Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocelot73

dr Monika Grzesiak

Polecane posty

Gość gość
Tez nie polecam zrezygnowalam z zabiego po rozmowie z osoba ktora mial operowany u dr Grzesiak nos .Mimo ze nos nie wyszedl zle odradzila mi ta operacje ... za wszystko musiala placic ... duzo do opiswyania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Proponuje, jedź do prof.Kobusa on operuje te wszystkie trudne przypadki, jak i po partaczach którzy b.źle wykonali zabiegi i jest w tym naprawdę dobry. Pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesor nie jest we wszystkich op dobry. Przekonałam sie już o tym nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Magdalena z Warszawy. Miałaś juz przeszczep tłuszczu pod oczy? Jak wyszło? Napisz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie zawsze znajdą się osoby zadowolone z zabiegu i te niezadowolone. Przecież w końcu nasze ciało to nie plastelina i chirurg nie do końca jest w stanie zrobić wszystko dokładnie tak jak chcemy , co do milimetra i nie przewidzi np tego jak blizny się zagoją itp To wszystko zależy i od lekarza i od naszego ciała i też od tego czy stosujemy się do zaleceń po operacji , wiele rzeczy ma na to wpływ Powinno się mieć świadomość tego jakie mogą być powikłania a nie tylko zwalać na lekarza że cos wyszło nie tak jak sie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie rozważam powiększenie piersi u dr Grzesiak, znajoma znajomej poleciła. Podobno bardzo dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam sobie biust u dr Grzesiak. Właśnie jestem już po okresie rekonwalescencji i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Biust od zawsze był moim największym kompleksem ze względu na wyraźną asymetrie. Doktor Grzesiak odmieniła moje życie, a posty o jej braku kompetencji są moim zdaniem wyssane z palca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka dziękuję za pomoc. Jestem już po pierwszych konsultacjach i jestem zadowolona, widać, że dr Grzesiak zna się na rzeczy ;) Mam nadzieję, że zabieg łatwo pójdzie bez komplikacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsHa trzymam w takim razie za Ciebie kciuki. Sądzę, że będziesz zadowolona z usług kliniki dr Grzesiak. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Pozdrawiam i napisz jak już będziesz po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie, mam nadzieje, że Pani Grzesiak wykaże się podczas zabiegu jak w trakcie pierwszych konsultacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aerial
W Klinice dr Grzesiak miałam usuwane (wycinane) narośla w bezpośredniej okolicy oka i na skroni. Pani Doktor przede wszystkim odwiodła mnie od zamiaru wypalania lub wymrażania znamion. Zwięźle, konkretnie i wyczerpująco podała argumenty za i przeciw każdej z metod. Zabieg został wykonany od razu w dniu konsultacji, sprawnie i bezboleśnie - miałam poczucie, że jestem w pewnych rękach. Na ostatniej wizycie kontrolnej otrzymałam wskazówki w jaki sposób dbać o blizny. Pani Doktor odpowiedziała na każde moje pytanie i rozwiała wątpliwośc****ersonel również są bardzo pomocny i cierpliwie odpowiadający na pytania. Nacięcia zostały perfekcyjnie zszyte - dwóch blizn już prawie nie widać, trzecia (ok. 3 cm) jest jeszcze widoczna, ale pewnie też nie będzie wkrótce po niej śladu, a plastyczny szef wykonany po mistrzowsku wygląda nawet w tej chwili zdecydowanie lepiej niż znamię. Polecam Dr Monikę Grzesiak. Wpisy przeklejam na kilku forach, bo sama często szukam konkretnych opinii i rekomendacji o specjalistach, z których usług chcę skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem właśnie w trakcie robienia wszystkich potrzebnych badań o ile miałam do tej pory się wahałam to wiem, że klamka zapadła i nie mogę się teraz wycofać ;) Mam nadzieję, że wszystko się uda. Dużo czytam o ewentualnych powikłaniach, o okresie rekonwalescencji i o samej dr Grzesiak i przekonują mnie zarówno opinie o niej jak i jej doświadczenie opisane na stronach chociażby to że należy do Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej a to duży sukces. Obawiam się trochę zabiegu, ale wydaje mi się że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_z_wawy  do gościa
