Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

wlasnie tutaj zgadzam sie z predatorka wazne to jest wlasnie jak sie ludzie ze soba czuja i czy potrafia sie zaakceptowac jesli tak jest nic nie stanowi przeszkod do budowania zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy mna i moim mezem jest 23 lata roznicy, mamy wspaniale dziecko i jest cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie fajnie moja partnerka jest takze bardzo dojrzala i jest naprawde madra kobieta . ludzie jak chca potrafia sie dogadac i ulozyc sobie zycie aby bylo im dobrze a ci co nie potrafia rozmawiac to nawet z diablem sie nie dogadaja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie, wiek tu nie ma nic do rzeczy, trzeba umiec i chcec sie porozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem chanel trzeba chciec no i po prostu odnalezc te jedyna ukochana wtedy wszystko idzie jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak najlepiej i czujesz, ze to jest wlasnie TO! wtedy wszystko jest jasne i proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do niedawna uważałam, że jeśli facet jest sporo starszy, to ma trochę oleju w głowie, ale teraz twierdzę, że każdy facet to duże dziecko, tylko co jakiś czas zmienia zabawki (jak to ktoś słusznie kiedyś określił). Ale fakt faktem, tak naprawdę wiek nie jest ważny, jeśli dwoje ludzi się dobrze ze sobą czuje i się dogadują. Ale wkurza mnie, gdy starszy facet na siłę próbuje ukryć swój wiek, jakby się wstydziła przyznać ile ma lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ale czego mialby sie wstydzic, przeciez widac na pierwszy rzut oka ile ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanel - nie zawsze jest to widoczne, uwierz... Za czasów istnienia pewnego portalu umówiłam się z facetem, który w profilu miał napisane, że ma 35 lat. Nie było powodów, aby mu nie uwierzyć - świetnie zbudowany, ani jednej zmarszczki, modne ciuchy... Po kilku randkach powiedział, że musi mi coś powiedzieć... No i powiedział, że jest starszy... 10 lat, czyli że ma 45! No ale że ma nadzieję, że mnie to nie wystraszy i że dalej będziemy się spotykać, bo mu zaczęło na mnie zależeć... Ponoć napisał, że ma 35 lat, bo myślał, że jak się przyzna, to żadna fajna dziewczyna się z nim nie umówi... Początkowo myślałam, że się zgrywa, ale pokazał dowód... Miał 45 lat:-/ Już nigdy więcej się z nim nie spotkałam, a portale omijam szerokim łukiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja dopuszczam 15-letnią różnicę wieku, bo przy starszym bym się jak przy ojcu czuła:P A wtedy miałam 22 lata, więc 23 lata różnicy to dla mnie była przepaść nie do przeskoczenia:) Alę mówię Ci, nie znam faceta, który by w tym wieku tak młodo wyglądał jak on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to sie rzadko zdarza, albo zapomnialas zalozyc okularow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, okulary miałam, specjalnie się z nim umówiłam w dzień, żeby, jak to było mówione w jednym z filmów Chmielewskiego "obejrzeć go sobie w dziennym świetle":P Do dziś nie mogę uwierzyć, że się tak świetnie trzymał... A swoją drogą, gdzie się nam Aktor podział???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey..miedzy mna a moim facetem jest 12.5 roku roznicy. Jestesmy z soba 3 lata,zwiazek prosperuje swietnie,rodzice go uwielbiaja. Jestesmy w szale przygotowan do slubu... Poynalismy sie na imprezie urodzinowej mojej szefowej,2 tyg pozniej zamieszkalismy razem,a w czerwcu slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska, super, że wszystko tak świetnie się Wam układa:) Chanel, Aktor to nasz taki kafeteryjny rodzynek. Wypowiadał się tu kilkanaście stronek wcześniej i jakoś słuch po nim zaginął, tzn. dawno się do nas nie odzywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
Widzę że komuś brakuje mojego pobytu tutaj hahahha Dorotello ja to chyba nie rodzynek raczej rodzyn hihihihi Jak zauważyłem coś się na tym portalu i temacie ruszyło bo ostatnio to jakowaś posucha tu była a teraz to niewiast jest coraz to więcej które pozdrawiam i otulam ciepłym promieniem mojej życzliwości . Od czasu do czasu postaram się wpisywać i komentować oraz doradzać . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktorze, dobrze, że się w końcu pojawiłeś, bo bez facetów w tym temacie to niczym w świecie seksmisji, hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuikjhgfdsfgh
pokaż mu ilośc zer na swoim koncie a będziw twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
Dorotello tak na marginesie tej seksmisji to fajnie by było się tam przenieść hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
No myślę Dorotello że raj to dobre porównanie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sentymentalny Wojownik
To i ja się do tego raju pozwolę dołączyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×