Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość Karneval
Czy w kwestii podziału obowiązków jesteś tradycjonalistą, czyli kobieta zajmuje się domem, a mężczyzna zarabia i utrzymuje rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Karnivel zadajesz mi tyle pytan,zakochalas sie we mnie czy co? HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Jezeli chodzi zycie rodzinne wspolne obowiazki owszem facet powinien utrzymac dom rodzine ale nie oznacza to ze kobieta powinna tylko zajmowac sie domem,ale facet powinien pomagac takze w domu,czyli dzielic sie obowiazkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Napisałam ci, że nie jesteś w moim guście. Zadawał ci pytania, bo chciałam się czegoś o tobie dowiedzieć, aby móc dojść do sedna twojego problemu, jednak zauważyłam, że ty nie potrzebujesz moich uwag, wiesz lepiej(może i słusznie). Pogawędzić sobie zawsze można. Nie martw się jutro dam ci spokój, chyba jutro będzie ładna pogoda, trzeba skorzystać. :) Za chwile też znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również
Tak Grzegorzu, jesteś ciekawym przypadkiem, sorry za pytanie ale czy ty nie masz czasem zaburzeń narcystycznych albo zbyt wysokiej samooceny? To czasem jest śmieszne, jak każde zainteresowanie twoją osobą odbierasz jako chęć nawiązania bliższego kontaktu. Nie jesteś przypadkiem typem faceta, który próbuje swoich sił u każdej kobiety którą spotka? Miałam kiedyś kolegę, który wyznawał miłość swojej koleżance a kiedy ona nie była zainteresowana to błyskawicznie zakochiwał się w następnej, latał za swoją wybranką, komplementował, słodził, pożyczał pieniądze na wieczne nieoddanie itd. Mówisz, że jesteś inteligentny a siedzisz na forum gdzie wiele osób, często bardzo sarkastycznie i kulturalnie, obraża cię. Tutaj siedzą same sfrustrowane, młode kobiety, które boją się odezwać do swojego wykładowcy, nauczyciela, współpracownika, który je zauroczył i jest znacznie starszy. I ty, jako stateczny, przystojny, dobrze zarabiający 39 latek marnujesz czas na sprzeczki z młodymi siksami i pozwalasz się obrażać? Albo jesteś totalnie zdesperowany i samotny albo promujesz w Internecie fałszywy obraz siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Nie ma sie co obrazac z jednej strony ciesze sie z sie intrygujecie mna, jest to mile,niemam wielkiego mniemania o sobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym coś powiedzieć, ale brak gramatyki i logiki w wypowiedziach Grzegorza sprawił, że nie mam pojęcia o czym pisze, więc na razie pozostanę biernym obserwatorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dorotella czy Ty udajesz czy juz tak naprawde nic nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorzu, wystarczy, że w codziennym życiu mamy mnóstwo niejasności... Dlatego chociaż Ty wyrażaj się jasno, aby ktokolwiek Cię zrozumiał... Wracając do tego, co napisałeś, a mianowicie, że jesteś dobry w łóżku, bo masz ochotę kilka razy dziennie. Rozbawiłeś mnie tym ogromnie! Idąc Twoim tokiem myślenia, to ja jestem mistrzynią w gotowaniu, bo co chwilę mam ochotę na jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dorotella, tez masz konfrontacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Dorotella albo jestes glupia albo przemadrzala konfrontacja oznacza zestawienie porownanie, do kogos czegos ,nie opowiadaj mi tu glupot,wiem jakich terminow uzywam, jak by wszystkie byly jak Ty to 99%facetow bylo by kawalerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście żadna nie jest taka jak ja, bo ja jestem wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju :D Ty też jesteś przecież taki cudowny, wspaniały, ELOKWENTNY (sprawdź w słowniku, co to znaczy), wyjątkowy... Dużo by tu tych Twoich cudownych cech trzeba wymieniać... Tylko dlaczego w takim razie żadna Cię nie chce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzegorzu, a może Twój problem tkwi w Twojej urodzie? Może po prostu jesteś brzydki i nie podobasz się kobietom? Opisz nam siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Gosc moze i brzydki,kilka dzieeczyn mi to powiedzialo, Dorotella nadal sie wymadrzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzegorzu witam, dziewczyny również.:) Według słownika języka polskiego konfrontacja: ► konfrontacja 1. zestawienie, porównanie kogoś z kimś lub czegoś z czymś w celu ustalenia podobieństw i różnic; komparacja; 2. zatarg, starcie zbrojne; 3. spór wynikający z różnic poglądów lub ideologii; 4. w prawie: jednoczesne stawienie się dwu lub więcej świadków albo świadków i oskarżonego w celu wyjaśnienia sprzeczności w zeznaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzegorzu wybacz, ale też się uśmiałam z twojego wpisu o seksie. Dziewczyny uważają cie za brzydkiego czy przeciętnego. Wpisując twój numer gg, to wyskoczyło mi strona ze zdjęciem mężczyzny na tle mebli, to twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Karnivall ocen sama czy jestem brzydki czy taki sobie,tak zdjecie jest moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Nie jesteś brzydki, ale to ujęcie nie jest zbyt dobre. Nie myślałeś o zmianie fryzury? Możesz zapuścić zarost. Ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Nie wiem czy jesteś fotogeniczny czy wręcz przeciwnie, na zdjęciu możesz wyjść fatalnie, a na żywo wyglądać znacznie lepiej lub na odwrót, na zdjęciu wyjdziesz dobrze, a nawet lepiej, a na żywo tragedia. Nie wiem na jakiej zasadzie działa ta strona, czy wyświetla profilowe zdjęcie z gg? jeśli tak to lepiej zmień to zdjęcie, bo dostaniesz niemiłe komentarze, niekoniecznie zgodne z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Karnival,dziekuje za ocene, zarostow nie lubie,zawsze lubie byc ogolony,co fo wlosow scina krodko poprostu tak mi wygodnie.Co do ujecia co za roznica z jakiego profilu bedzie zdjecie ,albo sie jest brzydkim badz przecietnym,lub przystojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
To i tak kwestia gustu. Nie jest z tobą źle, nie jesteś brzydki dla mnie średni, ale ja lubię coś innego. To tylko zdjęcie i niewiele mówi jak naprawdę wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Karneval,w porzadku fajnie ze mnie prawdziwie oceniasz,taki jestem jak na tym zdjeciu,owszem kwestia gustu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Grzegorzu masz 180 cm wzrostu dla wielu kobiet to plus, dbasz o sylwetkę, kondycje, uprawiasz sport lub ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Tak dbam o sylwerke o siebie,lubie byc zawsze czysty i pachnacy.kiedys troche cwiczylem,ciezary,gralem bardzo czesto w siatkowke,czasami biegalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
To może wróć do ćwiczeń, nie chodzi o sylwetkę kulturysty, ale lekko wysportowana sylwetka, to kolejny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Karnival,dziekuje ci bardzo za szczera opinie,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Intelektualnie też się rozwijaj. Jak nie wyglądem to może wiedzą zaimponujesz dziewczynie? Ja akurat bardzo cenie sobie, gdy mężczyzna jest oczytany. Jednak każdy ma inne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Karnival, ach no ba , w rzeczy samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes5
Przepraszam za blad w twoim nicku Kernival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×