gość Do Magdalena z Warszawy. Miałaś juz przeszczep tłuszczu pod oczy? Jak wyszło? Napisz proszę. No już piszę :) Dopiero wróciłam niedawno ale wiem wiem że obiecałam zdac relację po powrocie Wyszło.... lepiej niż przypuszczałam Efekt niesamowity, twarz młodsza o jakąś dyszkę i wcale nie przesadzam Zresztą sporo osób zauważyło że jakaś rozpromieniona jestem i "wyładniałam" a to tylko ten zabieg Zero bólu praktycznie, bo tego się obawiałam Warto , naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje! Magda napisz mi proszę jak dokładnie dr wstrzyknela Ci tłuszcz ? Pod cała powieke, tylko w dolinę łez czy? Miałaś worki, zapadnietą cała powieka czy moze tylko dolina łez? Ile czasu dochodzilaś do siebie? Jak wygladałas odrazu po przeszczepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ! nie widzisz ordynarnej reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dlaczego reklama? Masz jakieś złe doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dlaczego reklama? Masz jakieś złe doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_z_wawy
a co sie tu dzieje? zaczyna mnie drażnić to forum i jakieś podejrzenia nie będe komentować nawet Szkoda że nie zrobiłam fotek z plastrami pod oczami bo wtedy nie byłoby jakiś chorych dyskusji i chorego czepialstwa Ale w nosie to mam Odp bo może dla kogoś naprawdę jest to ważne Zabieg w znieczuleniu Jak chodzi o moje oczy przed to miałam straszne cienie - ponoć genetyczne - ale jak pamiętam mój tato takie podobne jak ja miał tylko ciągle myśleliśmy że to z jego choroby ... a tu nie- po prostu podobno brak mi tłuszczu pod oczami no i naczynka krwionośne sa na tyle widoczne że daje to obraz siwych cieni- takie oczy kogoś stale niewyspanego albo ... pijącego za wiele. Ja i sie wysypiałam i nie piję zupełnie a cienie jak były tak były. Tylko korektory pomagały No i tam wstrzyknęła mi Pani dr Grzesiakowa tłuszczyk pobrany z pępka = tu mam niewielkie szycie ale zupełnie już niewidoczne i niebolące. Pod oczy wstrzykują takimi igiełkami/ rureczkami więc żadnych szwów nie ma, jedyne co naklejają brązowe plastry pod oczy i to miałam 3 dni - więc lepiej wziąć urlop jak ja albo L4 To w zupełności w normalnym funkcjonowaniu nie przeszkadza, no tylko widać te plastry więc jak ktos się krępuje to w domku najlepiej przesiedzieć ten czas Potem to zupełnie niewidoczne a cienie- zniknęły całkowicie Jedyny minus- trzeba to za jakiś czas powtórzyć bo tłuszczyk niestety zniknie kiedyś- ale tak na ok 2-3 latka mam ponoć spokój jak coś to pytaj jeszcze, postaram się wpaść i odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy masz jakieś zdjęcia powiek z przed i po? Chciałabym zobaczyć czy Twoje powieki wyglądały tj moje. Czy miałaś duże siniaki ? Ile czasu one wchodziły? Czy pod oczami nie masz nierówności? Znieczulenie miejscowe czy ogólne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem jednym z anestezjologów pracującym od 2 lat u Dr Grzesiak. Jestem wstrząśnięty ilością negatywnych opinii. Znam te wszystkie problemy "od kuchni" więc moje obserwacje są bezpośrednie. Podkreślam że nie mam żadnego interesu w tym aby być nieobiektywnym w ocenie. Chcę zwrócić uwagę na to, że każdy pacjent otrzymuje szczegółową pisemną informację na temat planowanego zabiegu jak również wszelkich możliwych powikłań i wyraża na to świadomą zgodę w tym również na to, że może nie zostać osiągnięty zaplanowany efekt. Wszystkie zabiegi chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej są zabiegami ponadstandardowymi którym pacjenc***oddają się dobrowolnie. Nie