Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość gość
to przerzuć się na facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Gość skoro tak jest, to lepiej zostać samemu. olac to wszystko skoro taki jest porąbany ten świat, kobieta musi dostać w d**ę, to wtedy zacznie szanować faceta a jak zapomni to od nowa. by zrozumiała starnność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Służę słownikiem, bo nie wiesz co piszesz :) staranny 1. «dokładnie wykonany» 2. «zajmujący się czymś sumiennie» • starannie • staranność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Gość nie bądż przemądrzały zdarzyło się zjeść jedną literkę ,to nie oznacza że nie jestem inteligentny ale mam gdzieś to wszystko, ą ,ę ,wielka inteligencja. Poza tym gdybym pracował jako edytor to bym się baczniej przyglądał, co piszę zanim bym opublikował.łaśnie dlatego trudno jest znaleść kogoś normalnego.ćhciałbym dodać apropo's inteligencji piszę w 8-miu językach żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy: a jak zapomni to od nowa. by zrozumiała starnność. Nie chodzi głupku o literkę a o znaczenie słowa staranność, które nijak ma się do tego zdania - jest ono niezrozumiałe! Jesteś tępy, a nie inteligentny, skoro mylą Ci się wyrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy doj
Żaden dojrzały facet nie traktuje małolat poważnie, raczej jako dodatek, którym może się dowartościować. Chcecie być dodatkiem? Kochankami na weekendy? Ostatnim dzwonkiem młodości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddana_marzeniom
starszy_doj Czy to też nie jest w znacznej mierze uproszczenie, spłycenie i zaszufladkowanie wszystkich dojrzałych mężczyzn? Zakfalifikowanie ich do jednej grupy? Wiemy wszyscy, że są przypadki, kiedy faktycznie starszy mężczyzna porzuca rodzinę i wiąże się z młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy doj
W 90% przypadków jest tak jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy doj
Jeśli szukacie przygód to śmiało ale ja dziękuję jestem chyba jeszcze zbyt młody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Proszę nie obrzucać nikogo inwektywami, tylko ja mogę zmieszać z błotem użytkowników tego forum ^^ ;) Cholera, wiedziałam, że jestem tylko zabawką w rękach tego zbereźnego starca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Nic nie zrobilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghali
nie czytałam dokładnie -ale dla czego tak najeżdżacie na tego całego Grzesia ? Każdy ma prawo się tu wypowiedzieć , napisać co mu leży na sercu - cala kafeteria obrażanie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Aghalli dzieki za troske juz sie przyzwyczailem do obelg,ostatnio nawet za to ze bylem mily dla dziewczyny zostalem wyzwany od chu.....od lui itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghali
:/ właśnie zauważyłam olej to i proponuje zmienić forum bo tutaj raczej z nikim nie pogadasz. To jest właśnie ten wielki minus kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Nie no Dorotella bądźmy szczere, trochę Grześ oberwał, a pewnie nawet nie wie za co. Tak to jest, że chcemy pomóc i wyjaśnić a wychodzi inaczej. Nie wiemy jaki Grzegorz jest, ale z drugiej strony oceniamy go po tym co napisał i nikt nie powinien mieć o to pretensji. Grzegorz postąpił nierozważnie mówiąc źle o kobietach na forum, gdzie same kobiety się wypowiadają, więc nie powinien też mieć aż takich pretensji. Ja szczerze chciałabym mu pomóc, bo urzekła mnie jego historia, ale potrzebuję więcej suchych faktów, opinii kobiet o nim i opinii jego o nim samym. Grzegorzu apeluję, jeśli faktycznie potrzebujesz pomocy i jeśli to nurtujące pytanie"dlaczego nie mam kobiety u swego boku" spędza ci sen z powiek, to opisz w jakimś dłuższym poście swoje relacje z kobietami, jak one cię widziały i jak ty siebie sam oceniasz. Nie skupiaj się na użalaniu się nad sobą bo to niczego nie wnosi ani w to forum ani tym bardziej w twoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghali
:) Można grzecznie napisać co nam się nie podoba i co sądzimy na dany temat , o danej osobie jak widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Powiem tylko tyle ciagle bylem oklamywany przez kobiety.takie mialem relacje,jak jest zle kobiecie to sie do mnie zwraca jak obejme ja w swoje ramiona poczuje sie lepiej,gdy to nastapi zaraz znajduje sobie kogos innego a ja zostaje sam z obelgami za swoje poswiecenie.takie sa fakty pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny, biedny Grześ. Wszyscy zgodnie opłakujemy Twój przykry, żałosny los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dzieki za troske nie musicie sie nade mna litowac wcale nie czuje sie,zdesperowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Jezeli myslicie ze z tego powodu placze,to sie grubo mylicie,owszem jest jedna mloda dziewczyna ma 17 lat i sie chyba we mnie zakochala,tylko