Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocelot73

dr Monika Grzesiak

Polecane posty

Gość gość
wkleiłam jedyną wyczerpującą odpowiedz lekarza na temat powikłan i skutków ubocznych po przeszczepie tłuszczu na forum estheticon.pl szkoda tylko że nie przeczytałam jej przed zabiegiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna40
Chciałam spytać o korekcję asymetrii piersi własnym tłuszczem. Czy ktoś robił taki zabieg u Pani Grzesiak? Czytałam że tylko u niej wykonywana jest trwała odbudowa piersi tłuszczem nawet po mastektomii albo właśnie powiększenie - ja mam jedną pierś całkowicie to "zrobienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aicha37
Mam podobny problem, również jestem zainteresowana zabiegiem korekcji piersi własnym tłuszczem. Mam pytanie ile zabieg kosztuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!! Nie wiadomo u kogo sie operować a najlepiej wogole nic nie poprawiać , ale ja chce iść na poprawkę, ale do diabła do kogo!!???? Wszędzie zle opinie, wszyscy cos spaprali! Ja juz naprawdę jestem załamana przeszłam juz zbyt wiele jak na jedna głowę kolejnej porażki nie udźwigne! Nie chce tez do końca zycia sie zadreczac swoim obecnym wyglądem:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, chyba mnie Bóg opuścił gdy zdecydowałam się na operację nosa u dr Grzesiak.Byłam przekonana ,ze wybrałam osobę kompetentną zwłaszcza po przeczytaniu artykułu w kolorowej prasie i widząc w klinice na Czerniakowskiej ściany obwieszone dyplomami i certyfikatami.Pełna nadzieji na zgrabny zadarty nosek zdecydowałam się na operację .Odradzam wszystkim tą lekarkę ,nie jestem zadowolona z efektu zabiegu, nos jest krzywy ,koniuszek opada blisko górnej wargi,blizny są widoczne. Dr Grzesiak tworzy nosy nie zadarte lecz siodełkowe i powtarza,że efekt końcowy będzie widoczny po roku lub półtora.Cóż z czasem jej dzieło wygląda coraz gorzej. Gdyby zamiast ciągle mowić o pieniądzach i liczyć 250 zł za krople do nosa i maść mentolową, zajmowała się pacjentami to pewnie grupa osób zadowolonych byłaby liczniejsza. Nie wiem jakie są efekty innych operacji plastycznych ale NIE POLECAM ZABIEGÓW NOSA U DR GRZESIAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii343
A może Twoja lekarka ma rację? Jak dawno miałaś tą operację? Ja pamiętam jak moja siostra miała operowany nos gdzieś we Wrocławiu - tylko ona miała duży garbek- no i serio nos po operacji przez dobrych kilka miesięcy wyglądał niezbyt ładnie, nawet się dziwiłam że wydała tyle pieniędzy a wcale nie jest ładny - ale faktycznie chyba po roku nagle "wypiękniał". Powinnaś to wziąć pod uwagę i spokojnie zaczekać ten czas co mówi Ci Pani doktor bo może niepotrzebnie psujesz jej opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operację nosa miałam już dość dawno temu.Wydaje m się że w miarę jak po zabiegu opuchlizna schodziła zaczęły być widoczne wady "nowego" nosa .Nie takiego efektu się spodziewałam. Nawet porównując zdjęcia przed i po operacji nosa u różnych chirurgów plastycznych da się zauważyć, że efekty pracy dr. Grzesiak nie są rewelacyjne.Szkoda ,że dopiero teraz to zauważyłam. Nie chcę psuć opinii dr Grzesiak gdyż być może inne operacje w jej wykonaniu są bardziej udane , a ich efekty uszczęśliwiają ludzi zwłaszcza, że dla wielu osób koszt jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bee3_3
Ja osobiscie nie wierze ,ze lekarz ktory spapral tyle pacjentek, nagle jest cudowny swietny w innym przypadku i usatysfakcjonowal kogos innego. Wpisy negatywne NA PEWNO sa prawdziwe. A wpisy pozytywne podane tu sa nieprawdziwe, sfabrykowane zwyczajnie - wszystko mozna udowodnic proszac osoby zachwalajace i niezadowolone o przeslanie na priv'a dokumentacji prawdziwej badz rzekomo-swietnej operacji u tej lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halfa_lea
