Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość gość
Widzę że niestety nie da się porozmawiać, chyba jednak nie jest to odpowiednie forum by o czymkolwiek porozmawiać, widzę że mam doczynienia z samymi lingwistami, purystami, a może profesorowie w wieku 20 lat? Brak odpowiedniego zachowania, brak klasy co widać po waszych wypowiedziach, przykro mi pisać w ten sposób, ale niestety taka jest prawda. Amator kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że niestety nie da się porozmawiać, chyba jednak nie jest to odpowiednie forum by o czymkolwiek porozmawiać, widzę że mam doczynienia z samymi lingwistami, purystami, a może profesorowie w wieku 20 lat? Brak odpowiedniego zachowania, brak klasy co widać po waszych wypowiedziach, przykro mi pisać w ten sposób, ale niestety taka jest prawda. Amator kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biurokrata na wakacjach
Amator kąpieli :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosze pana o link do zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Sam sobie wyrobiles taka opinie.Jesli ubierzesz strach na wroble w garnitur, to kim on bedzie? Znanym doktorem, adwokatem, profesorem? Nie, nadal bedzie strachem na wroble. Swoja intryge mozesz uznac za nieudana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karneval z tego co widzę jesteś również młodą osobą, ale niestety bardzo kontrowersyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy jest tu ktos chcący się zapoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację - zwykle ze sprawdzianów z ortografii miałem "szóstki", możesz mnie zatem z pewnym przymrużeniem oka uznać za lingwistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes...Twoj styl jest tak charakterystyczny..i tak smieszny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karneval dziś i Grzes2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzes wcale nie jest zamozny pokazuje zdjecia z jakiejs zapyzialej nory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontrowersyjna??? Bo wali Ci prawde miedzy oczy? Niewygodna prawde...nie podoba Ci sie to,co czytasz tu na swoj temat. Dziewczyna ma racje w 100%. Jestes niedouczonym,chamowatym,podstarzalym dupkiem. Do tego fantasta i mitomanem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiu, znalazlbys sobie jakas kobiete w odpowiednim dla Ciebie wieku, tzn. po 40, albo, z uwagi na to, ze faceci szybciej umieraja, predzej sie starzeja, to po 50-tce. W Twoim wieku powoli juz nie mozesz adoptowac niemowlaka bo roznica wieku jest za duza. Czas pogodzic sie z nieuchronnym starzeniem, panie w srednim wieku, ze srednia inteligencja, mierna dojrzaloscia i zapewne slabymi zarobkami, co Ty mozesz zaproponowac mlodej pannie?! Czas szukac rozwodki po 50-tce z doroslymi dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, a po co 50 letniej pani infantylny, nieurodziwy, cherlawy, przyglupi, biedny tlumok grzes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat,jestem rozwiedziona,dzieci mam dorosle. NIGDY nie zwiazalabym sie z kims takim jak Grzes. Czy kobieta po 40 lub 50 to desperatka? Z pewnoscia nie. Spotykam sie z 39 letnim mezczyzna. Inteligentny,na odpowiedzialnym stanowisku i bardzo atrakcyjny fizycznie.. Sama bardzo dbam o siebie,pracuje,swietnie sobie radze... i nie widze powodu,dla ktorego mialabym wiazac sie z jakims nieatrakcyjnym nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie co się tu czyta, to można odejść od zmysłów, dominuje tu ekscentryzm, to są opinie ludzi którzy nie znając drugiej osoby a już krytykują, co to za fenomen, któraś z pań pisała iż ma 48 lat, i by nie chciała faceta w moim wieku, posluchaj babciu, żaden rozsądny facet nie związalby się z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Grzesiu...sam sie wysypales!ta pogarda dla kobiet starszych od siebie.. CHAM z ciebie. Boli cie,ze inni zyja po swojemu? Nie potrafisz nawet zmienic stylu pisania,zenujacy jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiu jak 48 latka dla 42 letniego mezczyzny jest babcią, to powiedz proszę kim jest 42 latek dla 17 latki, pra czy pra pra dziadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako mezczyzna powiem ,obilbym ci ten brzydki pysk bydlaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesio napierdzial w spodnie ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by ci sie dał chłopcze. Totalny brak kultury. Zobaczcie jak to dobrze wyzywać kogoś kogo się nie zna, krytykuje chamski jest ten co oczernia drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by ci sie dał chłopcze. Totalny brak kultury. Zobaczcie jak to dobrze wyzywać kogoś kogo się nie zna, krytykuje chamski jest ten co oczernia drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze ci nie wstyd robic z siebie takie posmiewisko Grzes. Stary...a glupi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Życzę Pani wszystkiego dobrego. Kobieta powinna mieć 10 lat młodszego faceta, w końcu uwarunkowane jest to biologią (panowie wcześniej umierają). Mówiliśmy tylko o progu wiekowym w który powinien celować Grześ. Oczywiście ma on niestety inne cechy które go dyskwalifikują u myślących kobiet, jak widać w niniejszym temacie czy te mają 20 czy blisko 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesiu. Masz ok. 45 lat o ile wiem. Pani ma 48 lat. Jeśli ona jest babcią, (a pewnie jest lub niebawem będzie - to normalne w tym wieku) to Ty jesteś już dziadziem śliniącym się na młódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz mu w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty powyżej nigdy nie nabierzesz ogłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal powiewa chamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie każdy młodszy facet chce starą raszplę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starej raszpli nie chce nikt, podobnie jak starego glupiego Grzesia - ktory od lat kisnie na tym topie bo nie ma powodzenia w realu W tym sek by w kazdym wieku byc fajna kobieta Grzes niestety fajny nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×