nie wiem co robic. Czy takie cos przetrwa tez czuje do niej milosc ,ale obawiam sie ze moze sie rozpasc.wiem ze jest wiekowa roznica ja39ona17z wyglada praktycznie bardzo mala,tylko tyle ze sie jej podobam pod kazdym wzgledem i nigdy nie wspomina mi o pieniadzach,jest mila,i naprawde jest ladna ,wysoka ,dziewczyna jak marzenie,chociaz ona wie ile mam lat.i zastanawiam sie co bedzie dalej,wiem ze niektore dziewczyny chca starszych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna kobieta której się podobasz ma 21 lat, druga ma 17 - wyczuwam wieeelką ściemę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Gosc to nie sciema ta co 21 _lat ma dwoje dzieci,i seperacje z mezem ta z kolei co ma 17lat jest sama ,to cyba wiadome ze wybralbys na moim miejscu ta mlodsza bez dzieci poza tym wlasnie do tej 17 latki czuje wieksza milosc i wlasnie z nia sie zwiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Grzegorzu, ty znowu mówisz o sobie a nie o tym co te kobiety mówiły o tobie. Brakuje ci dystansu. to, że mówisz, że jedną kobietę kochasz bardziej niż drugą ...sorry, ale nie da się kochać kogoś bardziej. Miłość to specyficzne uczucie. Jeśli zależy ci na stałym związku to nie celuj w dziewczyny poniżej 20 lat. Jak się ma naście to inaczej patrzy się na życie. Niedojrzale. Masz przykład tej 21 latki, która "leciała" na ciebie. Związała się z facetem pewnie w młodym wieku a teraz chce się rozwieźć. Jestem młodą osobą i z własnego doświadczenia powiem, że zupełnie inaczej traktowałam siebie, życie i związki kiedy miałam naście. Oczywiście wiem, że zaraz napiszesz, że ona jest dojrzała itp. Ja też byłam, można było ze mną porozmawiać o wszystkim, byłam oczytana, inteligentna, inna niż moje rówieśniczki, ale chcę ci zwrócić uwagę na to, że na przełomie dorosłości nagle priorytety się zminiają, zaczynasz inaczej widzieć rzeczywistość, zmienia się charakter... Jeśli masz potrzebę pogadania o tym co cię spotkało, a nie chcesz tego robić na forum to podaj swojego maila ( możesz utworzyć innego na tę okazję), napiszę. Chyba że nie czujesz takiej potrzeby albo uważasz, że nie jestem odpowiednią osobą, która mogłaby wysłuchać i doradzić. W każdym razie życzę powodzenia wszystkim ^^ PS. Czytając niektóre wypowiedzi panów udzielających się na forum zaczynam być coraz bardziej podejrzliwa w stosunku do mojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Macie racje,nie wyszlo mi ani z jedna ani z druga,znalazy sobie juz kogos innego Moj trud poszedl na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim podejściem Grzesiu wszystkie kobiety będą się Tobą zabawiać i porzucać Cię, bo jesteś koszmarnie zadufany w sobie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam mieć wrażenie, że Grześ to tak naprawdę osobnik, który kiedyś tu przebywał pod pewnym celebryckim pseudonimem: te same problemy, ten sam styl pisania, takie samo samouwielbienie i taka sama desperacja. Tak potrzebuje kobiety, że wszystko mu jedno, jaka to będzie kobieta, spotyka się z kilkoma na raz, żeby w razie czego mieć wyjście awaryjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkado
Witajcie dziewczyny. Też nalezę do grona zauroczonych starszym mężczyzną. "Mój Romeo" ma żonę, dzieci, jest znacznie starszy( 20 lat różnicy), dla mnie różnica jest zbyt duża. Nie chce wiązać się z nim, niszczyć jego związku. Męczy mnie jednak to uczucie, zatem napisałam tutaj. Może znacie receptę na odkochanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkado
Dorotella, możliwe, że Grzegorz szuka desperacko dziewczyny. Może to ten sam mężczyzna? Urzekła mnie historia Grzegorza, na moje szczęście nie mam już 15 lat, więc opuszczam krąg zainteresowania:D Parę kwiatków: "grzes 2013-06-06 16:43:41 A ja lubie mlodziutkie dziewczyny szukam takiej do milosci na stale grzes 2013-06-06 16:20:47 Szukam 15- latki na stale ktora lubi starszego chlopaka pisac na gg 8635756czekam na gg buziaczki grzes 2013-06-06 16:13:29 A ja lubie mlodziutkie dziewczyny szukam takiej do milosci na stale grzes 2013-06-06 16:10:51 idze lubicie sie zabawic " xxx "grzes 2013-06-16 21:59:21 mam 39lat wygladam bardzo mlodo i tak sie czuje chce byc z dziewczyna co ma 15 lat moje gg 8635756" xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Kaszkado,mam dla ciebie recepte pomysl sobie ze facet zonaty jest toba tylko zauroczony,by o nim zapomnac mozna sobie poznac kogos drugiego,w podobnym wieku,z tym ze facetem wolnym,ktory mysli powaznie o zwiazku,ktory bedzie trwal,natomiast tutaj pare osob wypowiedzialo sie na moj temat,otoz trafilem poprostu na niedojrzale dziewczyny,chocby z tego wzgledu ze rozmawiajac z nimi ciagle sie wyglupialy, a ja z kolej mysle powaznie o zwiazku i przyszlosci. Serdecznie pozdrawiam,oraz dziekuje za komentarze,na temat mojej osoby,bez wzgledu na to jakie by one nie byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×