bee .... A ja uważam że bzdury piszesz Jesteś jasnowidzem że wiesz że jedne wpisy NA PEWNO sa prawdziwe a inne nie? Już czytałam na forach ile jest takich osób co krytykują lekarzy bo sa wynajęci przez ich konkurencję, pewnie do takich należysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę aby ktos psuł lekarzowi opinie! Wiesz co za to grozi?! To jest karalne! Natomiast wieże w naganiaczki, ktore zachwalają partaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa... I te naganiaczki oczerniaja okaleczone osoby przez danego partacza .za wszelka cenę nie pozwalając nic złego napisać bo zaraz atakują . Na kafeteri jest tu kilka takich tematów. Teraz i tak przycichlo, ale dwa lata temu to tu pełno tego dziadostwa było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam napisać ze nigdy nic nie robiłam u w/w pani. Napisałam ogólnie jak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie tu widzę coś innego że jak ktoś napisał o tej lekarce coś dobrego to od razu się polała krytyka , że to niby niemożliwe żeby zrobiła coś dobrze To właśnie mnie nakłuło w oczy i to wydaje mi się totalnie niewiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak... Pisz sobie co chcesz lecz nikt darmo lekarzowi nie szarga opini, bo nikt by sie nie odważył tego robić. Widocznie piszą tu osoby po niudanych op od tej pani. Ja u niej nic nie robiłam co prawda myslalam, ale zbyt wiele ma negatywnych wpisów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamya
a mnie sie wydaje że konkurencja by się odważyła wystarczy poczytać na forach że to robią i to nagminnie w różnych tematach Dla mnie to dziwne że ktoś nic u Grzesiak nie robił a tak ją krytykuje i jak tylko ktoś napisał coś dobrego o niej to od razu atak że to niemożliwe ciekawe czemu takiej niby to neutralnej osobie tak zależy na krytyce tej lekarki? to dla mnie jest mocno podpadające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeszczep własnego tłuszczu w piersi... szukam dobrego chirurga na południu Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciagasz kiepskie wnioski kobieto! Ja cos wiem na te tematy bo sama zostałam okaleczona przez pewnego pseudo lekarza, którego jakieś zdziry bardzo broniły! Jestem uczulona na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 29
Dr Monika Grzesiak to wspaniała, ciepła kobietka i doświadczony specjalista. Pani doktor robiła mi operację powiększenia piersi z małego A mam piękne duże B/małe C i jestem najszczęśliwsza na świecie. Atmosfera w klinice podczas całego zabiegu jak i po nim była profesjonalna. Częste kontrole i zaangażowanie Pani Doktor, żebym była zadowolona, Pani Doktor wszystko mi wytłumaczyła, a zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji w trakcie jak i po nim . Teraz mogę cieszyć się pięknym biustem, Dziękuje Pani Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_ M1983
Odradzam powiekszanie piersi u dr Grzesiak. Powiekszalam u niej piersi w maju implantami silikonowymi plus mialam zmniiejszane brodawki. Jak w opisach powyzej konsultacja trwala krotko i dr doradzila mi zabieg.. Miesiac pozniej przyjechalam na zabieg Dr spoznila sie sporo, wzieli mnie do jej pokoju zeby jeszcze raz obejrzec, bylam juz na lekach uspokajajacych i czulam sie jak piijana. Okazalo sie ze byly przygotowane nieodpowiednie implanty zaluje ze nie zrezygnowalam z zabiegu. Po zabiegu zobaczylam koszmar lewa brodawka byla duzo wieksza od prawej i skkora sie rozeszla i mam ohydna blizne wokol. Implanty byly zle dobrane. Wyjelam u innej lekarki 2 tygodnie temu, ktora stwierdzila ze sa za duze - zle dobrane. Nieliczac pieniedzy zmarnowaych na zabieg oraz usuniecie nadal mam duza roznice miedzy brodawkami plus wielka blizna wookol lewej za miesiac bede miala zabieg wyrownujacy je plus kolejne pieniadze wydane zeby odzyskac normalne piersi. Co gorsza po zabiegu jak pokazalam Dr Grzesiak piersi i roznice w brodawkach zero jakiejs skruchy i chciala wziac kolejne pieniadze na wyrownanie ich. Koszmar, duzo lez, niepotrzebne stresy ale mam nauczke na cale zycie. I przestrzegam przed ta lekarka. Lekcewazy pacjentow i rowniez oczulam ze pacjent ja wogole nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle! I pomyśleć ze ja sie do niej wybierałam na poprawkę po innym