna. Od wyjścia z kliniki (tego samego dnia wieczorem) nie brałam żadnych środków przeciwbólowych. Piersi są na pewno jeszcze lekko obrzęknięte, ale praktycznie nie ma żadnych zasinień, co jak na tak rozległy zabieg jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Jutro będę miała drugą kontrolę i ze zniecierpliwieniem czekam na zdjęcie szwów i efekt końcowy. Personel kliniki bardzo przyjazny, a Pani dr bardzo miła i przede wszystkim profesjonalna! Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam!!!! robiłam podniesienie piersi i powiększenie za pomocą własnego tłuszczu. Przed zabiegiem dr. przekonywała mnie że zrobi mi piękne piersi. A okazały się one okropne. Nie mogę na nie patrzeć . Brodawki róznią się wielkością, jak założę koszulkę bez stanika to sutki mam nierówne. Wcześniej miałam problem z pokazaniem się mężowi nago (3 ciąże zrobiły swoje), tak teraz jest jeszcze gorzej. Codziennie siedzę w wannie jak się kąpie i płaczę, z bezsilności , z rozczarowania. Czuję się wręcz okaleczona. Za kilka tyg. idę na konsultację do dr Sankowskiego , zobaczę co on może z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pecjentka
Jestem w trakcie rekonstrukcji piersi po mastektomii. Uważam, że dr Grzesiak jest bardzo dobrym specjalistą. Pani doktor ostrzegła mnie, że rekonstrukcja piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej jest procesem długotrwałym i należy uzbroić się w cierpliwość. Aktualnie jestem po czwartym przeszczepie i z radością patrzę jak "rośnie" mi nowa pierś. Zdrową pierś mam już podniesioną i efekt jest rewelacyjny! Dr Grzesiak jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą, ale przede wszystkim człowiekiem. Cały personel Kliniki dr Grzesiak jest bardzo sympatyczny. Jestem dość częstym gościem Kliniki i nigdy nie spotkała mnie jakaś niemiła sytuacja. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pseudo dr. Grzesiak to nadaje się do usuwania ciąży i wyrywania Zębów . Nie zła naciągaczka !!!!! Tylko liczy się kasaaaaaaaa!!!! Uważajcie na nią !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy Panie po przeszczepie tłuszczu w piersi są zorientowane,że ten tłuszcz w 30% wcześniej czy póżniej zaniknie. Wtedy dr Grzesiak Wam zaproponuje 2,3,4 przeszczepy za odpowiednią kasę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak rozumiem , ale czy za odpowiednia kasę którą jej zapłaciłam nie powinna mi zrobić równomiernych brodawek? jak dla mnie ten zabieg był błędem mojego życia. Szkoda że nie zdecydowałam się na innego specjalistę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam wszystkie panie przed dr Grzesiak. Ta kobieta zniszczyla mi twarz za grube pieniądze. Jest mila do momentu wyciągnięcia kasy od pacjenta. Umiejetności zerowe. Mojej kolezance tez zniszczyla to i owo. Jesli jeszcze nie wplacilyscie kasy wycofajcie sie. Pani dr nie mowi prawdy tylko to co chce uslyszec pacjentka. Naprawde serdecznie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej. Możesz powiedzieć co konkretnie zniszczyła? opowiedz swoją historię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"14 marca dr Monika Grzesiak wykonywała u mnie operację podniesienia piersi z jednoczesnym zmniejszeniem i przeszczepem autogennym tkanki tłuszczowej (w celu ujędrnienia górnych kwadratów piersi). Piersi były dość mocno obwiśnięte po przebytych ciążach i długich karmieniach. Zanim zdecydowałam się na operację byłam na konsultacji u 2 innych lekarzy. Niestety były one bardzo szybkie z dość krótkim i zdawkowym wyjaśnieniem co do samego przebiegu zabiegu i techniki. Do tego stopnia, że zaczęłam sie poważnie zastanawiać czy zabieg ten robić. Dopiero konsultacja u Dr Grzesiak była bardzo dokładna i wyczerpująca. Pani doktor ze spokojem i dużą dokładnością wszystko wytłumaczyła począwszy od samej techniki, poprzez przebieg zabiegu, okres rekonwalescencji, efekt jakiego należy się spodziewać, kończąc na uspokojeniu męża ! Pani Dr pokazała nam rownież dużą ilość zdjęć "przed i po" z podobnych zabiegów. Wszystko BARDZO PROFESJONALNIE! Konsultacja w sumie trwała ponad godzinę (u innych lekarzy 15 min.!!!). Rekonwalescencja jest na prawdę bardzo szybka. Nie mogę powiedzieć, że całkowicie bezbolesna ale prawie (3 tabletki przeciwbólowe w pierwszych 2 dobach). Z kliniki wychodzi się tego samego dnia wieczorem. Jutro całkowite zdjęcie szwów, już nie mogę sie doczekać! Piersi wyglądają pięknie jak u nastolatki ! Jestem w nich zakochana!!! Na pewno są jeszcze lekko obrzęknięte, ale praktycznie nie ma już żadnych zasinień, co jak na tak rozległy zabieg jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Aż żal, że tak długo zwlekałam z wykonaniem tego zabiegu. Wszystkim paniom, które mają podobny "problem" ze swoimi piersiami, bardzo ale to BARDZO polecam wykonanie tego zabiegu. Pewność siebie, poczucie własnej estetyki i samoocena wzrasta OGROMNIE!!! Personel kliniki bardzo miły i przyjazny. Pani Doktor profesjonalistka w każdym calu! Szczerze polecam!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem kłamiesz jak z nut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Ś
