Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość grzes5
A zebyscie wiedzieli ze istnieje zycie po zyciu kazdy odchodzi tam na co zasluzyl,miedzy innymi istnieje pieklo jest ono w jadrze ziemi ,spotkalem ludzi i z nimi rozmawialem opuscili swoje cialo mieli wizje piekla, zapamietali to wracajac do swojego fizycznego ciala,sa na to dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzegorzu wierz sobie w co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Ja nadal czekam na twoje odpowiedzi na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dobrze juz odpowiadam ateista nie jest swiadomy o istnieniu drugiego zycia zatem i jego grzechy sa mniejsze zatem mniejsza kara,i z kolei nie zazna calkowicie szczescia bedac dobrym czlowiekiem,bedzie szczesliwy ale w mniejszym stopniu.pozatym czlowiek tak bedzie karany jak grzeszyl sa rozne kary ciemnosc tesknota brak nadzieji, desperacja frustracja,ogien duchowy lochy ,zaznanie strachu bol wieczne zmeczenie , sa kary ze wydaje sie ze juz umierasz a umzec nie mozesz poniewaz po smierci jesteamy nie smiertelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Apropo's mlodosci dziewczyn nawet matka boska urodzila jezusa majac 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzegorzu jakiej wiary jesteś wyznawcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
A w dobie dzisiejszej cywilizacji kto jest zainteresowany mlodsza dziewczyna to sie go wyzywa od pedofilow ,lub od nie dojrzalych, powiem wam jak troche starszego chlopaka faceta ciagnie do mlodszych dziewczyn to wlasnie swiadczy ze jest zdrowy i silny genetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Rzymsko katolickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Gdzie wyczytałeś tego typu informacje o wieku Maryi, gdy urodziła Jezusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Na jakiej podstawie stwierdzasz, iż pociąg do młodszej kobiety świadczy o zdrowiu i dobrych genach takiego mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Jest zapisane w biblii,jeszcze jedna ciekawostka jestesmy nie jednymi ludzmi we wszechswiecie,sa ludzie bardzo podobni do nas z innej planety oczywiscie w ukladzie slonecznym jedynie ziemia jest zamieszkala, jestesmy bardzo mali we wszechswiecie malenka kula o srednicy 13 000 km a tyle sie dzieje nie dobrych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Gdzie w Biblii? Z Protoewangelia Jakuba wynika, że gdy Józef wziął ją pod swoją opiekę miała 12 lat! Czyli urodziła gdy miała około 12-13 lat. http ://www.opoka.org.pl/ biblioteka/T/TB/apokryfy-04.html Nie przypominam sobie, aby w ewangelii było coś na temat wieku Maryi. Jednak ta dyskusja odbiega od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Na takiej podstawie iz facet zdrowy jest wytrzymaly fizycznie psychicznie,czuje sie mlodo duchowo,i ma to wlasnie w genach,nie jeden 20-latek by przy mnie wysiadl pod kazdym wzgledem,nic dziwnego ze nie ktore mlodsze dziewczyny wola starszych facetow czuja sie bezpieczne mamy wiecej doswiadczen,pomyslow mozliwosci umiejetnosci,wiedzy. Potrafimy lepiej szanowac i kochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Owszem Jozef stary wzial w opieke w tym wieku,ale maryja urodzila w wieku ponad 17 lat. Jeszcze jedno ktos sie mnie pytal ile moja mama miala lat jak mnie urodzila otoz 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Moze myslicie ze nie jestem inteligentny, nie mam wam tego za zle,ale powiem wam ze posiadam wiedze interesuje sie wieloma dziedzinami,nawet o powstaniu wszechswiata praw fizyki entropii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Nie widzę, aby było napisane jak Duch święty czekał 4-3 lata. Skoro tego nie ma musiała urodzić w wieku 12-13 lat. Grzegorzu, ale ty sobie słodzisz. Żyjesz w jakiejś utopijnej wizji dorosłego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Dokładniej, utopijnej wizji samego siebie. Mimo tych achów i ochów, nie byłabym tobą zainteresowana. Jakże to możliwe, taki ideał... A jednak w moim odczuciu, "przerost formy nad treścią". Widzisz siebie w zbyt wyidealizowany sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Grzegorzu, więc jeśli jesteś taki idealny a żadna cię nie chce to może trzeba zweryfikować swoje poczucie własnej wartości? Może jesteś kiepski w łóżku? Ps. Mój mężczyzna jest święcie przekonany, że ewolucja to bzdura a my jesteśmy tworem obcej cywilizacji. Ps 2. Co do tego, że kiedyś młode dziewczyny wychodziły za dojrzałych mężczyzn...cóż, kiedyś rola kobiety była ściśle określona a sprowadzała się do spełniania zachcianek męża. Kobiety były ludźmi niższej kategorii i takie małżeństwa były zawierane dla satysfakcji faceta i nikt nie pytał, czy ta dziewczyna tego chce. Teraz kobiety są na równi z mężczyznami i żadna nie będzie niczyją służącą i kochanką bo oczekuje szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Skoro jest wierzący to nie powinien uprawiać seksu przed ślubem. Nawet jeśli to nie w tym tkwi jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
To takim razie dziekuje za opinie,w lozku jestem dobry skoro mam ochote na sex kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam23
Nie ma co na siłę szukać. Brednie to wrzucanie wszystkich do jednego worka, że są niedojrzali. Kobiety też są starsze a obleczone inteligencja kilkuletniego dziecięcia...Można podrywać, umawiać się ale jeśli nie będzie po prostu MIŁOŚCI, to jej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Wyznacznikiem bycia dobrym w łóżku jest dla ciebie to jak często masz ochotę na seks? Serio? Dobrze to zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Jam23 swiete slowa zgadzam sie z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzegorzu nie odpowiesz? Masz ode mnie 9/10:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Karnival nie tylko w czestotliwosci sexualnej ale takze w technice , oraz czulosci pieszczot etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
To twoje obserwacje czy wrażenia twoich partnerek? Jednak zgrzeszyłeś i uprawiasz seks wbrew swojej wierze, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Wrazenie obustronne ,owszem zgrzeszylem sezualnie ale nie mezatka czy rozwodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Osoba, która otrzymała "rozwód" kościelny, też dla ciebie jest rozwódką czy to inna bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Jakbyś zgrzeszył z rozwódką to miałbyś większy grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Jak jest uniewazniony zwiazek to wtedu tak ale pamietaj jak bym wspolzyl z dziewczyna i bym soe z nia ozenil wowczas zostaje to wybaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×