jest to ratowanie zdrowia czy życia a więc ciąganie lekarza do odpowiedzialności za ewentualne niepowodzenie (przy zachowanych wszelkich zasadach sztuki medycznej) jest delikatnie mówiąc grubym nieporozumieniem. Obserwuję sporą grupę pacjentek o nadmiernych oczekiwaniach i również nie zawsze do końca zrównoważonych psychiczne. Zapewne w tej grupie znajdują się te wszystkie zawsze niezadowolone niezależnie od osiągniętego efektu estetycznego. Często pacjentki nie zgłaszają się na wyznaczone kontrole lub nie przestrzegają zaleceń bo "wiedzą lepiej". W takiej sytuacji trudno mieć pretensje do lekarza, raczej należy skierować je do samego siebie. Co do operacji... Szczególnie spektakularne jeśli chodzi o efekt są zabiegi przeszczepu tkanki tłuszczowej w których Pani Doktor osiągnęła prawdziwe mistrzostwo i jest z całą pewnością najlepszym chirurgiem wykonującym tego typu zabiegi w Polsce. Bezpłatnie wykonuje wieloetapowe zabieg rekonstrukcji piersi po mastektomiach tak więc posądzanie jej o materializm to również niesprawiedliwość. Co do cen zabiegów, raczej nie odbiegają od innych klinik a jakość ma zawsze swoją cenę. Pracowałem również z innymi chirurgami plastycznymi więc mam "przegląd sytuacji". W niedługim czasie sam planuję poddać się małemu zabiegowi, oczywiście wykonanemu przez Dr Grzesiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla pana doktora najlepsza w Polsce czy w Warszawie ? Nie sądzę że ma pan przegląd co jest robione na prowincji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Doktorze a jak wychodzą pani Grzesiak przeszczepy tłuszczu pod oczy? Widziałam wpis jednej dziewczyny która ma poważne problemy, inne dwie są bardzo zadowolone. Nie wiem komu na mam w końcu zaufać . Lekarze ostatnimi czasu bardzo stracili zaufanie pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pana anestezjologa To co pan napisał o dr Grzesiak, nie odbiega od normy przechwalających się ludzi, a wygląda to tak; - mamo, chwalą nas - kto? - my ciebie, a ty nas Więc trochę więcej pokory, a mniej samouwielbienia. To te pacjentki utrzymują was i dobrze sobie żyjecie dzięki nim. Pozdrawiam PS. Niech pan sobie poczyta powyższe maile, a szczególnie radzę wziąć pod uwagę te w których kobiety opisują swoje tragedie po nieudanych zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11asia
Dla mnie szokiem, jest to, że lekarz wychwala lekarza. Poziom poniżej zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
uważajcie na tego Konowała, popsuła mi nos z zewnątrz i w środku i "nie tylko mi".... musiałam przechodzić dodatkowo dwie operacje aby poprawic jej zepsuta robote...ona nie nadaje sie do tego zawodu..stanowczo odradzam...ma dużo spraw sądąwych założonych przez Klientow, jest Oszustka, nie przyznaje sie do winy.... ODRADZAM !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie robiła liposucje z plastyką brzucha i zrobiła to świetnie Może nie zawsze jest miła i uśmiechnięta i niestety się czasem spóźnia ale operacje zrobiła mi na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem umówiona na termin zabiegu u tej pani dr i chyba niepotrzebnie tu chciałam poczytać opinię bo trochę mnie to wystraszyło chociaż z drugiej strony znam osobę co się u tej pani operowała i widziałam jak jej brzuch rewelacyjnie poprawiła więc ... trudno to komentować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uważam że lepiej sie popytać znajomych, moze ktoś korzystał albo zna kogos kto korzystał- tak masz pewniej bo na forach ludzie rózne rzeczy piszą , czasem choćby po to żeby popisać no i tak myśle że częściej pisza jak sa z czegos niezadowoleni niż zadowoleni, dlatego o lekarzach z reguły jest więcej negatywnych opinii niż pozytywnych , jak chyba o wszystkim jak znasz kogoś kogo ta grzesiak operowała i wiesz ze dobrze to idź a nie szukaj opinii na forach, nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×