Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość Ewci@
ach... aż słodko robi się na serduszku jak tak czytam te wasze metody podrywania... kiedy ja tak miałam.... dawno dawno temu kiedy dinozaury chodziły po swiecie:( Juz dawno nie podrywałam. narzie jakoś nie ma ku temu czasu. chyba,że ponownie zaczne podrywac mój obiket westchnień... zaczne Go na nowo uwodzic...:P Co do lekarzy to uważaj, bo z tego co wiem, bo mam znajomych, którzy tez pracują w szpitalu,ze lekarze i ratownicy medyczni to sa najbardziej napaleni z całego personelu medycznego w szpitalu :P Z doświadczenia wiem, że to prawda, zwlaszcza co do ratowników medycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! on mnie dzisiaj minął na korytarzu ale dałam że GO nie widzę!! ale dziecinada, dalej nie odpisał... a może ja mam zły nr tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Albo nie jest zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
Oj głupia Ty!! Zamiast sie kurcze usmiechnąc do Niego to Ty gulajo udajesz,ze Go nie widzisz. Facet zrozumie to jako całkowity brak zainteresowanai jego osaba! A Wy szpitalu macie czas aby w necie siedziec? To na jakim oddziale Ty pracujesZ?? A skoro On jest lekarzem to podejdz do Niego zapytac Go nawet o jakas głupia porade, ze niby czegfos nie wiesz czy cosw tym stylu... Działaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w naszym szpitalu to mamy normalnie targ! a ja pracuje w sklepie medycznym. On jest ortopedą to o co mam go zapytać- panie doktorze nóżki mnie bolą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
no to jak jest ortopeda to jak Go spotkasz albo idz do niego i zapytaj sie Go cos w stylu,ze ciocia czy babcia cos jej tam dolega itd. lej wode jak sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
macie tam jakis bufet czy cos? to zapros Go na kawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masakra! u nas w bufecie to jest wiecznie milion ludzi! :) ale dzieki za pomysł . Kurcze, raz sie żyje! przecież mnie nie zje ani nie zabije, a może poprostu do niego zadzwonie i szcerze zapytam czy ma ochote na spotkanie a jeżeli nie to niech mi to powie. ale hardkor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Al_andra informuj nas na bieżąco jak się sytuacja rozwija, kiedyś też bawiłam się w takie podchody i to jest szalenie ekscytujące jak przypominam sobie kiedy sama nie wiedziałam co zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę usiedzieć na tyłku. Może znów napisać smsa? ale to trochę bez sensu :(*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pracuję z lekarzem i klientki się ślinią na jego widok. Ale my pracujemy w lecznicy. Nie wiem, może to przez jego pozycje, przez fartuch? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
nie pisz smsa tylko zadzwoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewci@ a jak powie że nic z tego to ja się potem spale ze wstydu jak GO zobaczę na korytarzu :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie sobie uświadomiłam, że już dawno nie byłam w takie sytuacji, co Wy, tzn. dawno już nie musiałam tak kombinować, by zdobyć faceta, więc nawet nie wiem, czy jeszcze bym potrafiła:( Najpierw 3 lata związku, więc nie wypadało, potem ten instruktor, ale go sobie odpuściłam, a teraz posucha... Al_andra, obawiam się, że Również może mieć rację. Tak sobie teraz myślę, że skoro pracujecie właściwie w tym samym miejscu, to gdyby był zainteresowany, to by co chwilę bywał u Ciebie pod byle pretekstem. Albo na korytarzu by zagadał... Wybadaj jakoś, czy on nie jest przypadkiem żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
a może On czeka az to Ty zrobisz ten krok. Bo wiesz jak facet ma 50 na karku to może wstydzi się zagadac bo wie,ze nie jest atrakcyjny dla tak młodej dziewczyny :/ Ja tam na Twoim miejscu bym sie usmiechnela do Niego na korytarzu. zacznij małymi kroczkami, zobaczymy co facet dalej zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewci@
a ja nie mam żadnego pomysłu na Walentynki dla mojego obiektu westchnień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom11
dziewczyno jestem po 40 ale nie wyobrazam sobie sexu z dziewczyna mlodsza od mojej corki przeprtaszam poszukaj do30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty nie żonaty,mógłby chociaż napisać że np.nie życzy sobie takich smsów i bym zrozumiała, ale cały czas się łudzę że może mam zły nr tel. kurcze-przecież my kobiety wiemy kiedy facet patrzy na nas ot tak a kiedy nie, a ON patrzy na mnie tak że...(przepraszam za określenie ale muszę podkreślić powagę sytuacji :) ) że już mnie pewnie w myślach całą rozebrał ( ach!). jak to sprawdzić czy mam dobry nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie nerwy na tego doktorka że..............................umówiłam sie ze swoją pierwszą miłościa (przez którą chorowałam na anoreksje,ale to było 10 lat temu) na przyszłą sobotę-już żonaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom 11 , ja mam 27 lat a on 43. czy to aż tak duża różnica? 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja partnerka jest mlodsza o 17 lat czasem zastanawiam sie takze kto jest starszy ja czy ona hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no anoreksja przez faceta czy też depresje wszelakie to już lekka przesada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ja zmienie na mlodszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuu haha na 25-latkę? A o czym byś z nią rozmawiał o tipsach, nowym odcieniu blondu czy tez ostatnim albumie dody?:) Musisz koniecznie poczytac o tym bys nie dał plamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga predatorka nie wiem jaki jest twoj wiek i gdzie ty zyjesz natomiast pragne cie poinformowac ze sredniowiecze juz dawno za nami i panuje nowoczesnosc dac ci przyklady czy sama poczytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
al andra.. Nie ma żadnej teorii, która by mówiła o tym czy związek gdzie różnica wieku jest znaczna ma szanse na przetrwanie czy też nie. Wszytsko zalezy od partnerów. Taki szu np. uważa,że się dogaduje z panną o 17-lat młodsza:O Wieerzę mu. ale tak smao uwierzę komuś kto napisze,ze to porażka. Ile ludzi tyle sposobów na związek. Więc nie ma co się sugerować tym co inni napiszą. Póki sie nie przekonasz sama nie dowiesz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×