Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość Karneval
Niestety, ale obracam sie w kregu osob w okolicach 30, sa tacy co wygladaj dojrzalej i tacy co mlodziej, normalna sprawa, ale Grzegorz wyglada na tym zdjeciu na minimum 35 lat, ma zmeczona twarz, worki pod oczami, zamglone spojrzenie, ma meskie rysy twarzy, wyraziste, akurat w oczach to nie widze ani blysku ani radosci, smutek jakby spotkalo go cos przykrego. Pisze to obiektywnie. On wyglada jak moj wujek, ktory ma 50 lat, ktoremu wszyscy daja 40, maja podobny typ urody. Z tym szukaniem go na facebooku to troche przesada. Moze twoj brat staro wyglada, ale nie kazdy jest taki jak twoj brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolaty lecą na starych chłopów, stare chłopy lecą na małolaty = wszystko na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Grzesia napewno nie poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ich tam Wie. Pewne jest to że Grzesiu na pewno na nich nie Poleci, no nie Grzesiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Nie ma jak wyskakiwać z aktorem, który 40 latkiem był 42 lata temu. A może porozmawiajmy o takich nazwiskach jak(losowi aktorzy z internetu, nie mnie oceniać ich talent lub brak talentu aktorskiego): Andrzej Młynarczyk (36) Paweł Małaszyński(40) Mateusz Damięcki(35) Michał Żebrowski(44) Marcin Dorociński(43) Piotr Adamczyk(44) Krystian Wieczorek(41) Różnica jest między tymi wyżej a Andrzejem Kopiczyńskim. Akurat to, że Grzegorz, wygląda od tego aktora młodziej nic nie znaczy, bo ten aktor(na obecne standardy) wyglądał wtedy staro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karneval widzę, że odrobiłaś pracę domową ;) ci aktorzy to jednak chłopaki z górnej półki, Zdecydowanie. Nie jeden facet przy nich w padnie w kompleksy W kompleksy mogą nawet przy nich wpaść kobiety 30letnie. Ale przyglądając się im jednak bliżej napewno można dostrzec niedoskonałości Ten http://andrzejmlynarczyk.pl/wp-content/uploads/2015/02/Andrzej_Mlynarczyk_Aktor.jpg ma na przykład opadającą skórę zakrywającą Oko, Ale cała reszta w Młynarczyku jest Oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najbardziej Młynarczykowi ponieważ blokuje pole widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakola!!!. Grzegorz nie ma większych niż drugi Kandydat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Może to są ciacha, ale i takich zwykłych mężczyzn też nie brakuje. Nawet ci ładni albo przeciętni, mogliby uchodzić za przystojniaków, tylko niektórym się nie chce. Dla mnie taki Adamczyk jest aseksualny, tak samo Szyc czy taki Karolak, który jest obleśny. A jednak widać różnice pomiędzy twarzą 36 letniego aktora a tego po 40, spójrz na tych w wieku 30 lat. No niestety, ale Grześ nie wygląda na młodszego o 10 lat. Ma dojrzały wygląd jak to facet w okolicach 40, przynajmniej na tym zdjęciu na gg. Może na tych zdjęciach na fb inaczej wygląda, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Zrozum, wymienieni wyżej aktorzy nie mają służyć porównaniu uroda Grzegorza, a przystojni polscy aktorzy, ale mają służyć jako przeciw waga do zamieszczonego wcześniej zdjęcia aktora z 40 latka, który wygląda staro,oczywiście jest to też pewien materiał porównawczy wyglądu twarzy mężczyzny po 40, a tych w okolicach 30 albo po 30. Czyli Grzegorz może i jest zadbany, dobrze się trzyma, ale nie wygląda jak 30 latek, na tym zdjęciu z gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznasz mnie bo to ja
skrępowany 2016.11.02 ;) Myślę że to niemożliwe żebyś jej nie poznał "w setkach twarzy widzę twoją twarz" "Może jeszcze mnie rozpoznasz pośród ludzi w gęstym tłumie" A powiem szczerze że ja to troszeczkę inaczej odbieram , jakby autor chciał powiedzieć zobacz mnie , dostrzeż mnie , zwróć na mnie uwagę ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. Karolak jest obleśny, Prawda. A Grzegorz nie wygląda może na 10 lat młodszego, Ale swój wiek dobrze prezentuje Ludzie różnie się starzeją a każdy jeszcze dostrzega tylko wybrane elementy urody drugiej osoby stąd różnie odbieramy tych samych Facetów. Mi naj bardziej przeszkadzają włosy w uszach - jak mężczyzna się starzeje to często wyrastają - powinni sobie je golić. Karneval!!!. czego najbardziej nie lubisz w zaniedbaniu wyglądu przez Facetów?. I prośba do Grzegorza jeśli to jeszcze czytasz uaktualniej swoje zdjęcie bo to jest nieaktulane prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Jasne, Grzegorz calkiem niezle wyglada, ale on sam pisal jak to niby mlodo wyglada, na 30 lat, lepsze zdjecie prosze, to wtedy zobaczymy. A co mi przeszkadza, czy starszy czy mlodszy to: Brak