Witam w dn. 1.04.2016r. przeszłam u Pani Doktor operację powiększenia piersi, implanty 315 ml, anatomiczne, pod gruczoł. Poza dyskomfortem nie odczuwałam zbytniego bólu. Jestem bardzo zadowolona z efektu, piersi są bardzo ładne, a jestem po 2 ciążach i karmieniu. Atmosfera i podejście do pacjenta jak najbardziej na plus. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po obustronnej mastektomii, 13 kwietnia przeszłam u dr Moniki Grzesiak zabieg rekonstrukcji piersi polegający na wymianie implantów z soli fizjologicznej na silikonowe i przeszczepie własnym tłuszczem. Jestem mega zadowolona z efektu. Piersi wyglądają bardzo naturalnie i przede wszystkim są miękkie w dotyku. Polecam tą metodę również dla osób które są po radioterapii. Przed zabiegiem pierś naświetlana była cienka, sina i zimna w dotyku. Po przeszczepie tłuszczu w tym miejscu wróciło krążenie, skóra nabrała ładnego koloru, stała się grubsza, a przede wszystkim ciepła. Mogę z całą pewnością potwierdzić, że Pani doktor jest świetnym specjalistą. Mój przypadek należał do tych skomplikowanych, ponieważ przed operacją obie piersi bardzo różniły się od siebie, a teraz po zabiegu to się zmieniło. Jeszcze jedno co mnie mile zaskoczyło, to to że po operacji nie czułam żadnego bólu. Sama Pani doktor, na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco, zawsze doradzi, pomoże, widać, że przejmuje się swoimi pacjentami. Zdecydowanie polecam rekonstrukcję u Pani dr. Grzesiak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam serdecznie dr Jachnę-Grzesiak z Kliniki Chirurgii Plastycznej w Warszawie. Jestem zadowolona z zabiegu -przeszczep tłuszczu i plastyka brzucha. Pani Doktor jest osobą bardzo konkretną i wie, co robi. Dokładnie mnie obejrzała i wysłuchała, zaproponowała rozwiązanie. Wyjaśniła za i przeciw, odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie. Dr Grzesiak mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dwa tygodnie po zabiegu powiekszania piersi tluszczem. Panią dr Grzesiak polecił mi inny lekarz medycyny estetycznej, ktòrego żona robila sobie u niej taki sam zabieg jak ja. Pani doktor jest bardzo sympatyczna i profesjonalna, wszystko dokladnie tlumaczy i doradza co jest najlepsze w danej chwili. Po zabiegu nie mam na chwile obecną zadnych komplikacji wszystko powoli sie goi, generalnie czuje sie dobrze a efekt na chwile obecna jest swietny. Po takim zabiegu normą jest ze wchłania sie do 30% tkanki tluszczowej wprowadzonej do piersi wiec czekam jak to bedzie wygladalo u mnie. Personel i obsluga bardzo mila. Jedyną dla mnie najwieksza wadą takiego zabiegu sa masaze limfatyczne po dokonanej operacji, sa one bardzo bolesne i gorsze od samego zabiegu ale niestety konieczne aby nie zostaly podskórne blizny. Moim jedynym zastrzeżeniem do kliniki jest to, ze za konsultacje po operacji trzeba płacic 200 zl za wizyte, uwazam ze skoro juz wydalam 8 tysiecy na zabieg plus 500 zl na masaze limfatyczne to sprawdzenie stanu pacjentki po zabiegu powinno byc wliczone w caly koszt. Ale to moja opinia i nie wiem jak jest w innych klinikach. Generalnie jesli chodzi o sam zabieg, profesjonalizm i efekty na chwile obecna nie mam żadnych zastrzezen i goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr Monikę Grzesiak. Jest bardzo konkretna i wie co robi. Uważam,ze jest dobrym specjalistą w zakresie plastyki piersi. U mnie podjęła się rekonstrukcji piersi po mastektomii metodą przeszczepu tłuszczu. Mimo, iż cały proces trwa u mnie ponad rok, to jestem zadowolona.Ostatni zabieg miałam w ubiegłym tygodniu - założenie szwu, co ukształtowało moją pierś. Przez prawie jedenaście lat byłam bez piersi, dlatego dla mnie jest to wielkie przeżycie. Polecam Klinikę dr Grzesiak, ponieważ dzięki Pani Doktor znowu mam pierś. Personel Kliniki to miłe i sympatyczne osoby, dbające o pacjentów. Sama Pani doktor interesuje się swoimi pacjentami. Chirurgia