pseudo lekarzu! Nie wiadomo komu mozna udać w tym zakłamanym kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klinice u dr. Grzesiak zwróciło moją uwagę zachowanie personelu. W obecności dr. są strasznie spięte i małomówne .Natomiast jeżeli chodzi o samą dr. to nie podobało mi się materialne podejście do pacjenta oraz namawianie do kolejnych zabiegów .Ciekawa jestem jakie są wyniki spraw sądowych za nieudane operacje plastyczne . Czy ktoś wie coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Majka Powinnaś tę " wstrętną babę" podać do sądu, masz przecież niezbite dowody, ktoś powinien wreszcie nauczyć ją, że za błędy srogo się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_z_wawy
Byłam u tej lekarki na konsultacji w zeszłym tyg. Wg mnie ona nie ma materialnego podejścia tylko jest po prostu bardzo konkretna i rzeczowa i to może budzić rożne odczucia zapewne. Może faktycznie nieco za mało czasu poświęca pacjentowi - ale z perspektywy tak sobie myślę że jak ma tak dużo pacjentów to nie ma tez czasu na godzinną konsultację i jak szybko wyłoży w czym rzecz - u mnie trwało to 40 minut- to nie chce tracić czasu. Ja to trochę rozumiem bo sama mam taki zawód że szybko chce załatwić klienta żeby mieć czas na następnego Może jak lekarz ma mało pacjentów to jest w stanie poświęcić na konsultacje godzinę czy dwie, pewnie tak Ale co istotne dla mnie- wszystko dokładnie mi wyjaśniła i odpowiedziała na wszystkie pytania bardzo rzeczowo , jak brakło mi pytań to faktycznie szybko wyznaczyła datę zabiegu, no ale o to mi w końcu chodziło. Po wizycie nie mam zastrzeżeń ani do niej jako osoby ani do samej konsultacji, wg mnie odbyła się całkiem poprawnie Ja chce wstrzyknąć sobie tłuszcz po oczy. Dlatego u niej, że wiem że to robi dobrze bo mąż koleżanki z pracy już to u niej zrobił - widziałam efekt na własne oczy więc nie mam żadnych obiekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie chcące skorygować biust nie zastanawiają się przed zabiegiem co będzie jak znajdą się w odsetku pacjentek, których dotknęły powikłania. Nie chcą nawet o tym myśleć, by nie zapeszać. Przyszła Pacjentko jednak polecam zapoznanie się tą ciemniejszą stroną zabiegów korekcji piersi. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/142/ciemniejsza-strona-korekcji-piersi-powiklania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Magdalena z wawy. Kiedy idziesz na zabieg? Mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena_z_wawy
Ja mam zabieg w przyszłym tygodniu Bardzo zależało mi na szybkim terminie bo tuż po świętach jadę na krótkie "wakacje" i chcę wreszcie przestać straszyć swoim ciągłym zmęczonym wyglądem No i święta tez przywitam już niepodkrązonymi oczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciało dokładnie masz problem doły na całej powiece czy tylko dolinę łez? Jakie są komplikacje po tym zabiegu? Czy wiesz gdzie będziesz miała wstrzyknięty dokładnie tłuszcz? Pod cała powieke czy w dolinę łez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Magdalena z wawy. Napisz czy już miałaś zabieg. Najlepiej podaj mi swojego e maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem prawie dwa miesiące po plastyce brzucha u niej i przestrzegam was ludzie nie łaszczcie się na jej niższe ceny- ma sporo ukrytych kosztów, potwierdzam miła jest tylko na pierwszej konsultacji - notorycznie się spóźnia i niestety ale z efektu nie jestem zadowolona. Jeśli kogoś interesuje szczegółowo moja historia to chętnie się podzielę, przestrzegę, doradzę. Psychicznie się z nią umęczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już naprawdę nie wiem do kogo mam sie udać po pomoc. Jestem po nieudanej operacji od roku nieustannie szukam lekarza gdzie nie wejdę to jakieś niemile niespodzianki. Nie wiem komu w końcu będę mogła zaufać chyba nie ma takiego lekarza. Mam wrażenie ze jazdy tylko czeka na zarobek nie liczą sie dla nich efekty operacji , psychika pacjenta., czy w tym kraju naprawdę nie ma dobrych specjalistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×