higieny i zaniedbane zeby. Z wygladu i charakteru takie Karolaki. Bardziej niz wyglad przeszkadza mi charakter albo zachowanie jak u typowego buca i chama, egoista z przerostem ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak!!!. Higiena jamy ustnej to podstawa Nie ma nic okropniejszego od nieświeżego zapachu spowodowanego psującymi się zębami - ble :( lub resztkami obiadu zjedzonego kilka dni Wcześniej. Nie lubię jak panowie nie zmieniają skarpetek lub próbują ukryć nieświeży zapach stosując dezodorant Widzę Karnewal że na prawdę nie lubisz Karolaka ;) Jest to spowodowane jakimiś rolami które Zagrał? Czy znasz go trochę bardziej osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Karolak to dobry przyklad tego czego nie lubie, akurat nie wpadl mi nikt inny do glowy.:D Higiena osobista to podstawa. Reszta to kwestia gustu, choc nie zawsze spodoba nam sie osoba w naszym typie, moze byc to ktos, kto w innej sytacji, bylby nieatrakcyjny w naszych oczach, a jednak bardzo nam sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Bravo Karneval, nie cierpie braku higieny osobistej, jamy ustnej, szczegolnie nie lubie byc nieogolony, a o wlosach w uszach to juz wogole, dziekuje za ocene mojej osoby z wygladu, oraz generalnie, tak te zdjecie z gg jest aktualne ma kilka miesiecy, owszem wyszedlem na nim troche zmeczony, poniewaz zycie tak indykuje, mimo ze o siebie dbam, Rowniez uwielbiam zapachy, perfum uzywam na codzien, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrępowany
Poznasz mnie, :) u mnie wszystko jest możliwe. Głupio mi. Nie słyszałem wcześniej tej piosenki, myślałem, że to wiersz. :) Dużo w niej prawdy: "Wiem, że na tej drodze mogę spotkać Cię więc idę, biegnę cały czas" Prawdy najprawdziwszej: "Taki ktoś zdarza się w życiu jeden raz" Interpretacja zawsze zależy od kontekstu - Twoja podoba mi się, jest bardziej uniwersalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karneval!!!. Często bywa także cechy pewne nam się spodobają które nam się wcześniej nie podobały bo posiada je osoba w której inne cechy nam się Podobają, no jakoś Tak. To miałaś na myśli Karneval???. Grzegorzu co zrobiło z Tb Życie?. Indykuje Cb Życie?. Grzegorz nie wyglądasz źle Nie masz nadwagi chyba Jesteś Budowniczym?. Ćwiczysz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Nie mam nadwagi owszem troche sportu uzywam, bieganie, jazda rowerem czasami ciezary, czasem siatkowka. Dbanie to podstawa, oraz savoir vivre u mezczyzny. Tak miedzy innymi jestem budowniczym, aranzatorem, dekoratorem, monterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzegorz z ciekawosci zapytam Jakie masz czasy na jakie odleglosci w Bbbieganiu???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec czy masz jakiekolwiek szanse u dużo straszego faceta, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsi faceci juz nie mają takiej mocnej potencji jak młodzi.... ale podobno są lepsi w łóżku niż młodziki. Mój facet jest ode mnie starszy 25 lat i widzę, że czasem nie domaga ale na to jest jeden sposób ten suplement diety http://wzaufaniu.pl/pl/p/LONG-MEN-na-potencje-3-opakowania/9418. Działa w 30 minut i nie ma możliwości, żeby nie zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Czasem kierujac sie uczuciem wybieramy partnera, ktory moze mocno odbiegac od naszego idealu, moze nawet byc przeciwienstwem tego czego zazwyczaj poszukujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karnewal!!!. Wydaje mi sie ze gdy kierujemy sie uczuciem to wybierzeM.Y partnera bardziej odpowiedniego niz wtedy gdy sluchamy Rozumu, chyba ze masz na mysli jakies pochopne Decyzje??? To jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Masz racje i nie masz racji, miłość zaślepia i często nie chcemy dostrzec poważnych wad partnera, a nawet tłumaczymy go. Powinniśmy wybrać kogoś kto nam się podoba, ale też musimy patrzeć na niego nie tylko przez różowe okulary, ale też głową, niekoniecznie musi ta osoba być alkoholikiem albo przestępcą, ale może ty jesteś pedantką, a on strasznym bałaganiarzem. Bardziej jednak chodzi mi o zbiór cech charakteru lub wyglądu, czyli ktoś lubi wysokie blondynki, a zakocha się w rudowłosej, drobnej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze oceniajac kogos rozumem ocenimy tylko wybrane cechy Te, ktore teraz sa dla nas istotne natomiast uzywajac uczucia dokonamy oceny calosciowej rowniez tych cech z ktorych teraz swiadomie nie zdajemy sobie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Ja kochalem rozumem, oraz sercem, a i tak zostalem sam, tylko marzenia i obietnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×