plastyczna to nie tylko wykonywany zawód, ale pasja Pani Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie strzeżcie się przed Grzesiak!!! Ona tylko pieniadze potrafi wyciagac!!! Nie powinna wykonywac tego zawodu, bardzo zły czlowiek!!! Zaplacilam jej 27 000 pln za piersi, ktore spieprzyla! Środoperacyjnie zamawiala dla mnie inne implanty nie informujac mnie o takiej ewentualnosci wczesniej!!! Trzymala mnie rozkrojona zanim dowiezli jej nowe implanty z hurtowni!!! Za dobe w tej okropnej klinice zaplacilam 2000 pln i nikt sie mna nie zajmowal!!! Traumatyczne wspomnienia!!! Strzeżcie sie grzesiak ( specjalnie z malej litery )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ją widziałam w jakimś programie typu chcę być piękna i od razu wiedziałam że ta pani na niczym się nie zna. Dodatkowo sama ma krzywy nos i brzydką skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos naprawde nabiera sie na te wpisy reklamowe?! Nagle tysiace wpisow zadowolonych klientek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam p
Do kliniki dr Grzesiak trafiłem dzięki pozytywnym opiniom zamieszczonym w internecie. Kilkanaście lat żyłem z kaszakiem na głowie, którego bałem się usunąć. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Jestem już po zabiegu, który został przeprowadzony profesjonalnie. Kompetencje, wiedzę i podejście do pacjenta oceniam bardzo wysoko. Serdecznie polecam wszystkim wahającym się. Teraz tylko żałuję, że nie spotkałem Pani Doktor wcześniej. Jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi dr Grzesiak zaproponowała za pozytywną opinię po zabiegu 200 zł zniżki za konsultacje po operacji piersi. Oczywiście nie skorzystałem ponieważ piersi są krzywe i brodawki nierówne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem po operacji u doktor Grzesiak jestem bardzo zadwolona dwa dni po zabiegu piersi miałąm wizyte kontrolna w sumie 4 . Samopoczucie bardzo dobre tego samego dnia wyszłam do domu zabieg miałam 18 listopada dziś sciagam szwy. Nie czułam praktycznie bolu dostałam do domu lek wygląd rewelacja . Mogę z czystym sumieniem polecić doktor w sumie jak sie z nia rozmawia widać ze ma bardzo duze doświadczenie . Mogę dac ocene 5/5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia3737
W klinice Dr Grzesiak zrobiłam operacje nosa. Jestem bardzo niezadowolona z powodu różnych rzeczy, począwszy od traktowania a skończywszy na samych efektach operacji. Wiele rzeczy było byłe jak i chociaż od początku byłam niezadowolona, to nie miałam zamiaru wystawiać negatywnej opinii, bo szkoda mi było nerwów na opisywanie tej całej sytuacji, kiedy dla mnie i tak już nic się nie zmieni, czasu nie cofnę, zwrot pieniędzy, nawet gdyby był możliwy, to i tak nie ma sensu, bo nie o pieniądze chodzi, ale o to, ze na przykład dziś, po ponad roku od operacji znalazłam w nosie kolejny (bo to nie pierwszy raz) wrośnięty w skore, niebieski gruby szew. Najważniejsze jednak jest to, ze od operacji ciągle świszcze i mam zatkany nos oraz lewe ucho, a co do efektów estetycznych to prawie ich nie widać, poza tym, ze w wyniku operacji nos mam przekrzywiony w lewo i jedna z dziurek mam bardzo wąską, a na prawej stronie nosa jakieś wybrzuszenie. Szkoda było czasu, zdrowia i tych, w sumie niewiele wartych pieniędzy na efekt, którego nie widzę i żałuję ze się na to zdecydowałam. A może ktoś inny zrobiłby to lepiej? Tego się już nigdy nie dowiem. Odradzam klinikę Dr Grzesiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z usług dr Grzesiak od 2008 roku. Usuwałam u niej znamiona, robiłam operację nosa, przeszczep tłuszczu pod oczy, plastykę powiek górnych. Właśnie jestem po liposukcji i ponownym transferze tłuszczu w twarz. Wracam do pani dr ponieważ jestem bardzo zadowolona a pani doktor jest superprofesjonalnym i dyskretnym chirurgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam !!! Kliniki dr Grzesiak.Robiłam rekonstrukcję piersi po mastektomii własnym tłuszczem. Efekt mizerny.niesatysfaktujący. Dodatkowo polecam pani doktor kurs szycia.Powinna się jeszcze długo uczyć i mieć więcej pokory. Jest pazerna,liczy się tylko kasa.Pacjent jest na drugim miejscu. Inny lekarz musiał poprawiać po tej lekarce. Była to moja największa pomyłka w życiu,staram się o tym zapomnieć.Przestrzegam póki jest jeszcze czas i mozecie się jeszcze wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w podobnej sytuacji, czy mogę dowiedzieć się u kogo robiła Pani "poprawki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×