Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocelot73

dr Monika Grzesiak

Polecane posty

Gość gość
Poprawkę robiłam u dr Sirka w Bielsku-Białej w Centrum Medycyny Rekonstrukcyjnej Doskonały fachowiec .przemiły człowiek,opieka wspaniała. Klinika prywatna ale amazonki NIE PŁACĄ.dotąd była refundacja NFZ.Po reformie ministra Radziwiłla nie wiadomo czy dalej będzie bezplatnie.Implanty najwyższej jakości -Mentor,Polytech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuj***ardzo! Słyszałam o tym lekarzu, ale ja mam do Bielska ponad 500 km, a na pewno na jednej wizycie się nie skończy. Żałuję, że podjęłam się rekonstrukcji metodà przeszczepu tłuszczu, męczyłam się dwa lata i efekt mizerny, już nie mówiąc o kwestii finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra ... a jak czytam opinie niezadowolonych to mówi samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pokonywałam takie odległości . Dr Sirek ma pacjentki z Warszawy,Rzeszowa ,Niemiec,UK Może warto zaryzykować? Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy może mi Pani jeszcze podpowiedzieć jak umówić się na wizytę? Jak długo czekała Pani na zabieg? Z góry serdecznie dziękuję>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DrSirek kwalifikuje do zabiegu w poniedziałki na 2piętrze CMR w B-Bialej.Trzeba zadzwonić do Pani Ali to Ona umawia wizyty-nr telefonu jest na stronie Szpitala.Pani Ala jest b.pomocna.Na wizytę z NFZ trzeba długo czekać,dlatego lepiej zapłacic 150 zł i od razu mozna się dostać do dr.Czas oczekiwania dotąd byl 1-2-3 mce ,ale CMR chyba ma już do kwietnia wykorzystany kontrat. Zyczę Pani powodzenia.Odwagi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za szczegółowe informacje :) Dała mi Pani nadzieję, którą już straciłam. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę się jeszcze odezwać. Odpowiem na kazde pytanie. Pozdrawiam. Nana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarejestrowałam się, niestety mimo że prywatnie to termin 10 lipiec :(. A czy może słyszała Pani o dr Szychcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać,że dr jest rozchwytywany.ma b.dobre opinie. Proponuję poprosić Panią Alę aby wpisała Panią na listę rezerwową i dała znać jak ktoś zrezygnuje lub wypanie z prywatnej kolejki.Ubłagać,że idzie lato i chciałaby Pani zacząć żyć normalnie. Czasami pacjentki z różnych przyczyn np.losowych rezygnują. Chyba chodziło o dr Szczyta z Warszawy. Kiedy ja byłam zainteresowana to wiz.u niego prywatna była za 3 !!! lata ,o ile się orientuję to nie operuje na NFZ. Pozdrawiam ciepło. Nana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klinice Dr Grzesiak miałam operację redukcji piersi. Na pierwszej wizycie podane zostały wszystkie niezbędne informacje. Operacja wykonana sprawnie, obsługa uprzejma miła i fachowa. Polecam wszystkim klinikę Dr Grzesiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jednak duża różnica między zabiegiem redukcji piersi a rekonstrukcją gruczołu z powodu mastektomii z czym dr Grzesiak ma duuuuuży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha36
Mialam zabieg powiększenia piersi kilka dni temu,wszystko jak do tej pory ok, podczas wizyty trwającej ok 1,5 h dr Grzesiak zobrazowała temat zabiegu,wyglądu bardzo rzeczowo, wyjaśniła jakie mogą a nie musza wystąpić komplikacje, ciało każdej kobiety jest inne , goi sie inaczej- nie ma dwóch takich samych- dr widząc moja figurę sama zaproponowała rozmiar implantów ,aby wygląd byl naturalny, Poinstruowała mnie jak dbać o piersi po zabiegu, aby zapobiec niepotrzebnym dolegliwościom, Wiadomo trzeba czasu,aby wszystko doszło do siebie,pozrastało sie itd, każda z nas ma asymetrię, czasami nie mozna doprowadzić jej do stanu jaki oczekujemy, co do kasy jak niektórzy piszą, co w dzisiejszych czasach jest na fundusz? Cenę dr przedstawiła na pierwszej wizycie, niespodzianek nie było - cieszę sie ze trafiłam w ręce pani dr Grzesiak - chociażby dlatego ze jest kobieta No i dobrym chirurgiem. Myśle,ze jeżeli jestesmy zdecydowani ba jakiś krok to warto zaufać specjaliście . Pozdrawiam wszystkich przed i po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po operacji u dr Grzesiak też miałam bardzo brzydką,szeroką bliznę ale inny lekarz dokonał cudu i nie ma już śladu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja bardzo polecam dr Grzesiak. W zeszłym tygodniu miała operacje redukcji piersi z podnoszeniem techniką pionowa. Piersi ładnie wyszły , sama Pani Monika i cały personel kliniki bardzo miły , pomocny , konsultacja przed zabiegiem konkretna , rzetelna odrazu poczułam zaufanie do tego miejsca i Pani Grzesiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia O
Jestem tydzień po zabiegu zmniejszenia piersi w klinice Dr Grzesiak. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, poinformowała mnie o wszystkim. PIERSI WYGLĄDAJĄ NAPRAWDĘ DOBRZE. Nie są jednak takie małe jak chciałam. Jednak już wcześniejszy lekarz, u którego byłam na konsultacji, powiedział, że nie da się ich zmniejszyć do rozmiaru, który bym preferowała. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×